mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 01:09:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972737 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #330 : torek, 02.12.2008 : 23:41:03 »

Kakšen pogled Kiss. Komaj čakam, da ga že končno spoznam Roll Eyes. V nedeljo nam jo je vreme zagodlo Undecided.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #331 : torek, 02.12.2008 : 23:46:39 »

Hehe...
Zdaj vidiš kaj pomeni imeti norca doma Smiley
Še eno priporočilo... ko mu poštucaš kremplje, mu jih še na robovih za ziher malo spili,  Tongue da ne boš vsak teden dajala slik na net od raznih poškodb. Wink Jaz že leto pa pol odkar imava Klaja nisem brez praske, mi je na cajte že kar nerodno, ker hodim okrog poškrampana pa skoz imam vsaj pet modric na nogah.  Roll Eyes
Ne dolgo nazaj sem celo šepala, ker se norc ne zna pravočasno ustavit in sem imela otečeno golenico.

Res sem vesela za vas, da ste se najdli. Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #332 : torek, 02.12.2008 : 23:49:50 »

Kakšen pogled Kiss. Komaj čakam, da ga že končno spoznam Roll Eyes. V nedeljo nam jo je vreme zagodlo Undecided.

Flip se ne bi s tem strinjal. Za njega vedno sije sonce, pa če je zunaj -15 al pa pada dež. Men je prav super. Nisem še srečala bolj prijaznega psa. Res. Tole je zame novo vesolje  Roll Eyes
Royalty, prej ali slej se dobimo. Sej ne more večno deževat  Cool. Mi tudi komaj čakamo  Kiss

Jaz že leto pa pol odkar imava Klaja nisem brez praske, mi je na cajte že kar nerodno, ker hodim okrog poškrampana pa skoz imam vsaj pet modric na nogah.  Roll Eyes
Ne dolgo nazaj sem celo šepala, ker se norc ne zna pravočasno ustavit in sem imela otečeno golenico.

Ha ha  Grin. No zdaj saj vem, zakaj sem tako modra po nogah. Pa roka, je cela plava  Grin. Ampak meni je tolk fajn  Cheesy. Ta pes je živ norc  Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #333 : sreda, 03.12.2008 : 00:01:25 »

za takšnega pesjana  sem ti skoraj zavistna!!! Kiss
uživajtaaaaa Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #334 : sreda, 03.12.2008 : 00:08:07 »

Fliiipiii kakšen pogled! Kiss Kiss

ej saj veš kako pravijo, po dežju vedno posije sonce... Wink Wink

Drugače pa tudi jaz nebi imela čisto nič proti, če bi ga spoznala... u bistvu kogar koli, ker mogoče parih (ki se že od prej poznamo) še nisem srečala.. Tongue Tongue sram
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #335 : sreda, 03.12.2008 : 00:22:05 »

Ne vem, ce si spremljala, amapk tukaj je Bimbova tema - KLIK; sem ga veckrat omenila v Flipovi temi  Smiley Ko je imel ogled in je sla Smetka sprintat posvojitveno pogodbo, je svojo novo mamo preplezal 2x - gor in dol  Grin Bolj kot sem pojasnevala, da se mu vsega ne sme dovolit, sploh ne tacanja po ljudeh recimo (oz. deljenja avtogramov, kot ti temu pravis), bolj me je poslual le njegov novi "ata", mama me sploh videla ne slisala ni vec  Smiley Ker je bil v sekundi, ko mu je pustila, da se prilepi nanjo, le njen in samo njen. Nekaj casa kasneje mi je Smetka povedala, da so se slisali z lastniki in se gospa ni mogla nagovorit, kako krasen pes je to...bolj je Smetka govorila, da so tudi drugi v zavetiscu krasni, bolj je gospa zatrjevala, da Bimbo je pa najbolsi pes na svetu - no, od tukaj navidh za Flipa in zagotovila, da se bo nekoc od posvojiteljev bralo, da je to najbolsi norc ever  Wink Razlika je le v tem, da je Bimbo v casu bivanja v zavetiscu plezal po mrezi kot veverica in godel prav posebne arije (da je zabaval samega sebe, ne zaradi drugega...), Flip pa je bil precej priden v pesjaku. Si res kar pozabil, da je tam.

Sem zelo vesela, da ste skupaj, predvsem da ste lahko skupaj malo bolj nori  Smiley Komaj cakam fotke kaksne bozicne smreke in Flipa, ki jo vlece cez okno, na vrhu pa Rokijeva Misa, ki mu bunke mece v fris Smiley Smiley Smiley

Lp, Maja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #336 : sreda, 03.12.2008 : 00:56:01 »

He he  Grin Bimbo. Nisem brala o njem. Malo je Flipu podoben.  Cheesy
Flipi je nenasiten, jaz pa tudi. Če ne nadleguje Miše, nadleguje mene, al pa jaz njega. Pol pa gremo Miša, Flip za njo, jaz pa za obema. Kako bi šele vse po luftu letelo, če bi imeli veliko hišo na razpolago  Grin. Zunaj je pa tko kot orkan. Leti naprej, jaz se moram pripravit na poteg, ko povleče poletiš za njem, potem se vrne nazaj pozdravit in spet leti naprej, dela kroge okrog mene, šviga kot strela, sem, tja. Nenasiten je. Vse ga zanima, vse bi rad videl. Dat mu moram dovolj manevrskaga prostora, da lahko vadi svoje vzlete in pristanke. Ampak, znamo bit tudi pridni. Poleg že vsaj približno ve kaj pomeni in sodeluje, ker se jaz repenčim  Tongue. Ampak, ko vidi pa psa, je pa pravljice konec. Noben priboljšek, noben glas, nič. Flip enostavno mora vzpostavit kontakt z bitjem iste vrste, pa če to hočeš al ne. Potem, ko pa srečanje mine, se ti pa pride zahvalit z avtogramom, ker si ga prostovoljno pustil it.  Roll Eyes
Sosedi ga obožujejo  Cheesy. Vsi, ki ga spozanjo na splošno.

Sem zelo vesela, da ste skupaj, predvsem da ste lahko skupaj malo bolj nori  Smiley Komaj cakam fotke kaksne bozicne smreke in Flipa, ki jo vlece cez okno, na vrhu pa Rokijeva Misa, ki mu bunke mece v fris Smiley Smiley Smiley

Lp, Maja

A se hecaš  Grin. Mi to leto ne bomo imeli smreko s kuglami. Vse kar imamo je ena mala smreka in ježka, ki sem jih prilepila gor nekaj strani nazaj. In še to na hladilniku. Miša kr gleda, kako bi se dokopala do njega. Imata pa zmenjeno, Miša sklati dol, Flip pa uniči. Prava dva sta skupaj. Najbolj sumljivo je, ko nikogar ni in vse utihne. In potem se sliši bum tresk in leti Miša, Flip pa ostane in požanje slavo od mene  Tongue. Pri nas je vse v luftu. Koš v sobi stoji gor na steni. Toaletni gor. Edino kar pa je na pultu na robu, hrana od Flipa. Tega se pa ne dotakne  Grin. Vreča je še vedno gor kjer je bila. Vmes je pa uspel pojest moje zapiske, 2 knjigi, tetrapak od mleka (še dobro da je bil prazen), ampak briketi so nedotaknjeni  Huh
Ni nam dolgčas. Lepo je  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #337 : sreda, 03.12.2008 : 03:29:14 »

Ko se ti torek malo zameri,si privoščiš potepanje ponoči. No pa smo šli. Ob enih zjutraj na kebab, potem na Petrol po čokolado in švrk na hrib, z avtom. Flipu ni bilo nič jasno. Pa je užival, kot ponavadi. Na Homu (okrog 700m) se vidi vse od Celja, preko Žalca do Šempetra in Prebolda. Lučke, ki še svetijo v dolini, ti dajo za mislit, o tem ali onem problemu. Malo miru in tišine bi privoščila še komu drugemu. Danes bi vzela poleg še koga na S, pa mogoče na M, pa da ne pozabim na D, pa definitivno J, brez G ne gre...pa še koga bi se našlo. Ampak že vsi spite  Roll Eyes. Mi gremo tudi.

In še tole. Pri nas znamo sedi. Pa ker mi nismo navaden pes, ampak Flip, sedimo takole  Cool


* sedi.jpg (36.68 KB, 300x300 - pogledano 304 krat.)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #338 : sreda, 03.12.2008 : 20:42:25 »

Bravo, Flip!  Smiley
Parola: imejte svoj stil! Wink Cheesy Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #339 : sreda, 03.12.2008 : 20:43:16 »

Hehe Flip tale sedi je pa debest! Ti ki si velik lahko.. Wink Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #340 : sreda, 03.12.2008 : 20:44:16 »

Hehe Flip tale sedi je pa debest! Ti ki si velik lahko.. Wink Kiss
AFNA! Grin Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #341 : sreda, 03.12.2008 : 20:45:19 »

AFNA! Grin Grin Grin

 Grin Grin Cheesy
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #342 : sreda, 03.12.2008 : 20:47:36 »

Bolj kot berem tele poste bolj sem prepričana, da je ena velika afna! Grin Neroden afnasti pes! Cheesy Cheesy Cheesy Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #343 : četrtek, 04.12.2008 : 00:04:08 »

Bolj kot berem tele poste bolj sem prepričana, da je ena velika afna! Grin Neroden afnasti pes! Cheesy Cheesy Cheesy Wink

A bejž no  Grin. Jaz se zelo zavedam in meni je prav fajn, da je tak kakršen je  Wink.

Slika 1: Naša lepotička Miša  Kiss. Včeraj je naredila velik korak. Namreč ugriznila je Flipa, no vsaj trudila se ga je premagat  Grin. Uboga reva je kmalu ugotovila, da je premagana in se vrnila za bojno linijo. Pehota se proti topništvu ne more kosat  Grin.
Slika 2: Kako se mi žgečkamo  Grin
Slika 3: In spanje...o to spanje. Tako bi se rad stiskal v postelji z mano in zvečer se takole nastavljamo. A mene to sploh zanima  Huh? Ne  Grin. Postelja je moja in pika  Tongue. Poskuša pa vedno. Vsak večer isto. Vztrajen je pa.  Cool


* misa.jpg (39.39 KB, 300x300 - pogledano 259 krat.)

* ha ha.jpg (32.42 KB, 300x300 - pogledano 272 krat.)

* proooosim.jpg (25.58 KB, 300x300 - pogledano 269 krat.)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #344 : četrtek, 04.12.2008 : 00:07:08 »

Haha, isti je kot Glu na telih dveh slikicah. Norci naši  Kiss
Miša ima pa mega bombastičen rep Wink
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines