mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:07:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42   Dol
Natisni
Avtor Tema: havanski bichon  (Prebrano 121459 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #600 : ponedeljek, 13.05.2013 : 18:34:59 »

Spelamg, čestitke! Cheesy Spet bo veselo pri vas. Mogoče pa se tudi vaša družina poveča še za kakšnega člana?! Wink
Naša Debby je bila včeraj na CAC Koroška spet pridna in je dobila CAC in BOB.
Prilagam fotografijo vseh mojih havančkov.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #601 : ponedeljek, 13.05.2013 : 22:35:23 »

O kako so lepi tvoji havančki Melody, prav luštna slikca! Kiss Kiss
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #602 : torek, 14.05.2013 : 10:27:52 »

Hvala, Melody 1, in vračam čestitke za razstavne uspehe! Smiley

Hmm.... glede povečanja pasjega članstva sem v hudih dvomih, mislim, da bi potem moral kakšen od nas, ljudi, iti "od hiše".... Hja no, tudi to je ena od možnosti, a ne....   Shocked Cheesy Grin

Sicer trenutno ni nič posebnega pri nas, Tajga se pač debeli, Pika se pa crklja. No, Tajga tudi.  Wink
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #603 : petek, 07.06.2013 : 14:30:47 »

Kaj naj rečem? Danes je že 61. dan po paritvi, Tajga pa še nič.... Mi v nizkem štartu, ona pa....  Huh
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #604 : petek, 07.06.2013 : 14:35:28 »


pojdite na UZ, če je z mladiči vse OK. če je, potem lahko še čakate kakšen dan oz. bodite na vezi z veterinarjem.
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #605 : ponedeljek, 10.06.2013 : 07:48:32 »

No, da se odkašljam.... khm... V soboto, 8.6.2013, smo dobili 6 novih havancev!  Cool Cheesy ljubezen Tajga se je potrudila in pozno zvečer skotila veličastnih šest!!!! In od tega je 5 punc in 1 fant.  Shocked Za vzorec, tokrat.  Evil Lepi so za požret, itak, Tajga je strašno zaščitniška  Lips Sealed, tako da jo puščamo kar pri miru (saj, kaj pa naj?), a ni hudega, ker je mularija čisto ok. Porod je bil hiter - tokrat je bilo vsega konec v eni uri in pol (torej, tista faza, ko se kužki skotijo; dočim tisto prej....ja, je pa trajalo). Slike so že tule: Smiley  ***********

Natis, hvala za nasvet in skrb Smiley, res smo bili na trnih in tudi do veta smo šli tam enkrat proti večeru (dežurni, jasno... vikend...), UZ je pokazal, da jim ni nič hudega, utrip normalen, nič povišan ali znižan.... Ma, ni da ni, samo mi zganjamo paniko. A ne morem si kaj, da ne pomislim, kaj bi bilo, če bi bili bolj flegma.... Hmmm.

Skratka, zdaj spimo, jemo, spimo, jemo medtem ko spimo, cvilimo, jemo, cvilimo/jemo/spimo naenkrat, v vseh možnih pozah, sklonih in številih....  Cheesy Aja, zraven pa rastemo.  Wink Vsak dan po malo, na koncu pa bomo veliki, da bomo lahko objeli cel svet.  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #606 : ponedeljek, 10.06.2013 : 08:05:13 »

Čestitke! bravo 
Seveda pričakujemo redno fotodokumentacijo... Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #607 : ponedeljek, 10.06.2013 : 09:19:50 »

Hvala, Pepsi, seveda bomo redno fotografirali!  Cheesy Ampak zdaj se bolj ukvarjam z mislijo, kako mamo Tajgo prepričati, da dovoli tehtanje teh malih cofkov. Mater, je totalno pasja letos.... Shocked Ne vem, kako bomo tole zvozili... Ker enkrat bo treba začet mularijo po rokah nosit.  Angry Ampak saj se še ne mudi.  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #608 : ponedeljek, 10.06.2013 : 09:45:25 »

A tukaj pa lahko? Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Kiss Kiss
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #609 : ponedeljek, 10.06.2013 : 12:00:14 »

Hvala, Mačja! Smiley
Zdaj, ko gledam te slike, se sprašujem, kaj zaboga sploh delam izven doma, ko pa je tam toliko lepega.... Ampak dokler služba obstaja, ni druge.... oh ja... Danes bom tekla domov, že vidim.  Shocked
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #610 : ponedeljek, 10.06.2013 : 12:50:43 »


ni blema  Kiss in čestitke za nove kepice  Kiss Kiss

nič jim ne bo hudega, če jih boš stehtala kakšen dan kasneje  Tongue saj bo morda že danes bolje  Wink

ej tudi mi smo delali paniko, pa verjemi, da nisem bila nič slabe volje, ko smo letali vsakih 6 ur na UZ in je bilo treba jasno tole tud plačat. bolje, da sem bila jaz "ziher", klinc gleda tistih mislim, da 4x nekaj evrovov za UZ (mislim, da je bil en 35€, ziher pa nisem) ... saj smo itak zaslužkarji  Wink
Logiran
Melody 1
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 61


« Odgovor #611 : ponedeljek, 10.06.2013 : 17:44:04 »

Bravo Tajga! Čestitke vsem!!! Smiley Zanimivo je opazovati barve iz različnih kombinacij. Kakšne barve pa je očka? V tvojem prejšnjem leglu so bili vsi barvno bolj po očetu. Pri nas pa je navadno bolj pisano.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #612 : ponedeljek, 10.06.2013 : 20:11:40 »

Čestitke spelamg! Kiss Smiley
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #613 : torek, 11.06.2013 : 12:36:50 »

Hvala vsem!  Kiss Ja, res smo ponosni na šesterico... Da bodo le lepo rasli!  Kiss
Melody1, oče Angelito De Kiraya's Joy je uradno krem-bele barve in je zelo svetel. Tako so vsaj trije mladiči enake barve kot oče. Ostale tri punce so bolj po mami - so peščeno zlate. A bomo še videli, kako se bo ta barva razvijala. Havanci so taki kameleončki....  Cheesy

Natis, ja, UZ je hud zalogaj, pri nas še celo dvojna cena zaradi vikenda...  Angry Res smo "hudi" zaslužkarji! Grin Tisti, ki to verjame, je.... eh, saj nima smisla. Je bilo že tolikokrat povedano, pa očitno nič zaleglo. Jaz vem le to, da če se človek ne potrudi maksimalno, potem z mladiči ni nič. In jasno, da to stane.

No, in da povem, mularija je stehtana!  Smiley Kraljica mati Tajga je šla lulat, pa smo se urinili v njen urnik in jo malo zadržali, da smo po drugi strani lahko stehtali mlado živinico. Kilaža je super, le ena punca je taka majcena, ampak je čisto živahna in ni videti, da bi ji kaj manjkalo. Na svet je prišla druga po vrsti. In najlepše barve je - temno zlata. Oh... Kiss Kiss ljubezen ljubezen Zdaj, ko je to mimo, se bom skoncentrirala na to, da ujamem Tajgo in jo uredim. Je tako skuštrana.... Ni za nikamor.  Tongue Torej, če se dlje ne javim, pomeni, da mi je roko odgriznila.  Lips Sealed
Logiran
mojcac
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #614 : petek, 14.06.2013 : 08:04:41 »

Špela, ravnokar sem si podrobno ogledala vašo spletno stran... kako so ljubki tile mali zlatkoti! Čestitke :-)
Odlična izbira samčka za Tajgo, to bo spet vrhunsko leglo. Se jih bo smelo kaj priti pogledat (morda čez kak mesec...)?
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: havanski bichon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines