mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 21:20:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975197 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2235 : ponedeljek, 20.07.2009 : 15:46:52 »

he he, you wish, hm!? Grin

 Roll Eyes Tongue

Ne vem kakšne barve bomo po dopustu. Sol, sonce... Upam, da ne bo šlo na slabše, ker si nekako ne morem predstavljati Flipa blont  Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2236 : ponedeljek, 20.07.2009 : 16:11:10 »

mwahaha, če bi šli na Ibizo bi mu tehnači sigurno kakšno neon zeleno, rumeno, pink barvanje uštimali Grin
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2237 : ponedeljek, 20.07.2009 : 16:48:00 »

Eno uho pink, drugo pa zeleno, tko kot tole misliš
 http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/modni-hit-barvni-pudlji.html   
 Roll Eyes

Greš po čevlje, dobiš pa mačka. Niti alpina ni več to, kar je bila  Tongue


* hehe.jpg (37.39 KB, 300x300 - pogledano 429 krat.)
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #2238 : ponedeljek, 20.07.2009 : 19:17:50 »

Reklamiraj, če upaš Tongue Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2239 : sreda, 22.07.2009 : 22:20:10 »

Reklamiraj, če upaš Tongue Smiley

Smo se odločili obdržati  Tongue Wink


Danes je Flipi zakopal svojo prvo kost   Cheesy Grin

Z Boštjanom sva se spravila očistiti avto. Flipiju sem pred garažo namontirala ležišče in mu dala kost v upanju, da bo mirno ležal in glodal, medtem ko bova midva opravila. Najprej vzame kost in me gleda. Z Boštjanom sva začela z delom, Flip pa je letal po dvorišči sem in tja, s kostjo v gobčku in cvilil. Moram še povedati, da Flip nikoli ne joče  Smiley. Ker nisem točno vedela kaj želi, sem ga malo opazovala. Pogledam za sekundo stran in spet nazaj in ga vidim, kako je razgrebel malo zemlje pod brajdo in položil kost v luknjo. V življenju še nisem videla psa, kako zakoplje kost in mi je bilo prav fascinantno opazovati celoten potek zakopavanja. Ko je položil kost v zemljo, jo je prekril z zemljo, da se sploh ni videlo, da bi bilo tam kaj zakopanega. Zemljo je zravnal z gobčkom in cel presrečen prihopsal k meni, verjetno mi povedat, da zdaj pa lahko začnemo. Umili smo umazani nos in potem mi je sledil kot klop sem in tja. Malo smo pa vadili tudi prostor. Moram ga pohvaliti, da mu je šlo super. Zelo je priden  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2240 : sreda, 22.07.2009 : 22:23:01 »

Jej, Flipko tudi cvili in teka naokoli preden zakoplje Cheesy Cheesy Kiss
Kot naša Miska Smiley Smiley Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2241 : sreda, 22.07.2009 : 22:27:44 »

Hihihi, Flipu povej, da je "naš" bivši službeni pas izposojal  Tongue in potem brž zakopaval čevlje in gojzarje v sneg Cheesy pol pa hočeš it domov, enga čevlja pa nikjer ni, on pa poooooojma nima Cheesy

En škorenj je bil pogrešan do poletja, šele ko se je sneg stopil ga je hišnik našel nekje na vrtu Grin Grin

Kosti so bile vsakdanji đob, ampak izraz RES velike ljubezni je pa bil, če ti je eno tako že ornk zeleno kost prinesel v pisarno  Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2242 : sreda, 22.07.2009 : 22:34:09 »

Ta je pa dobra, da jo je našel šele poleti  Grin. Samo še to mi manjka, da mi začne čevlje zakopavat  Tongue. Sem se pa odločila, da mu zunaj ne dajem več kosti, ker tale ni bila ravno poceni. Je bila pa potem tako umazana, da sem jo raje vrgla stran, ker je nisem mogla umiti in jaz je ziher ne bi jedla, če bi bila pes. Zato je pa potem fehtal čokolado, ki je pa ni dobil. he he, sori Flipko  Roll Eyes  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2243 : sreda, 22.07.2009 : 22:37:01 »

Zakaj pa mu je nisi pustila Undecided, saj ti nisi pes, kako pa veš, a bi bila njemu všeč Roll Eyes?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2244 : sreda, 22.07.2009 : 22:39:27 »

Jej, jej, kost umazana  Roll Eyes ubogi revež si jo je deponiral v banko, ti pa tako  Roll Eyes Roll Eyes Kaj pa misliš, da une, ki jih čez par mesecev odkoplje, dišijo po svežem perilu?  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2245 : sreda, 22.07.2009 : 22:43:55 »

Moonbeam, a si bila ti vedno blokovski otrok in si imela psa v bloku? Čist resno vprašanje, ker če bi imela psa na vrtu, bi ti gotovo kdaj prinesel kakšno trofejo (beri:staro odkopano kost) pokazat in bi jo ves ponosen glodal.
Ne vem sicer, a ostali to pustijo svojim psom Undecided, jaz sem jim pustila, pa ni bilo nikoli nič narobe. Smiley
Od Flipkota, ubožčka, je bila pa še čisto frišna Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2246 : sreda, 22.07.2009 : 22:47:31 »

Zakaj pa mu je nisi pustila Undecided, saj ti nisi pes, kako pa veš, a bi bila njemu všeč Roll Eyes?

Ker je bila umazana  Roll Eyes. Bo dobil novo, čisto  Smiley. Žal je Flip vložil svoje premoženje v napačno banko  Cool

To je tako kot tole, ko se Boštjan včasih dotakne Flipa s copato. Jaz pa, ne to delat, copati so umazani, ker po tleh hodiš. Boštjan pa, sej Flip tudi na tleh spi. Jaz pa, to ni isto  Roll Eyes Tongue Grin

Moonbeam, a si bila ti vedno blokovski otrok in si imela psa v bloku? Čist resno vprašanje, ker če bi imela psa na vrtu, bi ti gotovo kdaj prinesel kakšno trofejo (beri:staro odkopano kost) pokazat in bi jo ves ponosen glodal.
Ne vem sicer, a ostali to pustijo svojim psom Undecided, jaz sem jim pustila, pa ni bilo nikoli nič narobe. Smiley
Od Flipkota, ubožčka, je bila pa še čisto frišna Cheesy

Vedno blokovski otrok  Tongue. Pa upam, da enkrat bo tudi hiška. Pri nas je vse fuj zunaj. Sem kot sam Satan in usta gremo takoj izpirat, če je kaj sumljivega  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2247 : nedelja, 26.07.2009 : 11:18:14 »




Če imaš korenine na hrvaškem, te tole kar zasvoji   Tongue

http://www.youtube.com/watch?v=vl1vkdY1O28

UAU, tole pa je nekaj zame  Shocked Smiley Kiss Cheesy lepo se imejte na Silbi, sem vam fouš  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2248 : nedelja, 26.07.2009 : 11:19:49 »

mwahaha, če bi šli na Ibizo bi mu tehnači sigurno kakšno neon zeleno, rumeno, pink barvanje uštimali Grin

Hehe, ali pa na plažo Zrće na Pagu  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2249 : ponedeljek, 03.08.2009 : 17:12:13 »

Flipi je nazaj z morja  Smiley. Najprej ga moram pohvaliti, ker je to tako priden pes, da je užitek potovati z njem. Na trenutke sem imela občutek, da ga sploh ni poleg Tongue.

Kako se je vse začelo. Bližal se je večer in čas odhoda za Pulo. Pa smo startali. Pridemo do slovenske meje, vse ok. Ura je ravno odbila 20, ko smo se približali hrvaški meji. Stojimo v koloni, peti po vrsti pred mejo in kar naenkrat ugasne avto. Juhej, pet metrov pred hrvaško mejo, v koloni, nam crkne avto. Noče vžgat. Dol prideta dva carinika in ustavita promet, da lahko spravimo avto ob stran. Kličeš asistenco Triglav, nič, poskusimo pri AMZS, spet nič. Uro in pol sva klicarila, ko so se končno oglasili na AMZS in to ob 22. Ob 23. pride po avto.



Mi smo čakali na strica iz Pule, ki se je spravil po nas, da bi vseeno izkoristili dopust na morju, kljub temu, da je zatajil Twingo. Pokvarila se je pumpa za bencin in v soboto zvečer si nimaš kaj pomagati, kot da čakaš na ponedeljek.



Ura je bila že skoraj ena zjutraj, ko smo prispeli v Pulo. Zjutraj ob sedmih smo imeli katamaran za Lošinj. Flipi je potoval v boksu na strehi ladje in jaz ob njem. Mene je skrbelo, kako bo Flip prenesel vožnjo, je pa mulc spal, jaz pa kozlala kot vidra, ker so bili valovi  Shocked.



Na Lošinju smo se šli namočiti v vodo. Flipi se je prvič skopal v morju.



Počitek v senci.




Popoldne nas je čakala še pot iz Lošinja s trajektom na Silbo. Potovali smo takole.









Ko smo se izkrcali na Silbi naše veze za apartma ni bilo. Morali bi priti po naju. Presenetila nas je SILBA MIA  Cheesy Smiley. Ker nismo vedeli kaj in kako, je SILBA MIA šla v akcijo in nam pomagala najti naš apartma in te, ki bi nas morali pričakati. Res smo ji in njenem dragem hvaležni za pomoč in družbo na Silbi. Od njiju smo veliko izvedeli o otoku in marsičem. Krasna človeka sta oba  Kiss.

Naša hiška je izgledala nekako takole. Flipi je pa vsako jutro meditiral.



Mulc se je zelo rad nosil po vodi, ker on pač ne more plavati celo minuto skupaj. Vstop v vodo je bil tudi cela procedura. Najprej se je ulegel v plitki vodi, da je zmočil bušija, šele potem je zaplaval. Skratka kot en penzionist.



Pustil se je prositi in protestiral na plaži, ker mu voda ni bila všeč  Roll Eyes



Naleteli smo na plažo, ki mu je le bila všeč, tam se je izstrelil v vodo  Cool




Tretji dan je srečal svojo ljubezen  Kiss Wink.



Rjavolasa nemka, precej bolj zrela od Flipa, mu je takoj dala vedeti, da zveza na daljavo ne more uspeti in predlagala, da raje ostaneta prijatelja. Skpupaj sta plavala in lovila žogco. Flipi ji je celo pustil svojo korenino, da jo grize  Roll Eyes.



Skratka avantura kot se spodobi. Najbolje sem se nasmejala trenutku, ko sta šla narazen, ona je šla z lastnico na barko, mi v senco. Čez kakšno uro pa prilaufa za ovinkom in gleda Flipa češ, a greva. Flip se vstane in sta šla v vodo. Kot dva kolega. Da crkneš od smeha.




Reševanje vej iz vode je počel najraje. Ko sem se pa jaz utapljala, je pa mirno sedel na obali in niti mignil  Huh





Sončal se je tudi. Seveda v večernih urah in ne predolgo, ker je sonce precej žgalo.



Modni dodatki  Tongue.
 


Zadnji sončni zahod na Silbi.




Potem smo šli nazaj na Lošinj in potem v Pulo k babici.



V puli smo se šli kopati na Zlatne stjene in našli pasjo plažo  Grin.



V nedeljo smo šli iskati avto v Divačo in se peljali malo naokoli. Videli smo Kekca  Cheesy.



Flipi je še najbolj užival v Bohinjskem jezeru.



In takole utrujeni smo tankali na Petrolu.



Bilo je enkratno. Otok smo prehodili podolgem in počez. Morali pa smo evtanazirati dlake na repu, ker so ga non stop napadali ježki in je imel vse zvozlano. Zdaj je spet kratkodlaki ptičar. Zelo priden  Kiss. Se že veselimo novih dogodivščin  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 145 146 147 148 149 [150] 151 152 153 154 155 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines