mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 11:04:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179 180 181 182 183 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975001 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2655 : torek, 29.09.2009 : 08:41:29 »

Je ta tvoja sodelovka blond in približno 35 let stara? Sem ravno danes videla zelooo podobnega psa.
Ne, je sicer blont, pa nekja starejša, s šišenskega konca Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #2656 : torek, 29.09.2009 : 08:46:42 »

Trenutno straži Mišo, ki jo ima stisjeno v kot, malo prej je lovil pike po steni, ki se ne premikajo, so tam že skoz, ampak on ima še vedno upanje, da jih bo spravil dol Tongue 
Aja, najboljša so jutra, ko se pride vsest poleg moje glave in nepremično strmi v mene. Psiho  Cheesy
Pri Muriju je ta hipnoza naravnana v smer: DAJ MI FUTR, GROOOZNO LAAAAČN Smiley
Grin  Cheesy  Grin Vse tole = isti moj - bivši horjulski - Sonček!  Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2657 : torek, 29.09.2009 : 08:48:36 »

Strmenje Grin

Znano znano pa ne samo zjutraj! Tongue

Pri nas te gledajo, strmijo če jih pa pogledas pa kar skočijo nate Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2658 : torek, 29.09.2009 : 09:37:49 »

Uf pri Muriju se seznam spesl stvari nadaljuje. Najboljsi je takrat, ko ga ogovarjam in grem proti njem, on pa z glavo miga levo in desno  Grin Levo desno levo desno levo desno, ko pridem do njega se pa na tla vrze in busija pokaze  Kiss
Najbolj hecen je takrat, ko dela kroge po postelji in to sam. Ponavadi mislim, da se z miso lovita, ko pa grem gledat je pa sam in se vrti v krogu tko kot konjicek na vrtiljaku.
Ko se polnijo skledice pride pred mene, med noge in skoci s sprednjimi tacami na pult. Ravno toliko je velik, da moli svoj nos cez in nadzira postopek filanja posodic, kot en otrok. Luskan do konca  Kiss
Imamo pa eno besedo, ki jo nihce ne mara. In to je GREMO VEN. Ponavadi je to iz kuhinje. Misa uboga na prvo, leti ven in godrnja  Grin, Muri pa v slow motion, pa pridem do njega in se enkrat recem gremo, on se pa tko malega naredi in pocepne. Ko vidi, da ga se vedno vidim, se spravi ven, trma macja  Kiss  Muri tudi zelo rad boza. Pride do mene, ko sedim na stolu, s sprednjimi tacami se povzpne na mojo nogo in me s tacko poboza, cist nezno, ce se sklonis te po glavi. To da cel dan nekaj gruli, smo se pa ze navadili, sploh zjutraj ob 6, ko je treba zvonit na vratih za vstop. Crn soncek je  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2659 : torek, 29.09.2009 : 22:42:50 »

Danes je bil en tak super dan  Cheesy. Flipija ni nobena nadrla in delal je super  Kiss
Spoznali smo Tajo od Dasike od blizu in kot se za Flipa spodobi, jo je malo pohodil  Roll Eyes, ona ga pa itak sploh videla ni, ker je skoz zalimana na svojo šefico  Wink

Danes smo malo skakali sem in tja. Madona, tole vodenje od ovire do ovire je pa  Cheesy. Sva imela pa s Flipijem trk  Grin. Skakal je čez ovire, jaz letam pred njem, gledam nazaj, naprej in prepozno naredim ovinek, skoraj odnesem oviro, Flip je bogi revež gledal mene, kam mora in itak sem prepozno odreagirala, da se je na koncu zaletel v mene in naredil tako faco, kva zdej delaš štorasta baba, kam nej skoooooočiiiiiiim, hit povej, hit povej, hiiiiit  Cheesy

Uspelo mu je celo enkrat na coni obstat, na palisadi  Cheesy

Super je bilo  Smiley
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2660 : sreda, 30.09.2009 : 11:14:05 »

Kok sta priiidna. Sam res smo mi vodniki eni butli ej...Jst enkrat tajo zgubim ( ker je pač tako mala   Wink ), drugič se derem grema grema grema cik cik cik, iin se čudim, zakaj za vraga ne skoči čez oviro  Roll Eyes (aja, hop morem rečt  Roll Eyes ), no ta tretjič se pa skor v nič hudo slutečega Flipa zaletim  sram Joooj. Bo treba met samostojne treninge brez psov ane?
Drugače je pa tvoj Flip res en srček , pa take lubčke skos tala  Kiss, take mam najrajši!
 Kiss Flipu od Taje
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2661 : petek, 02.10.2009 : 16:17:54 »

Hvala za lupčke Taja. Se vidimo danes na hop, hop, cik, cak Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2662 : petek, 02.10.2009 : 18:00:20 »

Dežurni fehtar, ko se režejo priboljški za Flipa  Cheesy

Sindikalisti, vzamite na znanje, da so pulti polni, želodci pa prazni!

Vaš Muri  Cool


* fehtar.jpg (26.82 KB, 300x300 - pogledano 248 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2663 : petek, 02.10.2009 : 18:03:31 »

Sindikalisti, koščki so prec umakjeni, če so preblizu. Še to vzamite na znanje!
od tiste spodaj pa tko ni pomoči, kersploh fehtat ne zna prav  Shocked  Ne vem za kaj jo sploh imam  Huh

Lp, vaš Muri  Cool


* koscki.jpg (23.17 KB, 300x300 - pogledano 264 krat.)
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #2664 : petek, 02.10.2009 : 18:34:13 »

 Grin Grin Grin

moonbeam, vidim, da je pri vas čisto tako kot pri nas...vsi mački stojijo na zadnjih dveh nogah, kot da ne bi jedli že cel teden...moram prav paziti, če je deska za rezanje preblizu konca pulta, lahko vse skupaj poleti na tla, ker se s temi papkami stegujejo, da bi kaj dosegli  Roll Eyes Tongue


Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2665 : petek, 02.10.2009 : 18:43:58 »

Mislim vi pa ste pravi  Grin Cheesy Grin. Se sprašujem kaj vse Smetka tele mačkone nauči, jao jao  Grin Grin.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2666 : petek, 02.10.2009 : 18:44:59 »

Jaz ne vem, kakšne nevzgojene mačke imate pri vas  Roll Eyes moja lepo čaka na svojem prostoru, da se ji postreže, in če temperatura krožnika ni taprava, jed gladko zavrne  Cool  Grin
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #2667 : petek, 02.10.2009 : 21:23:50 »

Muri se pri fehtanju še vsaj razgiba. Naša Pita skoči na pult, počepne par centimitrov ob deski in fokusira koščke na njej. Zraven si pa verjetno misli, le kdaj mi bo kakšen priletel v gobec in kdo mi ga bo prežvečil Roll Eyes Grin.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2668 : petek, 02.10.2009 : 23:20:06 »

Ja, mi tudi na pult skačemo, ampak samo takrat, ko šefica ne gleda, ker ko nas vidi rata tkole  Shocked Angry šc šc šc  Grin

moram prav paziti, če je deska za rezanje preblizu konca pulta, lahko vse skupaj poleti na tla, ker se s temi papkami stegujejo, da bi kaj dosegli  Roll Eyes Tongue

Ja točn tko. Čeprav, jaz Murija pošljem sedet pred kuhinjo, ker drugače ne morem kuhat  Tongue. Mi je pa enkrat tako osliča dol povlekel. S krempljčkom zahaklal in vlekel do onemoglosti stran  Cheesy. Seveda ni prišel daleč  Roll Eyes

Jaz ne vem, kakšne nevzgojene mačke imate pri vas  Roll Eyes moja lepo čaka na svojem prostoru, da se ji postreže, in če temperatura krožnika ni taprava, jed gladko zavrne  Cool  Grin

Sej zato je pa Mila predsednica, ker ona že ve, kaj mačja brigada potrebuje  Cheesy Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2669 : petek, 02.10.2009 : 23:50:52 »


Ja točn tko. Čeprav, jaz Murija pošljem sedet pred kuhinjo, ker drugače ne morem kuhat  Tongue. Mi je pa enkrat tako osliča dol povlekel. S krempljčkom zahaklal in vlekel do onemoglosti stran  Cheesy. Seveda ni prišel daleč  Roll Eyes

Sej zato je pa Mila predsednica, ker ona že ve, kaj mačja brigada potrebuje  Cheesy Wink
Brez komentarja. Draga osumljenka kaznivega in nasploh neprimernega dejanja, s temle zapisom - črno na zelenem - si se prav lepo zafrknila in prav ti bodi! Tongue  Sindikalna Posebna skupina za ugotavljanje Nepravilnosti in Kršitev bo tole tvoje neposredno priznanje seveda absolutno upoštevala pri dodeljevanju kazni (beri debelina oz. tenkost šibe za po riti bo premo sorazmerna z dosojeno kaznijo). Da smo si na jasnem:
1. člen našega sindikalnega internega zakonika o varstvo štirinožnih članov družin pravi: Pravica do nemotenega obvladovanja teritorija je kršena takoj, ko je osebek poslan pred vrata obvladovanega prostora in/ali, ko se vrata zaprejo
2. Pravica do najosnovnejše oskrbe, to je hrane, je kršena takoj, ko je
- hrana na območju, ki je štirinožnemu osebku nedosegljivo zaradi specifične višine, gladkosti materialov, ali fizičnega oviranja s strani .i. Oskrbnikov
- hrana preskopo odmerjena glede na potrebe in predvsem želje štirinožnega osebka
- hrana postrežena ne neprimeren način (prevroč/prehladen krožnik), godrnjanje Oskrbnika med strežbo, Light, dietne in druge "neužitne" različice hrane itd.


Upam, draga Osumljenka, da nimaš želje po citiranju dodatnih, zelo obremenjujočih členov Zakonika. Boljše zate, da ne Grin

En resen pozdrav s strani Sindikata Ti pošiljam Ficko M., sekcija "Borci"

PS: Muri, ne daj se, bomo vse zrihtal Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179 180 181 182 183 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines