mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:26:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 196711 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1815 : petek, 28.08.2009 : 11:21:39 »

Eva, kdo pa sta starša vaših malčkov. Rodovniška imena sem našla, samo ne vem katera dva sta to. Smiley
So kje kakšne slikce?
In od teh dveh prostih je kakšna psička?
Me pa še ena stvar  zanima. Kaj Buddyja bote v kratkem kaj parili?
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1816 : sobota, 29.08.2009 : 01:18:11 »

Bibaleze, Focoso....simpatične slikice. Potrudita se večkrat kaj dati gor. Bi bilo škoda da se ta tema ne osvežuje redno.

Najprej en lep pozdrav Ika. Že dolgo te ni bilo tukaj    Smiley Si me pa zasula z vprašanji... ti bom poskusila odgovoriti na vsa  Wink

Starša naših malčkov sta moja psička Misha  (večina na tem forumu jo pozna). Je ena hiperaktivna bullterierka ki je nora na žoge. Oče pa je en mlad samček iz Srbije, po rodu Quest in Emred linija (ne vem koliko ti to pomeni), malo pa tudi po liniji iz madžarske. Pri njemu mi je bila všeč predvsem glava. Ima lepo jajčasto glavo, pa še tigrasto ozadje. Brez zamere vendar sem že malo sita črnobelih.  V prejšnjem leglu sploh ni bilo nobenega tigrastega.  Tongue

mama (na žalost ena starejša slika)



ata (slika je katastrofa, ampak se vidi tisto kar je treba)





Psička je bila samo ena in še ta je bila oddana že pred rojstvom  Wink
Prosta sta še tigrastobel in rjavobel samček.
Mogoče bo kakšna psička v leglu oktobra. Parili smo namreč našo BZ Annoying Bertho.  Še ena slikica....




Buddy pari v Srbiji. Računam da se kmalu vrne. Vsi mladički iz preteklih legel so oddani, v kratkem se pričakuje leglo z eno krasno psičko. Na žalost ti ne morem postreči z slikami in rodovnikom, se pa lahko pozanimam. Sicer pa sem jo videla ob našem letošnjem obisku v Beogradu.

Kako pa kaj pri vas Ika. Kaj se kaj dogaja?

No da ne bom izjema prilagam še ene par poletno razigranih .....







lov za liziko




Lp,
Eva
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1817 : sobota, 29.08.2009 : 15:15:39 »

Najprej hvala za obširen odgovor.
Pri nas zaenkrat nič posebnega. Trenutno smo pri Papillonih. Smiley Vem velik obrat ampak karakter me je zelo navdušil.
Jutri ga tako spet razstavljam.Potem pa gre tudi naš malo naslove nabrat še po Srbiji.

Imama pa željo še vedno po eni bullterrierki. Zaenkrat še samo poizvedujem in gledam. Prioriteta je še vedno bela (z dodatki črne).
Mi je pa tako kot sem ti že povedala Buddy zelo všeč in bi rada videla kakšne njegove potomce. Tako da vsi podatki so zelo dobrodošli.

 A bo slučajno kdo od vas jutri v Trbovljah?

Lep pozdrav vsem!
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1818 : sobota, 29.08.2009 : 20:00:04 »

O si pa res prestopila na eksotiko  Smiley
No, zdaj se bo kdo smejal, ampak meni so papilloni simpatični z svojim nastopom  Grin

Lej, za Buddyeve potomce bi morala pobrskati po mailih. Na žalost je tako, da  z le redkimi ohranjam stih. Ko mladiček oddide k novim lastnikom, le-ti nekaj časa pridno pošiljajo slike, potem pa ščasoma vse potihne. Vsakodnevne obveznosti nas prisilijo, da je za kakšne obiske in sestanke čedalje manj časa.  sram So pa izjeme, seveda. Tu je najbolj pridna naša Špela (Oxy)

Lahko mi pišeš na mail ali pokličeš na tel. Lahko si prideš malo pogledat naše kužate. Tudi našo Nano boš videla v živo (bela z flekico)

Jaz v Trbovljah ne bom, ker ne morem pustiti male za cel dan same. Dokler so pri nas bo tako  Wink

Veliko sreče pa tistim ki bodo.

Lp,
Eva
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1819 : sreda, 09.09.2009 : 11:16:28 »

No, prejšnjo soboto so naš dom zapustili trije bulčki. Slikice iz poslovilnega dne:




Zamišljena Nana se že poslavlja od doma  sram

Tako so omagali v naročju...


Naša Nana in Commodore pa se že dogovarjata o vragolijah  Grin


Takole, naš dom je postal kar tih, Nana in Commodore sta bila v nedeljo kar malo poklapana, zdaj pa sta se že navadila da sta ostala sama.

Lep pozdrav iz Bully Zone tabora

Eva
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1820 : sreda, 09.09.2009 : 12:18:15 »

Kak so sladki, sončki mali..  Cheesy  Kaki luškani mali beluš (s flekico) hehe  Kiss  Bote kakega obdržali? Jaz kar nevem, če bi se lahko poslovila od njih na vašem mestu, bi verjetno jokala za vsakim, ko nora  sram
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1821 : sreda, 09.09.2009 : 14:13:56 »

Bela z flekico je Nana in ni mladiček od Mishe. Ker je Misha solid ne daje belih mladičkov.
Nana je hčerka od Buddyjeve sestre Piggy in bo ostala pri nas če bo vse ok. Zaenkrat je, pa tudi BAER je že opravila in je tudi vredu. Je pa nadvse simpatična in vedno priteče ko jo pokličeš. Mala crkljivka  Cheesy

He,he naš Kristjan je že delal kombinacije kako bi uredili da bi vsi mladički ostali pri nas, ampak sem mu lepo razložila da to pač ne gre. Tu kjer smo in čas ki ga jaz trenutno premorem mi ne dovoljuje da imamo več kot dva psa, mogoče tri ampak o tem zdaj ne premišljujem.

Za vsakim mladičkom ki je bil odpeljan iz našega doma se mi toži. Vsak je nekaj posebnega in ne moreš da ti ne priraste k srcu, še posebej ko se spomnim kako sem jih oskrbovala od rojstva naprej. Mi je pa malo lažje ker so vsi v SLO, dva trenutno v Ljubljani in eden na primorskem. Eden pa še ne vem ker še nima lastnika. Upam da ga najde čimprej. Lahko pa rečem, da so vsi oddani dobili prekrasne lastnike.

No pri nas je trenutno na počitnicah tudi Bertha (psička iz Mishijinega prvega legla). Upam da bomo imeli mladičke tudi od nje.
To je tista Bertha ki je pogrizla in pojedla pol psov v MB  Grin Grin Grin
Ne ne, je čisto kulturna, crkliva, ubogljiva in simpatična psička.  Wink

Lep pozdrav,
Eva

Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1822 : ponedeljek, 21.09.2009 : 22:30:23 »

Bullterier tigrastobel samček (Bully Zone Commodore) išče nove lastnike, skoten 17.07.2009
je prvič cepljen, razglisten, vet. pregledan, čipiran, z potnim listom, rodovnikom in BAER (sluh) testiran.




Vse informacije po mailu: eva@bullyzone.net
ali na mob: 041 994 344

Lp,
Eva
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1823 : sreda, 23.09.2009 : 12:41:00 »

Kaki mali posrečenec je  Cheesy Grin Upam, da čim prej najde topel domek!! Cheesy
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1824 : torek, 29.09.2009 : 21:37:26 »

Ja Mali je še vedno pri nas. Uživa v družbi z Nano in Misho in seveda z našimi otroci.
Začeli smo se malo tudi potepati naokrog, da se malo socializirata in navadita na različne situacije.

Dva dni nazaj smo bili v Kranjski gori in dvakrat sem celo slišala ''ej a ni to un pit bull''  sram sram Lips Sealed
Ne veš ali ti je smešno ali bi se zjokal. Vidim da so ljudje še zelo neinformirani in bleknejo take neumnosti.

Sem pa pozabila aparat tako da kakšnih slikic ne morem dat gor  sram

Lp,
Eva
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1825 : četrtek, 01.10.2009 : 12:39:30 »

Citat
Dva dni nazaj smo bili v Kranjski gori in dvakrat sem celo slišala ''ej a ni to un pit bull'
Mi to slišimo na redni bazi...moram priznat, da nas dosti krat ljudje kar nahrulijo, zakaj sprehajamo ubijalca?!??  Shocked Shocked In naj gremo na drugo stran ceste, ker bo naš pes njihovega pojedel... Svašta! Včasih sem probala to ignorirat in človeku lepo razložit zadevo... Problem je v tem, da se nekateri ljudje enostavno hočejo kregat in se kar derejo za nami  Shocked ...takim pa kar z veseljem povem par krepkih o njihovem obnašanju! Zagotovo ne hodim s psom na sprehod, da bi mi skoz nekdo težil!
Še dobro, da Biba ne razume kaj godrnjajo  Cheesy
Upam, da bomo kmalu videli kako novo slikico malčkov, da vidimo kako napredujejo!  Cheesy
Nas pa spet muči tale pokostnica...pa je bil zdaj dolgo časa mir...smo že upali, da je konec!  Sad
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1826 : četrtek, 01.10.2009 : 16:00:45 »

ajoj, so ljudje nevedni Sad  mene pa kar odnese do teh lepih šnofljic Kiss
me zanima kako so kaj vaši bulčki aktivni, radi tečejo?
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #1827 : četrtek, 01.10.2009 : 17:21:56 »

Teja morem priznat, da neki hiperaktivci mi nismo, smo pa kar aktivni  Grin  Zdaj, ko nas ne muči več navidezna brejost mamo kar dosti energije  Grin  Posebaj, če se je treba podit za žogo (dokler ne omagamo pa še naprej)  Cheesy Hodimo pa tudi na agility, in se kar fajn zabavamo tam!  Grin Cheesy Dolgi jutranji sprehodi po naravi so nam zelooo pri srcu, se ne naveličamo, je pa drugačna zgodba, če se je treba sprehajat po mestu..to je pa takšen doooolgčas   Shocked Tongue
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #1828 : nedelja, 04.10.2009 : 06:31:12 »

Ja pri nas je najbolj aktivna Misha. Vsi ki jo poznajo vedo kako rada teče za žogo, pa po hribu navdol in navzgor, pa čofota po vodi. Obožuje gozd, tam si najde še kako vejo ki jo vleče za sabo. Buddy je bolj šprinter na kratke proge, Nana pa je še majhna, ampak je tudi polna energije.

Komentarji, ja, še vedno me pogrejejo... Angry

Lp,
Eva
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #1829 : sreda, 07.10.2009 : 08:58:30 »

Zdravo,..No, ker že dolgo nisem nič napisala kaj se kaj dogaja z nami si bom sedaj malo  časa vzela in kaj napisala Wink)) Uglavnem mi smo zdj od junija v hiši Wink) Res , da smo šli v Železnike ampak je tok fajn, da mi je vseno kam smo se preselili, ker uživamo 100 na uro Wink)) Je kar nekaj vrta, ampak je trenutno še v razsulu ampak Flika si je vseno najdla kotiček kjer počne svoje vragolije Wink))) sosede imam full prijazne,....na sprehodu imam mir- nič več ne poslušam kakšnega psa imam in itd,...ker v Šk.Loki sem vsak dan poslušala pitbull pitbull,...in se mi je že mešalo,..edino kar me malo moti je to, da imajo pse pri hišah skoz spuščene in mi je Fliko napadla ena nemška ovčarka in na srečo ni bilo nič hudega samo mi ni nič fajn,..se kar izogibam sedaj tiste hiše,..
Eva si že oddala samčka???upam, da si ga ,ker je res cuker Wink))
Sedaj pa glede aktivnosti,..Oxy in Flika nimata nikoli dost Wink) nevem kam bi jih mogla peljat,da bi bile malo zmatrane,..pa grem jaz zjutraj ven in prehodim tm od 10 do 15 km in še Miro jih pelje malo popoldne in zvečer se še kar igrat in sitnarit,..Se moram pa z Fliko celo pot igrat ali ji kaj metat, ker drugače ji je sprehod dolgočasen in pol je jok in stok,..Uglavnem nikoli mi ni dolgčas in zmeraj je akcija in ni važno ali je to udcuni ali notri v hiši,...nič fajn se mejte in počohajte svoje bulčke,...lp, Špela, Flika in Oxy
Logiran
Strani: 1 ... 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines