mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 19:08:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975139 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2250 : ponedeljek, 03.08.2009 : 17:20:47 »

Komaj sem čakala to poročilce Cheesy Sem lahko en malce zraven uživalia Grin
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2251 : ponedeljek, 03.08.2009 : 17:25:00 »

Komaj sem čakala to poročilce Cheesy Sem lahko en malce zraven uživalia Grin

Smo te čakali, tebe pa od nikoder  Roll Eyes Smiley
Res je bilo super. Peščeno dno in sami na plaži  Cheesy
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2252 : ponedeljek, 03.08.2009 : 17:55:28 »

Super reportaža  Cheesy Pa dogajalo se vam je tudi  Smiley

P.s.: A lahko ena zastranitev, moonbeam, morda veš, če je na Silbi kakšna
možnost za šotorjenje ali so samo apartmaji? Hvala za odgovor  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2253 : ponedeljek, 03.08.2009 : 18:28:08 »

Flip, uživač! Cheesy Wink Grin
Super reportaža. Moonbeam, a kaj razmišljaš o novinarski karieri, kot specializacijo pa poročila iz tujine? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2254 : ponedeljek, 03.08.2009 : 19:03:48 »

Pozdrave s Silbe direkt, mi smo še kar tukaj Roll Eyes, vroče je in soparno. Vas pa zelo pogrešamo.  Kiss

Skuiki : na Silbi ni mogoče taboriti, ne pustijo, se precej bojijo požarov. Tongue
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2255 : ponedeljek, 03.08.2009 : 19:32:32 »

super poročilo...  uživači  Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2256 : ponedeljek, 03.08.2009 : 19:46:51 »

tale otok me že prav mika Roll Eyes sicer si sploh ne predstavljam, da ni avtov na otoku, ampak mi je pa kul to Cheesy dej povej, kolk pa stane parking za avto, kaj veš? a ti pride prav kolo na otoku, ali ga ne rabiš? prid na eno divjanje, da mi boš lahko vse povedala Grin
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2257 : ponedeljek, 03.08.2009 : 20:38:02 »

Za predstavo kako izgleda Silba. 8 km v dolžino.



Rdeča pika na sredini smo mi, naš apartma. Ena minuta od pekarne in sadja in tri minute od trgovine. Če želiš videti še kaj več od centra, se moraš vstati zgodaj in hoditi. Za predstavo, do Drage smo hodili 30 minut, do Paprenice 40 minut, do Dobrih vod 45 minut.

Najbolj fascinantna je bila pot do Pernastice. Ugotovila sem, da imam fobijo pred pajki  Shocked sram. Predstavljajte si pot, na levi in desni drevje, nekaj deset centimetrov nad glavo pa pajkove mreže s pajki  Shocked. In to na vsak meter ali dva. Bilo jih je na stotine. Grozno je bilo  Cheesy.

V Dragi je tudi ena gostilna. Je nekdo obdelal zemljo in posadil vinograd. Imajo nekaj kot kmečki turizem, oziroma pridelajo večino hrane sami. Zemlja je zelo trda in suha in da se je lotiš, moraš imeti kar precej volje. Res občudovanja vredno. Mi te restavracije na hribu nismo obiskali, ker si je takrat Flipi tačko zvil in smo morali nazaj do apartmaja. Zato smo bili v četrtek bolj doma s Flipom. Proti večeru sva z Boštjanom skočila do Dobrih vod. Flipi je bil v petek že precej bolje.

Plaža za vzorec.



Silba je precej divja in pustolovska. Da se je lotiš moraš imeti vsaj malo skavtskega duha v sebi. Lahko pa si kr v centru in hodiš tja do plaže. Ampak, doživeti Silbo pomeni vstati zgodaj zjutraj, spakirati vodo, kopalke in brisačo in hoditi do zalivčkov, ki jih je kr precej. Najprej greš do enega v pričakovanju, kaj boš videl, potem greš na drugo stran in nastrpno pričakuješ, da se ti odpre pogled na morje, ko se prebijaš med drevesi. Sama sem začela osebno doživljati Silbo tretji dan in po tem, ko sta o njej govorila SILBA MIA in njen dragi. Če bi ostali še dlje, bi jo še odkrivali. Vsekakor se nekoč spet vrnemo  Smiley

Takole pa zgleda pomol, ko se čaka na trajekt. Glavno prevozno sredstvo so seveda vozički, pomagajo pa si še s traktorčki, ampak jih ni veliko. V vozičkih pa prevažajo vse od hrane, vode, stvari, otrok. Kolesa so prepovedana. Motor lahko ima samo poštar. Imajo tudi eno pošto.



Pili smo pa Jano  Smiley



Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #2258 : ponedeljek, 03.08.2009 : 20:59:16 »

lepe fotke, res ste uživači, blagor Smiley

zadnja fotka me je pa do konca nasmejala. kaj pri vas pijete Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2259 : ponedeljek, 03.08.2009 : 21:00:13 »

možnost za šotorjenje ali so samo apartmaji? Hvala za odgovor Smiley

Ti je že SILBA odgovorila. Je pa super, če si v apartmaju, ker si lahko sam skuhaš, pa klimo imaš  Tongue.

Moonbeam, a kaj razmišljaš o novinarski karieri, kot specializacijo pa poročila iz tujine? Wink

Če imaš kaj za poročati potem ni problem. Potrebuješ smo fotoaparat in enega črnega pozerja  Tongue. Flipi je rojen za avanure in odkrivanja. Zaradi Flipa je vse skupaj še večje veselje iti odkrivati  Smiley  Enkrat ko bo čas, se moram končno enkrat spraviti in narediti potopisni album  Tongue

Pozdrave s Silbe direkt, mi smo še kar tukaj Roll Eyes, vroče je in soparno. Vas pa zelo pogrešamo. Kiss

Pozdrave nazaj  Kiss. Mi vas tudi pogrešamo, pa Švrkija, tibetanca brez rodovnika tudi  Smiley
Uživajte še naprej. Vam kar malo zavidam  Tongue

tale otok me že prav mika Roll Eyes sicer si sploh ne predstavljam, da ni avtov na otoku, ampak mi je pa kul to Cheesy dej povej, kolk pa stane parking za avto, kaj veš? a ti pride prav kolo na otoku, ali ga ne rabiš? prid na eno divjanje, da mi boš lahko vse povedala Grin

Parking za avto je zastojn  Grin, ke avtov ni gor  Cool. Kolesa so prepovedana. Se naročimo na divjanje enkrat do konca tedna  Cheesy Cheesy Cheesy


Miša in Muri sta bila zelo pridna. S hladilnika sta mi pometala vse magnetke. Nimam pojma kako  Roll Eyes. Je pa Muri včeraj celo noč pel in protestiral pred vrati. Zlomil me je ob 6-ih zjutraj  Tongue, ko sem ga spustila noter in smo spali potem do 7. Upam, da bo danes tiho, da se bom lahko naspala. Komaj sem čakala, da jih vidim. Miša je kar nekaj grulila, ko smo prišli domov. Se mi zdi, da si veliko bolj želi moje bližine. Ziher nas je pogrešala. Pa Flipa tudi. Ga je šla takoj umiti  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2260 : ponedeljek, 03.08.2009 : 21:10:29 »

Parking za avto je zastojn  Grin, ke avtov ni gor  Cool.
No sej, sem mislila tega na obali, nekje je treba pustit avto, ane ?! Grin

Kolesa so prepovedana.
A dej nehi no, a res ?!  Shocked Noro Cheesy

Se naročimo na divjanje enkrat do konca tedna  Cheesy Cheesy Cheesy
Ijeeeee Cheesy Cool
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2261 : ponedeljek, 03.08.2009 : 21:13:54 »

No sej, sem mislila tega na obali, nekje je treba pustit avto, ane ?! ;

Mi smo ga pustili pri mehaniku v Divači  Grin Cheesy
Drugače smo ga pa mislili pustiti pri babici v Puli. Zato smo pa šli iz Pule na Lošinj in potem na Silbo. Če greš pa iz Zadra, je pa verjetno kakšno parkirišče, ampak se plača. Za to pa ne vem. Bo verjetno znala SILBA MIA kaj več povedati. Vse ostalo pa, ko se vidimo  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #2262 : ponedeljek, 03.08.2009 : 21:27:46 »

Si mi naredila prave skomine s fotkami in sem že razmišljala, kako bi se prihodnje leto morda odpravili tja.

Ampak!!!

Potem sem prebrala tole:

Najbolj fascinantna je bila pot do Pernastice. Ugotovila sem, da imam fobijo pred pajki  Shocked sram. Predstavljajte si pot, na levi in desni drevje, nekaj deset centimetrov nad glavo pa pajkove mreže s pajki  Shocked. In to na vsak meter ali dva. Bilo jih je na stotine. Grozno je bilo  Cheesy.

Mene tam ne bodo videli. Nikoli. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2263 : ponedeljek, 03.08.2009 : 21:44:47 »

Moon, noro dober dopust Cheesy, razen začetek, ki je bil pač malo bolj švoh.
Ampak kot pravijo - slab začetek, dober konec Smiley.
Tudi mi smo pili Jano na dopustu. Hehe - bilo kuda, Jana svuda Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2264 : ponedeljek, 03.08.2009 : 21:52:10 »

Hehe - bilo kuda, Jana svuda Tongue

 Grin Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines