mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 16:11:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 373416 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1230 : torek, 13.09.2011 : 09:16:13 »

Kocka, poznam to. Pri nas je bilo še slabše. Sestrična je iskala border kolija. Seveda, čim ceneje.  Lips Sealed (Denar ji ni problem...  Roll Eyes ) In seveda, ga je našla. Nekje v pohorskih hribih, šteperja. Za 300 evrov. Ampak, sestrična je bila z vsem seznanjena z naše strani, kaj to pomeni, kaj je podpirati izčrpavanje psičke in podobna dejstva. Ampak neeeee, itak je pametnejša.  Angry In zdaj ima štepersekga border kolija, ki ima sicer nekaj alergičnih težav, drugače pa je k sreči zdrav  Kiss.
Edino mi nismo finančno ničesar prispevali k štep programu. Drugače pa me ob tem kužonu (ki je itak sladek in super  Kiss) vedno malo spreleti...  Sad
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1231 : torek, 13.09.2011 : 10:37:04 »

Meni se zdi še najbolj rizično pri nerodovniških psih večjih pasem, kjer so možne genetsko pogojene težave s kolki, starši pa nimajo opravljenih testov. Poleg vseh ostalih, ki jih skrbni vzreditelji naredijo (npr. oči). Sicer pa jih poznam kar nekaj, ki nimajo hujših zdravstvenih težav in če takega ne bi kupila, ga ne bi zato, ker želim pasemskega res tipičnega izgleda, brez napak in kakšnih hujših vedenjskih odklonov in ker ne podpiram šteparjev. Če ne rodovniškega, pa absolutno mešanca. Je pa ljudi izjemno težko prepričati za par sto evrov. Sploh malo čez mejo se da dobiti tudi  kvalitetne z rodovnikom in testi za ceno, ki je primerljiva z našimi šteparji. In če pomisliš na to, je tak nakup res butast.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1232 : torek, 13.09.2011 : 13:13:45 »

sanco1a, se popolnoma strinjam Undecided

Tole je pa novi bratranec od Missy - ime mu je Piko Smiley

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1233 : torek, 13.09.2011 : 13:40:14 »

Obuhseusmili ljubezen ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1234 : torek, 13.09.2011 : 13:58:32 »

Knedel Kiss. Ravno včeraj sva s tamalo srečale enega seniorja dotične pasme - pa to so kar konkretni tankci (na kratkih nogicah Grin), ga je Lexi kar malo zaobšla, ziher je ziher Roll Eyes.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1235 : torek, 13.09.2011 : 14:09:51 »

Glede načina nakupa tole:  Lips Sealed

Glede pesota pa tole:  ljubezen  Kiss ljubezen  Kiss (manjka še topeči se smajli - Jaaanaaa zorganiziraj)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1236 : torek, 13.09.2011 : 14:15:05 »

Jejhata Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1237 : torek, 13.09.2011 : 14:45:55 »

Ampak zakaj glih baseta? Če kje piše in sem spregledala, se opravičujem.... me zanima, kaj bodo rekli na tvoj predlog za kastracijo? Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1238 : torek, 13.09.2011 : 14:52:59 »

Xena, ne vem, ker sploh nisem vedela, da si želi glih baseta. Verjetno ji je všeč, kaj vem (saj je meni tudi, priznam Roll Eyes). Glede na to, da imajo doma 3 mačke, ki so se pritepli (oziroma so dva prevzeli, ko je sosed umrl) k njim in so sami na svoje stroške vse tri porihtali samo upam, da bodo porihtali tude tegale Smiley
In ja to so konkretne mrcine in ja res je  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss, ane?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1239 : sreda, 14.09.2011 : 12:00:33 »

Jah žlahta ... butnglavc

Ampak kar je, je - mali bratranec je pa ljubezen ljubezen juuuuuuuuuuuuuuj ta ušeska pa nogice Kiss

Missyka, obljubim, da ti magari po pošti eno Poli pošljem, če boš pridno svoje in od Pikota slikce tule gor limala Cheesy

Se spomnim ene starejše gospe, ki je v mojih dijaških časih tam okrog Poljanske ceste šetala enega odraslega gospoda baseta ravno ob taki uri, ko sem jaz šibala v šolo. Sta bila ful hecna, gospa bolj okrogla (ne morem napisat glih "na kratkih nogicah" Tongue ), basetek pa prava debela MIP-ova mortadelca na kratkih nogicah in premikala sta se nekje s hitrosto 1 km/h ... in predvsem so mi v spominu ostala njegova ogromna ja**a, ki so se dobesedno ... no, ja ... skoraj po tleh vlekla Huh Saj je verjetno grdo slišat, ma, meni se zdi, da bi tistemu gospodu psu že kastracija malo olajšala gibanje Evil

Missy, oprosti za smetenje in nespodobne izjave sram itak si ti tavečja carica in Princeska in verjetno že komaj čakaš, da se spet začne sezona jesenskih hladnih večerov s toplimi dekcami in svilenimi povšterčki pod ritko - mi pa tvoje "salonske" fotke Cheesy Ker tole, da te vlačijo čist po vseh rindžulah, pa grozdje obirat, pa mečkanje trpet, pa na goli travi ležat ... to je pa čist tu mač Tongue

Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1240 : nedelja, 18.09.2011 : 22:25:55 »

Evo, pa smo spoznali Pikija ljubezen
Tole ne bo relacija bratranec in sestrična, ampak nečak in občasno nadsuper, občasno pa tečna stara teta Evil Roll Eyes
Takole je bilo...
Spoznavanje Smiley




Potem je bilo dirkanje, ki je posneto na filmček, ampak kocka še ni naštudirala, kako ga obesi gor predaja , so bile pa težke dirke in prijateljske borbe Cheesy Kiss

Potem je bilo zasluženo spanje na raznih lokacijah in v raznih pozicijah...




Pofotkali smo ogromne tace Shocked Shocked


Potem je bilo pa na vrsti nastavljanje za čohanje in crkljanje vegi ljubezen




Missy je bila pa, kaj naj rečem... malo za igro, malo za vzgojo mladine Evil Sta norela in se igrala, ko ga je imela pa poln kufr je pa kazala zobe in šavsala proti njemu (baba stara tečna Cool), sploh če je bila kakšna hrana v neposredni bližini. Malo je zganjala pa tudi ljubosumje, koza kozasta Kiss Kiss, tako da je bila precrkljana skozinskoz in nafutrna in občasno nazijana tudi Azn ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1241 : nedelja, 18.09.2011 : 22:27:38 »

... Xena, info iz prve roke - tista jajčka na predzadnji fotki bodo baje šla stran...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1242 : nedelja, 18.09.2011 : 22:32:38 »

Hehe, pametna punca Mici  Kiss. Ona je taglavna pr bajt in to vam je treba vsem povedat, da un "tamau" je šele zadnja sviralica na rupi, daleč zadaj za njo.  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1243 : nedelja, 18.09.2011 : 22:33:36 »

Pozabila napisat, da ima tale tank(ec) pri 12 tednih samo kilco manj kot Missy, velik je pa skoraj toliko kot ona Azn vegi
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1244 : nedelja, 18.09.2011 : 22:38:11 »

Hehe, pametna punca Mici Kiss. Ona je taglavna pr bajt in to vam je treba vsem povedat, da un "tamau" je šele zadnja sviralica na rupi, daleč zadaj za njo. Evil
Ja in to je kazala precej bolj intenzivno, kot sem mislila, da bo. Se je izkazala za pravo Psico Grin in ne neko plišasto igračo Cool bravo
Logiran
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines