mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 00:49:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 270 271 272 273 274 [275] 276 277 278 279 280 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975269 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #4110 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:49:34 »

Moon, a si mogoce razlisljala, da bi Muriju probala urediti zunaj na hodniku tudi en tak koticek, kamor bi se lahko zavlekel in bi bil varen? Ce ga ni pomirilo niti to, da si bila ti z njim na hodniku, je ocitno res problem v tem njegocem mestu pod postelji, ki ga pac potrebuje. In verjetno dokler ne bo imel kaksne alternative, ne bo srecen ne na hodniku, ne v kopalnici, pac nikjer.

Ce imata opcijo...magari mu za zacetek nastimaj eno veliko skatlo, v katero izrezi "vratca", da bo sel lahko notri, se kako njegovo dekco daj notri in mogoce mu bo ok. Ker bo imel mir, temo, zaavetje....ne bo nic skodilo, ce mu prej se s Feliwayem pospricas, da bo ziher....


Ne gre, ker skoz čepi pred vrati. Potem bi morala celo posteljo ven zvleč, pa ne gre, ker ni prostora na tem majhnem hodniku. Ima narejeno na polici za čevlje tak kotiček, pa ga sploh ne uporablja. Na dekah in kavču praktično skoraj ne leži, ker večino časa počiva pod posteljo. Feliway je na hodniku z Murijem 2x1 m in bi po tej logiki moral lebdeti od ugodja, če je za 70 m2.

Tukaj je point, da ima tak koticek, kamor se lahko skrije, tako kot pod posteljo, torej, ne na policki, raje v kaki omari, ce jo imata na hodniku...ali pa kot sem omenila, eno skatlo, kamor se lahko skrije...prednost skatle je tudi ta, da jo enostavno umaknes, takrat ko se hodi tam okoli, ponoci in ko nikogar ni, pa je lahko nastavljena...

In mogoce bi ga potem navajala, da je zaprt na hodniku s svojo skatlo tudi takrat, kadar vaju ni doma...
In ce dodas se vse nastete "droge", ni mornosti, da ne bi uspelo...samo traja vcasih Smiley


Kar se pa spanja na hodniku z mackom tice, te pa popolnoma stekam....jaz sem imela zdaj enega gluhega zacasnika v karanteni in kadar je imel on svoje arije (gluhi macki imajo se tak poseben "odiranje opri zivem telesu" glas  Roll Eyes, da sem jaz v teh vazah gladko pobasala povster in eno veliko blazino za pse in macke in sem na tem spala v sobi z mackom. Samo da je bil mir in da niso sosedje policije klicali, da nekoga koljejo pri nas  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4111 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:50:56 »

  Zdaj bo pa Muri namesto solo petja treniral skok v višino (brez palice).

Eh, ko bi se dal vse tko enostanvo rešit - namesto da daš deca pred vrata, greš v Ikeo po novo posteljo ...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4112 : ponedeljek, 26.07.2010 : 13:55:41 »

Sem že imela škatle po hodniku, pa tisto polico za čevlje sem prekrila, tako da je bila v tistem kotičku tema, pa je samo miša noter lezla, Muri je pa niti pogledal ni. Jaz mislim, da je problem, ker je na hodniku pri izhodnih vratih in tam se sliši lift, pa vse šumi. Tu je pa vse skupaj malce bolj izolirano in občutek varnosti je večji.

Zdaj bo pa Muri namesto solo petja treniral skok v višino (brez palice).

Eh, ko bi se dal vse tko enostanvo rešit - namesto da daš deca pred vrata, greš v Ikeo po novo posteljo ...

Po mojem niti ikee ne bom rabila. On dobi pograd kjer zdaj stoji postelja. Posteljo dam ven na drugo stran. In bo imel Muri svoj prostor, on pa tudi. Pa ne vem, kako bo zadovoljen, ker bo moral šef spati sam  pevka
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4113 : ponedeljek, 26.07.2010 : 14:00:53 »

Strop visok 240 cm. To bo tudi treba malo razmisliti, če je dovolj.
Saj to je tisto, na 30 cm ne moreš nič sram Undecided
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4114 : ponedeljek, 26.07.2010 : 14:20:13 »

Če bo moral šefe spati brez Moon, bo pa sam začel jemat mačka v posteljo, tko mal za stiskat, greš stavit ... pevka
Samo naj pazi, da mu še Muri ne stegne ... vegi
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4115 : ponedeljek, 26.07.2010 : 14:54:13 »

Pa ne vem, kako bo zadovoljen, ker bo moral šef spati sam  pevka
Ja kdo pa je kriv za to? Sam! Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4116 : ponedeljek, 26.07.2010 : 15:01:44 »

Zdaj ze isce kako bi oblozil transporter, da se ne bi mogel poskodovat. Ampak ne bo slo. Razen ce deske zabijem okrog postelje, da ne bo mogel Muri gor. Jao... 
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4117 : ponedeljek, 26.07.2010 : 16:07:23 »

Moon otroci niso obvezni, ti poštimaj, da vam bo lepo.  Wink
Evil ajaaa?! in to iz tvojih ust  očitno si res obupala predaja

moon, kaj ti naj rečem. upoštevaj svoje najbližje, ampak samo do ene mere. moraš tudi nase misliti in kaj bi ti rada Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4118 : ponedeljek, 26.07.2010 : 17:55:20 »

Danes si postaviva sotor in napihljivo blazino v kuhinjo, da ugotoviva, ce je Muriju res toliko do postelje.  predaja   Sef se je strinjal. Potem bomo pa videli, kaj lahko naredimo  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4119 : ponedeljek, 26.07.2010 : 19:10:07 »

Bravo! Cheesy
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #4120 : ponedeljek, 26.07.2010 : 19:19:26 »

Danes si postaviva sotor in napihljivo blazino v kuhinjo
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4121 : ponedeljek, 26.07.2010 : 19:26:13 »

Kul Cheesy
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4122 : ponedeljek, 26.07.2010 : 19:37:13 »

Danes si postaviva sotor in napihljivo blazino v kuhinjo, da ugotoviva, ce je Muriju res toliko do postelje.  predaja   Sef se je strinjal. Potem bomo pa videli, kaj lahko naredimo  Roll Eyes

Samo... Kako naj bo pol maček normalen 
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #4123 : ponedeljek, 26.07.2010 : 19:50:04 »

Samo... Kako naj bo pol maček normalen 

Ampak res...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4124 : ponedeljek, 26.07.2010 : 20:03:38 »

Vidiš, kaj pa če bi kakšen trpežen  baldahin dala okoli postelje, Muri pa naj spi pod njo, samo da ne gre dat praskice šefetu (po moje še te ni, pa kaj, če mu da rep ali taco  v usta, ko smrči?)? Pa še tko fensi ljubezensko gnezdece bi lahko imela.
Logiran
Strani: 1 ... 270 271 272 273 274 [275] 276 277 278 279 280 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines