mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:09:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group  (Prebrano 123883 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #270 : četrtek, 03.12.2009 : 21:43:32 »

He he  Tongue
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #271 : četrtek, 03.12.2009 : 21:54:44 »

Ooooo župca Cheesy... a "nagec" bo? Tongue Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #272 : četrtek, 03.12.2009 : 22:43:50 »

Zlobe, kaj vam je padlo v glavo Angry Grin?
Nč še ni izbrano, niti se ne ve, a bo in če bo. Potekajo samo razmišljanja resnejša kot kdajkoli prej.

KO bo, bo pa zihr nagec. Nagi trebuščki so najlepši. Poleg tega rajši pulim dlako iz preprog, kot po kotih pobiram prejo v količinah primernih za družinski komplet štrikanih puloverjev Wink. Tudi če je treba na ta račun kak plašček kupit.

P.s.: Naj me vse pasje tace iz horjulskega arhiva brcnejo, če ni tule nekdo nekaj izdajal Roll Eyes!
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #273 : petek, 04.12.2009 : 23:03:34 »

P.s.: Naj me vse pasje tace iz horjulskega arhiva brcnejo, če ni tule nekdo nekaj izdajal Roll Eyes!
Hehe, nimam internih informacij, samo berem kaj piše.  pevka

Se opravičujem za smetenje teme.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #274 : petek, 04.12.2009 : 23:10:50 »

Nihče nič ni in ne bo izdajal 
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #275 : petek, 04.12.2009 : 23:22:01 »

Kdor izda, je...  Lips Sealed
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #276 : petek, 04.12.2009 : 23:39:00 »

Ko ze ravno offtopicirate. Tudi jaz sem mojemu teletcu letos kupila plasc. Sicer nisem ravno privrzenec pasjih obalcil, amapk sem glede na dejstva (dogamix, 9+ let, doma spi ob radiatorju, ...) sklenila, da je bolje, da se na sprehodu jaz pocutim neugodno kot da mi stakne kaksno vetje ledvic ali cesa drugega. Za norenja ji plasca ne mislim oblacit, za tahitra lulanja in takrat, ko se nima casa ogreti, pa. In je povsem zadovoljna. Jaz pa tudi.
m.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #277 : petek, 04.12.2009 : 23:51:46 »

Saj to je pomoje ena glavnih prednosti plaščkov. Pozimi po štirkrat na dan menjajo temperaturo za 25C in več in če je kak sprehod namenjen bolj lulanju in šnofanju kot teku in aktivnostim, pomoje ledvicam in mehurju prav nič ne škodi eno pokrivalce.

Poleg tega, da kar olajša delo lastnikom - splaknit blatne noge ali pa drgit komplet mokro Carolinco Tongue, se pomoje tudi kar pozna. Imam občutek, da bi bila tale baba krasen material za natečaj pes in brato Wink.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #278 : sobota, 05.12.2009 : 16:12:09 »

Se opravičujem za smetenje teme.

Meni so te naše domače teme všeč prav zato, ker se razvijajo v vse mogoče debate

Poleg tega, da kar olajša delo lastnikom - splaknit blatne noge ali pa drgit komplet mokro Carolinco Tongue, se pomoje tudi kar pozna. Imam občutek, da bi bila tale baba krasen material za natečaj pes in brato Wink.

Roya imamo že skoraj 3 leta pa še nima plaščka (je v fazi naročanja). Pri Carolini je bilo pa hitro jasno,da brez ne bo šlo-in to predvsem zaradi blata.
 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #279 : sobota, 05.12.2009 : 16:21:57 »

Priznam, da iskreno občudujem vas lastnike psov, ki greste ven v vsakem vremenu - priznam tudi, da sem jaz ena lena crka in zato zame ni druzga, kot imet še dve leni crki, ki pravkar drnjohata, ena na kavču, drug na postelji, in s tem izražata svojo željo in voljo do tekanja po neskončnih blatnih planjavah in lužah  sram
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #280 : sobota, 05.12.2009 : 16:26:06 »

Priznam, da iskreno občudujem vas lastnike psov, ki greste ven v vsakem vremenu -

Jaz tudi večkrat piham od jeze, posebno takrat, ko imam frišno frizuro in od nje, po sprehodu v vlagi, ostane bore malo  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #281 : sobota, 05.12.2009 : 21:57:39 »

Carolinca je tako luštna kot majhni otroci v snežnih pajackih  Kiss Lepo ji paše  Wink

Priznam, da iskreno občudujem vas lastnike psov, ki greste ven v vsakem vremenu - priznam tudi, da sem jaz ena lena crka in zato zame ni druzga, kot imet še dve leni crki, ki pravkar drnjohata, ena na kavču, drug na postelji, in s tem izražata svojo željo in voljo do tekanja po neskončnih blatnih planjavah in lužah  sram
Cats, a si ti slučajno moja "duša dvojčica" Grin  Namreč, sinoči sem do dveh zjutraj študirala slike v veliki enciklopediji psov in se slinila nad posamezniki tam notri, ko pa je bilo treba zjutraj pred sedmo zlesti iz postelje na burjo, sem si rekla: "Ej, stara moja, knjiga o psih in dva posteljna mačka - to je zate" Tongue Evil (jah, kaj čem, sem bolj pri kamotnih ... sej če bi živela v Dalmaciji še mogoče ...)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #282 : sobota, 05.12.2009 : 22:34:18 »

Cats, saj si dobis psa, ki je ravno taka crka. Sicer mora kljub vsemu ven na potrebo, ampak, ce vremenske razmere niso ugodne, je to res samo to, potem jo pa mahne nazaj na toplo ... Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #283 : sobota, 05.12.2009 : 22:39:11 »

Naša Micka bi bila prava kandidatka zate, Cats  Cool
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #284 : sobota, 05.12.2009 : 22:39:47 »

Sem glih pisala, Maja01...
se mi zdi, da si tisti, ki nimamo psa, pogosto predstavljamo zadevo tako, da je treba tudi v najhujšem orkanskem vetru z dežjem ven na 10km-ski tek. Pri čemer pa veliko psov prav sovraži deževne dni in jih komaj odvlečeš ven opravit najnujnejše in noge pretegnit.
Takrat se malo straži, kdaj postanejo kaplje bolj redke in izkoristi tiste vremensko znosnejše trenutke. Za ornk ture se pa na lepše dni počaka.
Aja, pa psi niso tko ko naši mucki, so vsaj malo prilagodljivi Roll Eyes Tongue.
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Žmurki (Byron), Rocco & Co alias Demolition group
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines