mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 03:20:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 267 268 269 270 271 [272] 273 274 275 276 277 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972815 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4065 : ponedeljek, 26.07.2010 : 10:14:02 »

Jaz vse to vem in sama bi vztrajala, da se navadi spati z nama. Pa z dopovedovanjem ne dosežem ničesar, ker v parih minutah ga pa res ne morem navaditi, kaj sme. Ko bojo pa otroci, to je pa drugo, trdi šef  Roll Eyes   
Če bi pomagalo to, da spim z Murijem na hodniku, bi spala. Pa ne pomaga, ker on hoče noter! Čez dan spi pod posteljo, ko pa smo mi na postelji, se pa pride stiskat k nam in to je problem. Šef vztraja itak samo par minut  Angry  Včeraj, ko je spal pri nama je bilo tako, da je bil na začetku pod posteljo, ker ni želel, da ga ven vrževa in prišel gor šele ko sva spala. Danes je prišel gor takoj, ko sva ugasnila luči. 
Za Feliway pa tko dvomim, da bo kaj pomagal pri Muriju, čeprav si zelo želim, da bi našla eno uspavalo za Boštjana, da ne bi slišal Murija, ko pride na posteljo, pa dvomim, da bom pri tem zmagala. Žal sem izgubila vojno...  sram   

Muši moj počiva Kiss


* muri1.jpg (24.95 KB, 300x300 - pogledano 251 krat.)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4066 : ponedeljek, 26.07.2010 : 10:23:22 »

Moon, če rabiš Feliway, ti ga posodim-polnilo pa dokupiš-itak ga boš porabila.
Pri nas je deloval. Zdaj deluje njihova "pamet". Malo so rabli "sprostitve". Tongue
Aja, tisto stanovanje je tako zelo veliko, da za vas nekako ne bi bilo. Če pa ga bodo preuredili, ti sporočim. Se bo dogajalo kaj kmalu. Je pa nasproti knjižnice v Celju. Pa še pasja družba je blizu.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4067 : ponedeljek, 26.07.2010 : 10:47:06 »

Moon, če rabiš Feliway, ti ga posodim-polnilo pa dokupiš-itak ga boš porabila.
Pri nas je deloval. Zdaj deluje njihova "pamet". Malo so rabli "sprostitve". Tongue
Aja, tisto stanovanje je tako zelo veliko, da za vas nekako ne bi bilo. Če pa ga bodo preuredili, ti sporočim. Se bo dogajalo kaj kmalu. Je pa nasproti knjižnice v Celju. Pa še pasja družba je blizu.

Feliway že uporabljamo. Sicer šele dva dni. Koliko časa pa je trajalo, da si videla rezultate? Sem zelo skeptična, da bo to Muriju pomagalo.
Hvala vseeno glede stanovanja.  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4068 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:10:36 »

Sem poslala še mail na dorwest, če bi se tam kaj našlo, kar bi pomagalo. Čeprav nisem prepričana, ker malce dvomim v te zadeve, ampak, lahko da se motim. Sem pripravljena poskusiti vse. Lahko bi bilo tako enostavno, pa če se nekdo ne strinja, kaj naj...  Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4069 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:13:58 »

Feliway je pri nas pokazal rezultate (nam vidne) po kakšnem tednu, morda tudi kakšen dan prej.
Ampak potem pa so se mace kar mehčale in mehčale....
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4070 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:17:13 »

Morda zvečer prižgi kakšne rahlo eterično olje sivke za mačora, pa za tavelikega tudi. Morda bo obema pomagalo....A naj bo res rahlo....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4071 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:19:33 »

Feliway je pri nas pokazal rezultate (nam vidne) po kakšnem tednu, morda tudi kakšen dan prej.
Ampak potem pa so se mace kar mehčale in mehčale....


Aha. Ni pa nujno, da bo pomagalo  Undecided Če je treba, ga bom celo življenje kupovala, samo da bi pomagalo Muriju, ker tolk stresa ni dobro za njegovo zdravje in me skrbi, da bi se začelo kje kazati. Da bi se Muri kar naenkrat sprijaznil, da mora spati pred vrati...ne vem no. Tako močno si želi noter, da dvomim, da bo prišlo do njega.

Morda zvečer prižgi kakšne rahlo eterično olje sivke za mačora, pa za tavelikega tudi. Morda bo obema pomagalo....A naj bo res rahlo....

Za tavelikega ni več pomoči, ker je prepričan v svoje in ne odstopa. Najbolje, da začnem čarati...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4072 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:21:36 »

A v boks v spalnico ga pa ne moreš dat? Saj če bi se zaletaval z noskom v boks, ga daš takoj lahko ven. Bi bil v spalnici, ne bi pa mogel na posteljo Undecided
Ajej, kakšne težave..... Sad
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #4073 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:26:39 »

Moon, a si mogoce razlisljala, da bi Muriju probala urediti zunaj na hodniku tudi en tak koticek, kamor bi se lahko zavlekel in bi bil varen? Ce ga ni pomirilo niti to, da si bila ti z njim na hodniku, je ocitno res problem v tem njegocem mestu pod postelji, ki ga pac potrebuje. In verjetno dokler ne bo imel kaksne alternative, ne bo srecen ne na hodniku, ne v kopalnici, pac nikjer.

Ce imata opcijo...magari mu za zacetek nastimaj eno veliko skatlo, v katero izrezi "vratca", da bo sel lahko notri, se kako njegovo dekco daj notri in mogoce mu bo ok. Ker bo imel mir, temo, zaavetje....ne bo nic skodilo, ce mu prej se s Feliwayem pospricas, da bo ziher....

Mi imamo itak vsako noc rosade in sva se ze oba navadila, da vsaj 3x na noc vstanes in ali macke ven iz sobe ali v sobo mece, delas menjave glede na njihovo trenutno psihopatsko stanje, zapiras vrata....Pac, mojemu IT-jevcu pac ni rasvno najbolj vsec, ampak sem mu utupila, da so to najine zivali in da tako kot imas lahko ultra problematicnega otroka, ki ti cele noci joka, imas lahko tudi problematicne zivali...da to je treba pac sprejet, ker ni popolnoma nobene razlike...

In je zavzdihnil, skomignil z rameni in rekel: "sej imas prav..." Smiley

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #4074 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:29:04 »

Aha...ko si ze Dorwest omenjala...jaz redno prakticiram, da kadar ima kater macek res ultra izpade, dobi tableto navadne celadnice in baldrijana, ceprav naj bi baje enako delovala tinktura baldrijana (jo je lazje aplicirat za nekatere).

Poskusi se s tem...po treh dneh jemanja se pri nas vedno stanje umiri...nasa tecka zna biti na trenutke ultra anksiozna, pa ji te tablete vedno pomagajo...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4075 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:34:20 »

Ej, samo pripomba - jaz sem imela enega takega jokavca od otroka doma in smo se nekaj šli eno vzgojo, pa to - sej bo nehal, če ga bomo ignorirali. Malo morgen - na koncu je spal med nama, ker nisva mogla več, res ne... Pa sva bila večino noči prebrcana, potlačena, zrinjena, potolčena, vse sorte - samo vstajati ni bilo treba in bilo je za 70% več tišine, kot bi je bilo sicer predaja predaja predaja sram
Mi smo kar odnehali, ker proti vetru scat je brez veze - daj razloži to tvojemu, mogoče bo pa kaj zastopil.
A če Muri pred vrati dela kažin celo noč, to tvojega ne zbudi Shocked Shocked, mislim, a ga ne sliši? Jaz bi popi*****.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4076 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:39:40 »

A v boks v spalnico ga pa ne moreš dat? Saj če bi se zaletaval z noskom v boks, ga daš takoj lahko ven. Bi bil v spalnici, ne bi pa mogel na posteljo Undecided

Bil je v svojem transporterju in Flipovem tavelikem, pa ima tak zatečen nosek in krastice, da si ga ne upam več noter dat, ker si bo naredil še hujše rane. Nosek se lepo celi.

Moon, a si mogoce razlisljala, da bi Muriju probala urediti zunaj na hodniku tudi en tak koticek, kamor bi se lahko zavlekel in bi bil varen? Ce ga ni pomirilo niti to, da si bila ti z njim na hodniku, je ocitno res problem v tem njegocem mestu pod postelji, ki ga pac potrebuje. In verjetno dokler ne bo imel kaksne alternative, ne bo srecen ne na hodniku, ne v kopalnici, pac nikjer.

Ce imata opcijo...magari mu za zacetek nastimaj eno veliko skatlo, v katero izrezi "vratca", da bo sel lahko notri, se kako njegovo dekco daj notri in mogoce mu bo ok. Ker bo imel mir, temo, zaavetje....ne bo nic skodilo, ce mu prej se s Feliwayem pospricas, da bo ziher....

Mi imamo itak vsako noc rosade in sva se ze oba navadila, da vsaj 3x na noc vstanes in ali macke ven iz sobe ali v sobo mece, delas menjave glede na njihovo trenutno psihopatsko stanje, zapiras vrata....Pac, mojemu IT-jevcu pac ni rasvno najbolj vsec, ampak sem mu utupila, da so to najine zivali in da tako kot imas lahko ultra problematicnega otroka, ki ti cele noci joka, imas lahko tudi problematicne zivali...da to je treba pac sprejet, ker ni popolnoma nobene razlike...

In je zavzdihnil, skomignil z rameni in rekel: "sej imas prav..." Smiley



Ne gre, ker skoz čepi pred vrati. Potem bi morala celo posteljo ven zvleč, pa ne gre, ker ni prostora na tem majhnem hodniku. Ima narejeno na polici za čevlje tak kotiček, pa ga sploh ne uporablja. Na dekah in kavču praktično skoraj ne leži, ker večino časa počiva pod posteljo. Feliway je na hodniku z Murijem 2x1 m in bi po tej logiki moral lebdeti od ugodja, če je za 70 m2.

Sej, tale moj IT-jevc tudi reče, da bo noter, potem pa zdrži 10 minut in že mora ven. Sicer je pa njegova krivda, da se tole dogaja, ker je pred tistim dogodkom, ko ga je ven zaklenil, Muri spal do 6.zjutraj. Zdaj pa ne zdrži zunaj niti par minut. Kaj čem zdaj IT-jevca zamenjat  Roll Eyes


A če Muri pred vrati dela kažin celo noč, to tvojega ne zbudi Shocked Shocked, mislim, a ga ne sliši? Jaz bi popi*****.

Po vratih je tolkel do 2.30, potem sem se pa vstala in šla spat pred vrata, potem je pomagalo za kakšno uro in je spet začel, tko da sem dežurala do 6, ko se je šef vstal, odprla vsa vrata in smo šli spat naprej na posteljo, ker delam popoldan, šef pa v službo  predaja. Šef se je vsake toliko zbudil in vprašal, kako je Muri?  Angry   
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4077 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:45:13 »

Moon začela si v napačnem vrstnem redu. Če bi bil navajen ponoči galame zaradi otroka, mu zdaj ne bi bila takšna panika. Vsaj pri nas je tako.

Sicer pa, trenutno se stiskate na tej majhni kvadraturi, čez nekaj mesecev pa bo zgodba čisto drugačna.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4078 : ponedeljek, 26.07.2010 : 11:53:48 »

Moon začela si v napačnem vrstnem redu. Če bi bil navajen ponoči galame zaradi otroka, mu zdaj ne bi bila takšna panika. Vsaj pri nas je tako.

Sicer pa, trenutno se stiskate na tej majhni kvadraturi, čez nekaj mesecev pa bo zgodba čisto drugačna. Wink

Dokler ne bova na svojem ni šans, da bova imela otroke, ker potem te lahko vsak ven meče. Pa če povem po resnici, mi do otrok sploh ni. Trenutno mi ni niti do IT-jevca in mogoče, se pa še zgodi, da se bom s tremi kosmatinci pobrala kam drugam in bomo imeli končno mir  Lips Sealed.

Ja, do tiste večje kvadrature bo pa treba še kr nekaj noči prespati. kako bo pa vse to prenašal Muri, pa tudi ne vem...  Molim, da Feliway prime  Sad
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4079 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:04:10 »

Moon otroci niso obvezni, ti poštimaj, da vam bo lepo.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 267 268 269 270 271 [272] 273 274 275 276 277 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines