mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 01:19:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972744 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #4140 : torek, 27.07.2010 : 08:04:43 »

Bravo, frajerji ste.  Smiley
Tudi mi imamo vsaj enkrat na mesec na sporedu "prodal ga bom" ali pa "nazaj jih nesi", ampak jaz sem se že tako navadila na te rošade sredi noči (ti ven, ti not, pa mir, čez dve uri pa druga izmena), da jih opravim v polsnu, dedec pa tudi nima dosti besede, ker mu vedno zabrusim, če bo dojenčka tudi prodal, ko se bo drl petkrat na noč. Še vsak se je navadil, pa ni hudič, da se ne bi tudi tvoj  Grin
Če ne, bosta pač vidva kampirala v kuhinji, njuni visočanstvi bosta pa v postelji. Glejta na to s pozitivne plati: le redki imajo tako zanimive dogodivščine v lastnem domu.
 Kiss Kiss Kiss vsem trem kosmatinčkom.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4141 : torek, 27.07.2010 : 08:23:07 »

In Muri zdajle piše na mačji fejsbuk: Končno sem ju zdresiral, madona, sta butasta k streli, kolk časa rabita, da zakapirata, kaj se od njiju pričakuje  Angry No, še par noči, da se prepričamo, da sta si zapomnila, potem pa gremo na naslednji trikec  Evil
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4142 : torek, 27.07.2010 : 08:28:29 »

 
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #4143 : torek, 27.07.2010 : 08:37:38 »

In Muri zdajle piše na mačji fejsbuk: Končno sem ju zdresiral, madona, sta butasta k streli, kolk časa rabita, da zakapirata, kaj se od njiju pričakuje  Angry No, še par noči, da se prepričamo, da sta si zapomnila, potem pa gremo na naslednji trikec  Evil

Kje jih najdeš?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4144 : torek, 27.07.2010 : 09:56:59 »

Moonbeam in Cats, obema hvala za močno polepšan dan!  Kiss

  Ne morem se nehat smejat. Najprej kronološki opis dogajana od moon, potem pa še mačji fejsbuk. O mater...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4145 : torek, 27.07.2010 : 10:02:44 »

Vi ste čist tidutidu Roll Eyes Roll Eyes predaja
Da mene maček/pes izseli iz spalnice, mu vse kocine preštejem, majke mu Shocked Shocked
Za brat ste pa zabavni, res je, pa še lajf imate zelooooo pester Grin Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4146 : torek, 27.07.2010 : 10:13:29 »

Jaz samo nekaj upam (in ja, se režim, ker si živo predstavljam scene, ampak ...): da bo IT dobil zadoseten EMPIRIČEN dokaz, da je vse, kar je treba narest, to, da maček pač spi na postelji s tabo. As simple as that. Pika. Drugač obljubim, da mu lastoročno spišem program v jeziku, ki mu je najbolj všeč, da bo postopek lažje razumljiv.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4147 : torek, 27.07.2010 : 10:19:01 »

Vi ste čist tidutidu Roll Eyes Roll Eyes predaja

 Afro Tega izraza pa že dolgo nisem slišala! 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4148 : torek, 27.07.2010 : 10:21:21 »

Mulc že celo jutro spi na postelji. Očitno ga prostor pod posteljo ne mika več tako zelo, da bo zdaj kar gor ostal. Kavč je tud super, a tja pa ne bi šel  Angry  
Danes bova zelo očitna, da greva spati v kuhinjo, ker včeraj naju ni videl. Mislim, pa, da si je on kar najino posteljo izbral  trmoglavka  pevka
I give up  predaja

Sej jaz verjamem, da je tole vse skupaj zabavno. Zame niti ni, čeprav delujem tako. Maček ima težave. Pustiti ga ne morem, da si poskoduje kaj. Pustiti ga ne morem, da skače po vratih celo noč, ker mi na vrata dela rise s kremplji, ki niso moja, pa še sosedi se bodo pritožili, ker tole se ziher čuje ven. Dec mačka ne spusti na posteljo. Začaran krog  trmoglavka  

No pa ko ste tako pogumni, kaj bi naredili vi?
Rekli fantu, naj popoka in gre, ker se mu zdi absurd, da spi sam na pogradu, ker ne živi s cimro ampak punco ali pa da mu maček skače po glavi?
Zaprli mačka v transporter, dokler ne bi pristal na mizi zaradi luknje v nosu?
Zaprli mačka ven, dokler se ne bi sosedi pritožili in te vrgli ven?

Pa še nekaj je, jaz tega mačka ne dam, ker je moj. In tako bo še naslednjih 15+ let  

Jaz samo nekaj upam (in ja, se režim, ker si živo predstavljam scene, ampak ...): da bo IT dobil zadoseten EMPIRIČEN dokaz, da je vse, kar je treba narest, to, da maček pač spi na postelji s tabo. As simple as that. Pika. Drugač obljubim, da mu lastoročno spišem program v jeziku, ki mu je najbolj všeč, da bo postopek lažje razumljiv.

Tudi jaz to upam, ker drugače ne bo šlo.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4149 : torek, 27.07.2010 : 10:27:11 »

Citat
No pa ko ste tako pogumni, kaj bi naredili vi?
Rekli fantu, naj popoka in gre, ker se mu zdi absurd, da spi sam na pogradu, ker ne živi s cimro ampak punco ali pa da mu maček skače po glavi?
Zaprli mačka v transporter, dokler ne bi pristal na mizi zaradi luknje v nosu?
Zaprli mačka ven, dokler se ne bi sosedi pritožili in te vrgli ven?

Definitivno bi moral popustiti fant, ker je razvidno, da drugi dve opciji nista mogoci. Cool
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #4150 : torek, 27.07.2010 : 10:27:18 »

moonbeam pri nama je bilo tako, da je najprej nekaj jamral, ker je Zara začela spat na postelji, pa pol je jamral, ker konec leta dobiva še eno in ga skrbi (beri je tečen), če bo tamala tud na postelji spala, pa sem mu lepo povedala, da to dobi z mano v kompletu in da če mu kaj ni prav lahko kar gre.
No, ni šel, tako da Zara še vedno spi na postelji (največkrat jo celo on gor pokliče Roll Eyes) in tud naslednja bo, če nam bo pasalo Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4151 : torek, 27.07.2010 : 10:41:41 »

Sej podnevi je vse ok. Ležita včasih oba na kavču. Ko pride pa noč...  Lips Sealed   Pa Flip tudi ne sme spati na postelji, ampak on je priden tam kjer je. Muri pa pač zahteva svoje  Evil   Ne vem kaj bo še iz tega. Meni počasi potrpljenja zmanjkuje  sram     
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4152 : torek, 27.07.2010 : 10:57:22 »

Pa saj smo ti predlagali dovolj ŠIROK pograd, da na zgornji postelji spita vidva OBA.
Maček pa sam na spodnji butnglavc predaja
Moon vem da imaš problem, ampak če je Boštjan sicer OK fant, ga ni kar tako za čez vrata postavit.
Kaj pa predlaga on? Ali se je samo vkopal na stališču, da maček ni za na posteljo, pa konec, rešitev pa sama poišči.
Ker živite v kompletu bosta morala skupaj nekaj natuhtat. Že to da je pristal na kampiranje v lastnem stanovanju je zame fuuuul veliko Shocked Shocked. Pomojem se bo počasi odtajal, glede na tole epizodo s kampiranjem.
Ker če je pa pripravljen prekiniti zvezo zaradi enega mačka in postavi ultimat - maček ali jaz, potem pa itak na dolgi rok ne bi šlo, glede na to, kakšen imaš ti odnos do živali Undecided Undecided.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #4153 : torek, 27.07.2010 : 10:59:23 »

moonbeam, bo fant popustil, bo. Od včeraj verjamem v tovrstne čudeže; moj, ki mi je še ob vsakem začasniku priredil res celo štalo, res res res ornk, je včeraj sam pripeljal domov eno zavrženo muco. "ja sej jo nisem mogu tam pustit, nobenga nima"... Upam, da ni bil to le totalen trk polne lune!  Grin
No pa tudi princeska Tasha, za katero uradno sploh še ne ve, da (že kar nekaj časa) ni več začasnica, ampak mojamoja, zadnje čase spi pri nama (pa še pesjanka Pika) - tko da ej, je upanje, je!  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4154 : torek, 27.07.2010 : 11:05:17 »

Ta pograd za oba bi načeloma bil, ampak ga je treba dobiti takšnega, da bodo mere ok. Tale v ikei je previsok. Potem mi pa postavlja vprašanje, kaj pa, ko bodo otroci, bova spala na pogradu?  Tongue  In kaj če bo maček želel k otrokom lezt, in bo želel spati pri njih v sobi...  Roll Eyes   
Res upam, da se bo odtalil, ker maček je prepričan, da je ta prostor na postelji njegov, ker je tu še najbolj varno. 
Logiran
Strani: 1 ... 272 273 274 275 276 [277] 278 279 280 281 282 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines