mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 17:10:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 195427 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #15 : sreda, 17.12.2003 : 12:44:36 »

Bullterrierji me nikoli niso ganili, dokler nisem spoznala izredno lepo in simpaticno predstavnico te pasme "Sweety", ki me je cisto prevzela, predvsem s svojo razigranostjo in prijaznostjo. Psicka je sicer se mlada, vendar ze uspesno nastopa po razstavah. Ostala sem resnicno impresionirana nad tem, kako se lahko tako mlada psicka sama postavlja v ringu in razkazuje v vsej svoji lepoti. Cheesy Njena lastnica in vzrediteljica je ga. Gina Bregenzer (Laureola's) iz Avstrije, ki je vzredila kar nekaj uspesnih bullckov. Link na njeno stran je: http://www.bullterrier.at Morda ne bi bilo slabo se njo povprasati o pasmi, mladickih...

Izredno simpaticni (skoraj bolj kot bullterrierji) pa so mi mini bullterrierji... Smiley
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #16 : sreda, 17.12.2003 : 16:05:30 »

Na CAC-u Lujbljana sam upoznala gospođu koja ima štence bulova...ona živi blizu Ljubljane i mislim da je prvi uzgajivač bulova u Sloveniji....Ja imam još jedno štene koje treba vlasnika pa ako je netko zainteresiran neka se javi...
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #17 : petek, 26.12.2003 : 21:37:46 »

Pozdrav!
Jaz sem v sredo pri veterinarju videla oglas da nekdo prodaja bullterierje v Ljubljani. In sicer da so potomci zelo dobrih stašev. Za telefonsko pa ne vem. Vem pa de je oglas nalepljen v Veterinarski kliniki Zajc-Trstenjak, če ti to kaj pomaga. Da pokličeš tja in da ti povejo telefonsko od tega vzreditelja. He pa slika zraven, če se ne motim so trije samčki. Vsi so bele barve eden pa ima še šrno fliko čez oči. Upam da sem ti kaj pomagala.
LP
Biby
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #18 : nedelja, 28.12.2003 : 12:33:36 »

Oglas za puppy-je bullterrierje, ki naj bi bili v Ljubljani sem opazila tudi sama na razstavi v Zagrebu. Po linku sem razbrala, da gre za osebo, ki je sicer ze bila prisotna na tem forumu kako leto tega, vendar se je umaknila zaradi "javnega linca". Bila je namrec velika nasprotnica preprodajalcev (posti na forumu), kolikor pa se je pa kasneje razvedelo - obenem tudi sama (pre)prodajala brazilske doge in ameriske stafforde (ce se dobro spominjam). Lips Sealed ...pa zmotilo me je tudi to, da leglo ni bilo objavljeno v Kinologu?! Huh Undecided

Skoda, da dandanes v vsakem oglasu, kjer so starsi ze samo 1x bili na razstavi pise, da so starsi "oh in sploh". Na tak oglas smo namrec pred 12 leti tudi sami prvic "padli", ko smo kupovali naso prvo birdiko. Dobili pa... hja vse prej kot "super psa" - netipicno in karakterno nestabilno psicko... Roll Eyes Tongue Ker gre v tem primeru za pasmo, pri kateri je se posebno potrebno paziti na karakter bi bilo najbrz pametno prej zelo dobro raziskati vse o prednikih in resnicnosti podatkov. sram Ter predvsem upostevati pameten nasvet, ki sem ga tudi sama dobila "Kontaktirati CIMVEC vzrediteljev pasme, za katero se zanimate in vprasati CIMVEC o pasmi, psih samih, itd..."
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #19 : torek, 30.12.2003 : 22:56:24 »

Moj savijet svima koji kupuju bulterijere je prvo se dobro raspitajte i naučite ponešto o pasmini a tek onda ju kupite...nikako od prekupaca i nikako od uzgajivača kod kojih ne možete vidjeti kuju ni rodovnice od mužjaka i kuje!
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #20 : sobota, 03.01.2004 : 17:23:49 »

tuki je link od ene ki prodaja bullterierje z rodovnikom, zraven so tudi slike z malimi bulterierčki:
http://users.volja.net/bonko
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : sobota, 03.01.2004 : 18:12:28 »

Biby,

ravno o tej prodaji govori Sally!
Logiran

Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #22 : sobota, 03.01.2004 : 20:03:56 »

Kod kupnje bulterijera treba paziti na narav,zdravlje i onda na izgled i rodovnik,isto tako mislim da neki ljudi pretjeruju sa cijenom zato im i ostaju psi koje prodaju sa 6-15 mjeseci,što je meni apsurdno....
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #23 : sobota, 03.01.2004 : 21:10:58 »

A ni ta prodajala tudi bordojce? Huh
Logiran

Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #24 : petek, 09.04.2004 : 08:20:31 »

pozdravljeni vsi skupaj! ja jaz sem ponosna lastnica bulterierja willya ki sem ga kupila v sloveniji tako da sedaj veste da vzreditelji v sloveniji tudi so :)ja kupila sem ga pri tanji bonič iz moravč in to je njihova stran ki jo je že biby omenila. drugače me pa lahko kaj vprašate in vam bom radae volje odgovorila na vse vprašanja Smiley
bully: mene pa zanima s kje ste vi?hrvaške? ste bili na cacib v ljubljani sedaj 27.3.2004?
no tisti ki ste bili na tej razstavi ste me mogoče videli. moj willy je bel in ima črn monokel (oko) sedaj je star 8. mesecev tako da sva tekmovala v razredu najmlajših. zanima pa me tudi če je kdo od vas lastnik bulčija in če pridete v grosuplje na razstavo.
papa ana
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #25 : ponedeljek, 12.04.2004 : 08:32:29 »

no kje ste vsi???' Huh nič ne pišete o naših bulčijih Cry
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #26 : torek, 13.04.2004 : 23:19:20 »

Bok!
Willy izgleda super! Nadam se da čemo te vidjeti na izložbama!
Ana
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #27 : sreda, 14.04.2004 : 07:23:35 »

bully: možem vas nešto pitati bili ste na cacib v ljubljani? ste možda ona prijazna gospođa koja je imala bulterierko Debelo?
i još nešto dođete v grosuplje in u varaždin? ja ču biti tamo i možda čemo se vidjeti Grin

LP ana
Logiran
bullnay
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #28 : sreda, 14.04.2004 : 07:32:58 »

Pozdrav,

tudi jaz sem bila ponosna lastnica bullterrierja celih 11 let in pol. Bil je bel z malo črno pikico pri levem očesu. V enajstih letih ni pokazal nobene napadalnosti, bil je prijazen in ubogljiv kuža. Še vedno ga pogrešam pa je minilo že več kot leto.

V Moravčah pri Tanji sem bila in lahko rečem, da so bili zelo lepi mladički. Na razstavo sem pa prišla v nedeljo, bullterrierji so bili pa v soboto. Prav razočarana sem bila. Kdaj je raztava v Grosupljem in kateri dan se razstavljajo bullterierji?
Logiran
Serial Thrilla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #29 : sreda, 14.04.2004 : 10:33:30 »

Bok!
Ne nisam bila u Ljubljani jer sam bila bolesna....ali sam dobila izvještaj kako je prošlo i par slikica od ljudi koji su od mene kupili štene pa su bili pogledati kako je to na izložbi... 30.05. je velika specijalka za bulove u Stockerau(kraj Beča), nas iz Zagreba ide dosta pa javi ako i ti ideš da se nađemo...
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines