mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 16:52:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Pasja ljubezen
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasja ljubezen  (Prebrano 17520 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #15 : petek, 03.12.2004 : 10:03:18 »

Kaja! Cheesy
Sem že mislila, da si se preselila! Grin

Nas bo tako in drugačno gonjenje doletelo drugo leto. Je pa zaskrbljujoče, ker tokrat ne bomo mogli pobegniti na morje! Tongue
Vaškh odvezancev je kar nekaj, tako da bomo sprejali Sally- no tazadnjo in molili. Undecided
Kmečke pameti ne moreš omajati, lahko omajaš le denarnico... Zato se tudi meni zdi najbolje pošiljati jim može v modrem. Saj dejstvo, da po njihovem hodijo policaji prinese sramotoin stavek: " Le kaj bojo pa sosedje rekli!??"

Srečno!
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #16 : petek, 03.12.2004 : 13:49:20 »

To , da se pripeljejo policaji na dvorišče jih pri nas sploh ne moti.   Problem je namreč tukaj ker se sploh ne pripeljejo več, na postaji jim samo rečejo naj se obrnejo na rajonskega policista.  On pa  baje komentira , da ima drugega dela dovolj ne pa da se bo še z  cucki ubadal.

Tako , da v naši vasi na policaje lahko kar pozabimo, dokler ne bo prišlo do naslednjega ugriza.

Je pa še ena zanimivost, psi baje hodijo na kup  celo iz drugih okoliških vasi in  dežurajo pred hišami.... tudi po več dni....     Niti ene prijave  ni bilo , da kdo pogreša psa   Shocked
Potem se pa res vprašaš   ali pretiravaš o vsem ali so pa drugi malo preveč flegma........   Jaz  bi celo paniko zagnala da bi prišla na vrt in ga klicala 10 minut  pa da ne bi prišel.
Aha  no pa še to povratne informacije so prišle tudi od nekaterih lasnikov(kmetov) ki imajo psice in  tudi k njim hodijo  ljubimci in sicer     naslednje;   ( pazte to)  " ja  gonjo se okrog in ščijejo po  senu potem pa krave nočejo jest....... postrelit jih je treba."  ( to je ena cvetka)   najbolj  razširjeno mnenje je pa " Vsaka kmetija mora imet psa....... in to na ketni če pa uhaja potem je pa nekaj narobe z njim pa  z motiko po glavi"........

DA TE SRAT PRIME Angry Angry Angry.  Najbolj je biti kar tiho ,
Če ne imaš lahko hitro kakšnega psa na vesti.

Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #17 : četrtek, 09.12.2004 : 15:45:28 »

res je odvisno od policista. Oni morajo najprej poskrbeti za svojo varnost. Potem se pa kakšnemu ne bo dalo urgirat in bo rekel, da je bil pes napadalen, pa da ni imel kaj narediti.  Undecided
Ta trditev pa tudi drži, da imajo dosti drugega dela in se ne bodo še s psi ukvarjali. Sad
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #18 : četrtek, 09.12.2004 : 16:00:38 »

Zelo lepo, da še vedno zaupaš. Jaz sem skozi leta to zaupanje malo zgubila, ne pri vsem , da se razumemo.

Tu je pristojen za takšne reči  rajonski policist........ pa gre rajši na kavo v bife malo kelnarco osvajat........ saj naj, če mu paše   ::)samo prej bi pa lahko svoje delo opravil.

Moram  se pa pohvalit, smo uspeli sestanek  z organizirat.  Jaz imam   cel spisek napisan Grin Grin  samo upam , da mi bodo do besede pustili. Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #19 : ponedeljek, 15.08.2005 : 12:01:51 »

 ::)Uf, v naši vasi je takšnih spuščenih psov vsaj pet komadov. Ko se peljemo čez vas, pa da imamo našega Bučka v avtu, se cel roj zažene proti avtu, in tečejo za nami. Moraš prav gledat, da ne boš koga zbil. Pa lajajo kot zmešani. Če pa grem s psom čez vas in da ga imam seveda na povodcu, imam pa takoj vsaj tri pse okoli sebe, potem pa se naganjajo z mojim, tako da moram prav pazit in sedaj ne hodim več čez vas, temveč grem raje okoli.
 
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #20 : sreda, 17.08.2005 : 21:14:13 »

Maja policiti imajo dosti dela? Vsak dan slonijo v bifejih. Ravno zdaj je afera ko so poslali uniformirano policijo preiskovat poiskus umora, medtem pa nas mladoletnike za prekrske lovijo in nadlegujejo kriminalisti, da ne omenim, da recimo po celju pripelja mimo tebe vsako minuto policaj, ce jih pa poklices pa rabijo tudi vec kot 1 dan da pridejo. sploh pa ce si ze kdaj prijavil krajo ves, da ti takoj povejo, da denarja ne bodo nasli, pol pa gre nazaj v bife. seminarsko nalogo bi lahko napisal o (ne)delu policije.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #21 : četrtek, 18.08.2005 : 10:52:33 »

Tudi jaz jih pogosto vidim, ko kofetkajo v bližnjem baru. Ampak moram pa tudi povedati, da so bili v tistih parih primerih, ko sem jih rabila, zelo hitro tam in so zadevo uredili tako kot je treba. (moji mami pa so celo našli izgubljeno psico)
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #22 : četrtek, 18.08.2005 : 10:58:47 »

Mogoce si slisala za primer ko sta dva rotta zgrizla mojo kolegico in je policija prisla naslednji dan? Ko so pa poklicali novinarje je pa postalo tako pomembno, da se je se sef policije vmesal. Prej jim pa niti ni bilo vredno enega prometnika poslati. Imeli so pa cas tisti dan malo po dogodku mene legitimirat, ker sem se sprehajal zvecer.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #23 : četrtek, 18.08.2005 : 11:05:23 »

. Imeli so pa cas tisti dan malo po dogodku mene legitimirat, ker sem se sprehajal zvecer.

Potem moraš  biti  pa  hudo  aktualen Grin Grin Grin.  Zakaj so te pa legitimirali? Huh

Zaradi kršenja  JRM-ja ..... mogoče ?
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #24 : četrtek, 18.08.2005 : 11:33:13 »

Se nikoli nisem krsil JRM v svojem zivljenju. Razen kajenja trave nisem storil nobenega prekrska v zivljenju(niti prometnega). Jaz sem lepo mirno sel domov. Prideta dva policaja me legitimirata, nato pa sprazni zepe. Jaz prijazno vprasam na podlagi kaksnega pooblastila(kar je moja pravica) to zahtevata. Odgovor:tiho bot in se ne delaj pametnega. Gremo zdajle na test za droge. Sem rekel vredu, hotel sem iti pes, ko me on zelo napadalno zacne siliti, da se moram peljati z avtom. Ko sem jih imel dovolj sem rekel, takle mamo poklici, pred tem se pa ne premaknem in nerecem vec besede. seveda je takoj rekel, da lahko grem, kar ce bi imel utemeljeni sum nebi naredil in to je bilo priblizno pol ure za tem ko je bila napadena. Manj kot kilometer stran!!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #25 : petek, 19.08.2005 : 14:07:41 »

Ja DDB, sem enkrat tu nekje na foromu že napisal, da si pri nas bolj zaščiten kot napadalec oz. kar je še podobnih sr***, kot pa če si žrtev. Policjoti pa kot da bi se bali posredovati takrat, ko je to nujno. Si verjetno mislijo, da je boljše če pridejo takrat, ko je že vse mimo. Je manj nevarno.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #26 : ponedeljek, 26.06.2006 : 10:01:22 »

Zakaj pa ne uporabite zeliscnih tablet za gonece psice, ki potem ne oddajajo vonja? Pa je mir v in pred hiso.
Logiran
anu
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #27 : ponedeljek, 16.10.2006 : 21:23:05 »

A mi lahko poveste kakšna napravica je dazer in koliko stane?

Zakaj pa ne uporabite zeliscnih tablet za gonece psice, ki potem ne oddajajo vonja? Pa je mir v in pred hiso.

Svrk, kako se imenujejo te zeliščne tablete in kje se dobijo?
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #28 : ponedeljek, 16.10.2006 : 21:31:24 »

Po temu kolikor sem jaz v lovcu spraseval ,je dazer naprava,ki dela na zvok,stane pa devet tisoc in drobiz.Na skatli pise,da ne smes uporabljati na sluzbenih psih.Vprasal sem jih po izkusnjah,jih niso imeli.Ce se prav spomnem ,zadeva nese kaksnih 5 metrov.Ce si iz LJ,se sprehodi do lovca,pri delavski knjiznici.Izkusnje ce bos napravo kupila,pa prosim deli z nami.
lp upam,da ti ta info. kaj pomaga.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #29 : ponedeljek, 16.10.2006 : 21:42:03 »

Zeliščne tablete imajo v trgovini Gali in mislim, da tudi v Smrčku. Pri nas so učinkovale. Prvič je bil mir pred hišo. Srečno.
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Pasja ljubezen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines