mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 17:37:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975110 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2325 : nedelja, 30.08.2009 : 22:29:52 »

Ja tko je. Itak se mu dovoli več kot vsem ostalim. In ker je verjetno, zaradi padca iz žleba, utrpel tako hude poškodbe glave, da je bil nemudoma deložiran v invalidsko penzijo  Roll Eyes, zdaj pa se tle igra ne mačka, ampak panterja in misli, da je največji. Trenutno nekaj hodi po stanovanju in gruli sam sebi v brk. Verjento zato, ker bo treba počasi spat in spet pada v nočno depresijo, ker bo moral spati zunaj. Ampak, najbolj se nasmejim njegovi faci, ko mu kaj prepovem in se zavestno in odločno odloči, da pa bo on to vseeno delal še naprej in potem tako malo očke pripre in gleda s takim psiho izrazom, TI PA MENE ŽE NE BOŠ, BABA USEKANA, TI BOM ŽE DAL. Ni pa napadalen, samo trma je in sili nazaj, pa če bi ga kdo odrl, bi verjetno še vedno želel nazaj uresničiti to, kar si je zadal  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2326 : ponedeljek, 31.08.2009 : 00:05:25 »

Našla sam eno sliko Murijevih sorodnikov  Wink a je on žlahti pustil naslov, kaj veš?  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2327 : ponedeljek, 31.08.2009 : 00:15:14 »

Našla sam eno sliko Murijevih sorodnikov Wink a je on žlahti pustil naslov, kaj veš? Grin

OMG  Shocked  Točno takšne so naše rolce, ko jih Muri dobi v roke in če jih pustimo na stojalu za rolce. Zdaj vsaj vidim, kako pride do tega, ker je višina približno ista.
Cats, ti jih pa najdeš  Grin

Naslova od žlahte pa ne nucamo in upamo, da nas tudi ne najdejo. En tak je čist dovolj.  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2328 : ponedeljek, 31.08.2009 : 11:39:21 »

 Cheesy Grin Kiss
Mi pa zaenkrat še ne vemo, da imamo muco.  Tongue Kiss Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2329 : ponedeljek, 31.08.2009 : 14:53:16 »

Cheesy Grin Kiss
Mi pa zaenkrat še ne vemo, da imamo muco. Tongue Kiss Wink

Poudarek na zanekrat. Ko bojo pa kakci tolk veliki, kot maca zdaj, pol boste pa vedeli, da je TU  Grin

Jaz sem čisto šokirana. Šlo se je za Flipov boks. Ko sem klicala Boštjana, da mu potrdim, da bo ta boks, ki sva ga izbrala za v avto idealen, zaradi mer, mu še povem, da imajo samo tavečjega, za dva psa, on pa nazaj, potem bi pa lahko tega tavlkega nabavla, ki je lahko tudi za 2 psa. Pa mu seveda odvrnem, da sej ne rabiva tolk velikega, za enega. On pa nazaj, ja jaz študiram že malo za naprej, če si kdaj nabaviva še enega psa. Halooo  Shocked  Sicer je bil poudarek na kdaj, ampak je vseeno bil  Roll Eyes Tongue Cool  Ko bi on vedel, kakšne grešne misli (ki še niso uresničljive  Undecided) o psu na kvadrat, se meni podijo po glavi  Roll Eyes.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2330 : ponedeljek, 31.08.2009 : 14:57:27 »

moon, dejte kupit ta boks za dva psa Wink. Mi smo ga naredili za enega, čez par mesecev pa dobili Skipija in je blo treba boks predelat. Ful enega dela, dodatnih stroškov....

Tko boš mela še izgovor, da že imaš plac za tadrugega psa v avtu, hihi Tongue.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2331 : ponedeljek, 31.08.2009 : 14:57:40 »

Moonbeam, sej on ve, n'č bat Cheesy Roll Eyes Tongue
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #2332 : ponedeljek, 31.08.2009 : 15:05:03 »

Jaz pa mislim, da je Boštjana absolutno potrebno podpreti pri tej zamisli, tako da ti ne preostane drugega, kot da on izbere box (za 2 psa), potem pa jo z novim boxom v novem avtotu mahneta po blondo na hribček  Cheesy Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2333 : ponedeljek, 31.08.2009 : 15:05:34 »

Moonbeam, sej on ve, n'č bat Cheesy Roll Eyes Tongue


Ampak res nič ne ve  Roll Eyes. Še ko mi reče, kako bi bil Flip vesel družbe, mu strogo odvrnem, niti slučajno dva psa, tle pa sploh v tem stanovanju  Roll Eyes Tongue. Bolj ko nasprotujem dvojini, bolj se mu zdi to sprejemljivo. He he  Roll Eyes. Da bo ta dvojina izpeljana, bo potrebno še par projektov speljati in bomo potem videli. Ni pa to še tako blizu in se meri v mesecih  Undecided

moon, dejte kupit ta boks za dva psa Wink. Mi smo ga naredili za enega, čez par mesecev pa dobili Skipija in je blo treba boks predelat. Ful enega dela, dodatnih stroškov....

Tko boš mela še izgovor, da že imaš plac za tadrugega psa v avtu, hihi Tongue.

Tale tavelik ne gre noter. Je za par cm preširok. Razen če nabaviva enega minija  Cheesy. Bo že. Vse ob svojem času, a ne  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2334 : ponedeljek, 31.08.2009 : 15:07:19 »

Moon, če ne ve, pa na vodi čuti Grin Grin in če se zadeva meri samo v mesecih, to res ni nič takega. Da se le ne meri v letih Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2335 : ponedeljek, 31.08.2009 : 15:09:14 »

Jaz pa mislim, da je Boštjana absolutno potrebno podpreti pri tej zamisli, tako da ti ne preostane drugega, kot da on izbere box (za 2 psa), potem pa jo z novim boxom v novem avtotu mahneta po blondo na hribček  Cheesy Wink

Tale blonda bo pa verjetno že našla svoje, preden se mi zorganiziramo tako, da bo prav. Ampak nič hudega, mi nismo zbirčni, glavno, da bojo ušesa rjava in odrasla, vse ostalo pa prepustimo naključju  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2336 : ponedeljek, 31.08.2009 : 15:16:25 »

Komaj čakam še ena rjava ušesa.  Tongue

Mi pa zaenkrat še ne vemo, da imamo muco.  Tongue Kiss Wink

Na podlagi tega kar ti pripoveduješ o Muriju sem jst sklepala, da muce sploh nimam.  Wink Je pa res, da sem jo dobila od Skogkatt in ne od Smetke.  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2337 : ponedeljek, 31.08.2009 : 18:02:03 »

Na podlagi tega kar ti pripoveduješ o Muriju sem jst sklepala, da muce sploh nimam. Wink Je pa res, da sem jo dobila od Skogkatt in ne od Smetke. Tongue

Takšni mački so najboljši, s karakterjem, kot je Muri. Sem ugotovila, da mi zelo ustreza Smiley. Takšni, ki podležejo grožnjam in vegetirajo na postelji in so preveč pridni ----- živ dolgčas  Tongue. Vedno se mora kaj dogajati. Zunaj poskrbi za to Flip, notri pa Muri  Cool

Moj, moj je  Smiley
Tu na slikci želi povedati Boštjanu tole  Tongue-jaz sem tukaj, ti pa ne, he he he  Tongue. Ko ga imam v naročju, rata taka cotka in vse binglja od njega. Strahu, da bi padel nima in uživa v nošenju, razvajenc mali.




Pa lupčke tudi dobi, ker je najboljši in najlepši  Roll Eyes. Vsaj 3 vsak dan. Enega zjutraj, enega popoldan, enega pa zvečer  Smiley  In to direkt na nos  Kiss


Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2338 : ponedeljek, 31.08.2009 : 20:47:43 »

 Kiss Muriju!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2339 : ponedeljek, 31.08.2009 : 21:45:52 »

Ej, ti, moon, a si čisto prepričana, da Boštjan ne bere teh strani  pa bo vsa babja prefriganost Lips Sealed. Jaz teh načrtov ne bi javno razglašala.
Logiran
Strani: 1 ... 151 152 153 154 155 [156] 157 158 159 160 161 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines