mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 01:07:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975273 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1950 : petek, 08.05.2009 : 16:13:54 »

Alexx, ko bomo hodili ti javim, pa ce bo cas se dobimo  Smiley

Mi spet ustvarjamo  Cool. Flipi se ni pripravljen za agility, zato bo agility prisel k flipu  Tongue Dobil bo home made, mini, premicno progo z ovirami  Tongue. Danes smo sli gledat sestavine in v ponedeljek gremo po njih. Nacrt ze imamo, cakamo se na mere iz soncnega Velenja  Cool, potem pa v akcijo  Cheesy

ps. Upam, da nam rata tudi tunel  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1951 : petek, 08.05.2009 : 22:21:27 »

A to bo imel v stanovanju Shocked?
Moonbeam, ti si čist divja Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1952 : petek, 08.05.2009 : 22:36:17 »

A to bo imel v stanovanju Shocked?

 Grin pa da me soseda prijavi na VURS, da mučim najprej mačka potem pa še psa  Grin
Nimamo vrta tko kot Missy. Se bomo moral znajt in poiskat kakšen travnik  Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1953 : petek, 08.05.2009 : 22:39:37 »

A to bo imel v stanovanju Shocked?
Moonbeam, ti si čist divja Grin
Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1954 : petek, 08.05.2009 : 22:45:06 »

Ja no sej, zato ker si že pisala da nimate vrta, se mi je pa zdelo čudno, kam mislite to postavit Roll Eyes.
A potem bo zadeva prenosna, da boste s sabo tovorili, ali boste postavili kar za stalno Smiley?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1955 : petek, 08.05.2009 : 22:51:45 »

Sem se pa odločila za taprave ovire zato, ker sem si poškodovala jezik  Roll Eyes, skoraj pregriznila bo prava beseda. Sva si šla s Flipom agility, v stanovanju  sram in ovira sem bila jaz  Lips Sealed, verjetno si lahko mislite, kaj se je zgodilo potem. Zdaj dobi hulahop obroč  Roll Eyes Tongue. Ni fajn biti na tekoči hrani...  Lips Sealed

Ja no sej, zato ker si že pisala da nimate vrta, se mi je pa zdelo čudno, kam mislite to postavit Roll Eyes.
A potem bo zadeva prenosna, da boste s sabo tovorili, ali boste postavili kar za stalno Smiley?

To bo premična zadeva. Za na travo. Boste videli naslednji teden. Poslikamo zadevo, ko bo gotova in postavljena  Wink. Bomo pa malce priredili in par ovir spustili. Si ne predstavljam, da bi palisado s sabo vlačili  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1956 : petek, 08.05.2009 : 22:55:50 »

Skor sem se polulal od smeha Grin Grin Grin - moonbeam tovori palisado čez ramo, na sprednjem koncu Miša, na zadnjem tamau črnuhec za ravnotežje. Flip pa hulahop v gobcu vleče do travnika.
Aja, šit, mačke ne smejo ven. No, pol pa vse isto, sam brez mačkov Tongue.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1957 : petek, 08.05.2009 : 23:09:19 »

Kocka, ti ga pa pihneš  Grin Grin Grin
Glede te palisade. Flip jo je zadnjič odkril v šoli pr tršici Xeni. Je letel čez in se v sekundi obrne in je želel nazaj letet še enkrat čez. Te ponovitve skozi ovire so že čist too much  Grin. A zdej veste, zakaj bomo mi začeli malo že doma?  Roll Eyes Tako da ne bo 5x šel skozi tunel in 4x po palisadi, pa ene 2x po mostu  Grin. Nas še ven vržejo, da jim bomo uničili opremo  Tongue
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1958 : petek, 08.05.2009 : 23:41:14 »

 Grin Grin Grin


Sem se pa odločila za taprave ovire zato, ker sem si poškodovala jezik  Roll Eyes, skoraj pregriznila bo prava beseda. Sva si šla s Flipom agility, v stanovanju  sram in ovira sem bila jaz  Lips Sealed, verjetno si lahko mislite, kaj se je zgodilo potem. Zdaj dobi hulahop obroč  Roll Eyes Tongue. Ni fajn biti na tekoči hrani...  Lips Sealed

Pa pridete jutri v šolo?!  Grin

Skor sem lužo naredila zdele  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1959 : petek, 08.05.2009 : 23:55:37 »

Grin Grin Grin
Pa pridete jutri v šolo?!  Grin
Skor sem lužo naredila zdele  Grin

Itak da pridemo  Grin. Govorim tko kot tista kača, modri dirkač. Leva stran jezika zgleda kot kit grbavec  Shocked. Danes sem se morala celo solati odreč, ker je preveč peklo  Lips Sealed  Grin  Spila sem en deciliter bloody Mary  Roll Eyes
. Mi smo pripravljeni na akcijo  Cheesy

Slika 1: Moj agility boy  Kiss
Slika 2: Moja Mišina  Kiss. Očka je že bolje. Hvala teti Heleni  Kiss


* musnica.jpg (37.53 KB, 300x300 - pogledano 273 krat.)

* agility_boy.jpg (35.25 KB, 300x300 - pogledano 290 krat.)
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1960 : sobota, 09.05.2009 : 21:14:32 »

www.hotelmalin.com

evo, to je hotel o katerem sem ti pravila. Potem je pa še en na Pagu, mislim, da se imenuje Loža, vendar je baje bolj skromen; samo 2**  Wink


Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1961 : sobota, 09.05.2009 : 21:41:02 »

Super, hvala  Smiley
Ampak, ko si omenila, da je prsla v sobo cistilka in da je bil roxy sam noter, se mi je odvil scenarij s Flipom, kako se cistilka s cistili izzivlja in ga sprica, pa mal z metlico zoka, medtem ko Flip lezi v boksu, midva z Bostjanom pa dol na zajtrku. Jok brate odpade! Bo sel Bostjan dol zajtrk iskat, midva s Flipom bova pa cistilko cakala  Roll Eyes. Flipa trenutno ne zaupam nobenemu, razen sebi, bostjanu in Poloni. Sm mal zahtevna in preobcutljiva sram. Kaj cem...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1962 : sobota, 09.05.2009 : 22:12:06 »

Če so ti čistilke problem, ti dam jaz naslov hotela, v katerem ti, ne glede na šteivlo protestov, en teden ne pridejo pucat sobe - še porajtali ne bodo, da imaš psa notri, lahko bi tudi slona imela Grin Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1963 : sobota, 09.05.2009 : 23:51:20 »

Super, hvala Smiley
Ampak, ko si omenila, da je prsla v sobo cistilka in da je bil roxy sam noter, se mi je odvil scenarij s Flipom, kako se cistilka s cistili izzivlja in ga sprica, pa mal z metlico zoka, medtem ko Flip lezi v boksu, midva z Bostjanom pa dol na zajtrku. Jok brate odpade! Bo sel Bostjan dol zajtrk iskat, midva s Flipom bova pa cistilko cakala Roll Eyes. Flipa trenutno ne zaupam nobenemu, razen sebi, bostjanu in Poloni. Sm mal zahtevna in preobcutljiva sram. Kaj cem...

 Roll Eyes

Glede na recesijo in pomanjkanje gostov, sem prepričana, da se da vse zmenit na recepciji. Verjetno bodo še veseli, da jim ne bo treba vsak dan sobe pucat  Wink Mogoče bi ga celo spustili z vama na zajtrk  Cheesy Bi 100% zabaval celo restavracijo  Cheesy
Izhod v sili je pa še vedno balkon in listek na balkonskih vratih: "Pozor pes, ki te lahko pohodi. Vstop na lastno odgovornost!" Ali pa preprosto samo listek na vratih sobe: Ne moti  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1964 : nedelja, 10.05.2009 : 00:07:27 »

Če so ti čistilke problem, ti dam jaz naslov hotela, v katerem ti, ne glede na šteivlo protestov, en teden ne pridejo pucat sobe - še porajtali ne bodo, da imaš psa notri, lahko bi tudi slona imela Grin Grin

Sem jaz ziheraš. Se znajo čistilke zmotit in napačno sobo it spucat in glih na našo naletijo  Tongue. Mogoče bi užgalo, če bi prišli na recepcijo z nagobčnikom ali pa mu pobrijem eno bedro in narišem pike gor. Bi po mojem bilo kar naenkrat vse polno  Grin

Glede na recesijo in pomanjkanje gostov, sem prepričana, da se da vse zmenit na recepciji. Verjetno bodo še veseli, da jim ne bo treba vsak dan sobe pucat  Wink Mogoče bi ga celo spustili z vama na zajtrk  Cheesy Bi 100% zabaval celo restavracijo  Cheesy
Izhod v sili je pa še vedno balkon in listek na balkonskih vratih: "Pozor pes, ki te lahko pohodi. Vstop na lastno odgovornost!" Ali pa preprosto samo listek na vratih sobe: Ne moti  Wink

 Grin
Balkon odpade. Flip je nor na muhe in bi po mojem še čez skočil, za kakšno mušico  Shocked. Včeraj je v kuhinji fental tistega dolgina, s črnimi krili in rdečo ritjo  sram. Pa samo okn sem odprla, da pogledam ven in je uletel noter. in glede na to kako preskakuje ovire, mu balkonska stena ne bi predstavljala večjega izziva. Moram biti vedno en korak pred njem, da preživimo  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines