mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 02:19:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975300 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1500 : sreda, 11.02.2009 : 10:56:44 »

Krasna zgodbica Moonbeam! Pa tri prekrasne živali.

Podpis!  Cool Zelo lepo napisano. Jaz sem pa kar tri poste zaporedoma oddala  Roll Eyes
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1501 : sreda, 11.02.2009 : 12:04:57 »

Vidim, da se bova z Nikom spet mogla na obisk povabit, da še Murija spoznam Wink Drugače pa 22.2., ko pridem na CAC Celje a ne?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1502 : sreda, 11.02.2009 : 14:34:56 »

Vidim, da se bova z Nikom spet mogla na obisk povabit, da še Murija spoznam Wink Drugače pa 22.2., ko pridem na CAC Celje a ne?

Seveda, Murija moraš obvezno v živo videt. Ker to je pa en tak srček, da se kr topiš zraven. Kako lepo te pride pozdravit, ali pa pridno čiča na stolu v hodniku in dela brrr brrr. Vedno si nekaj momlja v brke in pogovarja sam s sabo Grin. Hodi po hodniku in spušča glasove. Ti se pa režiš k zmešan v dnevni in delaš dialog v glavi, le o čem se zdaj pogovarja sam s sabo. Do zdaj so mi ga še vsi želeli odnest  Shocked. Vsi bi imeli takšnega mačka kot je Muri  Huh  Pa jim rečem, da je črn, ampak to nikogar ne ustavi, potem ko vidijo, kakšen je karakterno  Smiley. Ni vse v izgledu, barvah in lepoti. Zame je itak najlepši  Kiss
Za 22. pa velja  Smiley  Smo na vezi  Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1503 : sreda, 11.02.2009 : 14:41:36 »

Ga bom premečkala Wink A ni smešno, zdaj bi ga vsi, on je pa tako dolgo čakal v zavetišču Sad Pa koliko je takih, crkljivih, karakterno super, a črnih in zato neatraktivnih. Jaz poznam ene par črnih mačkov-samo pri fantu so trije pa so vsi super! Smiley
Se slišimo za 22.-tega. Komi čakam! Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1504 : ponedeljek, 16.02.2009 : 00:04:02 »

Dan je bil naravnost čudovit, za potepanje po obali  Cheesy. Flipi je prvič videl morje in bil tako navdušen, da ga je kar nadrl. Seveda je bil glavna atrakcija, ko je poskakoval pred grozečo pošastjo, valovi in se boril na smrt, da ga ne požrejo  Grin.

http://s407.photobucket.com/albums/pp154/moonbeam1983/?action=view&current=15022009.flv

Seveda se je kasneje opogumil in namočil tačke noter.

Presenetila nas je tršica Xena, ki smo jo srečali šetajočo po obali  Roll Eyes. Seveda, ko sem jo videla, sem se spraševala od kod poznam jaz to žensko in še preden sem ugotovila, je že mahala Flipko, Flipko  Grin. In itak sem bila prepozna, ker ji je mimgrede pritisnil eno umazano šapo, za kar se iskreno opravičujem sram

Občudovali so nas kot flat coated retriever-ja  Roll Eyes, čeprav je Irina ponosno trdila, da je to mešanček  Tongue. Galebi so preživeli in niso konkurenca golobom, ki jih Flip obožuje. Skratka štajersko perjad je bolje preganjat, ker je na kopnem, medtem ko so primorski galebi na vodi in do njih ne moreš. Smo pa našli 2 raci in Flip je bil tolk navdušen, da je skoraj poletel  Grin.

Slika 1: Najprej sva si izbrala najlepšo jahto v pristanišču  Roll Eyes
Slika 2: Šok ob pogledu na valove  Shocked
Slika 3: Ritensko je najboljša obramba  Angry
Slika 4: In pogumen Flip, kako tapka po vodi ves začuden  Cheesy





* jahta.jpg (48.61 KB, 300x300 - pogledano 388 krat.)

* strasno_morje1.jpg (49.62 KB, 300x300 - pogledano 384 krat.)

* strasno_morje2.jpg (48.52 KB, 300x300 - pogledano 386 krat.)

* pogum.jpg (49.41 KB, 300x300 - pogledano 377 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1505 : ponedeljek, 16.02.2009 : 00:05:36 »

Slika 1: Konjska vprega-halti, ki go mora Flip prenašat  Angry
Slika 2: Zelo rad opazuje  Cool
Slika 3: Ni me strah, ni me strah, ni me strah…  Smiley
Slika 4: In tako smo opazovali sončni zahod v dvoje  Roll Eyes Tongue


* halti.jpg (39.57 KB, 300x300 - pogledano 375 krat.)

* razgled.jpg (36.98 KB, 300x300 - pogledano 392 krat.)

* strah.jpg (37.04 KB, 300x300 - pogledano 363 krat.)

* pocitek.jpg (38.67 KB, 300x300 - pogledano 395 krat.)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1506 : ponedeljek, 16.02.2009 : 00:11:48 »

Uživačiii!!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #1507 : ponedeljek, 16.02.2009 : 10:12:50 »

He he... moonbeam, tudi jaz sem včeraj gledala isto barko - Anforo - in tipala morje točno tam (za ovinkom) kjer Flip zre v valove...  Smiley

Škoda, da smo se zgrešili - bi z veseljem spoznala vaju s Flipom še v živo...  Morda prihodnjič... Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1508 : ponedeljek, 16.02.2009 : 11:13:00 »



Presenetila nas je tršica Xena, ki smo jo srečali šetajočo po obali  Roll Eyes. Seveda, ko sem jo videla, sem se spraševala od kod poznam jaz to žensko in še preden sem ugotovila, je že mahala Flipko, Flipko  Grin. In itak sem bila prepozna, ker ji je mimgrede pritisnil eno umazano šapo, za kar se iskreno opravičujem sram


Eh, SAMO ena je že napredek in dokaz, da se ti refleksi še ostrijo! Smiley

Katarina
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1509 : ponedeljek, 16.02.2009 : 19:17:44 »

Eh, SAMO ena je že napredek in dokaz ...

V katerokoli temo pogledam je v Xeninem tekstu beseda 'SAMO'. In to z velikimi črkami! Je to sploh še lahko slučaj? Huh
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1510 : ponedeljek, 16.02.2009 : 20:15:19 »

V katerokoli temo pogledam je v Xeninem tekstu beseda 'SAMO'. In to z velikimi črkami! Je to sploh še lahko slučaj? Huh
FŽ - misli mi bereš.
 Grin
Xena -  Tongue
 Smiley
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1511 : ponedeljek, 16.02.2009 : 22:16:46 »

Vi pa uživate!! Tista slikica "Ni me strah, ni me strah, ni me strah" je pa najboljša!! Kako pozira Cheesy Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1512 : ponedeljek, 16.02.2009 : 22:33:53 »

V katerokoli temo pogledam je v Xeninem tekstu beseda 'SAMO'. In to z velikimi črkami! Je to sploh še lahko slučaj? Huh

Ahahahaha! Saj vem, da mi ne verjamete ampak to je res slučaj!! Niti pomislila nisem še na kak drug pomen te besede...  ajme...

Katarina
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1513 : ponedeljek, 16.02.2009 : 22:48:09 »

Sej ti čisto vrjamemo, da je slučaj, sem pa prepričana, da je to nek znak!  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1514 : sobota, 21.02.2009 : 00:57:07 »

Poročilo!

Muri se je odločil, da se kakcev več ne zakopava in zdaj prav fajn zadiši iz njegove školjke, ko opravi zadevo  Roll Eyes  Irina potem skače z lopatico in hitro eliminira drekastega sovražnika in šprica z osvežilcem  Tongue. Včasih gre za njem notri Miša in zakoplje to, kar Muri posere. Pa spet samo ženska dela  Huh. Da ne govorimo o njegovih krempljih  Roll Eyes. Odkar je prebral in videl Xenine, si svoje tudi pušča dolge. Praskalnika ni uporebil niti enkrat. Medtem ko se MIša pridno gor obeša in skrbi za svoje krempljčke, jo on opazuje od daleč. Danes smo imeli pedikuro in malo postrigli te dolgine. Mlademu gospodu se je itak zdelo to nesprejemljivo in se je želel na vsak način temu izognit  Cheesy. Seveda mu ni uspelo, ker tko pač mora bit. 

Flip je priden tko kot vedno  Roll Eyes. Zdaj se je dokončno odločil, da se bo uvrstil v FCI 7. Čeprav od FCI 6 tudi ni daleč. Za FCI 4 bi se pa verjetno moral še enkrat rodit. Na jedilniku je še vedno lamb in losos, čerav on pridno skače za chicken.
Smo zadnjič srečali blondinko (prevod:zlato prinašalko). Je tko po damsko zalajala nanj: KMET. In itak, tale naš klovn ji ni želel ostat dolžan, zato se je drll nazaj: Kvaaaa je blondi, kdaj si bla nazadnje pr frizerju? A si vtaknla nos v šteker, da si tko štrleča  Grin? Če prideš sem, te še jaz malo skuštram  Tongue. Sej me sploh ne zanimaš. Te niti ne vidim. Zame si nevidna. Tega črnolasca pa že nisi spravila iz tira.    In medtem ko se je tko drl, je ona odpeketala z lastnico, Flip pa meni: Kakšna avša. Irina, pejva na golobe.  In ne, sploh je ni opazil  Roll Eyes
Smo pa imeli zadnjič manjši frizerski spodrsljaj. Namreč, nekaj se mu je zapletlo v dlako, na tacah pod ritjo. In itak sem želela to ven izstrižt. Pa malo odstrižem, in še malo, pa potem malo popravim, pa še na levi malo. In še preden sem se zavedala, je imel bedro na pol že plešasto. Pa sem dala dol še tisto kar je imel. Ah klinc. Zdaj je pa bila ena bedra kosmata, druga pa plešasta. Tko pa ne more bit. Pa smo še drugo ostrigli  Roll Eyes. No v glavnem, zdaj ima plašasto rit. Pa še šola bo kmalu. Tole se ziher ne bo zaraslo prej. Tko da se ne bi slučajno kdo smejal, ko nas bo videl  Huh Roll Eyes.
To je to.

ps. Miša je pridna. Za njo nimam kaj rečt. Princeska je  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines