mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 23:15:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 175 176 177 178 179 [180] 181 182 183 184 185 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975231 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #2685 : nedelja, 04.10.2009 : 19:54:34 »

Tudi sama sem ga spoznala in stojim za tem,da je en dobrodušen in prekrasen kuža,edin moja hčera je rekla,da je kradljivec,baje ji je tortico ukradel...hmm,pohvale vsekakor kuharici,tukaj Flip ni bil nič kriv.Cuker fleten.En  Kiss zanj.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2686 : nedelja, 04.10.2009 : 21:55:37 »

No jaz pa najprej reklamiram tegale Flipija, ki sem ga spoznala danes. Niti ni črn, niti me ni pohodil in niti ni tako velik, kot naj bi bil. Moon si ti ziher pripeljala ta pravega Tongue Wink.

Evo az pokušino še dve fotki Flipa od danes:




Tule najbrž razmišlja, kaj je tisto čez njegov gobček
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2687 : nedelja, 04.10.2009 : 22:09:56 »

Moon bi pa ja lahko vedla, da je polna luna. Itak pesjani štrajkajo Wink

A zdej bom pa še na to morala študirat  Shocked  Ob polni luni ponavadi jaz štrajkam  Grin

Končno mi je uspelo spoznat Flipija Kiss za v zapisnik izjavljam, da me ni pohodil Cheesy

Jaaaaa, nekam visoko si se držala Cats, bi se morala dol nagnt, bi ti ziher kej na uho povedal  Tongue
Sporočilo za Milo: draga Mila, tvoja šefica je u iber krasna. Si lahko srečna, da lahko jamraš zaradi nje  Wink

Tudi sama sem ga spoznala in stojim za tem,da je en dobrodušen in prekrasen kuža,edin moja hčera je rekla,da je kradljivec,baje ji je tortico ukradel...hmm,pohvale vsekakor kuharici,tukaj Flip ni bil nič kriv.Cuker fleten.En Kiss zanj.

Hja, kaj pa naj jaz, če imate vsi tako majhne otroke, da so na dosegu pasjih nosov  Roll Eyes  Sicer pa, na piknikih se vse deli  Wink. Tudi vas je bilo lepo spoznati. Boštjan je pa celo pot domov razlagal o super sladkem bifeju in ribaaaah  Cheesy  Je fajn, ko pride ribojedec na svoj račun  Cool

No jaz pa najprej reklamiram tegale Flipija, ki sem ga spoznala danes. Niti ni črn, niti me ni pohodil in niti ni tako velik, kot naj bi bil. Moon si ti ziher pripeljala ta pravega Tongue Wink.

O ja, je bil kr tapravi. Vlečni, fehtar, nor in zelo prijazen do vseh  Smiley  Tudi Albico je bilo lepo spoznati in jo malo počohati, čeprav je bilo čveka bolj malo, kr smo letali sem in tja  Cheesy
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #2688 : nedelja, 04.10.2009 : 22:38:41 »

Moji otroci,kakor si sama videla,so se kar sami Flipu nastavljali,sploh tamala,se ga kar ni mogla načohat,pa "lupčkat",je ne morem zaustavit.Kar naprej se je ustavljala pri dobesedno vseh psih in ko se je "zmatrala"je bil pač Flip najbližje za stalno mučkanje...Vsi trije ste face,res.Pa vesela sem ko se končno tudi v živo poznamo,čeprav še zdaj ne vem kako ti je ime in te še kar kličem moonbeam...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2689 : nedelja, 04.10.2009 : 22:41:23 »

Sem se že navadila, da me kličejo ali Flip ali pa Moon. Po imenu me skoraj nihče ne kliče  Tongue
Drugače sem pa Irina  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2690 : ponedeljek, 05.10.2009 : 09:21:42 »

Flipi je krasen peso, ki je Moon u tren oka na laž postavil Tongue
Jaz sem ga čohala, pa tudi dol sem se sklonila Roll Eyes, pa nisem nobene čelne dobila, niti na uho mi ni nič povedal, niti pohodil me ni, pa prav lepo se je pustil čohati. Ima preeeekrasno glavo Shocked Kiss Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #2691 : ponedeljek, 05.10.2009 : 09:36:37 »

Sori, Moonbeam, ampak jaz se teh tvojih zapisov o "zmešanem" Flipu včasih prav razveselim Grin, ker vidim, da nimam samo jaz tako "zmešane" psice. Sta si precej podobna Smiley.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2692 : ponedeljek, 05.10.2009 : 12:21:39 »

Pa če je res  Grin 
Samo za info, včeraj je tolk divjal, da je imel na trenutke že težke tace in ni mogel talat udarcev v čelo  Tongue

Patapižu, res je zmešanc. Sploh, če ga kdo pokliče in takrat ga ne morem ustaviti. Zato sem pa včeraj malo cvikala, ker ni bilo ograje, da ne bi koga pohodil in je bil bogi revež na slednem  Tongue


Sva se pa danes s Flipom pogovorila in odločila, da ne potrebuje več flexija na sprehodih. Od zdaj naprej hodimo na sprehod na dvometrašu in se suščamo na travnikih in poteh kjer ni ljudi, da bi jih pohodil. Flip je navdušen, jaz pa tudi, kr mu lahko zaupam. Ko sva sama, je to en krasen peso, ki posluša, se ne oddaljuje in uživa v igri. Žgužvo je pa treba še osvojiti  Tongue 
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2693 : ponedeljek, 05.10.2009 : 12:23:03 »

Moon čestitke tebi in Flipiju!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2694 : ponedeljek, 05.10.2009 : 12:24:25 »

Sem se že navadila, da me kličejo ali Flip ali pa Moon. Po imenu me skoraj nihče ne kliče  Tongue
Drugače sem pa Irina  Cool
A zato si me včeraj čukasto gledala, ko sem te Irina poklicala? Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2695 : ponedeljek, 05.10.2009 : 12:32:29 »

Moon čestitke tebi in Flipiju!

 Smiley res je super. Sem mislila, da ga ne bom mogla spuščat zaradi perjadi in rac, pa se je izkazalo, da se je trud izplačal, ker ve, da to ne sme. Je pa še vedno tko, da bolj kot je gužva, manj sem jaz pomembna, ampak to mi niti ni tko zelo kritično, glede na to, da se to zgodi parkrat na leto, midva sva pa sama skupaj vsak dan in glavno da je takrat priden. Ostalo bomo pa še dodelali  Tongue

A zato si me včeraj čukasto gledala, ko sem te Irina poklicala? Tongue

Sem mislila, da je še katera druga Irina na pikniku  Tongue
Sicer pa tudi Moon ali Flip ni slabo  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2696 : ponedeljek, 05.10.2009 : 13:14:45 »

PLES S KORUZO  Cool

Izbereš popoln storž...



Ga olupiš...


Tega ne počnite s psi  Roll Eyes


Sledi akcija...


V galopu...


Malo počitka...


Kva za hudiča je tole, ki štrli iz moje koruze  Shocked


Proces odstranjevanja tujka iz moje koruze...  Tongue


Najboljši del...
Hrbtni ples  Cheesy




Potem špaga  Cool


Pirueta  Cheesy


In na koncu, pot domov  Undecided


Sledi počitek  Cool



Lep teden vam želi FLIPI  Kiss
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2697 : ponedeljek, 05.10.2009 : 13:22:13 »

 Grin Fajni si Flip!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #2698 : ponedeljek, 05.10.2009 : 13:24:44 »

Za počitkom manjka edin še: "Ponovi vajo - Jovo-na novo" Grin Tongue

Lep teden tudi vam vsem Kiss
Logiran

Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #2699 : ponedeljek, 05.10.2009 : 14:15:40 »

Uživač lep!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 175 176 177 178 179 [180] 181 182 183 184 185 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines