mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 23:51:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 331 332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 971218 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5025 : petek, 04.03.2011 : 00:33:31 »

Prostora na postelji je še ravno za enega Wink.
Aneda Cheesy Ampak za enega, velikega toliko kot Flipi Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #5026 : petek, 04.03.2011 : 02:12:43 »

Prostora na postelji je še ravno za enega Wink.
stop
Na-a. Ta prostor Miša rabi, noo! trmoglavka
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5027 : petek, 04.03.2011 : 11:46:42 »

To se itak ve, kdo je najlepši  Kiss Sej obnaša se tudi tako in ima najraje, če se jo od daleč gleda in se ji ne mečka preveč frizure  Roll Eyes  Pa jaz itak tega nikoli ne upoštevam in ko jo premečkam, se mora kraljična takoj urediti in kremplje nabrusiti  Tongue

moj Gusarček ima čisto mehko dlakco in ga je totalno luštno premečkat, pa tudi ne mara Cheesy
ga mečkam, on pa grize in praska, pa si ne morem kej Smiley
mehko špičasti mix rulz

kera luštkana ušeska ima Mišika Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5028 : petek, 04.03.2011 : 17:50:09 »

Moon, ti ga pa tudi pihneš... kje si še pa videla, da se osvaja z navideznimi miškami?! Pol se pa pritožuješ, da se noče cartat pri tebi. Se sploh ne čudim, da ima Miša take zenice, kot da bi bila na tripu vegi.

Pri njej se dobro zapišeš, če se znaš fajn igrati z njo, da kaj lovi. Potem si že skoraj njen prjatu  Tongue  Ima pa čuden način kako te zbudit. Vleže se mi skoraj na glavo in mi postrga kožo z nosu s tem hrapavim jezikom  Tongue. Budnica, da te kap, ni kaj 
Smo pa za zdej zaključili s cartanjem, ker me še vseeno najraje gleda od daleč 

Prostora na postelji je še ravno za enega Wink.

Ja, in ta en sem jaz  Azn pevka


ps. Muri sporoča, da je danes mlaj in da je treba šefico ob živce spravit  trmoglavka  Roll Eyes 
pps. ima kdo kaj prostora, da pošljemo eno bitja malo ne počitnice? Obljubim, da ne bom zasedla veliko prostora, niti opazili ne boste, da sem tam  pevka vegi
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5029 : petek, 04.03.2011 : 18:01:33 »

Jaaa, k meni lahko prideš, bomo dali en jogi na tla, pa bo, če ti bo pa dolgčas, boš lahko trenirala piflanje Z Rokom cele dneve Tongue Pa z dvema pubertetnikoma se boš lahko kregala, če bo Roko preveč priden - zate vem, da si vztrajna in trmasta Smiley
Saj si mislila nase, ane? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5030 : petek, 04.03.2011 : 18:12:37 »

Jaaa, k meni lahko prideš, bomo dali en jogi na tla, pa bo, če ti bo pa dolgčas, boš lahko trenirala piflanje Z Rokom cele dneve Tongue Pa z dvema pubertetnikoma se boš lahko kregala, če bo Roko preveč priden - zate vem, da si vztrajna in trmasta Smiley
Saj si mislila nase, ane? Wink

Ja itak nase  Roll Eyes  Se ti zdi, da tle pri nas rabi kdo drug dopust kot jaz  Tongue  Mislim, da bi nam šlo kr fajn. Roco bi se pa do konca mojega dopusta pri vas naučil molit in priklanjat 
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #5031 : petek, 04.03.2011 : 18:36:57 »

Ima pa čuden način kako te zbudit. Vleže se mi skoraj na glavo in mi postrga kožo z nosu s tem hrapavim jezikom  Tongue. Budnica, da te kap, ni kaj 
Ja, poznam to. Sem imela včasih podobne probleme z zbujanjem . Pa nos še tak gre, bolj požgečka, če se te s svojim mrzlomokrim smrčkom dotakne direkt na žnablo Roll Eyes . Zdaj pa imam mir, ker živali ponoči nimajo vstopa v spalnico Cool.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5032 : petek, 04.03.2011 : 18:39:29 »

Ja, poznam to. Sem imela včasih podobne probleme z zbujanjem . Pa nos še tak gre, bolj požgečka, če se te s svojim mrzlomokrim smrčkom dotakne direkt na žnablo Roll Eyes . Zdaj pa imam mir, ker živali ponoči nimajo vstopa v spalnico Cool.

Sej tudi pri nas nimajo vstopa in je postelja zaprta do jutra, ampak Muri tako vrešči zjutraj, da odpram vrata in potem še malo zadremam  Tongue  Se pa bliža temu konec  Evil
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #5033 : petek, 04.03.2011 : 18:55:42 »

Ja, se spomnim tvojih pisanj o njegovem muziciranju pred vrati in tvoji nesreči, ko nisi vedela kaj narediti. Glavno, da bo konec dober, pa čeprav na stara leta, hihi...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5034 : sobota, 05.03.2011 : 21:03:22 »

Takole pa zgleda najbolj priden maček Muri  Roll Eyes Kiss


ps. trenutno hodi in prepeva po stanovanju, ker nas ni bilo cel dan doma in po vsej verjetnosti je to nedopustno za njegov bioritem   Roll Eyes Revež    Vsake toliko skoči na praskalnik poleg mene in me gleda, če ga sploh opazim, kako trpi  Roll Eyes  Ko vidi, da ga nihče ne vidi, nadaljuje in se smili sam sebi v kopalnici, kjer nastajajo prave arije  Cool   
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5035 : sobota, 05.03.2011 : 22:27:27 »

Pa saj ni res.... Mislim, pa kako ga še nihče ni peljal na talente, hijoooj... Muri ima naravni absolutni posluh, vi pa mislite, da poje, ker se smili samemu sebi Roll Eyes... Hej, ta maček samo - vadi Tongue. Pred občinstvom  Cool Evil.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5036 : nedelja, 06.03.2011 : 14:37:56 »

Moon, a si mogoče pomislila, da hoče Muriotti malo grlo poplaknit?  Huh Evil
Namreč, naš Tači je odkril vodo in zdaj vsake toliko mjavče v kopalnici  Cool , da bi ga ja slišali, opazili in mu šli na sekundni razmak odpirat pipo, on pa bi jo naslednjo sekundo zaprl...  Tongue Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5037 : nedelja, 06.03.2011 : 14:54:53 »

Mulc se vedno vztraja in zeli dosezt, da se mu streze kot on hoce in po dveh letih se ni obupal. Vode ne mara   Tongue Ponavadi sedi sredi kopalnice v temi in se dere na ves glas. Ko ga imam dovolj, grem proti kopalnici, on pa z vsem susem leti ven in gruli   Roll Eyes , komaj zvozi ovinke do dnevne, kjer me caka in kuka za vogalom kdaj pridem, da mu povem svoje. Pol je pa cist hepi, ker je bil kregan in je mir za par ur   Cool Kdo bi ga razumel, mulca crnega  Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5038 : nedelja, 06.03.2011 : 16:26:55 »

Ja - le kdo? Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5039 : ponedeljek, 07.03.2011 : 09:49:04 »

Pa joj no, tudi negativna pozornost je boljša od nobene pozornosti. Kdaj, le kdaj, moon, ti bo to potegnilo  Roll Eyes Evil?
Logiran
Strani: 1 ... 331 332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines