mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 13:11:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 258 259 260 261 262 [263] 264 265 266 267 268 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975015 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3930 : četrtek, 08.07.2010 : 15:43:22 »

Zdaj pa uni trije doma ležijo na kavču in listajo katalog Počitnice na tujem, in si zbirajo: hmmm, klet, ja kleti pa lih ne bi, o lej tole, na postelji se spi, tega pa obkroži  Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #3931 : četrtek, 08.07.2010 : 15:49:53 »

Ah, take stvari so vedno sok, a se ponavadi vedno izkazejo kot pozitivna stvar, samo verjeti moras.
Tako da "prerosko napovedujem", da je bila tale odpoved le povod za to, da najdeta nekaj, se boljsega Smiley
Nekja, kar bo pisano na kozo 2 in 4-nozcem  Cool


Itak pa ze ves, da je nasa varna hisa vedno pripravljena sprejeti ta crne sotrpine...itak da vzamemo tudi Miso  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3932 : četrtek, 08.07.2010 : 15:50:57 »

Zdaj pa uni trije doma ležijo na kavču in listajo katalog Počitnice na tujem, in si zbirajo: hmmm, klet, ja kleti pa lih ne bi, o lej tole, na postelji se spi, tega pa obkroži Evil

Najbolje, da mi kr ponudbe pošljete, kaj vse bodo imeli in bomo izbrali najboljše  Evil Sej vem da sem žleht. Miša in Flip sta totalno nezahtevna. kam ju daš,tam bosta pa čakala, samo malo hrane občasno, tunel in praskalnik za Mišo, pa malo čohanja za Flipija, pa kakšen sprehod po možnosti kjer ni ptic, srn, mačk  Roll Eyes in to je to  Kiss   Sej muri je isti, če si navajen poslušati doma razglašene strune, pa en tak mini spisek bi dodala, nič večjega  Tongue  Vsi krasni  Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3933 : četrtek, 08.07.2010 : 16:36:18 »

No, sem ti poslala zdej še malo več info-tov.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3934 : četrtek, 08.07.2010 : 21:46:16 »

Včasih narediš kakšno neumnost, zavestno ali ne, to sploh ni važno in se potem stvari kar uredijo, vsaj za nekaj časa. Ostajamo tu kjer smo  Roll Eyes, ampak vseeno iščemo naprej, čisto svoj prostor pod soncem  Afro.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #3935 : četrtek, 08.07.2010 : 21:47:14 »

A si je premislila?

Super Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3936 : četrtek, 08.07.2010 : 21:51:01 »

Vse je za nekaj dobro. Wink Zdaj pa hitro razmišljat o kreditih...
Sem šele danes brala vso tole kolobocijo, ampak ste vedno dobrodošli tudi pri nas! Cockta skoz išče enega svojega Flipija, ki bi mu najedala cel dan. Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3937 : četrtek, 08.07.2010 : 22:00:35 »

Malo več časa imava. Vsaj do novega leta. Bova pa vmes pretehtala vse možno in počasi iskala opcije. Očitno je bila treba ta brca v rit  Roll Eyes

Vse je za nekaj dobro. Wink Zdaj pa hitro razmišljat o kreditih...
Sem šele danes brala vso tole kolobocijo, ampak ste vedno dobrodošli tudi pri nas! Cockta skoz išče enega svojega Flipija, ki bi mu najedala cel dan. Evil

He he, si kar predstavljam tvoje princeske, kako zavežejo culice in te postavijo pred dejstvo, me ali Flip, zdaj pa izbiraj  Evil Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3938 : petek, 09.07.2010 : 09:13:10 »

No, zdej boste pa malo lažje dihali.  Wink
Sem vesela, da ste se uspeli dogovorit.  Smiley
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #3939 : petek, 09.07.2010 : 10:16:10 »

Moonbeam, se pridružujem tistemu, kar je rekla Pepsi - vse je za neki dobr, čeprov taka brca v rit ne vem no, se mi ne zdi najbolj fer, ampak ok eni majo pač ful bedne predstave glede živali v stanovanjih. Vas velikrat berem, ker mene majo tud po večini v bloku za mal trčeno, ker me kdaj slišjo, kako se zgovarjam s svojimi pesjanarji. Mam pa hvala bogu lastniško stanovanje, pa razen tega, da so se vsi zgražal, ko je prišel tretji pasji horjulc k nam, mi nič ne morjo. Mam jih pa skoz na glav. Sem se že sprijaznila, ker se mi zdi, da se pritožujejo in majo največ čez pse za povedat tisti, ki nimajo porihtanga lajfa. Tko da ne si iskat sam lastniškega doma, ker se lahk fejst preračunaš, če vama pride na pot kakšen normaln lastnik kakšne hiške al pa stanovanja, ne bo nč narobe, če ostanete najemniki. Žal ti pa ne morem velik ponudit pomoči, ker sem z drugga konca Slovenije, pa moja Daška ni glih največja prijateljica z mačkami. Lahko pa ti ponudim gratis pravno pomoč (v zameno za kakšno srečanje z legendo Flipom - sploh moj Čili bi ga bil ful vesel za kakšno norenje) , če boš res kupovala stanovanje ali hišo, ker sem odvetnica (za vsak slučaj moj kontakt: 040 309 467). Lp in srečno. Maja           
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3940 : petek, 09.07.2010 : 10:20:13 »

A lahko tole ponudbo za pravno pomoč koristim tudi jaz, ker bom, če bo vse po sreči, v roku par mesecev kupovala stanovanje?
Logiran
taradaška
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #3941 : petek, 09.07.2010 : 10:23:05 »

Yo, lahk, itak, ker tud vas berem:). Edin ko pokličeš, ne klicat s kakšne skrite številke, ker sem velik na kakšnih sestankih, pa na sodniji, in se lahko zgodi, da ne bom dosegljiva, pa potem če je skrita cifra, ne morem vrnit klica. Morbit še najbolj če mi pošlješ sms, ko boš rabla, pa te pokličem.   
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3942 : petek, 09.07.2010 : 10:30:09 »

Yo, lahk, itak, ker tud vas berem:). Edin ko pokličeš, ne klicat s kakšne skrite številke, ker sem velik na kakšnih sestankih, pa na sodniji, in se lahko zgodi, da ne bom dosegljiva, pa potem če je skrita cifra, ne morem vrnit klica. Morbit še najbolj če mi pošlješ sms, ko boš rabla, pa te pokličem.

Sem pridna in ne kličem iz skritih številk - načeloma  Tongue Wink
Ko bom rabila, pokličem. Hvala  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3943 : petek, 09.07.2010 : 11:09:34 »

Poln kufer imam sosedov, ki se brigajo za vse druga, kot za svoje zivljenje. In da me nekdo obtozi, da je flip po cele dneve sam doma, mislim to je pa visek. In sele po objavi na fb, ko je nekdo uzaljen, se lahko pogovorimo in je kr naenkrat vse ok. Taksnih igrc si mi res ni treba it. Lahko pride kdorkoli pogledat, kako je pri nas doma, pa naj potem govorijo. Muri se dere ravno toliko, da se ga malo slisi na hodnik, ce stojis pred vrati. Ce pa kdo firbca pase in prisluskuje pa tolk slabs za njega. Bols da ga ne dobim, samo to.
Taradaska, hvala za ponujeno pomoc  Smiley  Flip je pa vedno vesel norenja, tko da se zmenimo enkrat  Wink
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #3944 : petek, 09.07.2010 : 13:21:05 »

Moonbeam, če bosta iskala hišice, poskusita pogledat v naši smeri, tak ko gledam bi znalo bit v Vojniku in okolici kar nekaj starih hišk, ki so že dalj časa prazne, pa mogoče je tudi kaj za vaju vmes.
Logiran
Strani: 1 ... 258 259 260 261 262 [263] 264 265 266 267 268 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines