mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 02:52:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972803 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #960 : torek, 20.01.2009 : 09:43:56 »

Kako ste spali Smiley - ali bolje; a ste kej spali Tongue?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #961 : torek, 20.01.2009 : 10:20:47 »

 Grin Grin Grin
Vceraj mi je Bostjan pravil, kaj je sanjal  Grin. Je rekel, da sva spala in da se je Bostjan vstal in sel na hodnik iskat nocno lucko za Murija, da ga ne bo strah. Seveda se zbudim jaz in slisim kako nekaj ropota. Takoj sem se spomnila na masinco za noze brusit, ki stoji na omarci. Pa prletim na hodnik, ker sem se ustrasla, da si je sel noze nabrusit, da bo macka razrezal. Pa ga napadem kaj dela. On pa, da je sel lucko iskat.  Grin  Ce je kdo spregledal, to so bile sanje od Bostjana. Jaz sem danes nekaj sanjala, ker sem se drla Muri Muri  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #962 : torek, 20.01.2009 : 10:35:10 »

Flipi se je vceraj skoraj kavc zrusil in to kavc, ki je naslonjen na steno  Grin Cist se mu je zrolalo  Cheesy. Se pozna, ker od petka nismo uporabili slednega  Roll Eyes. Bo danes dobil svojo dozo.
Muri je pa zmanjsal glasnost frekvence svojega petja, tko za pol, kar je ok. Smo sli spat malo cez polnoc. Sm jima nametala misk po hodniku in sta divjala do 2 zjutraj. Potem se je Muri spomnil, da ima nocno in zacel stokat. Ni jokal konstantno celo noc, se je prebudil nekajkrat in malo pel. Sm ga kr pustila, ker ni praskal po vratih. Mislim, da je pomagalo tudi to, da Misa vec ne piha in se ga ne izogiba vec toliko. Celo lupcka mu je dala vcer. Takega hitrega in potem zbezala pod posteljo  Grin
Vsekakor smo napredovali. Zdaj imamo spanec po obrokih  Cheesy  Komaj cakam na celovecerca  Tongue

Muri vas pozdravlja  Wink
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #963 : torek, 20.01.2009 : 10:51:27 »

No, saj bo počasi Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #964 : torek, 20.01.2009 : 10:53:21 »

Eeeej, sej bo Kiss, vam pa ful dogaja, ni kej Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #965 : torek, 20.01.2009 : 13:18:05 »

Pravkar dobila sms od Bostjana: muce lezijo SKUPAJ na deki v kopalnici.  Kiss Ribe moje  Kiss.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #966 : torek, 20.01.2009 : 13:36:26 »

Cheesy
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #967 : torek, 20.01.2009 : 13:38:22 »

Pravkar dobila sms od Bostjana: muce lezijo SKUPAJ na deki v kopalnici.  Kiss Ribe moje  Kiss.

Ležijo?? Potem jih je več, kot dve??  Huh

moonbeam, pazi, da te ne bo kap, ko domov prideš, tam pa dodaten šop mačkov žurira Grin Grin Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #968 : torek, 20.01.2009 : 13:55:36 »

Pravkar dobila sms od Bostjana: muce lezijo SKUPAJ na deki v kopalnici.  Kiss Ribe moje  Kiss.

Heh, pa je šel Smetkin plan po vodi.
A veš, Moonbeam, kako to ona naredi? Najprej ti podtakne najbolj živega mačka, kar ga premore. Potem ko starejši mački od nervoze dlaka že začne vlečt na kodrlajsasto zeleno, tebi pa odpadejo vsi lasje in se ti začneta obedve fejst smilit, ti 'predlaga' še tretjega - za družbo ta drugemu in da ta prvi ne bo tako bogi! No, pri nas od živcev še ne odpadajo lasje, pa si je vseeno zadnjič po telefonu drznila tole 'predlagat', ccc... Sem jo nasrečo spregledala, huh... Cool
Samo povem, v tvoje dobro...  Wink
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #969 : torek, 20.01.2009 : 14:12:09 »

 Grin  Grin  Grin

Sicer sem v službi in ni ravno kulturno, da se med posvečanjem resni birokraciji tako režim, ampak meni je tole res privabilo solze v oči (in še kolcat se mi je začelo od silne histerije).  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #970 : torek, 20.01.2009 : 18:36:15 »

Heh, pa je šel Smetkin plan po vodi.
A veš, Moonbeam, kako to ona naredi? Najprej ti podtakne najbolj živega mačka, kar ga premore.

Hmmmm...ampak sej Smetka mi ni nič podtaknila. Ona bi mi nekaj druega podtaknila  Roll Eyes. Sama sem si tega izbrala  Roll Eyes. Res pa je,  ko sem prvič pisala v njegovo temo, je bil Smetkin odziv več kot vzhičen  Grin. Now I know why  Tongue.

Potem ko starejši mački od nervoze dlaka že začne vlečt na kodrlajsasto zeleno, tebi pa odpadejo vsi lasje in se ti začneta obedve fejst smilit,

 Shocked Shocked Shocked a to se tud dogaja?

ti 'predlaga' še tretjega - za družbo ta drugemu in da ta prvi ne bo tako bogi!

 Grin Bolš da ne. Si predstavljate Boštjana  Grin  Sicer pa, če pomislim, sej je hotu dvojčke  Tongue

No, pri nas od živcev še ne odpadajo lasje, pa si je vseeno zadnjič po telefonu drznila tole 'predlagat', ccc... Sem jo nasrečo spregledala, huh... Cool
Samo povem, v tvoje dobro...  Wink

 Smiley To si drzne predlagat samo tistim, za katere ve, da so že itak od travme tko šokirani, da bi poskusili skoraj vse. Meni gre čist ok Roll Eyes. Ponavadi pa kr sama sebi kaj takega predlagam in Smetka se trudi samo okrog teh šibkih (...), ki jih je potrebno še spreobrnit, a ne FŽ  Roll Eyes.


Naša vesela trojica je prav zadovoljna tle v našem brlogu. Flipi je končno dobil noro divjanje po letališču. Po včerajšnji noči sem si prav oddahnila. Se je pa včeraj zvečer še v klop zaletel, lump. Pa me je gledal, kot da sem ga jaz počila  Grin. Takoj je šel na poleg in se ni odlimal od noge. Pogledi so bili pa ponižni in taki, sej bom priden. Pa bolj, ko sem mu dopovedovala, da ga nisem jaz usekala, bolj prestrašeno me je gledal  Grin. Ima pa majhno ranico nad očko, ampak nič resnega.

Muri je pa eno tako majhno, čudovito bitje (če odmislimo arije, ki jih poje v kopalnici  Grin). Zdaj je meni jasno, zakaj jih Smetka ni dala nazaj. Sm pa kr v šok padla, ko mi je nekaj strani nazaj predlagala, da ga lahko kadarkoli prinesem nazaj  Shocked. Mislim ej, na to foro pa jaz ne padam. Po mojem, se ji zdaj slabo godi, ko vidi kako smo zadovoljni in presrečni, ker imamo Murija  Tongue in reklamacije pač žal ne bo  Tongue.

Je pa to en pravi solist. Bolj kot mu razlagam, da ne bo s svojim vokalom uspel narest kariere, manj me posluša. Sej če odmislimo glas, je pa malo Pavarotiju podoben, tak črn pa kosmat  Grin, to je pa tudi vse. Ko se spomne, da mu kaj ne paše, se spravi v kopalnico in poje. Potem pa pride Irina in se dretje mora končat.

Danes se je pa zgodilo. Šel je kot ponavadi v kopalnico in začel pet. Pa prileti MIša in ga ven nažene. Sm kr gledala, ko je letel ven, za njim pa Miša  Shocked.  Seveda mu to ni bilo dovolj in je čez nekaj čaša šel spet prepevat. MIša pa, here we go again. Pa je spet letel iz kopalnice. Skratka, Miša je kot prerojena. Vzela je stvari v svoje tačke. Prava sta skupaj. Upam, da jima tole druženje ne stopi v glavo in si ne omislita, kaj ferdirbat  Roll Eyes



Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #971 : torek, 20.01.2009 : 20:03:15 »

On gre v kopalnico, ker je tam prava akustika. Ti pa res ne razumeš Roll Eyes Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #972 : torek, 20.01.2009 : 21:08:45 »

ja ddddd - kdo od vas pa ne poje pod tušem, recimo, a? Cheesy Grin Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #973 : sreda, 21.01.2009 : 10:40:11 »

 Grin Grin Grin Moon z zadnjim postom si me pa pošteno nasmejala. Grin Grin Grin
Flip je res en bučman.   Cheesy
Moconki pa itak za polupčkat!  Kiss

Fajni ste! Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #974 : sreda, 21.01.2009 : 11:20:32 »

'predlaga' še tretjega - za družbo ta drugemu in da ta prvi ne bo tako bogi!

 Grin Ali pa cetrtega, da bo za druzbo tretjemu, drugi ne bo tako ubogi in bo nehal tezit prvemu  Smiley Smiley Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines