mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 14:07:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek  (Prebrano 25743 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #60 : ponedeljek, 10.11.2008 : 00:07:18 »

o oprosti,vidim,da slikce že obstajajo,bom po spletu te punčke kar naročila,mislim,da je pametneje to,kot pa druge igrače,prazniki so pa pred vrati,a ne?Dobro voljo in dober namen,priporočam vsem.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #61 : ponedeljek, 10.11.2008 : 00:23:23 »

Če bi bila res pripravljena poslikati,se toplo priporočam,si bosta moji deklici lahko sami zbrali,pa lepa hvala vam. Cheesy Smiley

Bom, takoj, ko utegnem Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #62 : ponedeljek, 10.11.2008 : 21:31:49 »

Vprasanje: kaj menite, bi kateremu izmed solajocih se otrok prisla prav tudi pisalna miza? Ob njej sem prezdela ure in ure (dobro polovico OS, gimnazijo in cel faks), potem je bila nekaj casa racunalniska miza, zdaj pa je kar nekako odvec. Razen tega da je zgoraj malce zdelana, je lepo ohranjena in seveda povsem cela ... Kaj pravite, bi bila primerna za licitacijo za otroke?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #63 : ponedeljek, 10.11.2008 : 21:43:27 »

Vprasanje: kaj menite, bi kateremu izmed solajocih se otrok prisla prav tudi pisalna miza? Ob njej sem prezdela ure in ure (dobro polovico OS, gimnazijo in cel faks), potem je bila nekaj casa racunalniska miza, zdaj pa je kar nekako odvec. Razen tega da je zgoraj malce zdelana, je lepo ohranjena in seveda povsem cela ... Kaj pravite, bi bila primerna za licitacijo za otroke?

Ves kaj, zna biti problem, ker je drustven prostorcek zelo majhen - se bolj, kot sem mislila. Zato smo se v zadnji fazi akcije v zvezi z vecjimi predmeti morali omejiti le na najnujnejse stvari za otroke - npr. kaksen avtosedez ali vozicek ...
In cetudi bi mizo nekam shranili, je tu se problem, kako tako veliko stvar spraviti do otrok - je treba spet imet velik avto, pa parkirnih prostorov ni pred drustvenimi prostori ...
Tako da bi jaz rekla, da jo daj raje na navadne licitacije.

Hvala za razumevanje in pripravljenost pomagati!

LP
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #64 : sreda, 12.11.2008 : 17:29:01 »

Ker sem že prepozna in se mi je digitalec pokvaril,bom v paketke še dodala za dojenčka-za punčko en zimski komplet,jaknico,dve majčki,spalno vrečo,upam,da nisem kaj narobe naredila.Bom glede prevoza obveščena?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #65 : sreda, 12.11.2008 : 18:20:39 »

Kocka, a se lahko potem zmenimo da svojo malenkost pri tebi pustim?
Drugače pa sem jaz jutri do 12ih nekje v Mariboru, od tam pa grem v Velenje kjer bom predvidoma do nedelje in se domov vračam čez Ljubljano, če ima kdo problem z dostavo.

Moja cifra je 041 350 522
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #66 : sreda, 12.11.2008 : 19:43:25 »

Ker sem že prepozna in se mi je digitalec pokvaril,bom v paketke še dodala za dojenčka-za punčko en zimski komplet,jaknico,dve majčki,spalno vrečo,upam,da nisem kaj narobe naredila.Bom glede prevoza obveščena?

Seveda je super, ce dodas se kaj zraven Smiley
Glede prevoza se bomo dogovarjali kar v tej temi.
Naj kar zacnem torej: a je kje kdo, ki bi zonine predmete pripeljal iz trbovlja kam v LJ?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #67 : sreda, 12.11.2008 : 20:56:11 »

Desobediencia, lahko pustiš itak....
Kar pokliči me na 041 325 549
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #68 : sreda, 12.11.2008 : 22:32:58 »

zona, nic skrbet, se bomo zmenili, kako in kaj s prevzemom.
Logiran

zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #69 : četrtek, 13.11.2008 : 05:40:11 »

Hvala Jana in Nika2
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #70 : četrtek, 13.11.2008 : 07:58:29 »

Desobediencia kdaj si se pa nameravala oglasit?
V nedeljo bi bilo kar kul, če lahko spotoma pripelješ, sicer pa prej pokliči, smo kar leteči - je pa ponavadi kdo od staršev vedno doma, tako da lahko tudi dopoldan, če ti ustreza...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #71 : četrtek, 13.11.2008 : 12:49:12 »

Uf, tole pa težko odgovorim Undecided Če v nedeljo, že zgodaj dopoldne.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : četrtek, 13.11.2008 : 12:55:50 »

Sploh ni potrebno da poveš sedaj. Sem samo hotela povedat, da lahko dostaviš tudi med tednom cel dan, ker je skoraj vedno kdo doma. Sem malo zakomplicirala....
Sicer pa samo pokliči ko boš vedela in se dogovorimo Smiley.
Lp, Vanja
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #73 : četrtek, 13.11.2008 : 14:12:04 »

Vse, ki bi zeleli postati botri revnim otrokom, vabim k licitiranju predmetov Smiley Se kar nekaj novih predmetov (samih fejst stvari) na licitacijah nima botrov, casa pa je samo se do konca jutrijsnjega dneva!

Hvala in lp.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #74 : četrtek, 13.11.2008 : 14:55:45 »

Hum, sem ravnokar prebrala da v Velenju pa Miss Teja zbira..bi šlo, da potem raje pustim pri tebi in ne krožim za tako malenkost?
Če ja mi samo pusti cifro na ZS pa te pokličem.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Humanitarna akcija za otroke in pomoč Horjulu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines