mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 22:25:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 268 269 270 271 272 [273] 274 275 276 277 278 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975213 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #4080 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:17:58 »

Kaj pa če si vidva posteljeta na hodniku in gre Muri v sobo? Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4081 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:23:38 »

Kaj pa če si vidva posteljeta na hodniku in gre Muri v sobo? Cool

A se hecaš  Grin  Da mu to predlagam  Tongue  Jaz sem včeraj spala na tleh na hodniku. Jaz sem tolk opledena, da bi to naredila za svojega mačka. IT-jevc pa žal ne. Če bi vsaj to pomagalo, da sem jaz z Murijem na hodniku bi bilo super. Pa ne pomaga, ker on hoče posteljo. Trenutno čepi pod posteljo, pa ima za ležati eno posteljo, en kavč, visečo posteljo, Flipov comfort, svojo polico, 2 transporterja, Flipov boks, svojo posteljo, 4 stole. Ampak ne, on bo pod posteljo na trdem parketu in je s tem čist zadovoljen  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4082 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:26:24 »

Evo jo kuro, čist hepi, ker je pod posteljo  Kiss



* kura.jpg (19.1 KB, 300x300 - pogledano 278 krat.)
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #4083 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:27:27 »

Ne, se ne hecam sploh. Tongue Vidva bi se počutila kot na počitnicah v šotoru, Muri pa bi bil srečen.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4084 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:31:14 »

In točno v tem levem kotu čepi kadarkoli je pod posteljo. 90% časa, ko počiva, je v tem levem kotu. Zdaj pa tko večino dneva prespi, ker ponoči ropota.

Ne, se ne hecam sploh. Tongue Vidva bi se počutila kot na počitnicah v šotoru, Muri pa bi bil srečen.

Sej ti pravim, da on ne zamenja jogi za spanec kje drugje  Roll Eyes  Jaz bi bila srečna, če bi se odločil tako, pa se ne bo. Meni ni problem kampirat. Če bi morala bi spala v kopalnici v bani. Pa nič ne pomaga. Boštjan se pa ne bo odpovedal spancu, zaradi enega mačka  Undecided
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #4085 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:35:50 »

Si probala posteljo premaknit v en drug konec sobe (če je izvedljivo)? Mogoče ni point postelja, ampak mesto v sobi, karma točno v tistem kotičku.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4086 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:40:05 »

Si probala posteljo premaknit v en drug konec sobe (če je izvedljivo)? Mogoče ni point postelja, ampak mesto v sobi, karma točno v tistem kotičku.

Težko, ker imava sobo, ki je pregrajena s steno na pol, da lahko spraviš na eno stran posteljo, na drugo stran pa kavč in mizo in to je to. Bi se po mojem selil s posteljo na drugo stran. naredila ne bi nič.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4087 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:46:27 »

Sem mu enkrat poskusila onemogočiti dostop pod posteljo s škatlami in se je drl pred posteljo in glavo tišal v škatle, da bi se kaj premaknilo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4088 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:47:54 »

Preden napisem kaj o nasih nocnih peripetijah Grin, ki vkljucujejo popolno prilagoditev glavnega hisnega dvoniznika Tongue, imam en predlog: Kaj pa ce zapres prostor pod posteljo? Zalozis okrog in okrog (skatle, knjige, deke ...), da ne more vec zlest na ta svoj plac ne podnevi in ne ponoci? In nekaj dni opazujes dogajanje. Lahko, da bo nasel nov prostorcek po svoji meri, ki je seveda lahko ravno postelja Wink, lahko pa da si bo izbral plac povsem nekje drugje. Mozno je tudi, da bo protestiral, ker ne bo vec dostopa do njegovega prostorcka, vendar bos potem vedela, da je point prav v tistih nekaj centimetrih vajine spalnice Smiley. Jaz bi poskusila, saj je moznost, da zelja po tem placu ne bo vec tako intenzivna, da bi vztrajal celo noc pred vrati.

Vsekakor upam, da nekako resite trpljenje te macje duse Wink Kiss

Ok, si vmes ze napisala, da si poskusila, pa sklepam, da si ti bolj hitro odnehala in pospravila vse spet nazaj Roll Eyes Cool
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4089 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:50:15 »

citiram (s kopipejst, ker drugače ne znam...)
...dežurala do 6, ko se je šef vstal, odprla vsa vrata in smo šli spat naprej na posteljo, ker delam popoldan, šef pa v službo  . Šef se je vsake toliko zbudil in vprašal, kako je Muri?.....

Moon, a ti ne vidiš majhno lučko na koncu predora?  pevka Azn Azn Azn

Malo se še pomatrajta, pa bo.  Lips Sealed Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.327


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4090 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:52:54 »

Hehe, se strinjam z luno7 Grin
Saj samo mal se manjka, pa bo slo Wink

Imam se en predlog - nadstropna postelja: ti spis spodaj, sefe pa zgoraj Wink Cheesy
Naj bo brez steng, oz. umakni stenge, ko sefe zaspi in odpri vrata Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4091 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:56:24 »

Haha, Jana, tale je pa dobra - pa naj bo tavelik dvonadstropni pograd, pa bosta lahko še vedno oba skupaj spala gor (z odmaklnjeno lojtro), Muri pa sam - kot kralj - na taspodnji postelji Tongue. Da ne bosta ločeno spala zaradi mačka Evil

Sori Moon, malo heca mora bit - verjamem da situacija ni smešna in da imaš težavo....
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4092 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:58:17 »

Hehe, se strinjam z luno7 Grin
Saj samo mal se manjka, pa bo slo Wink

Imam se en predlog - nadstropna postelja: ti spis spodaj, sefe pa zgoraj Wink Cheesy
Naj bo brez steng, oz. umakni stenge, ko sefe zaspi in odpri vrata Grin

Še manj...počakaj, da šefe zaspi, pol pa odpri vrata in ga vsake toliko, ko začne pretiravat ali počet neumnosti, nahruli (mačka mislim)....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4093 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:05:04 »

Še manj...počakaj, da šefe zaspi, pol pa odpri vrata in ga vsake toliko, ko začne pretiravat ali počet neumnosti, nahruli (mačka mislim)....

To sem že poskusila. Ne gre, ker se zbudi in maček že mora ven.

Upam, da ste razumeli, da sem jaz bila pred vrati in poslušala mačka kako se dere. Preprečila sem samo to, da ni praskal po vratih. Premaknilo se ni nikamor.

Bom poskusila pe enkrat preprečiti, da bi lahko lezel pod posteljo, se pa bojim, da bo potem gor čepel in nisem naredila nič.

Ok, tole z dvonastropno posteljo, sem takoj za  Grin  pa me bo potem šef spraševal a sva cimra al kaj več. Mu bom pa vsekakor predlagala  Evil  Jana, dobra ideja  Afro 

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #4094 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:07:46 »

Moon, postelja za vajino situacijo  Afro
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00160866
Logiran
Strani: 1 ... 268 269 270 271 272 [273] 274 275 276 277 278 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines