mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 19:03:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 125   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bullterier - čvek  (Prebrano 196734 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
lks
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #45 : petek, 30.04.2004 : 00:15:06 »

ponovitev zjutri ob 5.00(petek)
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #46 : petek, 30.04.2004 : 07:52:20 »

iks hvala ampak očitno sem zamudila ker sem ob 7h ustala Grin
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #47 : petek, 30.04.2004 : 10:07:36 »

Pozdravček!
Jaz sem včeraj glih šaltala in sem naletela glih na to oddajo pa glih začela se je tako da nisem imela časa posneti. Če bi vedela bi jo posnela tako pa sem glih naletela nanjo. a_n_č_i kdaj ste pa kupili še samičko? Smiley A je tudi bela? Iz kje pa je? Slo vzreja?
Poročaj mi vse!
Biby
Logiran
bullnay
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 23


« Odgovor #48 : petek, 30.04.2004 : 10:41:19 »

anči pozdravček,

Na razstavi sem vas pogledala v ringu in potem sem takoj odšla, ker nisem imela svojega prevoza, pol pa veš kako je. Ne obremenjuj se glede mene, da si nisi vzela časa. Imela sem preveč dela z božanjem in obujanjem spominov. Še vedno mi je hudo za mojim Neykotom, tako da sem se komaj zadrževala da nisem spustila kakšne solze. Ko gledaš druge bullije vidiš svojega v njih, isti gibi, iste poteze....

No včeraj je bil zame spet žalosten dan k je moral moj prijatelj uspavat svojo psičko (nemško ovčarko). Tako, da se me je lotila nostalgija za mojim Nayem. Spomini, spomini, spomini.....

Tvoj Willy je srček, no vsi so mi srčki. Včeraj na veterini sem govorila s Tanjo in mi je že povedala, da imaš še novo lubico..tako da sem na tekočem, da greš na specjalko, da ti je sodnica težila zaradi zobk....itd.

A greš 30 v Hrušico?

Dej še meni pošlji slike od nove pupike???!!!

Lp
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #49 : petek, 30.04.2004 : 17:56:33 »

ola! ja imam še eno bulčiko in ful je lušna pa tut nagajiva. je pšenične barve kupila pa sem jo na hrvaškem. drugače pa me v hrušico ne bo ker mama specialko v avstriji bodo pa v hrušici willyevi bratci tko da bomo vsi držali šapice za njih Cheesy
bullnay: ja lepo je to da si na tekočem potem vem da imajo bulčiji resno oboževalko kar mi je v čast. ja na nesrečo je una sodnica težila zaradi zob, pa še nič prijazna ni bila do mene. mislim svetovni prvak ima falene zobe pa je svetovni prvak pol pa na nekmu caca v tej mali sloveniji komplicirajo za zobe pa k se willy niti za cac ni potegoval ampak samo za zelo perspektivno, perspektivno in neperspektivno. kdo bi razumel ta svet eni kao tok dobri psi k so svetovni prvaki majo napako pa kr svetovni prvaki postanejo al pa še bolš vzrerjno dovoljenje. ah sej je useen bomo še vidl ker willy še raste mogoče se mu bodo pa zobje popravili.
papa ana
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #50 : petek, 30.04.2004 : 18:02:23 »

Tudi mene so navdušili, potem ko sem videla oddaja na Animal Planetu  Cheesy
Imam pa eno vprašanje. Bullterierji so mišljeni kot pritlikavi bullterierji ali tudi uni večji? Je velikih sploh kaj v Sloveniji? V enciklopediji psov piše, da so pritlikavi bolj živčni ali nekaj podobnega, to drži?  Huh Roll Eyes

Aja, anči glede slikic pa mi jih prosim pošlji kar na meil, ki ga imam v profilu (nadjaz1a@hotmail.com)
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #51 : petek, 30.04.2004 : 19:10:27 »

joj ker vsi govorite o tej oddaji mi je fullllllll žal da nisem sama gledala ko bi se vsaj kdo našel ki je snemal to oddajo. drugače pa pritlikavi bullterrierji so redki tisti ki so pa višji so pa bolj pogosti in tudi sama imam te dva ki sta višja mislim da v sloveniji sploh ni pritlikavih bulterierjev glede karakterja pritlikavih bulterierjev pa mislim da je enak tem višjim. zato mislim da niso živčni slikice pa vam pošljem mogoče že danes če ne pa jutri.
papa ana
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #52 : petek, 30.04.2004 : 19:24:45 »

Saj oddajo stalno ponavljajo, ti jo lahko posnamem ko bo spet, samo ne vem kako bi ti jo potem izročila  Undecided

Aja, tako je to, jaz sem pa mislila, da je ravno obratno, da so te "taveliki" v bistvu "tamali" in da so tisti večji še večji  Grin Ok, zdaj sem malo zakomplicirala. So potem teli taveliki: http://www.bullterrier.co.nz/photo.html ?
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #53 : petek, 30.04.2004 : 19:57:40 »

ja to so te ta veliki tle maste še en link kjer so ful lepi bullterrierji pa vidl boste svetovnega prvaka einsteina ( tko mu je ime ) http://www.thejokerbullterrier.de/contents%20.htm
glede oddaje pa prosm prosm če mi jo lahko posnameš pa mi po pošti pošleš kaseto sej ti bom plačala ok?
papa anč
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #54 : petek, 30.04.2004 : 20:27:02 »

Aha, lepi so tistile ja  Cheesy

No, bom posnela, ko bo spet, če ne bom pozabila  Wink Če bo slučajno kdo drug zasledil kdaj bojo naj kar napiše, jaz sem bolj pozabljiva  Grin
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #55 : petek, 30.04.2004 : 20:28:37 »

ja sej un einstein je svetovni prvak  Grin pa dej res prosm posnam tisto oddajo. in kakšnega psa imaš ti?
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #56 : petek, 30.04.2004 : 20:38:05 »

No, sicer ne ločim ravno podrobnosti med njimi in kakimi drugimi, ampak na splošno gledano so mi lepi  Wink

Jaz drugače nimam psa  sram se pa zanjih zelo zanimam, in zato visim po forumih in berem o raznih pasmah  Grin

Aja, pa daj prosim še meni slikice pošlji  Cheesy
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #57 : petek, 30.04.2004 : 21:01:13 »

Pozdravček!
Mini bullterrierji imajo povsem enak značaj kot bullterrierji le da je mini manjši in da ima manj kil. Zgleda pa bull bolj robustno samo se mi zdi da jih je zelo malo po Svetu.
Nadja ti bom jaz sedaj posredovala slikice od a_n_č_i in boš videla te prelepe cukrčke!
Ana a mi razložiš kaj sploh je narobe z Willyemi zobmi, me prav zanima. Zato, ker moja k je šla na razstavo pa je neki norveški sodnik prijavil, da je preveč nemirna za svoja leta imela je pa 9 mesecev! Whippet miren pri 9 mesecih. Se mi zdi da je od sodnika odvisno kako se mu dopade pes in človek!
Sicer pa je vseeno a ne!? Važno, da so za nas najlepši pa četudi imajo kakšno napako!!! Wink

Oglejte si to:
http://www.akc.org/breeds/recbreeds/bullter.cfm
http://www.akc.org/breeds/recbreeds/videos/bull_Terrier.MPG
http://www.akc.org/breeds/recbreeds/mibulter.cfm
http://www.akc.org/breeds/recbreeds/videos/Mini_Bull_Terrier.MPG

Tukaj imata o bullterierju in o minibulterierju!!! Smiley
Pa si oglejta pa bosta zadovoljni!
uživajte

Biby
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #58 : petek, 30.04.2004 : 21:02:55 »

Drugi naslov sem narobe napisala in sicer je tak:

http://www.akc.org/breeds/recbreeds/videos/Bull_Terrier.MPG
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #59 : sobota, 01.05.2004 : 07:20:31 »

ola biby! veš kaj je narobe bullterrierji naj bi imeli škarjast ugriz to je tako kot pri človeku moj willy pa ima spodnjo čeljust malo naprej recimo tako kot buldogi ali bordojske doge ampak ne toliko naprej in temu se reče da je pes predgrizav. to kao nej ne bi bilo pri tej pasmi in me je sodnica ven vrgla. samo neki ne razumem. ko sem bila na cacib v lj. sva zmagala vse super pol v grosupljem en mesec za lj. pa naju ven vrže. samo ta sodnica je v sloveniji za vzrejne preglede pa ful gleda na to. recimo na češkem se bullterrierji ki nimajo škarjastega ugriza sploh ne smejo vzgajati v angliji pa lahko imajo zobe na iks. to je tok zakomplicirano da še sama ne razumem Huh Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
dobro saj grem 30.5 na specialko pa bom vidla kaj bo sodnik povedu Huh
papa ana
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 125   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Bullterier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines