mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 21:57:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 388 389 390 391 392 [393] 394 395 396 397 398 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972663 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5880 : nedelja, 18.09.2011 : 19:22:08 »

Lynn, se trudimo poskrbeti za njih, čeprav ni vedno po njihovem  Tongue Evil

ljubezen
Pot na zgornji slikici pa izgleda naravnost čudovito Shocked Smiley

Tole je pa gozddna pot do Mrzlice (1122 m), naš najljubši hrib  ljubezen

Moja dva fanta sta še šla posloviti od poletja, na Mrzlico k Rokiju  ljubezen


Utrujena šefica od službe je pa ostala doma z mačjo družbo. Moram reč, da je tole grozno. Takole sam ostat, brez psa  sram  Ponavadi sem jaz v službi, ko se gresta potepat, tako da nimam občutka, da ju ni. Danes sem bila pa preutrujena, da bi šla zraven in ostala doma. Pa sej vem, da prideta kmalu, ampak je vseeno čudno, ker psa ni doma, kar nekaj manjka  predaja     To že skoraj meji na odvisnost od psa  pevka
No, vseeno se imamo z macami super in še malo uživamo v atriju  Smiley


Ene so presrečne, če lahko preživljajo mirne minute zunaj v atriju, na varnem pred svetom. Druge so presrečne, če so lahko notri in dremuckajo na postelji od šefov. Na koncu dneva pa vse želijo samo to, da jim napolniš želodčke in posadiš v njihove tople postelje za lahko noč, tudi takšne, ki so čez dan najraje zunaj  ljubezen

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5881 : nedelja, 18.09.2011 : 20:03:24 »

Moon, ta občutek, ko pes ni zraven tebe, je lahko res grozen Smiley Sama sem ga letos dala sestrični za družbo, ko je šla na naš vikend pod Uršljo goro.. Naj bi bil z njo cel teden. Pa je z njo res rada, uživa, ker gor je ves čas v naravi.. Ampak meni je bilo tako dolgčas.. Grozno Cry.
Da sem ga po treh dneh šla iskat  Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #5882 : ponedeljek, 19.09.2011 : 00:10:51 »

Moonbeam, te čisto razumem da si pogrešala Flipa ker tudi jaz ko je bil Boni bolan in je bil v bolnici sem čutila tako praznino v srcu in doma, kar nekaj je manjkalo, tako da ti kar verjamem da si čutila da kar nekaj manjka. Smiley

PS.: Kako je lepo videti tvojo Mišo kako uživa in drema v svojem ležišču, lepotica mačja je. Kiss Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5883 : torek, 20.09.2011 : 23:15:33 »

Oooo šit, Pahorja so dol vrgli  Shocked 
Konec lenarjenja, zdej bom pa moral začet delat za svojga lososa  Huh Lips Sealed


ps. šef na kavču + flipi na kavču  Evil = razmetan kavč  Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5884 : petek, 23.09.2011 : 23:54:48 »

Prisežem, da bo moj naslednji pralni stroj ultra tih  Roll Eyes Tongue 

Duet Muriotti in centrifuga  pevka predaja

http://www.youtube.com/watch?v=XEcjLxDgwgk


ps. Muri še vedno ne mara pralnega stroja in vsakokrat, ko ga aktiviramo, on nori  jezen
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5885 : sobota, 24.09.2011 : 09:23:01 »

Ampak veš kaj, v bistvu si ti lahko srečna. A zakaj? Ker če se že dere in prepeva, je to samo en tenko piskajoči Maček Muri.

Predstavljaj si, da bi take pevske vaje ob vseh urah in prilikah izvajal s takimle glasekom http://www.youtube.com/watch?v=aUfDxRelPHg  Evil

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5886 : sobota, 24.09.2011 : 10:09:10 »

Ampak veš kaj, v bistvu si ti lahko srečna. A zakaj? Ker če se že dere in prepeva, je to samo en tenko piskajoči Maček Muri.

Predstavljaj si, da bi take pevske vaje ob vseh urah in prilikah izvajal s takimle glasekom http://www.youtube.com/watch?v=aUfDxRelPHg Evil



 Shocked Grin  Jaz sem res vesela, da so evropske domače mačke pomanjšane  Grin   
V bistvu, jaz ga imam tolk rada, da mu odpustim vse njegove izpade in sem se pripravljena vsak dan kregati z njim, da ne sme toliko kruliti, samo da je zdrav, sonček moj črn  Kiss  Ko se pride stisnit k meni in me tko čukasto pogleda, češ, sej nism mislu, ma mu ne moreš zameriti. Po drugi strani je preveč čudovit primerek, zato ne moreš ostati dolgo jezen  ljubezen   
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5887 : nedelja, 25.09.2011 : 11:49:22 »

Takole špega zunanja žabica k nam v atrij  Smiley  Je že zelo pogumna. Flipija se več ne boji, če pride k ograji. Mišo njena prisotnost več ne vznemirja tako zelo  ljubezen  Muri je pa itak cel hepi, ko pride na obisk  Kiss   
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5888 : nedelja, 25.09.2011 : 20:19:02 »

hihi, kako ljubko gleda in opazuje, kako žurate v atriju  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5889 : nedelja, 25.09.2011 : 20:40:41 »

Oooo, a jo boste kaj povabili na obisk?  Kiss Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5890 : nedelja, 25.09.2011 : 22:49:07 »

Oooo, a jo boste kaj povabili na obisk? Kiss Smiley

V bistvu pride mimo atrija občasno. Takrat dobi nekaj za pod zob in potem je spet ni nekaj časa. Glede na to, da se ne gre za mladiča, bi jo bilo po mojem narobe zapirati. Pa sumim, da je iz te hiše preko ceste, tko da je ne moremo kr pohopsat  Roll Eyes 

Jutranje martinčkanje na prijetnem, jesenskem soncu  Cool


Popoldne pa na Boč, pravijo mu tudi Štajerski Triglav  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5891 : nedelja, 25.09.2011 : 22:50:37 »

moon, kaj ti kr naenkrat take velike slike gor daješ al je pri meni kaj narobe  Shocked
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5892 : nedelja, 25.09.2011 : 22:53:27 »

Ja, sem videla. Hmmm, očitno je drugje kakšna sprememba, da so zdaj večje, če jih od tam kopiram. Jih bom morala še bolj pomanjšati, da ne bodo tako široke  Roll Eyes
Cas, dihaj, vidiš dobro  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5893 : nedelja, 25.09.2011 : 23:00:25 »

Zdaj pa mislim, da bo  Cool


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5894 : ponedeljek, 26.09.2011 : 07:55:25 »

Iiii, kakšna lepa slikica z Boča. A Flipi se je nasmejal dobremu štosu? Al je samo zadovoljen z Mišino prisotnostjo?
Srčki naši celi zadovoljni, ko je sonce.  Kiss 
Logiran
Strani: 1 ... 388 389 390 391 392 [393] 394 395 396 397 398 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines