mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 03:19:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303 304 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975319 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4470 : petek, 08.10.2010 : 12:17:19 »

Moon jaz bi pa reklamirala tega muriotija. Sem prčakovala tole krat 100 najmanj Tongue.

Ja, za pravo predstavo boste morali sem prit, pa vstopnico kupit. Cena kart je odvisna od sedežev. Če so lahko vstopnice za predstavo JOSÉ CARRERAS-a po 200 eur, vam Muri da popust in jo dobite že pol ceneje  Cool  Drugače je pa to bilo odpeto v kuhinji. V kopalnici so pa ponavadi tiste prave uspešnice, ampak mi ga ne rata posnet, ker me sliši, da se približujem in potem neha. Že tukaj v kuhinji je bil nekam previden, ker je slišal, da nekaj šušlja na hodniku  Tongue

Ampak kako, ko so odloči, da je čas za kako kitico ali dve, odmašira v kopalnico in začne prepevat, al kako? kaj pa še bi naletel na zaprta vrata?

Pri Muriju je tko, da ima čez dan tudi dosti za povedati. Prava predstava je seveda zvečer in ponavadi kr v kopalnici. Če je ta zasedena gre v kuhinjo, če je pa kuhinja pa v dnevno. Vedno poje sam, kar pomeni, da če sem jaz v kuhinji, bo šel v dnevno. Če bi bila kopalnica zaprta bi šel v drug prostor, oziroma počaka, da se prostor odpre. Kopalnica je ponavadi vedno odprta, ker imata wc noter. Nimam pojma, zakaj to počne. Nas sploh ne moti. Ko rata res, ampak res preglasen in ko to traje in treja, grem samo do njega in ga prosim, če utihne in zapusti prostor. Ponavadi to naredi, gre ven in ne poje več  Smiley  Očitno mu paše. Pa glede na to, da to počne vsak dan, bi rekla, da bo to še dolgo počel  Grin 


Sem bila pa včeraj prav šokirana. Oba sta se šla malo k vetu pokazati, zaradi ušes. Muri je seveda jasno in glasno povedal, kaj si misli o zaprtem transporterju in prepeval in stokal. Ko sem ga dala ven v ambulanti, se je prhljaj kar usul iz njega  Shocked   Skoraj me je kap. Sicer ima malo prhljaja, ampak tole včeraj je bilo pa grozno. Dlake so kar letele ven. Potem zvečer, ko sem prišla domov iz službe, pa ni bilo več sledu o prhljaju. Kaj takega  Lips Sealed  Imamo pa zdaj borbe, ker jima moram ušesa čistit in otonazol noter dajat. Zelo sta nesrečna in me vsakokrat poskušata fentat  Roll Eyes  Kaj češ, kar se mora se mora. Najprej razkužimo njuna ušesa, potem pa še moje bojne rane  Tongue 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4471 : petek, 08.10.2010 : 12:43:21 »

Mi smo tudi to zoprnijo meli pred časom. Mogoče preventivno namesto Frontlina še Flipu eno ampulo Strongholda stisneš gor. Meni je vetka takrat tko svetovala. Pa čimmanj bojnih ran Tongue.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4472 : petek, 08.10.2010 : 12:53:31 »

Hm, po strongholdu je moji trini dlaka tako enormno odpadala, da sem mislila, da sem dobila ježevca čez poletje v stanovanje Tongue. Ostala je le še tista zgornja dlaka, podlanko smo celo izkrtačili oz. je sama intenzivno odpadala.
Da je bil stronghold, vemo, saj ga je dobila samo ona, ostala dva sta bila normalna. Je pa pomagalo.
Samo toliko, da se ne boš ustrašila, če jim boš to dala.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4473 : petek, 08.10.2010 : 13:33:28 »

Ja, Mila je tudi takšna, le malo jo grdo pogledaš, pa se prhljaj pojavi, da je cela bela. Ma, njej zadostuje že, da misli, da jo je kdo grdo pogledal. Wink

Zdravila ni - zelo pazim na hrano, pazim, kako jo češem, veliko jo crklam... Pa skušam omejit stres na minimum, predvsem.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4474 : petek, 08.10.2010 : 14:28:03 »

Pici ima izcedek iz učka naslednjih 14 dni, če jo vlečem k vetu. E.T. tudi dobi od stresa prhljaj.
Milenca ima pa prhljaj in stres in vse ostalo itak skoz. Tko da ne boš tekla po Head&Shoulders prec Tongue.
Čakam da mi rata posnet naše arije. Bi lahko priredili eno tekmovanje Tongue.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4475 : nedelja, 10.10.2010 : 21:55:50 »

Mace so že bolje, borbe še vedno so, ampak šefico to sploh ne gane. Reve nimajo izbire  Roll Eyes 

Mene so pa danes peljali na svež zrak  Cheesy Nismo se šli pešadijo, ker šefici štjakajo kolena, zato smo se pa peljali s tem...


Ok, ne glih s temle, smo pa šli, po bližnici na vrh  Wink
Čakal sem na vrsto. Karta za nas pse stane 6 eur, mene so spustili noter zastojn, šefa sta pa morala plačati  Azn Afro


Vstop na vzpenjačo, brez zadržkov  Cool


Tole je bilo pa ful čudno, ker ponavadi drevesa gledajo mene dol, zdaj se pa jaz njih dol gledal  Huh


Zelo priden Flipi  Roll Eyes


Čudne stvari so letele po zraku mimo nas  Huh


Na vrhu nas je pričakalo tole   Cool


Pogled na Triglav za Flipijem na levi  Cheesy




Divjanja je bilo bore malo, ker je šefica pozabila sledni povodec DOMA  Angry Lips Sealed


Narava je res pisana  Smiley


Sledila je degustacija planšarskega sira  Azn


Hja, če hočeš biti in...  Cool


Itak, najlepši  Kiss


Zakaj bi hodil po tleh, če lahko hodim po robu  Tongue




Počasi je bilo treba iti nazaj dol.




In kaj si misli vrli ptičar o srečanju z labodom  Evil 
Boštjaaaaaaaaaaaaaaan pomagiiiiiiiiiiiiiiii  Shocked  tale bel labod me bo fental   Lips Sealed


Super je bilo, čeprav bi bilo še bolje, če bi šli peš, ker je bilo tole za Flipija čisto premalo  Smiley 

Lp, Flipi Flop   Wink


Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4476 : ponedeljek, 11.10.2010 : 09:47:03 »

Super izlet in še boljša reportaža kot vedno od tebe, Flip  Kiss Kiss Kiss Si pa pogumnež  Cool
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #4477 : četrtek, 14.10.2010 : 11:16:16 »

Naš Muriotti  Kiss



IIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiIIIIIIIIIIIIIIIIII, kako krasen maček!!!!  Evil
Bi skoraj napisala, da najlepši, če ne bi bila pri nas doma še 2 lepša!!!  Tongue

Evil (mogoče pa kdo dojame?!?)  predaja
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4478 : četrtek, 14.10.2010 : 13:47:52 »

 Grin Grin Grin pevka
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4479 : četrtek, 14.10.2010 : 14:02:12 »

Obstajajo pač še lepši na tem svetu Smiley

Takile na primer  Cool
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4480 : četrtek, 14.10.2010 : 14:07:53 »

Obstajajo pač še lepši na tem svetu Smiley

Takile na primer  Cool

 Shocked Shocked  Shocked
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4481 : četrtek, 14.10.2010 : 14:14:55 »

Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4482 : četrtek, 14.10.2010 : 17:06:27 »

Iiiiji niso potrebni Smiley   Jaz vem, kaj imam doma Smiley   Tale tema, ki bo kmalu slavila 300 strani  Roll Eyes pa obstaja zaradi enega razloga. Ker moon rada piše o svojih pridnih in tanajlepših kepah dlak  Kiss 

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4483 : četrtek, 14.10.2010 : 17:13:36 »

Itak, vsi naši, vsi najlepši Tongue.
Čestitke za 300 kosmatih in repatih strani!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4484 : četrtek, 14.10.2010 : 18:50:31 »

Čestitke za 300 kosmatih in repatih strani!

Se pridružujem čestitkam ob tako spoštljivi številki in predlagam, da ljubljansko kliniko 300 kosmatih prosiš za kakšno sponzorstvo.
Npr.:
- rutke z njihovim logotipom za Flipa;  Cool
- seksi klobuček za Murija  ,
- nahrbtnik zate;
- pelerinca za Boštjana  Evil   

- in podobno.

Treba je združit prijetno s koristnim! Wink Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303 304 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines