mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:08:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*  (Prebrano 79837 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #30 : sobota, 08.11.2008 : 09:11:07 »

Ni ga  Cry ne vem kje ga naj najdem. Nocem spominov, hocem Rokija  Cry
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #31 : sobota, 08.11.2008 : 09:24:23 »

Je, še vedno je v tvojem srčku, in ko zapreš oči lahko zopet vidiš njegovo pojavo. Vedno bo ob tebi, prav nikoli ne boš sama. Tukaj je, samo iščeš ga na napačnih mestih. Želim ti, da bolečina čimprej izgine...saj vem da je težko, ampak tudi Roki ne bi želel da si žalostna.
Spominjaj se vseh lepih trenutkov z njim, vseh smešnih in žalostnih, resnih in norčavih. Nekoč se ti bo ob teh spominih na obraz narisal nasmešek in v srce naselila toplina.

Drži se, moonbeam...Roki je zdaj srečen!
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : sobota, 08.11.2008 : 09:25:15 »

Hej Irina... kako to misliš, ni ga? Veš da je, pravkar ti daje tačko, pa prosi za priboljšek in lulat ga tišči, pa bi rad šel na sprehod... a ga ne vidiš? Gotovo si ne želi, da si žalostna in da te vse boli, saj te je vendar imel rad!
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : sobota, 08.11.2008 : 09:28:47 »

Smetka ni ga. Mene tako boli. Ne vem kaj bom naredila, da tole izgine. Sovražim to bolečino. Hočem, da izgine. Prosim naj izgine  Cry Ko bi me vsaj kdo po glavi udaril.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #34 : sobota, 08.11.2008 : 09:31:13 »

Moje sožalje.....

Bolečina bo tudi izginila...ta grozna, ki te tišči v prsih in imaš občutek v glavi, kot da te bo razneslo...zdaj zdaj...
Razjoči se, žaluj....in se spominjaj Rokija.  Nekega dne te bolečine ne bo več....samo krasni spomini.

Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #35 : sobota, 08.11.2008 : 09:31:32 »

Zelo žalostna novica. Cry

Roki je bil in bo v srcih vseh, ki so ga poznali pa četudi samo iz postov na forumu, ostal nekaj prav posebnega.

Iskreno sožalje vsem njegovim domačim.

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #36 : sobota, 08.11.2008 : 09:35:19 »

Danes je spet en žalosten dan. Za dobro jutro jočem.  Za Rokija, Komo, Faniko, odvzetega, Kirbija,... preveč jih je - zadnje dni, zadnji čas, na splošno - toliko jih je.
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #37 : sobota, 08.11.2008 : 09:41:10 »

Danes je spet en žalosten dan. Za dobro jutro jočem.  Za Rokija, Komo, Faniko, odvzetega, Kirbija,... preveč jih je - zadnje dni, zadnji čas, na splošno - toliko jih je.

Jih bo Roki pazil  Kiss  Tako rad je imel živali, pse, muce. Ljudi ni maral preveč. Pa saj jaz tudi ne. Osnovna šola je bila samo jaz in Roki. Nikogar nisem želela ob sebi. Ko sem prišla domov, sva pobegnila v svoj svet. Na jase visoko v gozdu, ki sva jih našla na najinih potepanjih. Prehodila sva kilometre in kilometre vsak dan. Toliko jih je bilo. In drug dan spet. Nikogar nisem marala. Ljudje naredijo samo škodo. Zakaj so oni še tukaj in tebe več ni? Kaj si ti naredil narobe?   Cry
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #38 : sobota, 08.11.2008 : 09:42:19 »

Irina, ne smeš se pustit žalosti, da te premaga! Res ne - je slabo zate. Solze so pa dobre, ker pomagajo odplaknit bolečino. Počasi, počasi...
Misli na njega - imej ga rada še naprej! Ker ostanejo z nami - za vedno, vrjemi nam! Se bo revež samo sekiral, ko te vidi tako in ne bo mogel v miru spoznavat naših kosmatincev, ki mu delajo družbo tam gor. Moja Lu, ga je šla stoposto že vsaj malo nalajat, ker je pač bolj zgovorne sorte.
Boš videla, da bo spet vse ok. Ne bo tako kot je bilo. Bo pa drugače.

 Kiss Maja
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #39 : sobota, 08.11.2008 : 09:42:39 »

Letos je vsepreveckrat bilo potrebno izreci iskreno sozalje - kako zalostno leto. sram

Moonbeam ... iskreno sozalje od vseh nas. Cry Cry Cry Cry Cry Drzite se!!!

Ursa
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #40 : sobota, 08.11.2008 : 10:02:14 »

In kaj naj zdaj? Koga naj zdaj ven pelje? Za kom naj brišem lužice? Na pultu je njegova hrana. Danes mu ne smem pozabit dat tablete. Pa vse te vitamine. Pa vodo zamenjat, da bo sveža. S kom bom danes kuhala?  Cry Cry Cry  Nočem kuhat, sploh ne bom jedla.
Jočem do enemoglosti...potem malo neham...in začnem spet. Glavo imam tako težko. Ne bo šlo drugače. Kamorkoli se obrnem, ja kaj od Rokija. Ponoči sem se zbujala in gledala, če spi na svoji postelji. Zjutraj se vstanem, da ga zbudim prva. A ga ni.  Cry  Vedno je tako lepo dišal. Nikoli po pasje.

Ne bo tako kot je bilo. Bo pa drugače.

Res bo drugače.


* ku ku.jpg (40.56 KB, 300x300 - pogledano 485 krat.)

* raziskovalec.jpg (45.42 KB, 300x300 - pogledano 490 krat.)

* moj moj.jpg (37.98 KB, 300x300 - pogledano 496 krat.)
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #41 : sobota, 08.11.2008 : 10:07:26 »

Irina, iskrene sožalje. Sem že po tvojih zadnjih sporočilih slutila.....

Dala si mu najlepše pasje življenje, skrbela zanj in ko je bil čas...si se pravilno odločila, da ne bi trpel.

Roki, sedaj boš lahko skakal kolikor boš hotel ,ker ne bo težav z nogicami, lahko boš letal po hribih, se kopal v morju...

Sandra

Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 08.11.2008 : 10:12:40 »

Iskreno sožalje  Cry
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #43 : sobota, 08.11.2008 : 10:23:59 »

S kom bom danes kuhala?  Cry Cry Cry  Noèem kuhat, sploh ne bom jedla.

ja z Mišo pa z Boštjanom Wink jest je pa treba, čeprav ne paše. ker če se ne je, je svet še bolj grozen na pogled.

mogoče ti tole lahko kakorkoli pomaga - kako sem prebolevala svojo izgubo:
občutki so itak grozni - taki, kot jih opisuješ. čez noč se sesuje svet... na super mini koščke. ni apetita, ni volje, samo solze. gre ven žalost - vre iz vseh lukenj. potem pa pride moment, ko se je treba sestavit. ne gre hitro, gre pa po koščkih. pomagajo fotografije, lepi spomini, vonj ovratnice, spomin na moker smrček... pomagajo tisti, ki so z nami. naši kužki ostanejo z nami - z Lu se še vedno pogovarjam, sploh ko ga fantje serjejo. ji rečem: lej jih norce, kako bi jih ti s svojim zobom v red spravila. Wink pogovarjaj se z ljudmi o svoji izgubi - če deliš pomaga. meni pa je najbolj od vsega pomagalo, ko je k nam prišel Skoki - praznina je izginila. nihče ne more nadomestiti izgubljenega družinskega člana in Lu še vedno grozno pogrešam. gre pa življenje naprej in treba se ga je veselit in ga deliti s tistimi, ki jih imamo radi. Drži se!

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #44 : sobota, 08.11.2008 : 10:31:58 »

Irina, ko bi vedela, kako zdaj jokam  Cry Cry Cry kako mi je hudo tudi meni...pa čeprav smo pričakovali, smo še vedno upali...Moje iskreno sožalje ob ogromni izgubi. Roki te je imel tako rad...
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj Roki...hvala, ker si me rešil iz tega sveta :-*
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines