mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 10:59:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 252 253 254 255 256 [257] 258 259 260 261 262 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975000 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3840 : sreda, 16.06.2010 : 11:13:36 »

Aaaaaa slikce  Cheesy   He he, piflar  Evil   Včasih pa tudi kaj dela in ne zganja samo norčij   Roll Eyes
Hvaaaaala Donovim za slikce  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3841 : petek, 18.06.2010 : 11:09:41 »

Moj kupček je spet popoln  Kiss Kiss Kiss


* kupcek.jpg (19.68 KB, 300x300 - pogledano 439 krat.)
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3842 : petek, 18.06.2010 : 11:57:52 »

joj kolk placa je še na tem comfortu Shocked Angry
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3843 : petek, 18.06.2010 : 11:58:20 »

joj kolk placa je še na tem comfortu Shocked Angry

  Azn
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3844 : petek, 18.06.2010 : 12:33:02 »

A ga je Miša kaj iskala? Je kaj žalovala? Pa Flipi?
Ko pri nas Pici zapremo ker zračimo ali pa kazensko, ko pretirava z nagajanjem Milenci, jo ET strašno pogreša, skoz jo išče (itak, povšter iz mačjega kožuha ni kar tko), Milenca se pa šele razšivi in začne 'frajarit' po stanovanju. Pa mi jo tud začnemo pogrešat že po 5 minutah, takoj ko si malo odpočijemo Tongue.
Murči, dobrodošel nazaj na sceni Kiss!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3845 : nedelja, 20.06.2010 : 12:31:19 »

A ga je Miša kaj iskala? Je kaj žalovala? Pa Flipi?
Ko pri nas Pici zapremo ker zračimo ali pa kazensko, ko pretirava z nagajanjem Milenci, jo ET strašno pogreša, skoz jo išče (itak, povšter iz mačjega kožuha ni kar tko), Milenca se pa šele razšivi in začne 'frajarit' po stanovanju. Pa mi jo tud začnemo pogrešat že po 5 minutah, takoj ko si malo odpočijemo Tongue.
Murči, dobrodošel nazaj na sceni Kiss!

Flip niti opazil ni, da ga ni. Ni tak pes, da bi znal žalovati za izgubo nekoga, s katerim se bori za čohanje  Tongue. Mišika je pa čepela na stolu v hodniku in gledala v vrata. Malo je bilo hecno, ker ko zjutraj odprem vrata v spalnico, ponavadi leti noter, to jutro je pa ležala na stolu, gledala v vrata in se ni premaknila.

Muri je ratuje spet pogumen. Vrata so spet vse bolj mamljiva.  Angry   Moon pa zdaj tuhta, kako bo opremila mačke s telefonskimi številkami.  Roll Eyes 


joj kolk placa je še na tem comfortu Shocked Angry

Ta plac je pa zame  Azn   Roll Eyes   Zaenkrat ne razmišljamo o novih ubežnikih, spljoh  Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3846 : nedelja, 20.06.2010 : 13:20:15 »

Moon, kaj pa če bi naredili na notranji strani vrat nekaj kakemu "vetrolovu" podobnega? ne vem sicer, kakšen imaš prostor ampak če ga je dovolj, ni vrag, da se ne bi dalo kaj uštimat.

Mojadva NA SREČO nista begosumna, sta se pa eden in drugi, vsak po enkrat (ne istočasno) že znašla na hodniku, dva metra od vhodnih vrat v stanovanje. je pa oba zajel strah in sta za par sek otrpnila, ravno dovolj, da sem ju pohopsala in nesla v stanovanje in spotoma že tuhtala o "vetrolovu". A po tistem incidentu tenzij po zunanjem svetu ni bilo več. Upam, da bo tako ostalo, sicer bodo takoj protiukrepi! Tongue

K
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3847 : nedelja, 20.06.2010 : 14:18:18 »

Ja, vetrolov bi bil fajn zadeva in ko bova na svojem, bo to med prioritetami, če se bo le dalo. Ampak, sva v najemu in imam pred vrati pol metra prostora. Trenutno gledam in tuhtam, kako bi ju označila, da bi ju čim manj motilo in da bi bilo čim bolj vidno. Vsekakor to spet ne pomeni ničesar, če tisti, ki ju najde, ne pokliče, ampak vseeno, bolje to kot nič. Zdaj se nama dogaja to, da fajn pogledava, če sta oba notri, zakleneva vrata, narediva par korakov in se vrneva nazaj gledati, če sta res oba doma  Undecided   Ko gre Boštjan ven, če sem jaz doma, hitro letim štet mačke. Še dobro, da sta samo dve, tigrasta in črn in tako ne morem ene prešteti dvakrat Lips Sealed  V glavnem, Flip in Muri, kot da bi bila kaj v žlahti, ker mi oba kravžljata živce na podoben način  Roll Eyes   
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3848 : nedelja, 20.06.2010 : 14:20:52 »

Sej vem, da sem opledena, ampak, če bi se dalo, bi ju imela jaz še doma na slednem, ja Murija in Flipa, tolk o tem  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3849 : nedelja, 20.06.2010 : 14:25:02 »

Hehe, torej, beseda o ubežnikih....
Xena je imela te blazne želje po raziskovanju sveta izza vhodnih vrat. Le kam vsake toliko časa izginem?  Huh Je potrebno preverit..Si je mislila. In ob nekaj prilikah stegnila skozi vrata. Seveda sem v trenutku vse spustila in šla v lov za njo. Najprej jo je ucvrla samo čez hodnik k sosedovim vratom in tam vohljala. Enkrat pa se je premislila in jo ucvrla po stopnicah dol. K sreči (v tem primeru res Tongue) živimo v petem nadstropju (brez lifta) in ima kar dolgo pot do dol brez možnosti se kam skrit. Takrat me je presenetila moja psica, ki je takoj tekla z mano za njo in jo dva nadstropja nižje nežno pritisnila ob tla za vratom  Shocked Smiley. Trina je potrpežljivo čakala pri odprtih vratih  Cool... Xena se je samo obrnila in smo šli skupaj nazaj gor. Od takrat je izhodi ne mikajo več. Pa tudi strenirala nas je, da jih mam vedno "preštete". Isto je začel počet to Tači. Njemu pa zdaj občasno celo pustim (ob mojem nadzoru), saj mu je tako zabavno si brusiti kremplje na sosedovem predpražniku Evil. Hodnik pa je ravno prav velik, da je nadzor popoln. Seveda, sem se navadila, da v temi nikoli ne zapustim stanovanja, da vem, kaj se dogaja....
Ko takole gledam, vidim, koliko ukrepov smo brez problema sprejeli, da sploh ne vemo, da je to čista rutina.
Toliko o naših ubežnikih.  vegi predaja Azn
Muri, samo, da si doma.... Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3850 : nedelja, 20.06.2010 : 14:58:47 »

Ja ubežniki  Tongue  Muri je že večkrat zgasnil ven, ampak smo ga videli in se je ponavadi obrnil in prišel nazaj, če ga ni že Flip pregnal noter. Sem ga že namenoma zaprla ven, da je potem cel paničen tolkel po vratih, da ga spustim noter. Strah ni pomagal nič. Tole zadnjič je bilo pa podobno kot Begu iz zapora. Jaz sem dremala na kavču, ker je bila ura že skoraj 23. Muri je ležal s Flipom v comfortu. Potem je prišel Boštjan in takoj ko je Muri slišal ključe, se je s takšnim šusom zakadil ven iz sobe, da se je kar kadilo. Jaz sem ga z očesom videla, da je letel, ampak nisem bila preveč zaskrbljena, ker sem bila prepričana, da ga bo Boštjan videl, kot ponavadi. Na hodniku imamo luči na senzor tako da so prižgane. Si lahko mislim, kako hitro je moral leteti mimo Boštjana in takoj za vogal, da ga ni opazil. Pa mulc se je odločil it malo potepat. Mi je pa pravil en sosed, da je videli, enega mačka kako je tolkel po vratih stanovanja na isti strani kot naše, samo 2 štuka višje. Muri ve, kje je njegovo stanovanje, to s štuki pa res ne, ker so vsi štuki isti.

Ampak, tisti šok, ko me je Boštjan vprašal, kje je Muri, ko sem jaz že spala  Shocked  Mačka pa ni bilo pod posteljo, kot ponavadi. Jaz sem mislila, da se bom sesedla. Pa sva zaglabila luči in letela ven, vsak v eno smer po bloku.

K sreči se je Muri drl k pr norcih. Jaz takšnega dretja mačke še nisem slišala. Sem pa videla na lastne oči, da se maček ni sposoben odzvati nate, ko je v takšnem šoku, pa če je ne vem kako navezan nate. Še ko sem ga želela prijeti, je želel meni zbežati od strahu in mi naredil fajn luknje v roki od krempljev. Sem ga nesla domov tako, da sem ga držala za vratno gubo in za zadnji del, ker ga nisem želela pustiti samega, medtem ko bi jaz letela po transporter. Zdaj pa sploh, ko sem ga našla. Je potem potreboval celo uro, da se je končno prišel stiskat k meni.

Jaz jih vedno preštejem, ko pridemo domov. Vstopim noter, zaklenem, če koga ni, ga grem poiskati. Ponavadi tko vsi priletijo, se je pa že zgodilo, da ni bilo nikogar, pa Miša se zna tko zakamuflirat, da baba spi in se ne mrdne, da se moraš orng potruditi.  Tongue   
Tko pazim na vse živo, pa vem, da se lahko tudi meni kdaj zgodi kaj podobnega. Pa se zelo trudim, da se ne. Tako zelo, da če kaj pozabim preveriti, da imam pred sabo scenarij, kaj vse se lahko zgodi, da kar šibam nazaj, štejem, zapiram, preverjam...


Hepi moon, s preluknjano roko od Murija in še vedno bolečim želodcem  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3851 : nedelja, 20.06.2010 : 18:48:46 »

Boštjan je šel ven, jaz pa štejem mačke, če so vse doma Tongue  Dokazni material, da so :*

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3852 : nedelja, 20.06.2010 : 19:32:52 »

Hej, Moon, alarm, Flip manjka!! Wink Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3853 : nedelja, 20.06.2010 : 19:34:25 »

Hej, Moon, alarm, Flip manjka!! Wink Grin

On je tko kot klop doma, tko da ge res ne moreš zgrešit, ker gre še na wc z mano  Tongue. Zunaj je pa druga pesem  Roll Eyes
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #3854 : nedelja, 20.06.2010 : 21:14:52 »

A ti še jaz našo štorijo povem?
Zjutraj vstanem, še čisto zalepljena ugotovim, da je zmanjkalo kave, pripnem Timija in greva do trgovine. Prideva nazaj in slučajno pogledam ob bloku dol, kjer je rampa, ki vodi direktno v prvo klet. Spodaj ob vratih se v kotu stiska ena črna mačka. Ker okrog naše stolpnice redko vidiš mačke, privežem Timija in grem dol pogledat, če je prijazna - če je komu ušla, mogoče. Previdno počepnem (kaj pa vem, kaj bo naredila mačka, stisnjena v kot). Počasi stegnem roko... Mačka se pusti pobožat in dvignit v naročje. Hm, kaj pa zdaj. Grem počasi proti Timiju, brez ideje, kaj naj sploh naredim. Pridem do Timija, se z mačko povohata in to je to...

No, da skrajšam zgodbo... Pobegla mačka je bil NAŠ GERI.  butnglavc

Mene je kap, še par dni sem se tresla. Očitno je ušel mojemu, ki je okrog 1h zjutraj peljal pse ven. Živimo v 9 nadstropju stolpnice z 19 nadstropji, spodaj so dvojna vrata, ki se sicer odpirajo na senzor, ampak se Timiju recimo ne odprejo, tako da se mačku sigurno tudi ne. Po mojem ga je kdo našel na hodniku (najbolj verjetno je komu butal po vratih v napačnem nadstropju), pa ga je nesel ven.  butnglavc

Jaz sem že prej štela mačke, vsaj 3x na dan. Zdaj jih štejem vsakič, ko grem na WC.   Roll Eyes

Ga je pa izučilo. Nekaj dni sploh blizu vhodnih vrat ni šel. Potem je malo pozabil in je enkrat zalaufal mimo mene ven; je pritekel do lifta, se spomnil, ustavil, obrnil in z isto brzino tekel nazaj noter.  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 252 253 254 255 256 [257] 258 259 260 261 262 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines