mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 10:23:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 174   Dol
Natisni
Avtor Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili  (Prebrano 373481 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #450 : nedelja, 06.09.2009 : 17:15:36 »

Obe sta ful srčkani.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #451 : nedelja, 06.09.2009 : 17:47:58 »

Hvala Smiley
Ravno danes sem na glas pohvalila Maško Cheesy Kiss, ki je ful lepo božala Missy in ji tudi razložila, da Micka nič več ne beži pred njo in ji je začela zaupati. Prej je pred tamalo bežala in se umikala, ker ga je tamala sračkala in delala z Micko kot da je plišasta Angry Lips Sealed
Tako da vsem, ki obupujete in ne veste, kako prepričati otroka, da psi in mačke niso pliškoti, ki jih lahko vlačite naokrog in cukate in ščipate - nč bat, ob pravem pristopu bo tudi to minilo Smiley Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #452 : ponedeljek, 07.09.2009 : 21:32:54 »

 Kiss Juuuuj, Missy, ma kako znate bit tud pri vas kiiiiiiiiiiiiiiičasti  Cheesy Sem pa prav vesel, da vidim, da nas je tle več, ki znamo lepo skrbet za mlajše "sestrice"  Tongue (recimo leteča Pici, pa ti, pa jaz). Ti sam glej, da tvoja šefla ne bo pozabla tud tebe lepo in na taprav spoštljiv način pohvalt (beri: s fajn priboljškom), ker ji znaš tko fajn malecko uspavat, pa bo  Cheesy Cheesy

LP. Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #453 : torek, 08.09.2009 : 06:56:45 »

omg, res hude fotke  Cheesy....za po**lat se (Izzy možatec Wink, recimo), pa za alergijo dobit ob onih dveh počivalnih Kiss...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #454 : sreda, 09.09.2009 : 18:04:06 »

Sam za minutko sem se gor priklopla - nimam nobenega cajta, ker je pri nas kripelbataljon.
Od 24 urne nege in skrbi za taveliko in tamalo šeflo izmučena Missy Wink.
Ps - hvala za pohvale Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #455 : sreda, 09.09.2009 : 19:26:41 »

Missy, le to povej - svinjska ali ptičja?  Shocked
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #456 : sreda, 09.09.2009 : 21:25:21 »

Ni živalskega izvora Tongue, je bolj, kva nej rečem - takega standardnega tipa ˝hitra menjava vremena˝ pomoje Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #457 : sreda, 09.09.2009 : 21:26:02 »

Je pa zelo dolgotrajno in vztrajno in nihajoče Angry Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #458 : sreda, 09.09.2009 : 21:29:00 »

Hitro okrevanje vam želimo, Miciki pa čimveč živcev, da neu slučaj shujšala, zdej ko je tolk obremenjena s služenjem dvonožem, Flipi&co  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #459 : sreda, 09.09.2009 : 21:43:07 »

Hehehe, Missy sem ukinila dva obroka dnevno in ji dodelila samo enega, malo večjega, ker je kao kronično predebela. In v znak protesta mi je pokozlala celo predsobo Grin Grin Lips Sealed.
Zdaj spet dobiva po dvakrat na dan za jest, ampak se skoraj stepem z mojim, da ji daje malo manj kot prej Roll Eyes Huh
Ker ona je njegova lubica... Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #460 : sreda, 09.09.2009 : 21:48:18 »

Ko psa daš na dieto zaradi debelosti, mu je treba dati več obrokov na dan, seveda pa mora biti skupna količina manjša kot sicer. Tako hrano lažje presnavlja, vedno ima nekaj malega v želodcu (beri: nima občutka, da strada) in si ne dela zaloge špeha za hude čase. Wink

Bruhanje pa je tudi lahko posledica prenažiranja z edinim obrokom, pa čeprav bi bil količinsko manjši kot siceršnja celodnevna količina hrane. Raje večkrat po malem.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #461 : sreda, 09.09.2009 : 21:58:17 »

Kalsang, hvala!
Izvorni problem je to, da če dobi večkrat, definitivno dobi preveč, ker jo iz logističnih razlogov običajno hrani moj in se mu smili, da kao vedno dobi premalo, da ja ne bo lačna revca. Vedno doda nekj briketov, tako, za dobro vago. Saj ni fuuul pretežka, ni pa ravno idelane teže.
Napačno sem domnevala, da bo tako količina bolj nadzorovana. No, količina je že bila nadzorovana, samo Mickin želodec tega ni prenesel. Smo takoj prešli nazaj na star režim, pa sedaj mi revež nosi občasno pokazat, če ji da pravo količino, ko sva spet imela pogovore o steriliziranih pretežno mirujočih psicah Grin Roll Eyes.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #462 : sreda, 09.09.2009 : 22:02:06 »

Micika, jaz ti predlagam, da se včlaniš v Milin sindikat zatiranih. Ziher te bodo sprejeli, ker to je pa že višek, tkole lešnike štet in prebirat  Grin

ps. kaj pa, če nabavite manjšo posodo za hrano. Bo potem zgledalo kako je polna, kljub manjši količini briketov  Tongue
pps. Flipi te vabi na skupen trening ob kolesu, ampak pod 10 km on ne gre  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #463 : sreda, 09.09.2009 : 22:06:37 »

Moonbeam, dobra ideja, tole o manjši posodi.  Grin

Kocka, popolnoma razumem tvojo "stisko". Je bilo treba pri nas doma tudi edinega predstavnika moškega spola v hiši postaviti na realna tla in mu strogo prepovedati kakršnokoli hranjenje moje sterilizirane psice, ki je sicer dokaj aktivna, ampak sveto prepričana, da grozi svetovna lakota in da si je zato treba špehaste zaloge delat. Zadnje čase jo na sprehodih komaj spravim naprej, ko pride do kakšne hruške, saj pozabi na vse okrog sebe in se hiti past na odpadlih tepkah. No, ja, te vsaj ne redijo tako hudo kot kakšni grižljaji, ki padejo s človeške mize.  Roll Eyes

Kar dosledno nepopustljivo naprej, pa bo!  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #464 : sreda, 09.09.2009 : 22:11:46 »

ker to je pa že višek, tkole lešnike štet in prebirat  Grin
Moon, ne ti men o lešnikih. Spet so se sušili na balkonu in spet sem se pod vplivom polne lune preobrazila v veverico. Enkrat sem se jih na skrivaj napokala do sitega in sem ene tri dni sr**a sam beton sram. Auč Lips Sealed Ampak so bli pa dobri.
Lp, Missy

Khm, Missy ne zna teči ob kolesu, sploh pa dame ne švicajo takole na očeh javnosti in mojemu se itak zdi Missy GLIH TAPRAVA in nikakor ne vidi, da bi morala kakorkoli shujšati.
Tako da, Flipi, hvala, ampak ne hvala Kiss Kiss

Kalsang, mojemu v zagovor pa moram povedati, da je z mize ali s človeško hrano praktično nikoli ne hrani, vedno samo z briketi. Je pa tam pač kakšen več Cheesy Grin
Lp, kocka

Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 174   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Missy, Horjulska jazbečarka in njena vajenka Lili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines