mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 23:44:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 193 194 195 196 197 [198] 199 200 201 202 203 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975242 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2955 : ponedeljek, 02.11.2009 : 17:21:38 »

Aha, lososovo olje npr. zna pordečit dlako Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2956 : ponedeljek, 02.11.2009 : 17:22:16 »

Ugotavljam, da je vsekakor potrebno zamenjati opis v pogodbi. Še dobro, da je čipiran   .
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2957 : ponedeljek, 02.11.2009 : 17:28:10 »

Hehe Smiley

V razmislek, mogoče ne bi bilo slabo vprašat veta - če bi človek od kakšne hrane imel drugačno polt, to ne bi bilo niti najmanj dobro za njegova jetra. Pozanimat se ni greh.

Če je pa tole nedolžno - evo Polona, ideja kako prefarbat črne težko oddajljive pse Wink Tongue
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2958 : ponedeljek, 02.11.2009 : 17:32:15 »

Ne vem koliko je bil Flip star na tisti sliki 2008, ampak, ce se ni bil popolnoma odrasel, je mozno, da je pac to njegova "odrasla" barva.  Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2959 : ponedeljek, 02.11.2009 : 17:43:33 »

No, samo hocem povedati, da dolocena hrana lahko vpliva na barvo dlake. Imam crno psico, ki je pred leti jedla eno od briketiranih hran in je postajala rdeckasta (drugace med menjavo dlake postane sivo rjava), prav tako je na rdece vlekel njen brat. Tudi lastniki belih psov znajo povedati, da psi odreagirajo na dolocene vrste hrane. lp

Ja to poznam, da imajo brikete za točno določene pasme, tudi glede barve. Sploh ti, ki razstavljajo morajo gledati na to, ker res ni vseeno, če prideš s črnim ali pa rdečim labradorcem na razstavo  Tongue. Pa glede Flipa ne bom komplicirala, ker je hrana super za njega in njegovo prebavo. Dokler se ne bo začel barvati na zeleno, ne bomo menjali  Tongue

So pa ti AG briketi tako majhni, da se mu zna kakšen zataknit med prva dva zoba in ponavadi prileti do mene, da mu ga ven spravim in hitro nazaj jest.


Muri je bil spet v akciji  Grin  Skoraj sem crknila od smeha. So dobili vsi za jesti. Kuhinjo sem pustila odprto, ker sem šla nekaj v kopalnico in si nisem mislila, da bo kdo sploh pogledal stran od skledice. Vmes pride Flip noter, da mu spravim ven briket, ki se mu je zataknil med zobe. Slišim nekaj ropotati po kuhinji in Muri, ta lisjak, leti ven iz kuhinje z vrečko osličev v gobcu. In to direkt pod posteljo. Pod posteljo ne prideš drugače kot da dvigneš jogi in letve. Pa Muri se ne da kar tako brez boja. Je zagrabil vrečko s kremplji in ne spusti. Če bi ga kdo gledal bi si še mislil, da ne dobi nič za jesti  Grin. Mulc se je še nekaj časa kujal po posteljo, potem je pa prišel na posteljo in zapel arijo nezadovoljstva in me tkole gledal  Angry, zdaj pa nadleguje Mišo  


Aha, lososovo olje npr. zna pordečit dlako Smiley

Lososovo so začeli dobivati šele kakšen teden nazaj. Smo pa bili na začetku, ko ni hotel jesti AG, na proplanu in je mogoče zaradi tega.

Ne vem koliko je bil Flip star na tisti sliki 2008, ampak, ce se ni bil popolnoma odrasel, je mozno, da je pac to njegova "odrasla" barva. Smiley

 Smiley pri kolkih letih pa pes odraste?  Tongue  Flip je bil baje eno  Roll Eyes, ko smo ga odpeljali.

AHAAAAAAAAAA...
Ugotavljam, da je vsekakor potrebno zamenjati opis v pogodbi. Še dobro, da je čipiran  .

Samo tole si poglejte...

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #2960 : ponedeljek, 02.11.2009 : 19:49:30 »

Pa tudi pri starosti ne vidim prav dobro...
a ti ga je pomladila al' postarala?!?  Tongue 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2961 : ponedeljek, 02.11.2009 : 21:17:24 »

Če prav vidim, ga je postarala za eno leto  Grin Wink  Ima pa RD točno en mesec kasneje od mene  Kiss , koliko let pa ne povem  Grin

Flip  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2962 : ponedeljek, 02.11.2009 : 21:45:34 »

Pa tudi pri starosti ne vidim prav dobro...
a ti ga je pomladila al' postarala?!? Tongue

Pri Flipu še sama ne vem, koliko je star, ker je tak norc, da imam včasih občutek, da nima niti enega leta  Tongue


Jeeeeeeeeeeeee, magnetki so kooooončno prišli Smiley

Najprej smo bili Roki, Irina in Boštjan. Potem je prišla Miša. Danes pa še Muri in Flip  Kiss



Pa še oznake za naše tri fante  Grin. Muri in Boštjan tako zelo rada jesta, Flip je pa tkole  Cheesy
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2963 : ponedeljek, 02.11.2009 : 21:55:31 »

Pride v petek moja mama iz bloka in hiti razlagat, kak fajnega psa je v liftu srečala, velik, temn,  iz zavetišča... Sem rekla, da je bil sigurno Flip al pa je še kakšen tak v vašem bloku? No, saj sem vprašala kakšna je bila pa lastnica pa nima pojma ker je psa gledala  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2964 : ponedeljek, 02.11.2009 : 21:58:55 »

 Grin a v našem bloku  Roll Eyes
Samo Flip je velik in temen tu kjer sem jaz doma.  Tongue
A to je bila slučajno gospa, ki se je tišala z nama v majhnem liftu in tako fejst božala Flipa, da smo pozabili iti ven na našem nadstropju? 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2965 : ponedeljek, 02.11.2009 : 22:08:04 »

Moon, lepooo prosim za kontakt (ZS), kje se dobijo teli magnetki! Cheesy

Mi imamo samo enega za mojga, mene je on razbil, ta mala ima nestandardno ime, mačkastih imen pa tudi ne bomo nikjer našli.
V glavnem, kje ste to naročili, ker mi to nuuujno takoj rabimo? Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2966 : ponedeljek, 02.11.2009 : 22:12:11 »

Moon, lepooo prosim za kontakt (ZS), kje se dobijo teli magnetki! Cheesy

Mi imamo samo enega za mojga, mene je on razbil, ta mala ima nestandardno ime, mačkastih imen pa tudi ne bomo nikjer našli.
V glavnem, kje ste to naročili, ker mi to nuuujno takoj rabimo? Tongue

 Grin  Jaz sem tudi Boštjana, pa sem ga potem limala skupaj  Tongue
Ti pošljem  Afro
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2967 : torek, 03.11.2009 : 06:30:42 »


A to je bila slučajno gospa, ki se je tišala z nama v majhnem liftu in tako fejst božala Flipa, da smo pozabili iti ven na našem nadstropju? 

Jp 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2968 : torek, 03.11.2009 : 09:23:16 »

Muriotti je CAR Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2969 : torek, 03.11.2009 : 14:56:00 »

Jp

Zelo prijazna gospa  Afro  S takimi se najraje peljemo v liftu. Nas je vprašala, če se lahko z nama pelje. Ponavadi jaz to sprašujem druge. 


Murijevo najboljše opravilo je postiljanje postelje. Ko kovter dvigneš v zrak in ga spustiš na posteljo, da se naredijo balončki. Muri jih potem vse dol potučka. To počne s tako vnemo, da postiljamo posteljo vsaj pet minut  Tongue
Mišino najboljše opravilo je sesanje, ko lahko divja pred krtačo in nadzira proces sesanja.
Flip najljubšega opravila nima, ker vse skupaj prespi  Tongue

Danes mi je končno uspelo ujeti tale dva. Tako, ko Flip objema Mišo ju najdem vsaj 1x na mesec. Pa sumim, da je to vedno okrog polne lune in sploh ne vem zakaj  Roll Eyes. Drugače Miša drži razdaljo od Flipa vsaj za 10 cm. Potem pa najdeš tole 


* objem.jpg (24.29 KB, 300x300 - pogledano 237 krat.)
Logiran
Strani: 1 ... 193 194 195 196 197 [198] 199 200 201 202 203 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines