mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 02:26:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Praznični pasji mladički
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Praznični pasji mladički  (Prebrano 32474 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #60 : petek, 02.01.2009 : 16:29:30 »

Razočarana. Bo kdo napisal kako protestno pismo?

Naj kdo, ki ima smisel za pisanje, napiše eno pismo recimo v Ono (to veliko ljudi bere), ali pa v Sobotno prilogo. Mislim, za bruhat no, pa kr ne nehajo govorit od tega, vsi ''ljubitelji živali'' so seveda navdušeni nad potezo.  Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #61 : ponedeljek, 05.01.2009 : 10:10:40 »

No, da norost nima meja, je danes zgodba s kavalirjem in Mocnikovo se v Delo in dom. Za posrat.
Nikjer ne pise, da je njen od prej. Pise celo, da je svojo zeljo omenjala prijateljem, da ne ve, kdo je izbral tega psa, da je pripeljan iz Ceske ...,

Očitno se motim, vendar sem zares še pred predvajanje oddaje As ti tud not padu zasledila, da ima tega psa, mislim da ga je imela v studiu radia. Ker mislim, da se TV oddaja ne snema v živo je lahko prišlo do časovnega zamika predvajanja in se je pes dejansko pojavil prej na radiu kot na televiziji in očitno je, da so ji ga na televiziji zares podarili.....
Zato sem zmotno mislila, da je šlo za neko foro.

Dejstvo pa je, da je bil na radiu prej kot na tej oddaji, zato sem napisala, da ga ima že od prej.
Se opravičujem za dezinformacijo.

Vsekakor je dejanje podarjanja psa čist mimo, da ne bo pomote Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #62 : torek, 28.12.2010 : 23:52:11 »

Živali niso novoletna darila
torek, 28.12.2010
Tekst: Kristina Župevc
Med prazniki se ljudje pogosto spomnijo na tiste, ki so ostali sami, zapuščeni in brez toplega doma. Med ljubitelji živali se vedno bolj razširja lepa ideja, da se po novega psa odpravijo v zavetišče. A zavedati se je treba, da kužek, pa naj bo iz zavetišča ali rejniškega legla, z nami ostane, tudi ko se evforija poleže. Tudi društvo za zaščito živali, ki je v preteklosti opozarjalo starše, da živali niso darila za otroke, svoja opozorila danes usmerja predvsem v dobrodelnike, ki bi radi "v decembrskem vzdušju živalim iz zavetišča omogočili nov začetek, a ne pomislijo, da to zahteva tudi veliko skrbi, časa in denarja".

http://www.dnevnik.si/novice/aktualne_zgodbe/1042413088
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Praznični pasji mladički
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines