mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 03:53:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 297 298 299 300 301 [302] 303 304 305 306 307 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975333 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #4515 : nedelja, 17.10.2010 : 21:51:36 »

Črnim in tistim malo manj črnim Wink se je tako in tako bolj težko izogniti, ker sami poskrbijo, da so opaženi... Tongue Roll Eyes Evil Sicer se mi pa Nejka v pisanem zdi kar malo kičasta. Tongue Undecided Edino zaradi teme imava neko delno odsevno ovratnico, vse ostalo je pa res... ...črno. Lips Sealed Tongue In to celo več trgovin obhodim (kar je meni sicer muka od muke), da dobim takšno čiiiiiiiisto navadno črno - brez raznih dodatkov in okraskov... Tongue Bom vsaj en rumen odsevnik nabavila, da kdaj kasneje res ne bo kakšnih barvnih fobij... predaja
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4516 : nedelja, 17.10.2010 : 23:42:46 »

Meni se tudi zdi da mu ta barva plaščka lepo pristaja Cheesy Wink ga malo poživi ker je črn..

Moj Poppy ima pa tudi roza povodec pa ko sem ga kupovala v trgovini mi je prodajalka rekla da roza ravno ni za fantke (pse), samo njemu lepo paše roza barva in ima tudi eno roza rutico pa je pravi cortek, ljudje so samo omejeni Tongue, ha-ha... Wink

Flipi, če ti kdo reče da nisi super, kar povej mu kar sem jaz rekla, da si faca v tem plaščku! Cool Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4517 : nedelja, 17.10.2010 : 23:53:27 »

Flipi, če ti kdo reče da nisi super, kar povej mu kar sem jaz rekla, da si faca v tem plaščku! Cool Wink

Flipi je zelo samozavesten pes  Tongue, kljub kastraciji  Evil in nima težav s sprejemanjem palete barv  Roll Eyes  Evil   Pa črna gre itak z vsem  pevka
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4518 : nedelja, 17.10.2010 : 23:54:42 »

Meni je tudi zelo všeč v tem plaščku  Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4519 : nedelja, 17.10.2010 : 23:56:03 »

Flipi je zelo samozavesten pes Tongue, kljub kastraciji Evil in nima težav s sprejemanjem palete barv Roll Eyes Evil Pa črna gre itak z vsem pevka

Pravilno, pravilno da je samozavesten, saj je pravi lepotec! Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4520 : ponedeljek, 18.10.2010 : 01:40:36 »

Flipi je zelo samozavesten pes  Tongue, kljub kastraciji  Evil in nima težav s sprejemanjem palete barv  Roll Eyes  Evil   Pa črna gre itak z vsem  pevka
Flipi je pravi mestni moški, modno osveščen, pa še intelektualc zraven, a ne Wink
Meni je plašček v kombinaciji s Flipom fuuuul všeč (na kakšni beli pudljici ga pa še opazila ne bi Tongue)
Go, Flipi top model Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4521 : ponedeljek, 18.10.2010 : 08:28:21 »

Flipi je pravi mestni moški, modno osveščen, pa še intelektualc zraven, a ne Wink

A se ne reče temu metroseksualc? Wink Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4522 : ponedeljek, 18.10.2010 : 09:51:11 »

Flipi je pravi mestni moški, modno osveščen, pa še intelektualc zraven, a ne Wink
Meni je plašček v kombinaciji s Flipom fuuuul všeč (na kakšni beli pudljici ga pa še opazila ne bi Tongue)
Go, Flipi top model Cheesy

Hja, zdaj ko hodimo v veliko šolo smo pa res ratali malo intelektualni  Cool  Ma, nimam kaj reč, priden je, ne vedno, ampak večino časa  Wink

A se ne reče temu metroseksualc? Wink Cool

Tole smo našli  Roll Eyes
Metroseksualec je moški, ki ga je v zahodni družbi ustvarilo potrošništvo, urbani način življenja in množični mediji. Spoznajte ta nov tip moškosti!

Khm...  Roll Eyes  Pa prosim, Flipi je res malo ostrižen, se pa ne depilira  Grin  Parfuma ne uporabljamo  Roll Eyes  Oblek=ovratnic imamo res ene par, ampak nag pa res ne more bit  Roll Eyes


Ena jutranja s treninga ob kolesu  Cool

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4523 : ponedeljek, 18.10.2010 : 10:19:51 »

O Flipi, super, ti tudi kolesariš!
Mi smo, odkar smo odkrili kolesarjenje, njegovi zvesti privrženci. In če ga kdaj za par dni izpustimo, dobimo to, kar smo imeli to soboto v šoli butnglavc. Skratka, kolesarjenje zdravi, normalizira, zabava, utruja in je sploh zakon - vadite še naprej, pa boste res vedno pridnejši, če je bit spričo hude šefice bolj priden sploh še mogoče Tongue.

P.s.: Pa roza plašček ! Flipi, zdej pa nisi več črni seter, ampak trend-setter!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4524 : ponedeljek, 18.10.2010 : 10:23:28 »

Flipi metropesualec  veselje
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #4525 : ponedeljek, 18.10.2010 : 10:37:46 »

Jee, Flip... ti imaš pa tako gej plašček . Kul! Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4526 : ponedeljek, 18.10.2010 : 10:38:29 »

O Flipi, super, ti tudi kolesariš!
Mi smo, odkar smo odkrili kolesarjenje, njegovi zvesti privrženci. In če ga kdaj za par dni izpustimo, dobimo to, kar smo imeli to soboto v šoli butnglavc. Skratka, kolesarjenje zdravi, normalizira, zabava, utruja in je sploh zakon - vadite še naprej, pa boste res vedno pridnejši, če je bit spričo hude šefice bolj priden sploh še mogoče Tongue.

P.s.: Pa roza plašček ! Flipi, zdej pa nisi več črni seter, ampak trend-setter!

Vse obvladamo, kolesarjenje, rolanje, hribolazenje, dirkanje  Cheesy  Ni da ni  Grin
Trend-setter  Grin   Ja, ptičarska kri še vedno teče po žilah. Včeraj so srne dirkale po travniku. Flipi pa tkole  Shocked  Potem je pa skoz gor po travnikih gledal, če bo še kaj letelo in je pozabil nos po tleh vlečt. Norc lovski  Evil

Flipi metropesualec veselje

 Azn  Cool
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #4527 : ponedeljek, 18.10.2010 : 11:28:07 »

Flipi metropesualec  veselje

   Azn
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4528 : ponedeljek, 18.10.2010 : 16:41:48 »

Meni je tudi zelo všeč v tem plaščku  Kiss

Tudi meni  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4529 : ponedeljek, 18.10.2010 : 22:57:55 »

Prav paše mu tale ciklam plašček! Čeden Flip!  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 297 298 299 300 301 [302] 303 304 305 306 307 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines