mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 01:14:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972739 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2610 : ponedeljek, 21.09.2009 : 14:34:51 »

Jst tut mislim, da je to!  Grin Grin Grin Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2611 : ponedeljek, 21.09.2009 : 14:40:13 »


Ubogi revež se stara. Siveti je začel  Sad. To je ziher od une naše, ko nas pa toliko goni po stanovanju. Če bom jaz pri dveh letih že siv, vam rečem, se takoj upokojim, ker baje starci nimajo zob in morajo dobivat same mehke hrenovke in kuhanga piščanca za jest  Cool. Mmmm...  Wink   
Tole o zgodnjem upokojevanju je pa precej dober predlog! Ga bo Sindikat skrbno preučil in najverjetneje sprejel že v prve branju  Grin

Kar pa se kršitev  in omejevanja sindikalnih pravic tiče:
Sindikat obveščen, nevestno skrbnico je itak prst usode očitno že kar takoj pošlatal Cheesy Grin, sicer pa to ne bo olajševalna okoliščina in se zgoraj omenjeni skrbnici Moon takoj in pri priči naloži kazen:
zaradi skorajsamegadomapuščanja in odklanjanja najnujnejše oskrbe (beri hrane) ubogega mačka je potrebno nevestno posebo (Moon torej) po hitrem postopku naterati v ribarnico po nov kos osliča in ga, lepo očiščenega in sfiliranega, z najbolj spoštljivim izrazom na obrazu, kot je le mogoče čimprej servirati ubogemu, sestradanemu Muriju.
Da se slučajno obroženka pri tem dejanju ne bi režala Tongue - poudarek je na spoštljivo!

Muri, drž se - mi smo s tabo!
Ficko M. in Micka P.  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2612 : ponedeljek, 21.09.2009 : 14:44:04 »

 Roll Eyes  vsega pa tudi ne morem javno objavit  Tongue
Flip se pripravlja na agility takole  Cool jaz pa s kupom cot za likat  Grin Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2613 : ponedeljek, 21.09.2009 : 14:44:38 »

Slikca  Grin


* agility.jpg (38.43 KB, 300x300 - pogledano 395 krat.)
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2614 : ponedeljek, 21.09.2009 : 14:52:27 »

Roll Eyes  vsega pa tudi ne morem javno objavit  Tongue
Flip se pripravlja na agility takole  Cool jaz pa s kupom cot za likat  Grin Cheesy
Ti te cote za zlikat kar pod svoje žvauce vrž, pa bo Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2615 : ponedeljek, 21.09.2009 : 14:57:14 »

Tole o zgodnjem upokojevanju je pa precej dober predlog! Ga bo Sindikat skrbno preučil in najverjetneje sprejel že v prve branju Grin

Kar pa se kršitev in omejevanja sindikalnih pravic tiče:
Sindikat obveščen, nevestno skrbnico je itak prst usode očitno že kar takoj pošlatal Cheesy Grin, sicer pa to ne bo olajševalna okoliščina in se zgoraj omenjeni skrbnici Moon takoj in pri priči naloži kazen:
zaradi skorajsamegadomapuščanja in odklanjanja najnujnejše oskrbe (beri hrane) ubogega mačka je potrebno nevestno posebo (Moon torej) po hitrem postopku naterati v ribarnico po nov kos osliča in ga, lepo očiščenega in sfiliranega, z najbolj spoštljivim izrazom na obrazu, kot je le mogoče čimprej servirati ubogemu, sestradanemu Muriju.
Da se slučajno obroženka pri tem dejanju ne bi režala Tongue - poudarek je na spoštljivo!

Muri, drž se - mi smo s tabo!
Ficko M. in Micka P. Kiss

Me veseli, da ste sprejeli moj predlog in da bo dodan na dnevni red ob naslednjem sestanku  Cool

Glede novega osliča pa ne bo nič. Koza si je še dopust vzela, zdaj pa straži kanto za smeti  Shocked. Pa pucat je šla, spet  Lips Sealed. Potem pa pržge tisto ta hudo mašino, ki vleče vse pred sabo noter  Shocked. Še posteljo mi obrne, da moram na trdem ležat  Shocked Angry
Ajme meni, kaj šele bo, ko najde tri razcufane rolce pod njeno posteljo, ki sem jih spretno skril  Shocked. Ona pa zadnič Boštjana nadere, da preveč papirja porabi  Roll Eyes


* postelja.jpg (37.75 KB, 300x300 - pogledano 377 krat.)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2616 : ponedeljek, 21.09.2009 : 15:22:01 »

Me veseli, da ste sprejeli moj predlog in da bo dodan na dnevni red ob naslednjem sestanku  Cool


Ajme meni, kaj šele bo, ko najde tri razcufane rolce pod njeno posteljo, ki sem jih spretno skril  Shocked. Ona pa zadnič Boštjana nadere, da preveč papirja porabi  Roll Eyes
Nč se bat Muri! Bomo jamčli za anonimnost prijave, ne bo nikol zvedla Grin
Bay d wey - če boš zaznal grožnje in podtikanja Tvojmu, bomo pa še Sindikatu za Človekove pravice prijavli! Ker tole  kratit 4- al pa 2- nožcem neodtuljivo pravico do skret papirja ... to je pa že Guantanamo, madonca! Cheesy Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2617 : ponedeljek, 21.09.2009 : 15:29:57 »

Joj, hvala Ficko  Kiss. Fanti mormo skup držat, ker tale baba je čist preveč čarovnična, da bi se ji pustili. Mrbit bo pa za Noč čarovnic odletela. Jaz na metli že ne bom sedel  Roll Eyes

Pa še eno prijavo imam. mater sem dons jezn in to samo zaradi enega osliča  Angry

To je pa višek. Najprej ne dobim nič. Potem pa, ko že dobim, imam gledalce. Še jest ne morem, ne da bi me kdo v usta gledal. Samo poglejte si tole... štirje me gledajo  Shocked



Ja, tole je moja zadnjič privlekla iz trgovine. Je rekla, da mi paše  Shocked

No, Miša je lahko srečna, ker ima samo enega gledalca...



Zdaj pa povejte, če ni tole za prijavo, naj me koklja brcne  Huh
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #2618 : torek, 22.09.2009 : 08:08:02 »

K tej prijavi se pa pridružujem tudi jaz, neustrašna Ajša.
Imam tudi skledico z medvedkom Pu-jem in njegovimi prijatelji.

Pa mi tut notri ne servirajo osliča, ampak samo vodo.

Težko je tole mačje življenje.

sotrpinka Ajša
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2619 : četrtek, 24.09.2009 : 09:02:03 »

K tej prijavi se pa pridružujem tudi jaz, neustrašna Ajša.
Imam tudi skledico z medvedkom Pu-jem in njegovimi prijatelji.
Pa mi tut notri ne servirajo osliča, ampak samo vodo.

O madona, tole je še hujše kot pri meni. Jaz dobim vsaj lešnike notri  Tongue
Ajša, ne se pustit. Naša si  Wink



Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2620 : četrtek, 24.09.2009 : 09:27:29 »

Ko se naša dva ne igrata in si gresta včasih na živce, zgleda to takole  Grin.

http://s407.photobucket.com/albums/pp154/moonbeam1983/?action=view&current=24092009.flv

Mi je ratalo posneti zadnje dejanje in umik poraženca Murija. Po mojem si je mislil, baba usekana, grem jaz raje stran, ker gleda čudno  Shocked Grin  Ponavadi sedita en proti drugemu in mahata s tacami.
Zdaj pa povejte, če niste videli lepšega prepira kot je tole  Kiss


Kar se pa našega Flipa tiče, ta torek je bil porazen na Agility. Pa ne zato, ker še ne zna, ampak ker enostavno ni bil pravi dan. Flip je bil zelo živčen, tečen, nor bo prava beseda. Imamo slabe dni in dobre dni in torek je bil slab dan za Flipa. Ob takšnih dnevih se resno vprašam, kaj se podi po njegovi glavi, da je tako raztresen in bezlja sem in tja. Pozornost itak odpade. In lahko samo čakaš, da se ura agility-ja konča čimprej. Potem pomisliš, če bi se že prej pobral dol, kar itak ne narediš. Vmes ga je nadrla še sošolka, ki se je dvakrat z odprtimi usti zagnala proti njem in seveda ga je še to vrglo iz tira, potem je pa samo še stražil, kje bo spet skočil kdo v njega. Potrebovala sem celo večnost, da sem ga umirila, bil pa je skozi celo uro vidno znerviran in glavo sukal kot en noj. Vmes sem študirala, če sem ga pa mogoče prehitro vpisala na agility in bi morala prej narediti bbh. V gneči, sploh tu, moram vložiti ogromno energije, da se sploh zaveda, da sem tu. Priboljški itak da pogorijo na celi črti, ko je v taki fazi. Sem se odločila, da ga bom poskusila motivirati z bikovko  Roll Eyes, mogoče bo pa pomagalo.
Flip je drugače zelo priden, ampak v gneči se mu zna malo zrolati in potem buhpomagaj tistemu, ki je na drugi strani vrvice. Uf, pa sej to sem jaz  Tongue. Da ne govorim na koncu, ko smo že začeli pospravljati, sem ga poslala skozi tunel. Takrat se je prav videlo, da je to res slab dan zanj, ker ni šel lepo skozi, ampak se je sam na sebe drl v tunelu in letal po tunelu sem in tja. Norc moj  Kiss 

Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2621 : četrtek, 24.09.2009 : 10:01:49 »

Flipi Kiss
Slabih dnevov nima smo Flip!
Jaz se s psom ob tkšnih dneh samo igram. Je manj stresno zame in za psa. Na takšen dan je boljše, da nič ne delaš. Raje se usedi dol in cartaj svojega norca, boš naredila več, kot pa če raztreseno tekata po poligonu.  Wink
Čim manj takšnih dni vama želimo!  Kiss
Lipicančeva druščina
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2622 : četrtek, 24.09.2009 : 10:04:03 »

Sem se odločila, da ga bom poskusila motivirati z bikovko  Roll Eyes, mogoče bo pa pomagalo.
A ga boš po riti Tongue Tongue Grin?
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2623 : četrtek, 24.09.2009 : 10:07:25 »

A ga boš po riti Tongue Tongue Grin?
Ne ji dajat ideje! Grin Wink Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2624 : četrtek, 24.09.2009 : 10:09:48 »

Saj sčasoma ji bo samo potegnil Kiss, tako da ni škode Cool
Flipko sorči, ampak nč bat, tvoja je zlata, jo sam mal hecamo Wink Wink
Logiran
Strani: 1 ... 170 171 172 173 174 [175] 176 177 178 179 180 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines