mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:06:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 959529 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« : petek, 14.11.2008 : 00:09:30 »

O moj Roki, ko bi ti vedel kaj sem danes skuhala. Pogrešam te  Kiss. Komaj čakam, da ga spoznaš. Te kmalu vsi obiščemo, Boštjan, jaz in Flip.

Vedela sem, še preden sem prišla v Horjul danes, s kom bom šla domov. Seveda sem spoznala tudi Bojčija. Dež nas ni ustavil, ko smo se sprehodili malo po gozdu. Jaz in Flip, Boštjan in Bojči. Ok, nikoli ne imeti dva psa na fleksiju, preblizu skupaj. Tako smo se zapletli, da sem se že mislila dret Smetkaaaaaa, škaaaaaaaaarje  Grin. No, pa smo se le odpletli. Blata ni manjkalo, dežja tudi ne, umazani, mokri, nasmejani smo se vrnili pred Smetkino trdnjavo. Več kot očitno je bilo, kdo. Za Bojčija bo že prišel pravi. Drži se Bojči.

Pa smo šli. Smetka prinese neke papirje...sej ne vem kaj je bilo to. Bom potem pogledala  Roll Eyes. Mogoče kakšen recept za pasjo hrano  Tongue. Flip-erja smo posedli zadaj v avto in smo šli na pot, domov. Joj, kako je bil priden. Opazoval je lučke, ki so vozile za nami, malo je z nosom sledil brisalcu zadaj na šipi in večino poti prespal. V blok je šel kot strela, z liftom se rad pelje in veselo čaka, da se odprejo vrata. Ničesar se ne boji  Smiley. Potem se pa zgodi...vrata se odprejo in bili smo doma. Miša uide kakor hitro so jo noge nesle, ko zagleda neko črno gmoto na vratih  Grin. Pa pride nazaj z irokezo na hrbtu, Flip pa mimo nje. Njemu je bilo pomembneje kam je prišel. 10 minut pa sta že bila skupaj. Ta naša afna je videla, da nihče ne opazi njenega afnanja in igranje indijancev in kavbojcev, sploh ker kavbojcev ni bilo  Grin.

Dobila sem klopni meningitis, od Flipa, ker je to klopni pes  Cheesy. Skoz za ritjo. Bogi revež se sploh ne spravi spat. Ene 3x me je že spotaknil. Potem je pa prišlo na vrsto kopanjeeeeeee  Roll Eyes. Ja smo bili že od dežja mokri in je bilo treba dokončat zadevo. Hitro se je prepustil zadevi in pridno čakal, da sem končala. Kasneje smo se tudi že krtačili in spet je pridno čakal da končam. Zdej mi pa ni jasno...a to strenirate pse v Horjulu, da so tako pridni al kaj  Tongue. Žogo je že uničil, Miši skoraj pojedel miš, njen korenček je tudi že načet  Grin

Zunaj pa prava fešta. Noge letijo kot podmazane. Skoraj ne morem verjet. Pa smo šli na sprehod. Klobase smo že tudi sproducirali. Joj, komaj čakam jutri, da pridem domov iz službe. Zakaj mormo sploh delat  Grin. Za nedeljo že pripravljamo izlet v neznano  Cool. Al bo užival. Slikce bodo tudi. Takoj ko ga dobim v objektiv.


Hvala vsem, za te zadnje dni. Predvsem pa hvala Smetki, ker mi je zaupala tega čudovitega prijatelja. Moje srce je pol pasje, pol človeško. Drugačna ne znam bit. 


Flip je moja sreča na vrvici  Kiss


Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1 : petek, 14.11.2008 : 00:12:23 »

A sem vedla!
Irina, sem vesela zate. Imejte se strašno lepo!  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2 : petek, 14.11.2008 : 00:13:24 »

Sej sem vedlaaa, sej sm vedlaaa!
Irina, čestitke! Še veliiiko lepih let skupaj s Flipom ti želim. Pa da se klopni meningitis nikol ne pocajta!
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #3 : petek, 14.11.2008 : 00:13:40 »

Irina, čestitke!  Cheesy Veliko smeha in lepih trenutkov vam želimo - takšnih, ki nam jih lahko dajo le naši prijatelji na štirih tačkah.  Smiley

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4 : petek, 14.11.2008 : 00:15:34 »

A sem vedla!
Irina, sem vesela zate. Imejte se strašno lepo!  Kiss

O to se bomo pa imeli. Hvala!  Smiley

Ja klopni meningitis  Grin. Še dobro, da nisem cepljena. V kratkem pa se bom dala, zdaj ko imam svojega klopa poleg.  Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : petek, 14.11.2008 : 00:25:55 »

Hehe... klop, ki te spotika. Dej preberi si že posvojitveno pogodbo in poglej dobro, koga si sploh posvojila  Grin. Sem ponosna, ker si ga.
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #6 : petek, 14.11.2008 : 00:39:55 »

Irina, vse najlepše vam želim skupaj Kiss. Res sem vesela za vas in za Flipa, da ste se našli Smiley.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #7 : petek, 14.11.2008 : 00:51:42 »

Smiley
Za tole strasno pogodbo si bom pa vzela cas, da jo preberem.
Lepe kostanjeve oci ima. Pa belo bradico. Po vozel pod usesom, ki ga je treba se odstrizit.  Grin Pa taka velika usesa. Tacke so tudi ogromne.
Misa se dere pred vrati, Flip tle neke francoze tala. Popolno je. Komaj cakam jutri. Greva na dolgi sprehod. Zelo je lep. Pa tako disi  Smiley  Bomo poskusili malo zaspati  Roll Eyes  Spet smo stirje Smiley

Ln,  I&F&M&B
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #8 : petek, 14.11.2008 : 01:44:26 »

Sem zamudila ves žur. Iz srca čestitam Flipu za novo super mamo!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #9 : petek, 14.11.2008 : 05:28:53 »

Super ste... sem kar malo posmrkala zdej zraven jutranje kave  Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10 : petek, 14.11.2008 : 06:12:14 »

Sem zelo vesela Smiley

P.S. I knew it! Tongue
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : petek, 14.11.2008 : 06:27:17 »

oh moonbeam - spet si me spravila v jok, tokrat od ganjenosti in veselja. Smiley Ma si mi dolžna kakšen pokec papirnatih robčkov, tko da veš! Tongue
Ne morem ti povedat, kako zelo vesela sem - zate, da si dobila Flipa in za Flipa, da je dobil tebe (no in ostali paket, se razume!)
Srečno vsem skupaj! Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #12 : petek, 14.11.2008 : 07:15:23 »

A vi tam v Horjulu nič ne spite  Grin. Ima pa zlo čudno uro se zbudit, ko bi mi še spali. Pa daljinc sem pozabila na kavču  Grin. Aja, ne dela več  Cheesy.
Ja še dobro, da ste vsi vedeli  Tongue. Mi sploh ni blo treba nič objavit, a ne. Mi gremo ven  Cheesy.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #13 : petek, 14.11.2008 : 07:21:51 »

Srečno vsem skupaj! To bo en srečen pes zraven vas, vi pa tudi.
Sem zelo vesela za vas.  Kiss
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #14 : petek, 14.11.2008 : 07:34:14 »

Čestitke za novega člana.   Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines