mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 15:54:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes v gibanju"  |  Tema: foto natečaj "pes v gibanju" - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes v gibanju" - čvek  (Prebrano 31423 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #105 : ponedeljek, 29.12.2008 : 19:12:02 »

Fotka Nande je fuuul dobra!
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #106 : torek, 30.12.2008 : 14:32:25 »

Hvala  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #107 : sobota, 03.01.2009 : 12:49:03 »

Nanda ima vse fotke odlične  Smiley
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #108 : sobota, 03.01.2009 : 17:30:20 »

Citat: Jana

Pravna in avtorska določila

Vsi udeleženci v natečaju s svojo udeležbo na natečaju dovoljujejo uporabo fotografij, poslanih za ta natečaj, v skladu s pogoji uporabe spletnega portala mojpes.net in tem razpisom za promocijske aktivnosti mojpes.neta in sponzorja Spletne pasje trgovine Pasji svet brez nadomestila (objave na mojpes.netu ali pasjisvet.si, izdelava koledarja). Fotografij, ki bodo sodelovale v natečaju, avtorjem v času trajanja natečaja ni dovoljeno objavljati drugje (spletne strani, spletni albumi, forumi, tiskani mediji).

Fotografijam ni dovoljeno dodajati robov, okvirjev ali drugih grafičnih elementov. Na fotografijo ni dovoljeno dodajati podpisa, datuma ali kakršnegakoli znaka (logotipa) avtorja.


V času natečaja slikam ni dovoljeno dodati podpisa psarne, mojpes.net in pasjisvet.si lahko brez nadomestila razpolagata s slikami, slike so avtomatsko objavljene tudi v mojpes.net galeriji. O.K., to mi je jasno.

Zanima pa me, če lahko slikam po končanem natečaju dodamo podpis, da so iz naše psarne-če bodo uporabljene v galeriji in v druge namene? Se mi zdi prav, da se zraven pripiše tudi izvor (psarno) oz. avtorja.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #109 : sobota, 03.01.2009 : 17:53:00 »

Maja., pod vsako sliko je VEDNO podpis, kdo je avtor. Na slike dam samo mojpes.netov znak in nic drugega. Tudi po zakljucenem natecaju ne. Ce bo kaksna slika uporabljena se za kaj drugega, bo zraven napisan avtor (ime in priimek), nikakor pa ne psarna ali kaj tretjega, saj ni avtor nobene slike psarna, temvec posameznik in tudi natecaj je za posameznike, torej avtorje. Lastnik slike je lahko psarna, avtor pa psarna ne more biti, temvec je to lahko le neka oseba, ki je pritisnila na sprozilec fotoaparata.

Slike so ze v galeriji http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=951.
Vanjo se nalagajo istocasno kot se objavljajo na forumu. Pod vsako sliko pise, kdo je avtor. Tudi pod vsako sliko na forumu pise, kdo je avtor in tako bo pisalo tudi v primeru, da se bo katero od slik porabilo za kaj, kar je navedeno v pravilih.
Sami lahko po zakljucenem natecaju (po 26.1.2009) objavite svojo sliko s kakrsnimkoli napisom brez omejitev. Objava pred tem ima za posledico diskvalifikacijo z natecaja.
Logiran

Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #110 : sobota, 03.01.2009 : 19:25:34 »

Se pravi se po končanem natečaju slik ne da zamenjati s podpisanimi?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #111 : sobota, 03.01.2009 : 19:57:47 »

Ne, ne da se zamenjati slik, saj te slike, ki so sedaj objavljene (in ki se bodo) sodelujejo na natecaju in ne neke spremenjene ...
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #112 : sobota, 03.01.2009 : 20:23:28 »

Jaz imam zdaj "samo" še 8 slik.. še 3 moram izločiti.. (začela sem pri 32..  Roll Eyes )
Bolje, da čim prej pošljem, ker čene bom vsak dan več slik imela.. Lips Sealed
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #113 : ponedeljek, 05.01.2009 : 00:19:03 »

Natecaj se bliza h koncu ... pri nas ze imamo izbrane slikce in moram rect, da kljub temu, da je kar tezko narest dobre fotke v gibanju (da so dobre tako po kvaliteti in motivu), smo jih uspeli celo kar nekaj narest. Smiley

Moram priznati, da mi je (bil) ta natecaj prav vsec, ker se je (bilo) treba se posebej potruditi. Cheesy

Vem, da se ni izbora, ampak tri slikce pa moram izpostavit ... prva je adhiambo01 - res huda fotka, cista, pa se koruza se dobro vidi - res enaa ... druga pa je prav tako dogaska in je od bibsy01 ... ampak pri tej fotki me barve motijo, pa se sama ne vem zakaj - slikca je pa tudi super. Tretja je pa taka simpaticna ... je pa ajda05 - zverinica.

Toliko zaenkrat ... res pa je, da ima tudi nanda ponovno dobre fotke. Cheesy Lahko pa, da sem se kaksno spregledala.

Lp, Ursa
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #114 : ponedeljek, 05.01.2009 : 00:20:32 »

Meni jih je veliko všeč. Najboljša pa mi je adhiambo01!
Odlična slika, ni kaj!
Logiran
nuhl
rad pišem
****
Sporočil: 318


« Odgovor #115 : ponedeljek, 05.01.2009 : 02:30:07 »

 Cheesy No pa sem oddal zadnjo.
 Shocked Je pa konkurenca tako huda, da bom moral ponudit kakšen golaž ali pasulj s klobaso, če želim dobiti kakšen glas.  Huh
V razpisu nisem nikjer zasledil, da to ni dovoljeno.  Grin

Še nasvet vsem, ki še niste zaključili: Ne obmetavajte svojih ljubljenčkov s koruzo.  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #116 : ponedeljek, 05.01.2009 : 16:58:29 »

Jaz upam na tri ali vsaj dve fotki...kako je hitro minil čas...se mi res mudi. Moram vsaj eno poslat.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #117 : ponedeljek, 05.01.2009 : 17:15:58 »

Kakšna konkurenca!  Shocked Jaz nimam šans pa kaj čem  Tongue Super fotke, odločitev bo grozno težka!
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #118 : ponedeljek, 05.01.2009 : 17:20:53 »

Ooo, hude fotke  Cheesy Cheesy Cheesy !
Bravo vsem  Smiley, pa ne samo za dober "škljoc"  Wink ampak tudi za super ideje Cheesy !
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #119 : ponedeljek, 05.01.2009 : 17:41:03 »

Moj se pa skoz pritožuje nad črnim psom Lips Sealed Sem rekla, da mu bom nabavila bel plašček, ker tole slikat je res kriza Grin
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes v gibanju"  |  Tema: foto natečaj "pes v gibanju" - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines