mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 15:46:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975077 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #435 : četrtek, 11.12.2008 : 22:47:12 »

Ha ha ha, nečem prikolice, tak Grin Če že, bi morala bit tigrasta Wink Ampak je še vedno NE RABIM Grin
Flip, sej te bom na zicu peljala, zato ko ti temo smetim Cheesy
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #436 : četrtek, 11.12.2008 : 23:34:32 »

Aaaaa, TRISTO HRUSTLJAVIH KORENCKOV! Vi se tle hecate, jaz pa sok terapijo dobim, ko pridem domov  Angry. Kletko nabavim. Zdaj je pa dost. Bozicku smo ze pisali. Ko bi saj brikete jedel. Pa poje vse ostalo samo hrane ne. Pa se lososa ima zdaj. Fajn kaka, a kaj ko jih ne mara prevec   Angry. Lamb nic, losos nic. Aaaaa.... Dam kasneje slikco gor od njegovega izdelka. Ce hoce  kdo notranjega oblikovalca za stanovanje mu posodim Flipa   Grin.  Kdaj ze gremo gledat tisti film Marely in jaz?  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #437 : četrtek, 11.12.2008 : 23:36:47 »

Skogkatt, ti bo zic pojedu, ce ga pustis v avtu. Jaz za to ne odgovarjam.  Tongue. Se se spufam zarad njega  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #438 : četrtek, 11.12.2008 : 23:39:25 »

moonbeam, no, globoko vdihni ene parkrat, spij kozarc vode, evo, reši anketo... Pa naj te tolaži, da imaš unikaten izdelek, karkoli-je-že  Wink  Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #439 : četrtek, 11.12.2008 : 23:40:52 »

sam na en sprehod je treba it, pa je vse takoj lepše Smiley saj bo Tongue
Logiran

Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #440 : četrtek, 11.12.2008 : 23:59:58 »

Sprehod, sprehod, halooooo.?  sram  Mene bi pomirila sam kakšna ekstra doza hrane, če ne bi se mi kr vrtet začelo!!!!!!!  Grin

Flipi, ti sračka boga, ne.  Irina te doma pusti celih 8 ur in je za znoret!  Roll Eyes Flipi za kakšen dan lahko prideš k nam za tisti čas, ko Irine ne bo ... jst bi imela novo sedežno. Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #441 : petek, 12.12.2008 : 00:42:18 »

Flipi, ti sračka boga, ne.  Irina te doma pusti celih 8 ur in je za znoret!  Roll Eyes Flipi za kakšen dan lahko prideš k nam za tisti čas, ko Irine ne bo ... jst bi imela novo sedežno. Grin Grin

Your wish is his comand!  Grin
Ne želi si tega, ker se nama z Boštjanom obeta potovanje v Pariz spomladi in iščem varstvo za Flipa. Me zanima, če boš potem marca takooo glasna kot zdaj  Grin  Wink.


Ok, danes je bil malo dlje sam. 10 ur.  Undecided  Pa kaj, ko moram na šiht hodit, da bom lahko renovirala vse kar uniči. Sobnih copat nimamo več. Kuhinjskih krp mi tudi že primanjkuje... Pa naj mi še kdo reče, kako so psi iz zavetišč hvaležni  Angry.
No tko je. Mi smo tle v najemu. Bomo pač plačali karkoli bo od najemodajalke uničeno preden gremo ven Grin. A se vam zdi, da bomo dobili kakšno priporočilo od te najemodajalke, če bomo kdaj iskali drugo stanovaje  Huh Lips Sealed. Tale stol, ki ga je poglodal je pa Boštjanov  Grin. Pa sej je itak grd. Ampak za sedet pa je. Sem pa hvaležna, da se ni lotil lesa, ker ko okusi les, smo pečeni  Grin

Njegov izdelek... očitno ga ni uspel dokončat  Huh


* aaaaaaaaa.jpg (36.5 KB, 300x300 - pogledano 204 krat.)

* priden.jpg (32.03 KB, 300x300 - pogledano 201 krat.)
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #442 : petek, 12.12.2008 : 01:04:47 »

Ja, res, hvaležnost pa taka! Grin Koliko maminih rož je šlo po gobe, ko je bilo Niku dolgčas! Zdaj moram trkati že res dolgo ni ničesar uničil (no pustmo to, da mu kupim kako kost in jo je treba zakopat-itak tja, kjer je zemlja razrahljana, ker je mami ravno tulipane zasadila Cheesy ). Je res priden Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #443 : petek, 12.12.2008 : 09:34:21 »

Flipi rabi enga kužka zato, da se bo zamotil in da mu ne bodo lumparije hodile po glavi.  Cool

Za kolk časa pa planirata izlet v Pariz?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #444 : petek, 12.12.2008 : 09:55:35 »

Zakaj Oxer, a te zanima delo varuske?  Tongue
Mislim da za 5 dni. Ni se sigurno. Je pa sigurno, da Flipa ne morem pri starsih pustit. Roki je bil drugo, ker je tam odrascal. Drugace pa potem ostane samo pasji hotel. Al pa pri Skogkatt v avtu. Oxer, sej si lahko delita lastnistvo  Cool. Edini pogoj je, da vi prezivite in Flip tudi, da ne uide.  Roll Eyes Pa sej je priden no. Stanovanje preuredi kot bi mignil.
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #445 : petek, 12.12.2008 : 10:00:47 »

A ti bi ga kr v hotel dala? Shocked Pa sej smo v Velenju varuške 1 klase, ki bi ti počuvale tega zmešančka! Wink
Ja zmenit se je treba, a ne?! Tongue
Bi si vzela dopust, da bi bila cele dneve doma z luciferjem in angelčkom! Grin Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #446 : petek, 12.12.2008 : 10:11:14 »

Hja, ce je pa tko, dobite se eno, Miso. Flip in Misa. Pol mas pa cel Pekel pri sebi  Grin. No tole si bom zapolnila. V hotel bi ga dala v primeru, da ga nikamor drugam ne bi mogla uturit  Roll Eyes. Rabis kr precej energije, da ga ukrotis. Ne zaupam ga kr tko nekomu. Bomo najprej na en izlet sibnl, da vidim kako se vidve Velenjcanki obneseta. Ce naredita trial version sta not. Sam kolk bo to mene kostalo? Flipis destruction mode in babysiting  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #447 : petek, 12.12.2008 : 10:17:08 »

Ne bo mel časa destroyat, ker mu bom kot senca! Grin
Če bo pa tečen, se bo šel pa na balkon hladit! Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #448 : petek, 12.12.2008 : 10:18:02 »

Aja Miša bo pa najbolj srečna pri wildki! Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #449 : petek, 12.12.2008 : 10:29:02 »

Ja ampak ti lahk reces,da je Flip v kompletu z Miso in pol se tvoj tolk navdusi nad macami, da jo enostavno morte met. Misa pa Wildka skup  Shocked. Ne vem ce mi jo potem vrne, ker misa je hudaaa muca. Taka divja za... Aja pa rolce obvezno skrivat pred njo  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines