mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 16:29:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 373417 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1170 : petek, 05.08.2011 : 14:25:32 »

Kocka, sem prebrala, fuuul čestitk za pogumen korak v samostojnost!
Missy bo pa poročala kako in kaj ji gre, punca ve kaj je dobro, tko da jo lahko zaposliš kot svetovalko za ta kosmate stranke,če že poskuse na njej izvajš Wink.
Nagrada oz. plača se sedeva meri najmanj v decimetrih polike Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1171 : petek, 05.08.2011 : 14:27:28 »

Hvala za čestitke. Missy bom pa naredila eno terapijo za odvajanje od odvisnosti, samo namesto tobaka bom dala notri Poli Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1172 : petek, 05.08.2011 : 14:37:20 »

Nda, če je tako, potem jaz tja ne pridem - že vidim, da boš pol meni zihr dala odvajanje od čokolade, grdoba grda  Angry Angry Angry Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1173 : petek, 05.08.2011 : 14:42:16 »

Kje si pa upam, Cats, kdo se bo pa pl za sladice tlele gor grebel stop
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1174 : petek, 05.08.2011 : 15:32:28 »

Če je program za odvajanje, je ziher tudi program za privajanje ...
Človk se pride malo nafilat z energijo in prečistit, ti daš gor pa tiste valove za nižanje cukra, pa je ... vegi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1175 : petek, 05.08.2011 : 21:06:09 »

Nda, če je tako, potem jaz tja ne pridem - že vidim, da boš pol meni zihr dala odvajanje od čokolade, grdoba grda Angry Angry Angry Angry

O mater, kaj bo potem dala šele meni?  Shocked butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1176 : petek, 05.08.2011 : 21:08:36 »

 Super Missy. Smiley kocka, kako natančno to izgleda... Mislim, ne predstavljam si čisto, kako se lahko samo s pomočjo energije žival tako umiri, so kake posebne tehnike? Tongue
Za mene, nevednico, prosim. Wink Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1177 : petek, 05.08.2011 : 22:06:41 »

No, znano pač je, da so živali za določene, nam nevidne zadeve, bolj dojemljive, jih zaznajo, mi pa ne. Napovejo potres, ali pa da bo kdo umrl npr...
Očitno je tudi tukaj podobno - že med samim postopkom čutijo, da jim zadeva ugaja in koristi in če jim ugaja, potem so pač mirni in uživajo. Takoj ko začutijo, da postopka ne potrebujejo več, začnejo muvat naokoli.
Z razliko od človeka, ki ponavadi med samim postopkom nič ne čuti, ampak kasneje občuti spremembo.
Smo pač mnogo bolj zapacani in zastrupljeni kot živali in mnogo bolj neobčutljivi za nevidne dražljaje.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1178 : sobota, 06.08.2011 : 07:44:23 »

Da tole deluje, imamo dokaze  Cool  Cheesy! Kocka pa bo povedala, če jih bo pokazala...  Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1179 : sobota, 06.08.2011 : 17:50:07 »

No, znano pač je, da so živali za določene, nam nevidne zadeve, bolj dojemljive, jih zaznajo, mi pa ne. Napovejo potres, ali pa da bo kdo umrl npr...
Očitno je tudi tukaj podobno - že med samim postopkom čutijo, da jim zadeva ugaja in koristi in če jim ugaja, potem so pač mirni in uživajo. Takoj ko začutijo, da postopka ne potrebujejo več, začnejo muvat naokoli.
Z razliko od človeka, ki ponavadi med samim postopkom nič ne čuti, ampak kasneje občuti spremembo.
Smo pač mnogo bolj zapacani in zastrupljeni kot živali in mnogo bolj neobčutljivi za nevidne dražljaje.
Sem se spomnila na en primer; soseda ima črnega kokra, ki nikoli v življennju ni spal pri njenem možu. Oz. ob njem. Vedno na pri gospe. Res nikoli. Potem pa ga gospa en dan kliče in kliče, pa ne pride, ga gre iskat... in najde ob nogah moža. Isto noč je mož umrl.

To pa čist verjamem. Včasih se slepimo še, ko nam nekdo nekaj direkt pod nos porine. Evil Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1180 : torek, 16.08.2011 : 22:39:37 »

danes sem imela dva večerna sprehoda. Ampak moji so pozabili, da VEDNO pred večernim sprehodom dobim tudi večerjo. Šalabajzerji so mi večerjo dali samo enkrat. Keri pozabljivci Angry butnglavc Lips Sealed
Sicer pa je pri nas vse po starem, pa nekaj so se pogovarjali o enem cepljenju stop jezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1181 : torek, 16.08.2011 : 23:16:17 »

 Kiss Kiss Kiss Missika

naša je tudi zadnjič gledala najine pasporte, pol se pa zabuljila v ekrat, pa neki kucala v mašino in tumpasto gledala v gugl za neka cepiva (k da ma kej pojma o tem)
zdaj sva midva kao nehala rasti in kao začela dobivati špeh po trebuščkih. nama že turi ene tavotle brikete. pol ma pa kao slabo vest za tiste pol konzervice zvečer - ko pa ji na embalaži jasno piše, da vsakemu pripadajo vsaj tri cele na dan.
da je mera polna, nama pa po ustih nekaj šari, not gleda, Gusarčku pa še posebej tlači v usta vse žive totalno zanič žaube.
po keri karmi sva lih nanjo nabasala nama tudi ni jasno.

globoko sočustvujeva s teboj
Tarči in Gusarček
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1182 : torek, 16.08.2011 : 23:39:43 »

Sej ni tako švoh, je rekla vsaj to, da se bo zmenila, da mi ne bodo merili temperature pred cepljenjem - saj veste, kako to naredijo, ane Roll Eyes
Pa ziher bo imela kak mikrogram Poli s seboj vegi
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1183 : nedelja, 21.08.2011 : 00:01:51 »

Japajade, nobene Poli NI bilo Cry Sad
Una s takratko frizuro me je špiknila v rit in zadeva je bila opravljena Shocked Lips Sealed. Brez Poli  jezen, brez crkljanja Cry, in, hvalanevemkomuže, brez termometra v tazadnji Roll Eyes
Pol so me pa še zvečer v mestno gužvo vlekli. In spet sem bila brez pice, brez sladoleda, so me pa jako hvalili, kok da sem pridna. A je kej čudn, da sem bla cela apatična in brez energije, no, a je? Glede na vse muke in splošno depriviranost od vsega butnglavc trmoglavka
In če bom imela jutri podočnjake do kolen bodo sami krivi. Kaj pa me vlačijo ven ob tako nemogočih urah. Jaz hodim spat s kurami. Mislim, ne dobesedno, samo bolj zgodaj. Saj, da ne boste mislili, moja gotovo še nikoli ni slišala za lepotni spanec - hodi spat sredi noči in se potem vsa zelena in zgubana naokoli vlači Evil

Evo PreCednica beat this Lips Sealed
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1184 : nedelja, 21.08.2011 : 00:16:41 »

Uboga revica. Sad A ste okrog tromostovja pohajali? Sem namreč danes zvečer tam nekje videla eno tako svetlečo gospodično. Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines