mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 01:29:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 261 262 263 264 265 [266] 267 268 269 270 271 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972750 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3975 : ponedeljek, 12.07.2010 : 11:39:47 »

Super ste, tapravi popotniki Cheesy ... Flipko pa je itak Kiss

O sej do vas še tudi pridemo  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3976 : ponedeljek, 12.07.2010 : 11:44:46 »

Vi kar, vas čakamo, če hočeš s Flipom taborit lahko pri nas narediš poskusno vajo  Wink  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3977 : ponedeljek, 12.07.2010 : 11:47:57 »

Mogoče pa res  Tongue  Moram še malo razmisliti, kako to izvesti s tem našim lovcem, da ne bom celo noč prebedela s povodcem v roki  Roll Eyes  Se vsekakor slišimo, ko bomo romali v vašo smer  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3978 : ponedeljek, 12.07.2010 : 11:51:04 »

Hehe, mu bo Marši prišepnil, kje se nahajajo najboljše poti divjadi  Tongue  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3979 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:09:41 »

A se hecaš  Shocked  In potem naj jaz kampiram s Flipom  Roll Eyes

Ko razmišljam o kampiranju s Flipom se mi porajajo tile strahovi:
- če ga privežem, ga lahko kdo sname, ali pa se sname sam, tudi če je ovratnica fajn na tesno, lahko se  Roll Eyes
- če ga imam v boksu, lahko boks odpre, čeprav bi bil zaklenjen, vse se da nekako odpret, lahko ga kdo drug ven spusti  Roll Eyes
- lahko pa spi z nama v šotoru in med spanjem nekdo razreže šotor in ga ven spusti, ali pa se Flip ven zaleti in odnese šotor s sabo

Torej, kampiranje s Flipom  Roll Eyes  hmmm...  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3980 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:20:38 »

 Grin Vsi samo čakajo, da ti bodo lahko Flipa ukradli.  Roll Eyes
Imaš paranojo?
AnaJ Bi se dalo uredit, da Flip prespi v vaši hiši? Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3981 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:30:20 »

Grin Vsi samo čakajo, da ti bodo lahko Flipa ukradli. Roll Eyes
Imaš paranojo?

A se hecaš  Shocked. Vsi samo čakajo, da stran pogledam, da mi ga dipnejo. Tko lepega psa pa sploh  Kiss  Kar je zihe je ziher in to je meni na očeh  Roll Eyes

AnaJ Bi se dalo uredit, da Flip prespi v vaši hiši? Evil

Pa sej mislim, da imajo tudi opcijo, da si noter s psom. Nimajo pa vsi te opcije in če gremo na Koplo, smo obsojeni na šotor  Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3982 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:39:43 »

Hehe, Moon oblubim da ti ga jaz ne bom ukradla  Tongue
Ja res je, pri nas je možnost kampiranja ali spanje v sobah, povsod so psi dobrodošli, v sobah z manjšim doplačilom, ampak so dobrodošli  Wink

Saj bi ti rentala pesjak od Soške klape, sam če se Flipko kaj preveč druži z E.T pol ne bo nič pomagal, mala opica je namreč zbežala iz pesjaka in je še mene panično naredila, tako da sem že v nabavi za še eno ključavnico, za vsak slučaj, če je E.T mojim povedala, kako se lahko izmuznejo ven  Shocked Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3983 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:42:05 »


AnaJ Bi se dalo uredit, da Flip prespi v vaši hiši? Evil



24ur, posebna novica: "velik črn pes podrl hišo, ker je sredi noči oddirkal za jelenom" Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3984 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:52:06 »



24ur, posebna novica: "velik črn pes podrl hišo, ker je sredi noči oddirkal za jelenom" Evil

Uff pol bi moral pisat dva velika črna psa, ker bi moj Marshall zagotovo pozabil, da tujih psov ne mara in bi se Flipkotu pridružil v jaganju  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3985 : ponedeljek, 12.07.2010 : 12:54:03 »

Saj bi ti rentala pesjak od Soške klape, sam če se Flipko kaj preveč druži z E.T pol ne bo nič pomagal, mala opica je namreč zbežala iz pesjaka in je še mene panično naredila, tako da sem že v nabavi za še eno ključavnico, za vsak slučaj, če je E.T mojim povedala, kako se lahko izmuznejo ven Shocked Huh

A vidiš  Shocked  In potem naj jaz mirno spim. Jst vam rečem, vse je možno, pri naših norcih pa sploh  Roll Eyes




24ur, posebna novica: "velik črn pes podrl hišo, ker je sredi noči oddirkal za jelenom" Evil

 Grin  Grin  Grin aha, you never know  Roll Eyes Tongue  

Čeprav, Flip je zelo priden, če ga kje pustiš. Zelo, zelo priden  Kiss  Je pa veliko opcij, od tega da se vrata kr sama sesedejo, da se nekomu zasmili in ga pač ven spusti, pa tko naprej.

Ko smo zunaj večkrat poslušam, ooooo, kako si ti bogi. pa vprašam zakaj? Ja zato ker je privezan. Dajte ga malo spustiti no. In seveda, ker sem jaz zelo prijazna, malo pojasnik, kako je s spuščanjem psov, sploh lovskih. Grem stavit, da če grejo mimo pesjaka, kjer je pes na ketni, da se jim nič ne smili. Pes, ki gre pa z mano v hribe in hodi na fleksiju, to je pa revež.  Lips Sealed
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #3986 : ponedeljek, 12.07.2010 : 13:21:10 »

Pa sej mislim, da imajo tudi opcijo, da si noter s psom. Nimajo pa vsi te opcije in če gremo na Koplo, smo obsojeni na šotor  Tongue
Ni res. Tam, ko mi hodimo vsako leto imajo prenočišča tudi v hiški in lahko zraven spijo tudi psi. Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3987 : ponedeljek, 12.07.2010 : 19:25:58 »

Pozdravček od E.T. za Flipkota. Smo ful veseli, da ste rešili streho nad glavo Smiley, da zdaj lahko svobodno uživate poletje.
Soške počitnice pa priporočamo, zelo je bilo luštno (bomo sestavli poročilo). Edino glede pesjaka se ne strinjamo preveč - ET ga ful priporoča, mi pa, khm, ne upamo več koristit nobenega pesjaka sploh Roll Eyes. Je sicer lušten in trden, 3X4metrska reč, drži ambruško-maremsko ovčarko, škotko in enega nemškega dogota. ET pa... je bila v njem kaki 2 min. Smo jo dali drugi dan not za med večerjo, da si malo oddahnemo - med serviranjem je naša opica že pribezljala izza hiše direkt do nas: 'mojimoji, joj, kolk sem vas jaz pogrešala', bi rekla, če bi znala govorit. Rep ji je skoraj odpadel, trapi zmešani Tongue.
Tko da, Moon, večina pasjeljubcev ima kot vidiš muh svojih pesjanarjev čist dovolj, kaj bi pol še tuje živali kradli Wink.   
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #3988 : ponedeljek, 12.07.2010 : 19:43:37 »

Polona te popravljam pesjak je 5x4  Tongue ... do naslednjega E.T.jinega obiska bomo vrata utrdili in takrat bo lahko ven prišla edino, če dvometrsko ograjo prepleza, opica zlata  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3989 : ponedeljek, 12.07.2010 : 21:05:55 »

Moon, krasna reportaža Wink jaz bi tuuudi takle rafting z mojima Sindikalistoma (samo mačke na napihnjen čoln baje ne pašejo najbolj al kako Tongue). Bom, bom, ko bomo enkrat nekoč pasji ratal Wink

Aja, glede kampiranja sem hotela nekaj reči: po navadi smo mi vedno v takih kampih, kjer je še vsaj en pesjanar med gosti in vidiš res svašta. Na primer - ena opcija, ki jo imam jaz v glavi za čase, ko se bova znebila mularije, pa ko bom pasja:
šotor za malo več kot dve, tri osebe (vsaj za 4) - torej večji iglu z visokim predprostorom in/ali širšim spalnim prostorom. In potem so šli spat mama, ata in pesjanar velikosti labradorca, onadva v svojo spalnico, "labi" je imel pa boks v predprostoru, šotor pa zaprt z unimi mrežastimi "vrati".
So imeli pa toliko prostora v spalnici, da bi bil boks s psom kamot tudi notri z njima.

PS: če ti kaj pomaga pri odločitvi - mi smo imeli enkrat s sabo kletko s podgano, ponoči lepo v šotoru, čez dan zunaj v senci (seveda, ko smo bili "doma" pred šotorom, če smo se šli pa kam s čolnom vozit ali na plažo, smo jo pustili pa v varstvu pri gazdarici od kampa. Pa je bil prav fajn dopust Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 261 262 263 264 265 [266] 267 268 269 270 271 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines