mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 20:06:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 385 386 387 388 389 [390] 391 392 393 394 395 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972620 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5835 : ponedeljek, 12.09.2011 : 18:50:59 »

He, he, kako znano.  Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #5836 : ponedeljek, 12.09.2011 : 19:47:27 »

Ubožec, z zadnjimi močmi svoja sestradana rebra dviga proti zelju ...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5837 : ponedeljek, 12.09.2011 : 19:59:28 »

Ubožec, z zadnjimi močmi svoja sestradana rebra dviga proti zelju ...

 Grin  sestradana rebra  Tongue

Moram pa priznati, da sem ga polomila, ko sem delala miks mačjih briketov za naprej. Ponavadi jih mešam 1:2 (light:nelight). Tokrat sem pa naročila narobe  Roll Eyes in mešala 2:1 (light:nelight). In kdo drug to občuti na svojem želodcu kot je Muri, kljub temu, da sem povečala dozo. S to mešanico nikakor ni zadovoljen, ker mi prepeva cel dan, odkar je na tem miksu  Roll Eyes  Enkrat sem že  naredila takno napako in pozabila. Bo treba še po eno orng vrečo in jo zmešati zraven, ker drugače nam bodo živci šli  Evil  Danes smo bolj ali manj celo popoldne doma in že cel dan prepeva, uboga sestradana mucica 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5838 : ponedeljek, 12.09.2011 : 20:03:29 »

Prej se je na smrt boril v atriju in poskušal ujeti eno veščo, da bi le dobil malo mesa. Mu ni uspelo, ker je Flip pridivjal ven red delat  Roll Eyes  Po njegovem atriju ne bo mačjih izgredov, jasno  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5839 : ponedeljek, 12.09.2011 : 21:30:46 »

Kaj če bi kdaj še Murija z Boštjanom poslala v hribe ... Cool
Moji se pa vsaj po pultu nikoli ne stegujejo, so že zdavnaj ugotovil, da je vse, kar je za tavelke praznike gor,  kakšne smrdljive ribe ali morski sadeži.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5840 : ponedeljek, 12.09.2011 : 21:49:04 »

Kaj če bi kdaj še Murija z Boštjanom poslala v hribe ... Cool
Moji se pa vsaj po pultu nikoli ne stegujejo, so že zdavnaj ugotovil, da je vse, kar je za tavelke praznike gor,  kakšne smrdljive ribe ali morski sadeži.

Mu ne bi škodilo, da bi ga v hribe peljal. Ga tko kap zadane, ker ga je strah zunanjega sveta  Roll Eyes

Pri nas vztraja samo Muri. Trma. Vedno lačen, nikoli se mu ne da dopovedat, pa če mu škaf vode na glavo usuješ. Taliban pač  Cool
Pire, špinača, zelje, meso, karkoli kuhanega, to je taboljša hrana  Roll Eyes
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5841 : ponedeljek, 12.09.2011 : 21:50:10 »

Ja pa mu skuhej en domač segedin. Al pa eno mineštrico z velik fižolčka  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5842 : ponedeljek, 12.09.2011 : 21:55:45 »

Ja pa mu skuhej en domač segedin. Al pa eno mineštrico z velik fižolčka Evil

Pa sej dobi, ampak ne začinjeno in za mačjo prebavo  Tongue  Danes se je na makarone spravil, pa Flipu je korenček kradel iz čorbe. Mulc se spozna na krajo  Cool
O fižolu pa raje ne bi. Smo že imeli dišeče večere, ker je spil malo paradižnikove omake  Roll Eyes  blek, smrdi smrdi, kakooo smrdi  Grin
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5843 : ponedeljek, 12.09.2011 : 22:16:48 »

Muri z vedno praznim trebuščkom vam bo že pokazal, kako huda reč je lakota. On se na vse pretege trudi dobiti najmanjši košček hrane, lovi muhe, vešče.. Potem mu pa Moon da večino light hrane.. ajejejej.. Shocked
 Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5844 : ponedeljek, 12.09.2011 : 22:20:23 »

Jst ga k Jacotu povabim na počitnice, bo potem videl, kaj je lakota in kdo bo jedel Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5845 : ponedeljek, 12.09.2011 : 22:38:03 »

Jst ga k Jacotu povabim na počitnice, bo potem videl, kaj je lakota in kdo bo jedel Grin Grin


Revež je danes dobil samo par menijev hrane  Roll Eyes Samo čakam, kdaj me bo soseda vprašala, če se Muri goni  Tongue 

Jst ga k Jacotu povabim na počitnice, bo potem videl, kaj je lakota in kdo bo jedel Grin Grin


Jaz sem včasih tako hvaležna, da hodim v službo, da si malo ušesa odpočijem  Grin 
Jaco, sej jaz ti lahko Muriottija kr na počitnice pošljem. Sem prepričana, da bosta dirigirala tko kot se za mačje svoboščine spodobi  vegi

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5846 : ponedeljek, 12.09.2011 : 22:47:06 »

Svoboda: najprej pogoltneš svoje, potem od sklede spodiš cimra, ker tolk mečka in mu ziher ni za jest,  potem še od psa, pa buhnedej, da drug maček kakšno muho ulovi, ga je treba skloftat in ga prisilit, da zbruha.
LP Jacko, najprijaznejši mucek v galaksiji Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5847 : ponedeljek, 12.09.2011 : 22:51:14 »

Svoboda: najprej pogoltneš svoje, potem od sklede spodiš cimra, ker tolk mečka in mu ziher ni za jest, potem še od psa, pa buhnedej, da drug maček kakšno muho ulovi, ga je treba skloftat in ga prisilit, da zbruha.
LP Jacko, najprijaznejši mucek v galaksiji Smiley

 Grin
Potem pa ne ve, kaj pomeni imet ptičarja za konkurenco, ko se muha lovi  Evil  Miša je že tko ustrahovana, da samo beži stran, ko se začne lov za preživetje od mesa muhe  Cheesy 
Ubogi pes, sej ni čudno, da ima tisto čudno dihalo, ko ga pa tkole komandirajo nižji po lestvici  Tongue
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #5848 : ponedeljek, 12.09.2011 : 23:06:19 »

Jaz imam eno vprašanje glede slikic iz prešnje strani, a mucek ne more na pult skočit? Simpatičen je upam da je potem le dobil svojo ribo... Smiley Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5849 : ponedeljek, 12.09.2011 : 23:13:37 »

Jaz imam eno vprašanje glede slikic iz prešnje strani, a mucek ne more na pult skočit? Simpatičen je upam da je potem le dobil svojo ribo... Smiley Wink

O brez skrbi, da lahko, pa ne sme. Sej tudi na pultu ne sme viseti, ampak...kar te ne ubije, te okrepi, pravi Muriotti in se zavihti na pult  Grin   Danes je bil na pultu...hmmm, sem nehala šteti, ko je ene trinajstič skočil gor in trinajstič letel s pulta ven v atrij, ko je videl mene besneti Angry   
Logiran
Strani: 1 ... 385 386 387 388 389 [390] 391 392 393 394 395 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines