mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 17:36:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pekinezer - čvek  (Prebrano 110687 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #690 : četrtek, 23.04.2009 : 16:50:56 »

Čeprav po drugi strani pa ta raz/zaplet niti ni tako slab, saj po vsej verjetnosti otroče nima Tarzana, Simbe, kakršnega koli psa, niti kakšne druge živali. Wink
Moj podpis. Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #691 : četrtek, 23.04.2009 : 16:53:27 »

neverjetno Grin
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #692 : četrtek, 23.04.2009 : 17:05:54 »

sessa, to niti ni tako neverjetno - moj brat je računalnik obvladal že pri sedmih letih, pa takrat še ni bilo današnjih PC-jev, kjer imaš vse servirano na pladnju, ampak kvečjemu kakšen spectrum, za katerega si moral sam pisat programe. Danes obvladat računalnik je mala malca.  Roll Eyes

skogkatt, tebi je pa muca jezik snedla ali si res tako brez besed osupla nad umetnijami najnovejšega trola?  Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #693 : petek, 24.04.2009 : 08:44:42 »

Kalsang, sej res ne vem kaj naj rečem...  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #694 : petek, 24.04.2009 : 11:27:52 »

Te čisto razumem. Wink
Logiran
ABBY LABRADOR
otrok do 14 let
*
Sporočil: 17


« Odgovor #695 : sreda, 29.04.2009 : 16:44:09 »

S tem otrokom je res nekaj hudo narobe. Pa oprostite, če sem koga užalila. Sicer je pa tudi ona žalila druge.
Logiran
Urši
otrok do 14 let
***
Sporočil: 129


WWW
« Odgovor #696 : sreda, 29.04.2009 : 17:40:46 »

Ah kar brez besed ostaneš.  Shocked
Počitnice so ja.  Roll Eyes
Logiran
Shiwa
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #697 : sreda, 29.04.2009 : 19:47:31 »

ŽIVA KATASTROFALNA GROZA!!!
Še danes sem tega dekliča s "pekinezerjem" ali karkoli si že zamisli, zagovarjala na *** forumu, kjer trdi da ima po novem Tibetanskega španjela, da naj bodo forumovci malo bol obzirni do nje, glede na to da ima komaj 14 let in si morda želi kaj več izvedeti o vzreji in nasplošno o pasmah psov itd.
Izgleda sem se zmotila tako kakor sem dolga in široka, ker sem naknadno prišla do teh izjav na temle forumu iz samega zanimanja, ker je bilo toliko kritik napisanega na njene izjave iz prej omenjenega foruma in po tem takem opazila da je to dekletce res en strašljiv primer malega psihopata, če se lahko tako blago izrazim. Toliko enih izmišljenih zgodbic in pretvarjanja iz ene osebe v drugo, celo iz enega razmišljanja v popolnoma drugačno razmišljanje(le pod drugim imenom), je totalno skoraj nevrjetno čustveno prizadeto.
Vprašanje je še, če je tega resnično zmozen en 14 letni mladostnik, ali se pod to krinko skriva ena zdolgočasena "zrela" osebnost!
Totalno šokirana!!!!!!!!!!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #698 : sreda, 29.04.2009 : 20:25:15 »

Shiwa, po mojem je to res eno osamljeno dekletce, ki živi v svojem domišljiskem svetu. Verjetno je dosti sama doma, še zlasti zdaj, ko so počitnice, pa tudi drugače se verjetno nihče kaj dosti ne ukvarja z njo.

Glede kletvic pa, saj veš, kje jih otroci poberejo.

Seveda pa to ne pomeni, da se ji je treba pustit. Nasprotno. Pokazat ji je treba, kje so meje in kako se obnaša.

Žalostno, res. Še zlasti, ker je tu tudi njen pes, ki ga oglašuje kot plemenjaka. Iz tega ne bo nič dobrega...
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #699 : sreda, 29.04.2009 : 23:06:29 »

 ... eno osamljeno dekletce, ki živi v svojem domišljiskem svetu

se podpišem raje pod tole zgoraj kot pod tole spodaj:

... skriva ena zdolgočasena ne"zrela" osebnost

A NIKOLI NE VEŠ

 Sad

DEKLICA s PEKINEZERJEM ali TIBETANSKIM ŠPANIELOM - lepa beseda lepo mesto najde ... itd ali pa ti povem po tvoje "če seješ kletvice žanješ kletvice" si to želiš ? Mogoče je na mestu opravičilo vsem, nato pa ti predlagam, da najprej nekaj tednov bereš vse živo na tem forumu in izvedela boš veliko ... ko boš 100% da imaš problem za katerega imaš vprašanje pa ga le napiši in vejemi nam ... lepa beseda lepo mesto najde ....  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #700 : ponedeljek, 11.05.2009 : 14:40:22 »

Eno vprašanje: na Kodeljevem (LJ) grem dostikrat mimo hiše, kjer blazno zaudarja. Tip ima v kleti (se namreč vidi skozi okno) cel kup psov. Zadnjič sem se za hip ustavila in je priletel lastnik, z vprašanjem, če kupujem psa. Sm rekla da ne in da jih samo gledam pa sm malo začela pogovor, kakšne pse ima. "Pekinezerje in angleške buldoge". Pa sm vprašala, koliko jih ima, ker je lajanje zelo glasno (se sliši, da laja veliko psov). Pa je malo živčen ratal in rekel, da jih pozna po imenih in da jih ne šteje. Se mi je zdelo malo čudno, da ne veš koliko psov imaš doma, če skrbiš za njih. Na koncu je rekel, da jih je verjetno ene 15 z mladiči vred. A kdo pozna to situacijo? Ker psi se mi smilijo, tisti smrad je pa za sosede verjetno tudi ful moteč. Isto vprašanje bom nalimala še pri angleških buldogih.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #701 : ponedeljek, 11.05.2009 : 15:42:59 »

Verjetno gre za preprodajalca. Zrelo za prijavo.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #702 : torek, 12.05.2009 : 08:15:29 »

Se meni tudi zdi, da je preprodajalec. Komu se lahko poda prijavo in kakšen je postopek?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #703 : torek, 12.05.2009 : 08:57:17 »

Mogoce ti bo tole v pomoc:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,28726.0.html
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #704 : torek, 12.05.2009 : 13:10:40 »

Hvala za koristne informacije! Na koga točno na VURSun se pa lahko obrnem za prijavo? Ker njihov mail je splošen...
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Pekinezer - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines