mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 05:54:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 264 265 266 267 268 [269] 270 271 272 273 274 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975386 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4020 : ponedeljek, 19.07.2010 : 15:44:02 »

Cel teden sonce, včerja pa kislica  Lips Sealed  No, tudi to nas ni ustavilo  Cheesy  Smo peljali teto na Bled, ker še ni bila tam in si je zelo želela it.

Zadaj v avtu ni bilo prostora, zato sem se takole gužval spredaj pri šefici...  Lips Sealed


Plaval sem kot ribica v smeri...khm...  Roll Eyes


Pridte bliže, da bomo skupaj plavali  Cheesy


Heeeeej, kam greste?  Huh




In ko sem takole užival v plavanju, me je napadel morski pes  Shocked In to beli morski pes  Lips Sealed   Vi se kar smejte. Najprej so bili na drugi strani in ko so videli mene, so šli direkt na mene  Shocked
Cela četica jih je bila...




Lovi me, lovi me, kupit ču ti novine... Pffff....  Evil



In kaj se zgodi potem? Ven so šli in mimo mene čez cesto na pašo  Shocked  Skoraj me je kap  Shocked   Jaz pa na štriku  Angry 
ps.tole na posnetku ne tulim jaz  Roll Eyes  no, sej ne tulim tko fejst  Tongue  sicer pa, povejte šefici, da tile pingvini niso kosmati ampak perjasti  predaja

FILM
http://www.youtube.com/watch?v=gqeMZ4nOWCA

Potem se pa čudijo, da sem jih želel malo poskusiti, ko mi pa niso dali kosila  Huh   Pa smo to hitro rešili. Ampak ne šefi. Stric iz gostilne je prinesel eno fajn kost zame  Roll Eyes  Sem bil prej postrežen kot oni  Azn



FILM
http://www.youtube.com/watch?v=3Flj_RnIJ4s

Sem pa doživela trikratni šok  Shocked  Punca, ki nam je stregla, je prišla najprej dvakrat z moje leve, kjer ni bilo Flipa. Potem je Flip dobil kost in ko nam je prinesla pijačo, je baba neumna stopila Flipu pred nos  Lips Sealed. Najprej je zavila na mojo levo, ampak se je v hipu premislila in kar naenkrat narisala pri Flipu. Ni mi jasno, kateri norec gre stopiti z nogo, samo tri centimetra stran od gobca v katerem drži pes kost  Huh  Potem drugič je na njega skoraj padel en fant, ki je bil rahlo pod alkoholom. Ok tole tretje je pa še huje. Mama, oče in otrok, mogoče 3 leta, grejo mimo Flipa, otrok se počepne in gleda Flipa en meter stran  Huh    Flip ni odreagiral na motnje, sem ga vedno prijela in fajn držala. Ni mi pa jasno, kaj je folku, da poleg toliko prostora, ki so ga imeli na voljo za odhod, se grejo tišati mimo nas in psa, ki je kost  Huh   Če folk tkole dela, ni čudno, da psi grizejo. Menda je jasno, da se psa, ki je kost izogneš, ampak očitno to ni vsem jasno  predaja    Pa prostora je bilo ogromno. Vsedli smo se na sam rob, stran od ostalih, ampak ne, vsi so morali mimo Flip  butnglavc predaja


A je še ostalo kaj zame?  Tongue



S horsiči sem že skoraj taprav kolega  Azn  Kdo me najde?  Tongue


Super je bilo. Teta je uživala, jaz pa še bolj  Cheesy

Lp, Flipi Flop  Cool
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #4021 : ponedeljek, 19.07.2010 : 22:10:29 »

Flipi kako ti uživaš. Pa priden si tudi.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4022 : sreda, 21.07.2010 : 14:49:46 »

Najdem te Flip, sediš na kočiji  Kiss ti užitkar ti lepi  Kiss Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4023 : sreda, 21.07.2010 : 15:40:28 »

Najdem te Flip, sediš na kočiji  Kiss

Ja, na kočiji sem in nič se ne derem na konja  Azn



Mislim, kaj se meni dogaja zadnje čase  Roll Eyes  Včeraj na sprehodu iz grmovja zleti ena ptica, direkt meni mimo gobca  Shocked  Vse kar jo je rešilo je povodec. Šefica je bila fuuul jezna potem in me gledala tkole  Angry  Jaz sem pa bil tkole    No potem je pa popusila  predaja   Skratka, šefico kr malce skrbi, da ji ne bi kdaj kaj ušlo in ne bi dovolj hitro odreagirala,da bi naredil kakšno štalo, ko tkole norim za vsem kar leze in gre. Pa kaj ji naj jaz zdaj, tko so me naredili in tak pač sem  Roll Eyes

In kaj se je zgodilo danes  Lips Sealed  Greva s šefico v lift. Se vsedem. Lift gre gor. Noter stopi en mlad par in poslušajte tale pogovor  Lips Sealed Shocked

Š-šefica, N-neznanka, F-Flip

Š-zdravo
N-zdravo. ooooooooooo poglej ga kužka  Smiley
F-kje, kje, kje? A moram sedet?  Huh No dej me malo pobožaj no   Roll Eyes
N-a je punčka?
Š-ne fantek je  Tongue
F-  bruham predaja 
N-zgleda res tko kot punčka  Smiley
F- še en bruh  Angry 

In kaj se zgodi na koncu, ko je talala ije in aje  Huh

N-joj, res je lep.če boste kdaj potrebovali koga za sprehode, ga lahko jaz ven peljem  Smiley

Ok, poglejte zdaj reakcijo od šefice  Grin

Š-  Huh Shocked Roll Eyes butnglavc stop  Roll Eyes  ammm, ne vem, če bi preživeli, ker zna bit rahlo nor zunaj na sprehodu  Tongue
N- eh, dvomim Smiley
Š- (to si je mislila v sebi in ni na glas povedala) o jaz pa vem, da ne bi preživela, ker bi ti po vsej verjetnosti roko odtrgal, ko bi zagledal ptico in buhnedaj da vidi srno Tongue

No tkole imam jaz  Shocked  Punčka sem   Huh   
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4024 : sreda, 21.07.2010 : 17:39:23 »

Lepi punčki enga Kiss! Tongue
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #4025 : sreda, 21.07.2010 : 23:33:39 »

Flipko dragi, zdaj je pa meni končnoooooo jasno zakaj te Don tako mara!!!!!  Tongue  Wink Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4026 : četrtek, 22.07.2010 : 08:56:35 »

A se kej čudiš - imaš ženska pokrivala, našemljen si v čebelico Majo, čopke ti pa z roza gumico delajo Tongue Roll Eyes.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4027 : četrtek, 22.07.2010 : 11:33:15 »

Ja, skoz se mu krivica dogaja.  Tongue Vse bolj ugotavljam, da bi lahko Flip zivel tudi brez nas. Zunaj ima toliko akcije, da nas ne bi pogresal   Evil  Vceraj je strgal ze drugi fleksi in zdaj gremo na tega s sirokim pasom in xxl izvedbo, ker tvegam prevec  Lips Sealed

Alexx, ves da ga ogromno samcev hoce naskocit. zadnic se je ena drla, ce se moja goni  Shocked  medtem ko sem se otepala njenega psa. Tolk sm bla jezna, da sm ji rekla, da MOJ se ne goni, vas je pa ocitno brez povodca. Sm mislila dodati, pa smrdi hujs kot en prasic, ker je tolk smrdel, blek. Cist mim...
Tko da, ja, Flipi je puncka  Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4028 : četrtek, 22.07.2010 : 11:43:59 »

Upam, da je sterilizirana.  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4029 : četrtek, 22.07.2010 : 12:08:07 »

Ja, je sterilizirana, reva lovska, zato pa bi sproscala frustracije z lovom :-P
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4030 : četrtek, 22.07.2010 : 12:11:19 »

Moo, kaj že ti uporabljaš za čiščenje Flipkinih zobkov?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4031 : četrtek, 22.07.2010 : 16:49:04 »

Moo, kaj že ti uporabljaš za čiščenje Flipkinih zobkov?

Zobno krtačko in pastico dam včasih gor.  Ne vedno, ker se mi ne zdi pametno ga preveč filat s tem. Drugače pa ima veliko lepše zobke kot na začetku. Sicer niso vsi beli, ampak se mi zdi, da ima že v štartu malce slabše zobe v primerjavi z Rokijem.

Sva imela pa tole zadevo: http://www.supercombe.si/nega-zobovja/878-beaphar-dog-a-dent-gel-za-ienje-zob.html

Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4032 : petek, 23.07.2010 : 09:34:58 »

Tudi Brico ima ph sline, takšen, da se mu zelo hitro nabira zobni kamen. Bo treba začet zobe krtačit, če ne bmo vsake 2 lete pri vetu na čiščenju.  sram
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4033 : petek, 23.07.2010 : 15:16:58 »

Tudi Brico ima ph sline, takšen, da se mu zelo hitro nabira zobni kamen. Bo treba začet zobe krtačit, če ne bmo vsake 2 lete pri vetu na čiščenju. sram

Ja, potem pa kr. Jaz sem se že navadila, da ko grem sebi zobe umiti zvečer, da gre Flip z mano in je revež čist bogi  Tongue  Ampak se že kr vsede pred umivalnik in čaka na ribanje  Smiley
Drugače pa kar s krtačko in vodo, glih toliko, da spraviš stran, če ima kaj med zobom in dlesnijo. Sej vseh zob tko ne moreš, ker pes ni čisto pri miru, ampak veliko se da. Pri nas so sploj sprednji problem, ker si jih z glodanjem kosti nič ne pobrusi. Zaenkrat so v kr dobrem stanju.
Ago, še veš ne, kaj te čaka  Tongue Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4034 : sobota, 24.07.2010 : 08:52:38 »

Pri nas se dogajajo cudne stvari  Huh Psom tle okrog se je cisto zmesalo. Norijo za Flipom, kot da bi bil gonecka na vrhuncu, ki kar caka, da ga kdo naskoci. Itak vsi spusceni, da potem plesem s Flipom in se jih otepam. Zdaj samo se cakam na cetico pred blokom  Roll Eyes  Svasta res  Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 ... 264 265 266 267 268 [269] 270 271 272 273 274 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines