mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 05:06:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 231 232 233 234 235 [236] 237 238 239 240 241 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975362 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3525 : petek, 12.03.2010 : 11:51:03 »

Hehe, sam res, sem že včeraj opazila, da je Flipi Flop star toliko, kot moja mami  Tongue Grin

In to samo zato, ker sem premlad za FB. Lahko se bom dodal šele pri starosti 13 let  Shocked  Takrat, ko več videl ne bom  Lips Sealed  sem se pač malo zlagal  Azn  Mislim, kakšni dudeki in njihove omejitve  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3526 : petek, 12.03.2010 : 12:14:43 »

Mislim, kakšni dudeki
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3527 : petek, 12.03.2010 : 14:35:42 »

To, da je Flipi ptičar, sem ugotavila sama. Ob posvojitvi ni imel oznake, da ga ne smem spuščati, da je lovec. Prišli smo do stopnje, ko sem ga spustila pogojno, na določenih območjih in pa seveda na travniku, kjer ni žive duše, niti grmovij, ničesar. Danes je Flip dobil oznako: SPUŠČEN NE SME VEČ BITI, razen na slednem.
Včeraj se mu je zgodilo nekaj, kar ga je spremenilo. Ko smo se vračali domov, smo šli kot ponavadi mimo pošte in zavili desno. Tam stojita dva korita do stene. Ko smo šli mimo je bil vmes en golob, ki ga nisem videla, ker je prostor vmes tako majhen da ne vidiš kaj je noter, dokler ne prideš čisto blizu. Ko je golob videl Flipa je začel vreščati in panično vzletati, direkt Flipu pred gobec. Flipu se je čisto spipalo in ga je hotel na vsak način zagrabiti in bi ga tudi zagrabil, če ga nebi zvlekla stran. Z velikim užitkom bi ga raztrgal.
Danes je bil sprehod čisto drugačen. Flip je bil drugačen. Skoz na preži, kar ponavadi ni bil. Odpoklic, ki ga imava, se je iz skoraj 100% spustil na 0%. Prej je ptice sicer opazil, ampak ga niso zanimale, kot plen. Danes je pa vzel na piko vsako ptico in če bi lahko, bi jo z veseljem poskušal ujeti. Njogove oči, njegova drža, cel sprehod se je videlo kot da lovil nekaj. Flip zaradi tega ne bo nič manj zaželjen, ravno nasprotno, še bolj bomo pazili na njegovo vročo lovsko kri  Smiley Kiss   Tko da bo sledni povodec Flipov kolega do konca  Evil   

Nelika, evo nas v tvojem klubu  Wink 

Ptičar po duši ostane vedno ptičar po duši. Tisto, ki pa to niso, pa ni nujno, da jih lov ne zanima. Zato, pazite na svoje štirinožce, da vas ne presenetijo in bo prepozno!

Lp, moon  Smiley      
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3528 : petek, 12.03.2010 : 14:39:25 »

Tudi v mojem klubu ste  Wink nimaš kaj, boljše, da je tako, kot pa da se jim kaj zgodi. Saj se navadiš, ti in on.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3529 : sobota, 13.03.2010 : 21:12:52 »

Nikoli ne boste ugotovili, koga sem jaz danes obiskal  Cool


* Obisk.jpg (40.53 KB, 300x300 - pogledano 297 krat.)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3530 : sobota, 13.03.2010 : 21:18:11 »

Nekam znana mi je tale ta oranžna...! Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3531 : sobota, 13.03.2010 : 21:41:30 »

Pici in nagico in Milenco Shocked Cheesy veselje
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3532 : sobota, 13.03.2010 : 21:53:19 »

... in zakaj si bogi muci rep pojedel, ti porednež rjavi ti?  Angry Angry Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3533 : sobota, 13.03.2010 : 22:21:45 »

Vi se kar smejte. Tale oranzna mravlja me je strazila kot gusarji strazijo svoj zaklad  Shocked. Pa na koncu so me pustili na hodniku in Pici za strazo seveda. Sem bil priden kot bubica. Ampak tale ET. Cisto brez besed sem. To je zenska mojih sanj. Nic sramezljiva, divja, leteca, baba, da te kap. Vedno je tko, da mene lovijo, danes sem pa jaz njo lovil. Cisto me je zmesala! Pa nic ni disala po steriliriranem. Moj grahek se skoraj uzgal spodaj  Lips Sealed 
Res smo se imeli super v kraljestvu rdece mravlje  Wink


* Obisk2.jpg (44.33 KB, 300x300 - pogledano 285 krat.)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3534 : sobota, 13.03.2010 : 22:25:08 »

... in zakaj si bogi muci rep pojedel, ti porednež rjavi ti?  Angry Angry Tongue

A moraš vse pokvarit  Roll Eyes ?
On je vendar črn, no  Evil Wink Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3535 : nedelja, 14.03.2010 : 03:09:42 »

Obisk rjavo-črnega dobrodušnega velikana je potekal tako:

Flip samozavestno vstopi v hišo, E.T. pa takole: Shocked. Ob tem seveda čisto pozabi, da je bila še par urc prej moja ubožica in jokica (zakaj, bo napisala v svoji temi). In mu za dobrodošlico podari ene par lužic veselja sredi kuhinje. Mi brišemo, onadva pa se že lupčkata in mikastita. Potem spoznamo čarobni 'Fliiiiiip' zvok od Moon. Posebna frekvenca, ki dela tudi na najbolj trmastih in skoraj gotovo vžge še na 2nožcih Wink. Flip kot dedek mraz deli darilca, prinese med drugim super uporaben kliker, ki bo šel takoj v uporabo, nato pa (revež lačen) olikano čaka, da mi pojemo kosilo.
 
Zunaj namesto planiranega izdatnega sprehoda uspemo naredit le en ubogi kilometrček. No, Flip in E.T. jih opravita najbrž ene 5 - krogi na slednem si sledijo v nedogled, popustit noče nobeden, mi pa vadimo skakanje čez kolebnico v vse smeri Grin. Sledi predaja štrikov Boštjanu, ki je kot moški usposobljen za varno držanje dveh skakajočih in topotajočih zveri, ki obe hočeta nujno žvečit isto palco istočasno. E.T. beži in draži Flipa, on pa tik za njo, dokler je ne ujame in ji prišepne nekaj o malih Flipih Roll Eyes. Moon ga spomni, da je s tem že zdavnaj opravil, jaz pa Moon, da pol malih E.T.-Flipkov dobi na dom, če jima nekako uspe... In že delata nove kroge in se mikastita, mi pa se premikamo samo po metrčkih, ker je treba vmes odskakovat in se branit pred nevarnostjo ovitja v snop in podrtja. Tu lahko pripomnim, da če gre tole na slednih, potem ni izgovora, se da na slednih prav vsak sprehod in divjanje opravit.

Potem nam Flip vzorno demonstrira uporabo haltija, E.T. pa njegovo ne-uporabo (paaanikaaaa). Po dobri urci tega tempa doma prav nič utrujena nadaljujeta veselje nad obiskom, Flip se gre med štrudlom začasno družit s Pici, ki si prisvoji ležalno podlogo na hodniku in reveža pošlje sedet na mrzle ploščice. Skulirano debatirata, Milenca pa se pogovorov vzdrži, ker tema ni dovolj sofisticirana zanjo (al kaj). Potem nam Flip pokaže še kup trikcev - smo se kar topili od ku-ku, spin, five, molitev po Flipovo in še in še. Mi smo ga hvalili, Flipovi pa nas - da smo kar pridni in nam sploh ne gre tako slabo (pravljica za mimino dušo Tongue - E.T. je pa imela pokaži kaj znaš in je danes res kar lepo ubogala).

No, zvečer je bila crka, smo jo komaj odvlekli na večerno lulanje. Naša dvonožna malčica (ki jo je Flip čisto očaral, ker je mehek in je morala celega prelubčkat - on pa ji je lupčke z veseljem vračal) je morala pred spanjem dobit dvakrat pravljico 'od Flipa', mi smo pa tudi navdušeni in bi tole z veseljem ponovili (vključno s Pici, ki bi vas brez problema obdržala in naslednjič hoče še Murija)!

Hvala Flipku in njegovim za lepo (in poučno) popoldne!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3536 : nedelja, 14.03.2010 : 03:33:57 »

Še malo dokaznega materiala (Flipi je več slikal, ima tudi filmčke divjanja, upam da bo kakšnega delil z nami):

Slika 1:
zelo priden (res je bil vzoren!)


Slika 2:
čisto nežnega lupčka - njam njam



Slika3:
mami, sej ga lahko obdržim, ne?
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #3537 : nedelja, 14.03.2010 : 07:10:51 »

Kol'k je pa tole fletno, zadnja slikica je pa pika na i.  bravo
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #3538 : nedelja, 14.03.2010 : 08:46:52 »

 Smiley Super ste! Krasno druženje. Otroci z živalmi so mi pa itak najlepši!  Kiss Kiss
Logiran
evelinas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 208


WWW
« Odgovor #3539 : nedelja, 14.03.2010 : 12:32:47 »

 Cheesy sami lepi in pridni na kupu! Lepoooo!
Logiran
Strani: 1 ... 231 232 233 234 235 [236] 237 238 239 240 241 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines