mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 00:39:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972719 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #3330 : sreda, 06.01.2010 : 23:31:11 »

O Flip ti si pa zmeraj tako priden Smiley, vse tvoje slikice so vedno zelo zanimive, najbolj prisrčna pa je ta prva kjer opazuješ kje so labodi.. Kiss Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #3331 : četrtek, 07.01.2010 : 10:29:09 »


No, moon, kar priznaj, da ti gre ucenje ful bolje od rok, ce ti takole pomaga se Flip.....se verjetno podatki ekspresno hitro vsidrajo v spomin.....ce ne bi bilo Flipa zraven, bi ziher rabila cel dan in liter kave za enak ucinek  Evil Tongue Grin



Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3332 : četrtek, 07.01.2010 : 16:05:32 »

Priden Flip, zelo zelo priden  Smiley Kiss v takšnem okolju bi se pa še jaz učila  Cool Smiley (no ja, pa vseeno ne z veseljem  Grin, bi šla raje na doooooooolg sprehod  Smiley  Wink)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3333 : četrtek, 07.01.2010 : 18:32:54 »

O ja, seveda gre učenje bolje od rok, eno poživilo pa moram imeti poleg, glede na to, da ne pijem kave in se strinjam, da je črna kava najboljša kava, znamka Flip  Wink


Ni boljšega kot ležati na mehkem kavču, poleg kamina, na tak mrzel, zimski dan  Smiley Wink

                                                             Flip Horjulski, brez potomcev, zadnji v svojem rodu Flipastih Cool



* 111.jpg (33.79 KB, 300x300 - pogledano 377 krat.)
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #3334 : četrtek, 07.01.2010 : 18:54:48 »

Ja pa kje ti take ideje dobiš? Grin Se vsakič prav fajn nasmejem, ko vaju berem. Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #3335 : petek, 08.01.2010 : 10:33:05 »


Ni boljšega kot ležati na mehkem kavču, poleg kamina, na tak mrzel, zimski dan  Smiley Wink



Zdaj, ko bosta imela cisto svoj kamin in cisto svoj kavc, bosta pa lahko se kaksnega bratca Flipu nabavila in se kaksnega sobojevnika za Miso in Murija, da bodo lahko komando nad pasjimi predstavniki obrdzali in jih imeli na kratki vrvici  Evil Tongue Roll Eyes



 pevka

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3336 : nedelja, 17.01.2010 : 16:48:12 »

Danes mineva eno leto, odkar smo odpeljali Murija  Evil iz Horjula  butnglavc predaja 

Spominjam se besed Smetke, da ga lahko kadarkoli nazaj pripeljem  Shocked    stop  Mogoče drugo leto  Cool

Kaj lahko povem o Muriju? O moj bog, kakšen maček  Evil

Sem že razmišljala, da bi pisala Neci Falk, da bi izdali še eno verzijo Mačka Murija  Azn , ker tale zdaj
http://www.youtube.com/watch?v=EZuCwXIabd4    je malce, hmmmm  Roll Eyes

Recimo takole...

Ko zapoje budilka v uri, prebudi nas maček Muri
S taco nam po vratih udari, dvigne glas in hitro tuli, hitro tuli...

Naj naj naj....

Našo posteljo pretlači, moje lase pokrempljači,
in na zajtrk se odpravi v kuhno Pri zaspani  Angry Moonki, zaspani Moonki...

Naj naj naj....

2 x [[
Tam ga caka dobra hrana in tocajka tečna Beamka,
ki prinese loncek hrane in se ribji kruh od peka.
                       
Ob jedaci poglobi se Muri v svoje žlehtomisje;
vse premisli, brez razlike, tudi tehniko in krike.

Naj naj naj....
Naj naj naj....
]]

Potlej placa in čez hodnik gre na dretje v svoje mesto.


To bi pa že bilo  Azn

Kako poteka Murijev delovnik!

NAJLJUBŠI DEL DNEVA: jutro, ko se dere pred vrati, meeeeeeeeeeeeeeeeeeeo, meeeeeeeeeeeeeeeo, Muri je pokonci, spuste me nooooooot, taakoj  Angry  To se zgodi med šesto in sedmo, ob slabih dnevih že pred šesto.
NAJLJUBŠI OBROK: zajtrkosilovečerja  Azn
NAJRAJE JE: vse, najraje pa tisto, kar ni njemu namenjeno  Evil
NARAVNI TALENT: prepevanje, tatvina  pevka
MAČJI WC: z veseljem ga uporablja, vendar ne zakoplj vedno in ponavadi mu rit ven moli, da polula vse okrog, samo peska ne  Evil
NAJLEPŠA LASTNOST: mečkabilen, najbolj crkljiv, najbolj prijazen maček pod soncem Smiley
PRASKALNIK: ga uporabi le 1x na mesec  Huh
MIŠA: jo obožuje, najprej jo pretepe, precufa in prebuta, potem jo pa lupčka in se stiska k njej  Kiss
FLIP: največja konkurenca za crkljanje, zato sta vedno skupaj Smiley
NAJLJUBŠA IGRAČA: žogca s perotom na vrhu  Cheesy 

Muri je poseben maček, malce drugačen, ampak tak črn sonček. Ko se ga navadiš, študiraš, kako si lahko brez njega sploh shajal. Zelo ga imamo radi  Kiss Kiss Kiss

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3337 : nedelja, 17.01.2010 : 17:03:35 »

Vse najboljše Muri, ti... pevsko nadarjeni tatič  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3338 : nedelja, 17.01.2010 : 17:08:07 »

Vse najboljše Muri, ti... pevsko nadarjeni tatič Kiss

Pevski tat ja. čeprav, ko krade je čisto tiho, ko je zasačen in ko beži se dere, meeeeeeo  Tongue
Drugače bo Muri maja star dve leti in baje se mački pri 7 letih malo umirijo, pa računam, da bo šel Muri potem v pokoj s pevsko kariero  Azn 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3339 : nedelja, 17.01.2010 : 17:09:40 »

O, Moon, vi pa imate pravega Murija.
Naj vam bo tako lepo še dolgo dolgo!  Kiss


Ps. Obljubljala sem ti knjigo Mačka Murija... bratec ga je potamanil že pred mano in je rekel, da ga ne da (je bila to njegova knjigica v mladosti...  Smiley) Verjetno imata podoben odnos kot vi in vaš Muri.  Tongue Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3340 : nedelja, 17.01.2010 : 17:12:18 »

O, Moon, vi pa imate pravega Murija.
Naj vam bo tako lepo še dolgo dolgo!  Kiss


Ps. Obljubljala sem ti knjigo Mačka Murija... bratec ga je potamanil že pred mano in je rekel, da ga ne da (je bila to njegova knjigica v mladosti...  Smiley) Verjetno imata podoben odnos kot vi in vaš Muri.  Tongue Wink

Jp, eno verzijo, od Murijev (tatiča) imam jaz  Roll Eyes Tongue

NIč hudega zaradi knjige. Mogoče se pa še najde kdo. Če ne jo pa v knjigarni nabavim Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3341 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:52:09 »

Maček Muri  Kiss čestitke, da si prišel k takšni zanimivi družinici, kjer ti ne bo nikoli dolgčas  Smiley pesmica je pa za  Grin Grin Grin
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3342 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:59:21 »

Mama de Flip, Muri & Miša - vse najboljše za rojstni dan! Cheesy
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3343 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:02:12 »

Če sem jaz prav razumela, nima Muri RD, ampak mineva 1 leto, od kar so ga pripeljali iz Horjula.  Smiley

moonbeam, ampak res ni nikjer knjige Maček Muri za kupit ? Jaz gledam, pa nikjer ne najdem... Undecided
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3344 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:16:52 »

Vse najboljše za obletnico Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines