mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 05:56:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 254 255 256 257 258 [259] 260 261 262 263 264 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975387 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3870 : sreda, 23.06.2010 : 11:49:57 »

Kuuul, se mi je kar zdelo, da bo kaj takega - si jim zanalašč naštimala, da lahko dalj časa spiš, ane Evil?
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #3871 : sreda, 23.06.2010 : 11:54:14 »

Nič ne vem o tem  predaja

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3872 : četrtek, 24.06.2010 : 23:38:19 »

Šele zdaj vidim, kolk mam jaz pridne mačke.  Kiss

Sedaj moram pa še jaz najini pohvalit  Kiss. Ko se ugasne luč se spravita na noge in spita celo noč, ob vikendih spimo malo dlje in dokler ležim jaz ležita tudi oni, nobenega fehtarjenja za hrano, nič lovljenja prstov, nič... dokler se ne vstanem, res sta nadpridni  Kiss


Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #3873 : petek, 25.06.2010 : 01:51:47 »

Hvalite se? Jaz se grem zraven!  Cool

Zvečer gremo vsi v spalnico. No, pes ne; on ima svoj apartma. Ko se ugasne luč, grejo obvezno še nekaj malega prigirznit, potem se pa razmestimo. Šefica na okensko polico (nad vzglavjem postelje), ostali pa na posteljo, oziroma Franec včasih na TV. In spimo. Če bi šlo, tudi do poldneva. Razen, ta mala nevzgojena naduta zver včasih lovi svoj rep, včasih pa moj palec. Včasih nam še kako zapoje za lahko noč, ampak ponoči je tiho. Pa Pingvinsky se včasih zbuja in tava okrog ali pa se pride buckat (da lahko potem fajn kiham). Napada (je epileptik) prav ponoči k sreči že dolgo ni imel (trkam na les), tako da ga ne zapiram več v transporter. Ja, načeloma so čisto pridni, samo obračat se pri nas v postelji ne moreš prav preveč.

Spimo tudi popoldan. V času sieste (nekje od enih do štirih popoldan) se itak sami spravijo spat in ni boga, ki bi jih pri tem motil. Zelo radi pa pomagajo tudi ljudem pri popoldanskem počitku. Tako marljivi so v tem početju, da jih ni za prehvalit.

In če se že hvalimo, pa tudi Črta ne smem preskočit. Počasi je dojel, da vodoravni človek ni razlog za totalno paniko in je zadnjič celo uro lepo mirno izigraval predposteljni tekač. Nadpriden! 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3874 : petek, 25.06.2010 : 21:49:01 »

Skoraj ne morem verjeti, da nam je ratalo it danes na taprav izlet  Shocked  Šefica končno ni bolana, končno ni delala in končno je bilo lepo vreme  Cheesy  Pa smo šli  Cool

Današnja tura je bila po Pohorju:  Osankarica-Črno jezero-Trije kralji-Bojišče pohorskea bataljona-Osankarica
Celotna pot je bila dolga kar 40 km in samo hoja je trajala 4,5 ure, celoten izlet pa 7 ur pohorskega zraka  Cool 

Najprej sem bil spakiran takole...


Pripeljali smo se do Doma na Osankarici  Cool


Sledilo je ogrevanje  Tongue


A gremo?  Smiley


Prva destinacija je bilo Črno jezero, črno tako kot sem črn jaz  Azn  Črno jezero je umetno. Na dnu tega jezera so se leta in leta nabirali organski odpadki odmrlih rastlin in živali ter sčasoma ustvarili debelo plast mulja, ki je temne, črne barve. Jezero je zato na pogled, kot bi bilo polno črnila, čeprav je voda kristalno čista. V jezeru je precej rib. (Vir:wiki)


Malo smo si šli agility in letali po hlodekih sem in tja  Cheesy  Itak je bil to zame cel žur, šefica se je pa skoz drla, Fliiiiiiiiiiiiiiip  Angry 


Drla pa se je zaradi tega, ker sem bil malo gor malo pa, khm  Roll Eyes


Jezero nas je očaralo s svojo črno lepoto  Cool


Črno jezero zadaj, črn pes spredaj  Afro


Možnosti za ohladitev črne riti je bilo še preveč  veselje



Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3875 : petek, 25.06.2010 : 21:49:42 »


Večino poti smo hodili po senčki skozi gozd.


Od jezera smo šli do Treh kraljev. Seveda kraljev nismo srečali  Huh


Ok, srečali smo samo enega, pa še ta je bil črn  Tongue


Smo pa prišli do kapele Trije kralji.


Medtem, ko sem se jaz napil in okrepčal, je šef skočil po zemljevid, ker bi se drugače še izgubili na totem Pohorju  Shocked


Hoteli smo še in šli naprej do pragozda v svet slapov in voooode, spet  Grin


Aha, točno tko  Wink


Skozi celo pot so nas spremljali takšni potočki Smiley


Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3876 : petek, 25.06.2010 : 21:49:59 »

Potem se je pa začel drn in strn, do slapov  Roll Eyes


Pa ne zame in za šefico, ampak, ko je šef zagledal tole...


Se je vse končalo  Grin

Pot je bila včasih pokrita s hlodi, s polmeterskimi blatnimi jamami, vejami, ampak to nas ni zaustavilo Smiley


Čakal nas je še zadnji cilj, Bojišče pohorskega bataljona na Osankarici.


Leta 1942 so si želeli borci Pohorskega bataljona tu ustvariti taborišče in preživeti zimo.
Napadli so jih Nemci in pobili vse. Napad je zgledal takole, iz vseh strani.


Bojne položaje borcev so označili s kamnitimi bloki.




In še spomenik padlim.


Nadaljevali smo pot do cilja, kjer smo začeli, to je na Osankarico Smiley


Pa ne verjeti, da sem bil najbolj utrujen planinc jaz, ker to je laž  Roll Eyes  Takole sem meditiral o poti in se veselil naslednjega pohoda  Tongue


Moon je pa ugotovila, da Flipa zmatraš šele po štirih urah hoje, pred tem je pa kot kobilca, povsod bi vtaknil svoj nos, lovil vse kar leze in gre, pa še nagajal in osvajal punce na poti. Neutrudljiv Flipi  Kiss

Fajn je bilo, drugič pa druga destinacija  Cool

Lp, Flipijevi  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3877 : nedelja, 27.06.2010 : 09:25:06 »

Kako je lepoooooo  Cheesy Smiley tisti potoček ki teče skozi gozd je nekaj najlepšega. O.K., najlepši je črn Flip z ozadjem črnega jezera  Cool Kiss Super pot je tole  Smiley

Se pa spomnim, da smo se v šoli učili o tem ubogem Pohorskem bataljonu, vsi pobiti reveži. A si videla kakšnega duha ? Tudi to bi bilo zelo možno. Mogoče je Flip  Kiss kakšnega videl, pravijo, da psi vidijo duhove bolje od nas ljudi.  Smiley

Hvala ti za tole poročilo, sem se nekaj novega naučila, pa videla.  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3878 : nedelja, 27.06.2010 : 10:48:28 »

Branka, duhov nismo videli. Mislim, da so se poskrili, ko so videli, kakšnega norca smo jim pripeljali  Grin Z malo domišljije si kr padel v njihov čas, ker so imeli vse označeno. Si skoraj lahko videl, kako so se borili in kako so Švabe napadale in jih enega za drugim ubile. Je pa kr srhljivo razumeti, zakaj so si izbrali ta del gozda, ker se mi je zdela pozicija tako ranljiva. Kaj pa vem, jaz nikoli ne bi izbrala ta del. Super je bilo odkrivati Pohorje. Se še vrnemo  Smiley

Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #3879 : nedelja, 27.06.2010 : 11:05:49 »

O, zavzeti pohodniki! Smiley Je videti, da ste se krasno imeli! Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3880 : nedelja, 27.06.2010 : 11:06:05 »

Ja, najbrž bo to res, da zato niste videli duhov, ker je Flip preveč norel, in jih je prestrašil. Še tako pogumne duhove  Cool Grin Pa še zato so se ga bali, ker je črn - črna roka pa to  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3881 : ponedeljek, 28.06.2010 : 12:00:55 »

Naš Flipi  Kiss Kiss Kiss


* priden.jpg (35.55 KB, 300x300 - pogledano 409 krat.)

* terapevt.jpg (32.98 KB, 300x300 - pogledano 408 krat.)

* terapevt2.jpg (37.79 KB, 300x300 - pogledano 405 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3882 : ponedeljek, 28.06.2010 : 12:09:57 »

Zelo priden, čeprav na trenutke ne more iz svoje kože, da ne bi pohodil  Roll Eyes  Pa se trudimo, da je teh čedalje manj in nam to tudi uspeva. Tale teta je pa dobila novo gubo na obrazu, prav zaradi smeha in Flipija  Kiss


* hehe.jpg (26.57 KB, 300x300 - pogledano 409 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3883 : nedelja, 04.07.2010 : 00:10:47 »

Danes sem osvojil najvišji vrh Karavank-Stol (2236 m)   Cool   Celotno pot tja in nazaj, dolgo 31,5 km, smo prehodili v šestih urah in naredili 1055 m višinske razlike.

Torej, danes sem:

- osvojil Stol  Cool




- užival v razgledih


- lovil muhe  Roll Eyes


- se valjal po najbolj mehki travi


- jedel frutabelo  Cool


- se valjal po snegu  Cheesy


- bil zeloooo priden, nadrl 0 psov, 3 psi nadrli mene  Azn


- nosil halti  Shocked Sad Angry


- dobil objem  Kiss


- nisem nagajal šefu  Roll Eyes


- plaval v Bohinjskem jezeru  Cheesy Cheesy Cheesy


- užival na plaži


- nadziral race  Evil


- eno raco skoraj ujel...ja ja, če verjamete, me je dala na verigo  Angry


- sem zelo užival  Cheesy

Lp, utrujeni Flipi Flop   Cool
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3884 : nedelja, 04.07.2010 : 00:22:58 »

Jaz sem čist fouš  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 254 255 256 257 258 [259] 260 261 262 263 264 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines