mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:16:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 379419 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #15 : petek, 14.11.2008 : 18:20:44 »

Aja, pa še predlog za King Royko - Žmurkota za 14 dni kazensko nazaj, terapija preverjeno deluje!  Grin

Ga že vidim mojega slepca, kako bi na Horjulu spet špilal angelčka in bi si pol Smetka mislila,da sem fejst ubrisna! Tongue

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #16 : petek, 14.11.2008 : 19:10:19 »

Sej vidiš, da je pri nas isto!
Jo peljemo mi in naredi cel kažin in zraven skoraj umre od šoka, divjanja in norenja, pol jo pa Smetka pelje in slišimo 'prav res je bila pridna... nobene narkoze ni rabila...' in take...  Pici je sevede angelček, tako da nas ima glede ubrisanosti zagotovo na sumu.  Ccccc... Roll Eyes

Ampak ne vem, če so samo mački krivi, ker ko ona začne debatirat, začne vsaj Pici nekoliko čudno gledat... skratka sumljivka je, mi res en mal coprniško deluje.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #17 : petek, 14.11.2008 : 20:14:10 »

Sicer se pa pri nas samo še slikamo  Roll Eyes
Ampak je fajn  Smiley
http://www.moj-album.com/album/13433600/?os=14191297

(No, eni tud bruhajo in se trmajo in v kotu sedijo, tako da trenutno pač niso primeren fotografski material...)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #18 : petek, 14.11.2008 : 20:56:55 »

Pici ma tolk simpatično faco Kiss Pa dojenčica je tud ful luštna. Milenci pa želim, da se jima čimprej na polno priključi Smiley

Super da ste spet vsi skup. Mislim, če pa Smetka ni taprava mama svojim varovancem do konca in naprej...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #19 : petek, 14.11.2008 : 21:11:43 »

jao ste pa luškani, vsi po vrsti!  Cheesy
Srečno, FŽ in "moja" Wink Pici in vsa ostala kompanija! Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #20 : sobota, 15.11.2008 : 00:18:43 »

Super da ste spet vsi skup. Mislim, če pa Smetka ni taprava mama svojim varovancem do konca in naprej...
Res je Zala, zdaj ko sem spoznala tole Smetko, ti to lahko samo potrdim. Načeloma ne maram pet kakšnih posebnih od ljudem, zanjo pa mirno lahko rečem, da je res ta prava - ker se nasplošno odloča s srcem, ne računa in sešteva, ampak preprosto naredi, pa tudi če se zdi vse skupaj še tako noro. To ima pogosto seveda posledice, ravno zato pa je prav, da ji pomagamo, kolikor ji pač lahko... So mi pa všeč taki ljudje in si jih z lahkoto lahko predstavljam v malo bolj množični obliki. No v bistvu lahko tisti drugi del - 'samozaseinzasvojor*t - kar počasi izumirat začne Smiley

Pici ima pa itak simpatično faco, ja. Drugače pa to od simpatičnega karakterja pride, sem prepričana. Poglej enkrat kako 'zavesarko' - vaško teto, ki cel dan ne dela drugega, kot izza zaves bulji, kaj drugi počnejo. No, zihr nima take luštne face kot Pici. Ker se itak (skoraj) vse vidi na obrazu...
Sicer je pa Pici v bistvu kužek po duši, samo da tega ne zna povedat, revica boga. Smetka nam je pokazala, kako jo natrenirat sedi in ji gre kar dobro od rok, pardon, od njene rdeče rite. Ves čas te spremlja, kaj spremlja, zasleduje - 'kaj delaš? aha, krompir lupiš. a neseva olupke v koš? a v tega? aha, ok. kaj pa zdaj? aha, na hodnik greš. ne, v kopalnico. čaki, grem s tabo. a zdaj greš pa že nazaj? no, grem tud s tabo'... in tako naprej ves dan Smiley

Hvala vsem za lepe želje. Pozdrav od nas in še posebej od Pici s simpatično faco Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #21 : sobota, 15.11.2008 : 13:35:42 »

FŽ, če je tale Pici "pasja mačka", potem ji pa le najt kakšno takšno "pasjo" zaposlitev. Sem imela pri sebi dva začasnika te vrste
in najbolj srečna sta bila, ko je meni kooončno kapnilo, da sta mačka-prinašalca, ki prinašata miško, papirček itd., če jima ga mečeš.

Sedaj se mi posvojitelji javijo vsake toliko in mačkona imata prenašanje in prinašanje reči še vedno za najljubšo zaposlitev Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #22 : sobota, 15.11.2008 : 13:58:50 »

Vidim, da je Pici bolj počasna za učenje ukazov. Sem ji zjutraj rekla, da naj mi gre po časopis, pa mi je šla kavo skuhat!

No, šalo na stran... Grin Grin

Nič ni počasna, prav dobro ji gre. Delamo aport, ja. Smiley Ko sede (zaenkrat še bolj po nesreči), ji vržeš miš in ne mine 5 sekund, ko jo imaš že spet na dosegu roke! Cool
Odpoklic je itak 100%, poleg gre pa tudi če nočeš, hehe. Ko se vrnemo, jo vpišemo k Xenci med azilaše. Če seveda ne bo do takrat že itak vsega znala.  Cheesy

Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 15.11.2008 : 15:14:25 »

Mene je pa od srede zjutraj firbec matral, katera muca je šla v Bruselj. In bila celo pridna, pa še tolk "seksi" da je uspela enga gospoda presesti  Wink. Edino, kar sem ugibala je, ali ji je stevardesa privoščila obrok božanja ali poseben jutranji mačji zajtrk. No, zdaj pa vem.  Cheesy
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #24 : nedelja, 16.11.2008 : 22:49:20 »

Barbka, a ti si tudi stevka ali ste slučajno skup leteli? Sem Pici vprašala, če te pozna, pa pravi, da samo 'mau', razložit pa noče, lumpa naša  Roll Eyes
Božanje ji je pa kar Smetka privoščila - in to celo pot! Očitno je to alternativna narkoza - k nam je prišla čisto relaxed Tongue in še kar traja...
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 17.11.2008 : 08:20:55 »

Ne, jaz sem sedela dva sedeža za Pici  Wink. Ogovorila sem jo takoj, ko sem prišla v letalo, pa Smetka ni dvignila dekice, da bi lahko notri pokukala.  Grin
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #26 : ponedeljek, 17.11.2008 : 11:16:40 »

Mene je pa od srede zjutraj firbec matral, katera muca je šla v Bruselj. In bila celo pridna, pa še tolk "seksi" da je uspela enga gospoda presesti Wink.

No, mene je pa firbec matral, kako lahko kdo ve, da se je moral en gospod presesti zaradi Pici, da sta bili s Polono bolj komot  (to naj se sicer ne bi delalo, khm... Tongue) -no, zdaj pa vem!

Ne, jaz sem sedela dva sedeža za Pici Wink. Ogovorila sem jo takoj, ko sem prišla v letalo, pa Smetka ni dvignila dekice, da bi lahko notri pokukala. Grin

Se mi zdi, da se zdaj tudi Barbke spomnim. Svet je res majhen - "bilo kuda, forumovci svuda" . Cheesy  - Naslednjič me pa le pocukaj za rokav, da ne bo samo Pici šampanjca pila...-saj res, a je imela kaj mačka? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 17.11.2008 : 11:40:23 »

Aaaaaaa - a zdej celo vem, kdo je  Pepsi  Wink.
Saj šampanjec vedno dobim, ko sem pri vas, samo zjutraj bolj paše kava in dober zajtrk. Zvečer pa...   Cheesy.

Pepsi - jaz sem že velikokrat težila, da naj se kdo presede - v glavnem zato, da sem lahko s kom klepetala. Pa sploh nisem "huda mačka" (v nasprotju s Pici).  Grin

In  - ja itak, da smo forumovci povsod  Wink
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 20.11.2008 : 20:02:48 »

Pici, a je vse pod kontrolo? A je Milenca že nehala bruhat?
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #29 : petek, 21.11.2008 : 09:57:20 »

Fuuuuul bruha, Smetka.  Sad Sem vse skupaj poslikala, da mi boš sploh verjela...


Milenca v bistvu sploh nima več obstanka. Ves čas prestrašeno bezlja okrog, nikdar pri miru, ne upa si niti počivat. Večinoma revca izgleda takole:
http://www.moj-album.com/album/12277229/?os=14246606

Po mojem nikoli ne bo prišlo do tega, da bi, recimo, delile posteljo.
http://www.moj-album.com/album/13433600/?os=14246538

V bistvu si sploh ne želita biti v bližini ena druge...
http://www.moj-album.com/album/13433600/?os=14246535

Problem je pa v tem, da Milenca sploh ne je, kadar je Pici v isti sobi...
http://www.moj-album.com/album/13433600/?os=14246532

Hehehe, pa sem te!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines