mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 22:33:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972674 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #450 : petek, 12.12.2008 : 10:37:53 »

A prodaja kdo kaksno pticjo kletko za mojega crnega kanarcka?  Roll Eyes
Namrec prostora imam ravno toliko, da ga na strop obesim. Pa bo Flip igral Twetyja, Misa bo pa Silvester  Grin
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #451 : petek, 12.12.2008 : 10:41:48 »

A prodaja kdo kaksno pticjo kletko za mojega crnega kanarcka?  Roll Eyes
Namrec prostora imam ravno toliko, da ga na strop obesim. Pa bo Flip igral Twetyja, Misa bo pa Silvester  Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Skoraj mi je ušlo, tako sem se smejala! Grin Grin Grin

Tudi Mišo vzamem, če mi obljubi, da prepriča mojega, da so muce oh in sploh! Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #452 : petek, 12.12.2008 : 10:57:15 »

Oxer, dobis garancijski list-Flipa. Pri nas gre to takole: Irinaaa prid si pogledat (jaz pri sebi:raje ne  Grin), kr ti se zmen s Flipom (ok kaj se ze morm zment), vzame v roke Miso,njegovo ljubico in potem poslusam, kako je Misa pridna, ta bubica lubica  Grin. Na zacetku ni bilo tko. Zdaj stekas Oxer zakaj oba?  Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #453 : petek, 12.12.2008 : 11:01:22 »

Ja štekam, sam mi moramo prit do tja, ko lahko mačka sploh vstopi v našo stanovanje! Undecided
Idealna prilika je ko nekdo potrebuje varstvo ali pa sva že z Wildko razmišljale, da naredimo pretvezo, da moramo psa navadit na muce.

Btw, Ago je bil samo en dan z muco, pa že ima njihove akrobatske lastnosti. Mal se bojimo, da bi začel po zavesah plezat, če bi se preveč z mucami družil.  Grin Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #454 : sobota, 13.12.2008 : 08:33:42 »

Danes je natanko 1 mesec odkar sva zvlekla Flipa iz Horjula. Porocilo meseca: ne maramo lamb, ne maramo lososa, bli ze 3x pri vetu, unicili, hmmm...  Grin, daljinc, stol, kovter, poster, okrasni poster, vse Misine miske, vse Rokijeve igrace, podrli kup stvari na poti, od likalne deske, do susilca, pogrizli zokne, vse copate, vse kuhinjske krpe, vilede, 2 moji najljubsi knjigi, geografsko in dr.Phil,pojedli moje zapiske s faksa, naceli vrata v kuhinji, poskodoval mojo levo veko, potem levo oko pokrempal, nategnil misico, ker me je tko povlekel, da je je desna roka se 2 tedna bolela, polulal vogal na hodniku, polulal skatlo od racunalnika,pojedel muho,namocil nos v macji wc,skoraj obglavil Miso, pohodil moj pridelek trave,uspel razdeliti vsaj 100 avtogramov, pohodil vse snezinke. V primerjavi z Miso, ki je unicila na desetine rolc je kr napredoval.  Mi ga imamo zelo, zelo radi. No jaz, za ostale pa ne vem  Cool
Flipi sporoca, imejte radi svoje zivali, drugace vas Flip pohodi  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #455 : sobota, 13.12.2008 : 08:35:42 »

Aja, pa se to. Odkar smo pripeljali Flipa domov ze dezuje  Huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #456 : sobota, 13.12.2008 : 08:47:11 »

Ne velja, takih reklamacij se ne sprejema!
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #457 : sobota, 13.12.2008 : 09:27:23 »

Ha ha. Tole reklamacijo pa ne vem kdo bi hotel  Grin. Zbiramo donacije za nastalo skodo  Roll Eyes. Lahko nakazete na TTR: 13112007, s pripisom Flipijeva zepnina. Hvala!
pa se slikca, ki dokaze kako pridnega psa mam jaz  Grin


* Odhudicaposlandaunici.jpg (23.1 KB, 300x300 - pogledano 230 krat.)
Logiran
Toblerone
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 33


« Odgovor #458 : sobota, 13.12.2008 : 09:49:31 »

Moonbeam, vam pa dogaja  Grin Flip the destroyer. Moj mali vrag ima tudi strašno rad oblazinjeno pohištvo  Roll Eyes Oba fotelja sta pojedena na vseh koncih, pa kr z odejo prekrita, da se ne vidi. Pa kaj hočemo, saj mine. Je pa zanimivo, da je zgrizel samo stvari, ki jih midva ne marava. Sva se že ene pol leta pogovarjala, da bi te fotelje stran dala in vzela kaj drugega, no zdaj bodo ostali, da jih do konca uniči  Tongue Sedežne se pa na srečo še ni lotil, mu pa grejo daljinci tudi v slast  Angry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #459 : sobota, 13.12.2008 : 09:55:53 »

Hehe Flip  Cool Cool  Pač ti ni všeč notranji dizajn.. pa to sporočaš na svoj način. Wink Grin

uživajte Kiss
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #460 : sobota, 13.12.2008 : 10:02:05 »

Moonbeam, boste pa dolg zbiral glede na to, da naj bi dezevalo se naslednji teden. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #461 : sobota, 13.12.2008 : 10:06:05 »

Učke se mu pa svetijo kot hudičku Tongue
Ampak videz vara on je pa res priden kot  angelček Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #462 : sobota, 13.12.2008 : 10:18:59 »

 Grin Ja z dezjem bo se hudo. Ej se na en orng sprehod ne moremo  Angry. To je tko kot kolo. Kupis novo kolo, zunaj pa skoz dezuje  Grin
Videz res vara. On ni hudic, ampak cel pekel na kavcu. Se mi zdi, da skoz studira kaj bi demoliral  Roll Eyes. Vcasih ga prav ujamem kako se smeji  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #463 : sobota, 13.12.2008 : 10:24:38 »

Moonbeam, pa dejte že Flipa nazaj, da bo že končno nehal deževat Roll Eyes Tongue. Da ni mogoče Flip tko kot ena črna mačka - ima neke hudobne čarovniške moči al kaj Shocked

P.s. - se sam hecam, da ne bo pomote Kiss Kiss
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #464 : sobota, 13.12.2008 : 10:26:23 »

On ni hudic, tudi cel pekel ne, ampak je dizajner! Tongue Ti pa tudi nic ne razumes. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines