mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 12.06.2024 : 06:40:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 199593 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
misha
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 112


« Odgovor #135 : sobota, 15.05.2004 : 20:58:30 »

Težek in naporen teden me čaka. In to zato ker komaj čakam srečanje čez vikend z vami.
Misha še enkrat ti bom sedaj poslala mail. Ampak iz fantovega računalnika. Ok

Mateja

OK,
saj ni važno iz katerega, ti kar pošlji.

Lp, Eva

PS
Danes sem slučajno naletela na neko staro diskusijo o napadih psov tipa bull na njihove štirinožce in na ljudi in še enkrat ponavljam za vse tiste nejeverneže

 Angry Angry >:(PES JE ZRCALO SVOJEGA LASTNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!

čav
Logiran
misha
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 112


« Odgovor #136 : nedelja, 16.05.2004 : 08:42:28 »

Končno, sem dobila slike. Najbrž so bile pretežke, pa niso šle skozi.
Lepa je ta tvoja Tilly. Meni so tudi zelo všeč, pa se do zdaj naletela samo na, ''eh''.

Kar se pa bullterierjev tiče sem prvič videla sliko v reviji ko sem bila stara približno 18 let. (uf, kje je že to), pa da ti povem, da nisem bila navdušena nad izgledom. Mogoče ker je bila samo slika. Potem po ga je kupil moj tedanji fant, ki ga je moral po zelo kratkem času prodati naprej, ker je njegova mama zagnala vik in krik. In sicer: da to grize, visi na palici, da noče spustiti in da bo pojedel vse  okoli sebe.
Res je da ko je bil Mas (tako mu je bilo ime) majhen je res grizel in žvečil, kar mu je prišlo pod gobček, ampak kateri mlad pes ne!? No, potem je šel Mas k novemu lastniku. Jaz bi ga vzela in tudi doma sem se že zmenila da lahko, vendar se je moj bivši odločil da ga bo prodal, ko je videl obraze mojih staršev.
No in nekaj let kasneje, ko sem spoznala mojega sedanjega moža ne boš verjela, imel je psičko bullterierko Hero. Bila je karakterna, intiligentna in tudi take barve (tigrasta z belim) kot Misha. Na žalost je poginila ko ji je bilo 11 let (pred 2 letoma).
Lansko leto pa mi je poginil še maček Mik in ker je bila hiša prazna, pa tudi začeli so se vlomi v hišo, sem rekla da hočem psa: samo bullterierja. Zakaj? Ker ne bevskajo, ker so prijazni, zvesti, igrivi in za moje pojme lepi. Pa tudi do ljudi, sploh otrok (imam sinčka 16 mes. starega) so prijazni. No in tako sem preko interneta našla Ratka, ga poklicala (klicala sem tudi drugam) in ko sem vse skupaj malo pozabila, je poklical in rekel da ima psičko, tako kot smo želeli. Bila je edina tigrasta v leglu. In zdaj je Misha tukaj. Bolj ko gledam te bullterierčke bolj jih obožujem, ker se za njihovim neobičajnim izgledom skriva marsikaj.
Kaj pa tvoja Tilly, ali jo vodiš na razstave, ali jo boš parila?

Lp, Eva
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #137 : nedelja, 16.05.2004 : 09:52:11 »

pozdravljeni vsi skupaj!!!!!
joj koliko sem vas pogrešala vse skupaj!!!!!!!!
danes se mi je internet spet usposobil hura!!!!!
vidim da ste napisali kar 3 strani ko me ni bilo joj joj
no in kaj pravite se dobimo naslednji teden v soboto? jaz bom vrjetno prišla upam upam da me bodo starši peljali ker če ne bom bom mogla na vlak s tem svojim malim hudičkom.
in no kako ste vsi skupaj? ste tudi vi mene kaj pogrešali? ( hec )
no ja tilly jaz morem tudi eno kremo proti alergiji nabavit ker moja lolita ma tudi to ampak prej sem mazala kar z ognjičem probam vse bolj tako na zeliščih tudi zdaj ko ima vnete oči jo z kamilicami umivam vse bolj na domači osnovi.
Ana kako pa vi ? imate zdaj tudi kakšne mladičke? aja veš kaj te moram vprašat ali lahko lolo peljem recimo na hrvaško kot na izlet kljub temu da ni še bila proti steklini cepljena?Huh danes pride moja teta iz USA pa pride na letališče v zagreb pa smo jo mislili iti pogledat pa zato vprašam.da ne bodo kaj komplicirali.
no fajn se imejte pa pišite še kaj
papa love you ana
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #138 : nedelja, 16.05.2004 : 09:54:54 »

Pozdrav, Misha!
Mojo Tilly sem pa dala lani meseca marca sterelizirati(upam, da sem napisla pravilno). Kajti z vzrediteljem iz Hrvaške(od koder je) sem se zmenila, da bi jo dala parit. Vendar ker doma nimamo veliko placa, sem se odločila, da jo dam raje sterelizirati. Nisem pa hotela čakati še kake 3-4 leta da bi jo dala prvič pariti. Ko sem jo dala me 1 mesec niti porajtala ni (taka huda zamera meni in fantu), vendar je potem popustila in me ima sedaj še vedno najraje. Vozila sem jo na razstave vendar je tam full trpela- prevelik šok zaradi psov. Na enem kupu je bilo tudi 20-30 Whippetov in ni vedela kaj početi in je bila totalno zmešana, naslednji dan pa izmučena, tako da sem videla da ji ne odgovarja to kaj preveč. Za sterelizacijo sem se odločila še dodatno zato, ker ko se je gonila in imela tiste dneve ni pustila nobenemu, razen sosedovem psu z imenom Taček, vendar on je druge pasme, psi pasme Whippet pa je niso zanimali za nič drugega kot za tek!
Sedaj neskončno uživa in mi smo brez skrbi. Zato sva s fantom rekla da bi imela samčka bullterrierja da bi imela zanimiv pasji parček!!!  Cheesy

LP
Mateja
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #139 : nedelja, 16.05.2004 : 10:13:27 »

Ana in ostali. Moramo se zmeniti še za uro. Vi samo povejte pa bom jaz prišla!!!!
Anči smo te pogrešali veš!

Mateja
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #140 : nedelja, 16.05.2004 : 10:18:32 »

joj kok lepo da ste me pogrešali jaz sem vas tudi Cheesy ja jaz mislim da bi bilo dobro če bi se dobili zjutraj nevem okoli 9h 10h ker takrat vlak vozi ( če bom šla z vlakom ) pa smo tam in se igramo potem pa gremo še nekam na neko malico ali kakšno pijačko.
kaj vi pravite? aja ali lahko sploh psa pelješ na vlak?
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #141 : nedelja, 16.05.2004 : 10:23:06 »

Kolikor jaz vem greš lahko s psom na vlak, samo če se ne motim samo ali z nagobčnikom ali pa z boxom. Pozanimaj se. Jaz sem se to zanimala 2-3 leta nazaj k sem hotla v Mb na razstavo, pa so me pol starši pelali ker je fant zelo zbolel.
Tako, da sedaj ne vem več točno kako to poteka. Meni ugaja ta urnik ki si ga napisala. Grin

Mateja
Logiran
misha
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 112


« Odgovor #142 : nedelja, 16.05.2004 : 10:44:32 »

ja anči, dobrodošla.
Kar se snidenja tiče bomo malo gledali vreme, drugače pa je ura OK.

Malo škoda da ste Tilly sterilizirali, ker bi lahko imeli male wipetke, ha, ha.
Saj je OK, pač se vsak odloči po svoje. Jaz bi našo tudi v primeru da bi ji kaj falilo, ker bi radi kvalitetno leglo, ko pač bo.
Ne vem pa točno koliko časa se psička goni. Miša je 5.5. dobila..... najprej je bilo temno rdeče, zdaj je bolj svetlo. Slišala sem namreč da se goni še potem ko nima nobenega izcedka. Kako naj vem kdaj je konec?Huh

A kdo ve odgovor?

Lp, Eva

PS
Čez dan me ni tako da bom na forumu spet zvečer. Čav.
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #143 : nedelja, 16.05.2004 : 10:59:14 »

Bok!
Kujica se tjera(goni) do negdje 18-19 dana poslje toga se nemoraš brinuti...plodni danu su otprilike 14-15 dan.... samo javljam da nebi bilo malih buli bebača prije vremena he he
Logiran
Daen
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 143


« Odgovor #144 : nedelja, 16.05.2004 : 11:31:23 »

Se ena slikica nasega malega firbca.




Trava v Zajcji je bila vceraj pokosena, tako da smo ze divjali po nizki travici.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #145 : nedelja, 16.05.2004 : 11:37:47 »

serial thrilla ( ana ) nisi mi povedala kako je sada možemo u zagreb če lola nije bila ceplena za steklino ali ne?
daen kako daš ti gor tele slikice? pa a maš digitalca in kakšnega pa kok stane ker ga namervam tudi sama kupiti.
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #146 : nedelja, 16.05.2004 : 11:45:02 »

a_n_č_i vprašaj oz. pokliči veterinarja in ga vprašaj za ta prehod čez mejo. Povej, da gre za Hrvaško mejo!
Dean, super da so travo pokosili bom imela malo manj skrbi za kake izpuščajčke, čeprav jo bom vseeno namazala po trebuščku.
Lepa slikica, ampak ta tvoj Art je mali raziskovalec ( sej je to dobr), moja pa ne mara vode oz. se ne mara kopat ali pa se po džju sprehajat!
Kaj čmo. Jaz moje še v kopalnico ne morem zvabiti pa jih lahko ponudim celo vrečo poslastic! hehehe

Uživajte

Mateja
Logiran
zoey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #147 : nedelja, 16.05.2004 : 18:42:54 »

serial thrilla ( ana ) nisi mi povedala kako je sada možemo u zagreb če lola nije bila ceplena za steklino ali ne?
 pa a maš digitalca in kakšnega pa kok stane ker ga namervam tudi sama kupiti.

anci,lahko gres v zagreb,samot i mora veterinar potrdit njeno knjizico,dobro pa bi bilo tudi,ce ji ze dajo čip.
ksako daen da gor slikce ne bi vedla Wink imava pa digitalca nikon 2100,stal je 200 eurov in je za take zadevce prou primeren Grin
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #148 : nedelja, 16.05.2004 : 19:10:04 »

Bok Ana!

U biti nebi smjeli ako nije cjepljena protiv bjesnoće a starija je od 3 mjeseca....Ali kod nas na granici to nitko ne kontrolira-meni još nijednom nisu pregledali knjižicu a bila sam puno puta preko granice... gledali su nam samo kada smo išli u Srbiju sa Bobbsom da spari jednu kuju... tako da po mojem nemaš problema...Mislim da Lola još nema 3 mjeseca...
Logiran
zoey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 142


« Odgovor #149 : nedelja, 16.05.2004 : 19:27:56 »

ja ana ima prav,ko sva bila midva v petek v zagrebu sploh niso pogledali knjizice,pomoje arta niti niso opazili,k je tko lepo pancku Wink
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines