mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 03:16:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972813 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #465 : sobota, 13.12.2008 : 10:32:18 »

Ne ne, to ni letelo na dizajnerske sposobnosti, ker te so nedvoumne. Smiley
To je letelo na to, da že od kar imajo Flipa dežuje... Če ga da nazaj bo mogoče nehalo Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #466 : sobota, 13.12.2008 : 10:38:54 »

Folk, dejte si ze zapomnt, Flip je CRNO-BEL! A ne nezzek  Wink
Ja zaenkrat pa opremlja samo znotraj. Pridemo tudi na dom  Tongue
Pa kr naprej bi lizal, ta lizun  Roll Eyes. Jezik mu dela sto na uro. Bohnedaj, da se preoblacis blizu njega, mora bit vsaj stena vmes  Grin
A nazaj se da tud dostavit?  Huh Z air mail  Roll Eyes
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #467 : sobota, 13.12.2008 : 10:40:48 »

Kocka, sej tisto je letelo na moonbeam.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #468 : sobota, 13.12.2008 : 10:46:27 »

Folk, dejte si ze zapomnt, Flip je CRNO-BEL! A ne nezzek  Wink
Ja zaenkrat pa opremlja samo znotraj. Pridemo tudi na dom  Tongue
Pa kr naprej bi lizal, ta lizun  Roll Eyes. Jezik mu dela sto na uro. Bohnedaj, da se preoblacis blizu njega, mora bit vsaj stena vmes  Grin
A nazaj se da tud dostavit?  Huh Z air mail  Roll Eyes

Ja normalno.. Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #469 : sobota, 13.12.2008 : 11:09:41 »

unicili, hmmm... Grin, daljinc, stol, kovter, poster, okrasni poster, vse Misine miske, vse Rokijeve igrace, podrli kup stvari na poti, od likalne deske, do susilca, pogrizli zokne, vse copate, vse kuhinjske krpe, vilede, 2 moji najljubsi knjigi, geografsko in dr.Phil,pojedli moje zapiske s faksa, naceli vrata v kuhinji, poskodoval mojo levo veko, potem levo oko pokrempal, nategnil misico, ker me je tko povlekel, da je je desna roka se 2 tedna bolela, polulal vogal na hodniku, polulal skatlo od racunalnika,pojedel muho,namocil nos v macji wc,skoraj obglavil Miso, pohodil moj pridelek trave,uspel razdeliti vsaj 100 avtogramov, pohodil vse snezinke. V primerjavi z Miso, ki je unicila na desetine rolc je kr napredoval.

 Grin   Grin   Grin  Super pes, tak "ta prav!"
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #470 : sobota, 13.12.2008 : 12:07:21 »

Moonbeam, ti si zadela na lotu!!! Kaj si človek sploh še lahko želi več kot vse našteto in enega Flipija, ki to izvaja dan za dnem?!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #471 : sobota, 13.12.2008 : 12:19:53 »

 Grin Grin Grin

ni ti dolgčas... Kiss Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #472 : sobota, 13.12.2008 : 12:48:28 »

He he. Loterija pa res. Sploh ko igramo rusko ruleto, prezivis, ne prezivis  Grin. Nisem najbolj bogat zemljan materialno, na svetu, imam pa tak cudovit zaklad doma, ki me osrecuje. Noben se mu ne pribliza glede tega. Vsak dan sem hvalezna, ko se zbudim in je tam, tako kot je bil Roki  Kiss
Dolgcas ni. Sploh zvecer, ko ze spimo. In pridivja ob 3.zjutraj na posteljo. Takrat sem mislila,da se je Bostjanu sfizilo in me je zacel davit,ker ko sem se hotela vstat, me je Flip vedno znova s tacami dol pohodil  Grin. In ko koncno prides do luci vidis tega veselega norca, kako te je prisel samo pozdravit  Cheesy. Da ne govorim o puliju, ki ga je hotel unicit, ob 3.zjutraj  Shocked. Smesno pa je to, da sem slisala, kako je nekaj dol povlekel in odvlekel na kavc. Halo. Se bolj je hecen, ko ga kregam in posljem na kavc, on se pa na stol presede in me gleda.  Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #473 : sobota, 13.12.2008 : 13:36:55 »

Jaz sem pa tako vesela, ko tole berem  Cool Namreč, kadar bi kam mogla, zelo težko dobim varstvo za Chopperja. Nisem še spoznala človeka, ki bi bil navdušen nad njegovimi dizajnerskimi idejami. No, vidim, da je moonbeam presegla to mejo in se v bistvu nič ne zgraža. Tako da mamo pol varstvo lahko pri tebi, moonbeam, al kako? Bi se tadva črnuha lahko česa naučila drug od drugega.  Grin Wink Naprimer vidim, da tvojemu še ni uspelo razstavit fotelja. Naš to obvlada v nulo  Roll Eyes Tongue Lips Sealed Shocked Cool Grin
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #474 : sobota, 13.12.2008 : 14:27:40 »

Danes je natanko 1 mesec odkar sva zvlekla Flipa iz Horjula. Porocilo meseca: ne maramo lamb, ne maramo lososa, bli ze 3x pri vetu, unicili, hmmm... Grin, daljinc, stol, kovter, poster, okrasni poster, vse Misine miske, vse Rokijeve igrace, podrli kup stvari na poti, od likalne deske, do susilca, pogrizli zokne, vse copate, vse kuhinjske krpe, vilede, 2 moji najljubsi knjigi, geografsko in dr.Phil,pojedli moje zapiske s faksa, naceli vrata v kuhinji, poskodoval mojo levo veko, potem levo oko pokrempal, nategnil misico, ker me je tko povlekel, da je je desna roka se 2 tedna bolela, polulal vogal na hodniku, polulal skatlo od racunalnika,pojedel muho,namocil nos v macji wc,skoraj obglavil Miso, pohodil moj pridelek trave,uspel razdeliti vsaj 100 avtogramov, pohodil vse snezinke. V primerjavi z Miso, ki je unicila na desetine rolc je kr napredoval. Mi ga imamo zelo, zelo radi. No jaz, za ostale pa ne vem Cool
Flipi sporoca, imejte radi svoje zivali, drugace vas Flip pohodi Tongue

 Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #475 : sobota, 13.12.2008 : 14:32:59 »

Yo itak da. Varstvo takoj  Wink. Koker jaz razumem pasjo psihologijo, gre pr njih tkole: tolk nas sovrazijo, da se spravijo unicevat, ker ce nas grizejo so zal evtanazirani  Undecided. In v izogib temu, je pasja vrsta prezivela, ker niso vec poskusal fentat lastnika, ampak vse kar on ustvari in kupi. Tko se nam mascujejo, pol se pa pr Xeni v soli rezijo kolk smo mi naivni  Grin. No to je moja teorija, lahko pa da se motim  Roll Eyes.
In ker vidim, da vsi komaj cakate, da pridete k nam na obisk, nekaj napotkov za tiste pogumne:
1.copate si prinesite s sabo. Nam jih je zmanjkalo.
2.roke imejte ob telesu,ker vse kar pri nas strli, Misa jemlje za plen.
3.na stolih se pri nas ne sedi,ker so v luftu.edini stol, ki je dol je od Flipa,tam pa verjemte ne boste preziveli, ker se bo zelel vsest na vas gor.
4.lahko se vsedete na kavc, ceprav ne priporocam, zaradi orkanskega vetra,ki piha iz vseh smeri.
5.ce hocte it na wc, morte zaprosit za rolco,ker jih imamo pod kljucem zarad Mise.
6.papircke lahko vrzete v kos, ampak pod pogojem, da znate zabijat v kos, tko k pr kosarki.
7.DOBRODOSLI  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #476 : sobota, 13.12.2008 : 14:34:26 »

Smiley


* Kos.jpg (19.13 KB, 300x300 - pogledano 222 krat.)

* Miza.jpg (29.41 KB, 300x300 - pogledano 346 krat.)
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #477 : sobota, 13.12.2008 : 14:36:23 »

Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #478 : sobota, 13.12.2008 : 14:36:45 »

 Grin Cheesy Cheesy Kiss Cool

d-best!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #479 : sobota, 13.12.2008 : 14:41:18 »

Jaz se včasih resno vprašam, kako me moj dragi sploh prenaša. Oz. kako sploh prenaša podobne ukrepe, kot so tile, na sliki zgoraj. Najbrž je mazohist  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines