mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 03:31:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 340 341 342 343 344 [345] 346 347 348 349 350 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975327 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5160 : petek, 25.03.2011 : 11:21:57 »

Iskrene čestitke obema še od mene Smiley
Veliko lepih skupnih let vama želi eden, ki je naredil tak korak pred 30 ... Wink

Opala 30 let  Smiley  To je dolga doba. Meni je sploh super, ko slišiš koga, ki s takšnim navdušenjem pove, da se je ženil pred tridesetimi leti in da še vedno traje. Mirc, zdaj pa pogumno do hrastove (80 let) Afro

Iiiiiiiiiiiiiiiiii, tole je pa nadvesoljski kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič, da veš, Moon Cheesy
Kako sta luštna skupaj (pa ne samo na sliki, sem presrečna, da sem vaju imela v nedeljo čast oba spoznati Wink

Bravo za pogum in same pametne odločitve (tista o frizerju je sploh d-best Grin ... če si predstavljaš, da bi šlo denarja za en kuuuuup priboljškov za takosmate v enem dnevu takole pevka ). Pa da ne govorimo koliko žakljev briketov bi koštala zakuska za "obvezne" svate (beri nepotrebno žlahto Tongue ). Pa kolk šolnin za Flipa bi šlo za eno novo obleku ... uuuufa.

Bistvo poroke pa je drugje in vidva sta ga našla. Naj vaju sreča spremlja vse življenje Kiss

Tudi mi smo bili veseli, končno spoznat kraševce  Wink   Kar se pa denarja tiče, hja, imam jaz eno tako fobijo, ko je treba kaj zame zapravit, ker je škoda denarja  Tongue  Sej, če bi bilo treba Flipa k frizerju peljati, ne si misliti, da ga ne bi  Evil  

Se pridružujem želji od Sunnyday, glede pričakovanj od žlahte pa samo smeh !
Moon, mene pa firbec, če te je mogoče on prisilil v poroko - zna bit, da je hotel le nevtralizirat tvoj južni priimek (Grin), če že od špeha in vsega ostalega revež nima nič?
Ker živet z nekom na -ič, to bi pa bila katastrofa svetovnih če že ne kar vesoljnih razsežnosti, praktično nemogoče skratka... Wink Grin!

P.s.: ful maš luštno obleko, je taka, da si v njej še vedno ista ti, ne pa ena mala glava nasajena na veliko sneženo kepo (take so mi ene neveste sredi tiste napihnjene beline z na vse strani štrlečimi čipkami, ker to res redko kateri paše)


Priznam, da je bilo vršenih nekaj pritiskov na takrat še fanta, ko se je šlo po prvo mačko, pa po drugega psa, pa po drugo mačko  Roll Eyes  Poroka je bila pa čisto tko skupna odločitev. Pa se je čakalo na eno familijo, da se poštima, pa na drugo, pa sva potem ugotovila, da sploh nikogar ne bova prosila, da pride, pa se naj potem štimajo, kolikor hočejo. Folk sploh ne ve kaj hoče, če pa že ve kaj hoče, so pa to take žleht misli. Lahko rečem samo to, da sem vesela, da če si že žlahte ne moreš izbrat, si lahko vsaj ljudi, ki so del tvojega življenja in to je vse kar potrebujemo, ne pa neke zlagane žlahte in španske nanizanke  Lips Sealed  

Joj, tale opis belih poročnih zadev... ta pa je res pravi za večino nevest.
In moon, najlepša nevesta, kar sem jih do sedaj videla, si bila! Ravno s to pomladansko oblekco. No, ženin mora itak sledit nevesti... Smiley


He he, glede obleke pa nisem nikoli razmišljala, kaj bi oblekla. Vedno sem vedela, da belih čipk pač ne bom oblačila. Če bi imela malo več časa (sej ne da sem ga želela  Tongue) bi verjetno oblekla kaj podobnega, pomladno-poletno lahkega in preprostega. To obleko mi je podarila ena zelo dobra prijateljica, ki je drugače v Ameriki doma, sicer tko ene 10 let in več nazaj, ampak sem jo imela zavito v omari in jo šparala. Je bila njena najljubša in že takrat mi je rekla, da ve da je ne bom nosila, ampak da ima občutek, da mi bo nekaga dne prišla prav, za kakšno posebno priložnost. In ta priložnost je prišla in sem vesela, da sem jo takrat dobila, ker je bila kot nalašč za to. Življenje te marsikaj nauči, sploh to, da tisti po krvi, ki naj bi ti bili blizu in ti želeli srečo, so ravno ti nekje daleč v Ameriki, medtem ko so tisti, ki so pa res fizično daleč, vedno blizu, ker ti iz srca želijo, da ti uspe. In to mi je dovolj. Nikoli se ne gre za število, ampak pristnost te peščice, ki te nikoli ne pusti na cedilu. In ja, jaz vem, da sem bogata, ravno zaradi te peščice ljudi, ki so vedno tu in ne zaradi številne žlahte, zaradi katere se včasih počutiš kot sirota. Naj se štimajo  Cool

Tako da, HVALA, še enkrat vsem za čestitke  Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5161 : petek, 25.03.2011 : 11:23:26 »

 Wink

http://www.youtube.com/watch?v=MXAUaJ6Pcd8&feature=related
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5162 : petek, 25.03.2011 : 11:23:58 »

No, juznjakom se ni dalo pol hise, zdaj ko so pa ozenjeni, kar je je, se jih bo pa baje na njivi ponucalo, baje  

Boštjanovi so s snaho imeli izjemno srečo, če se jo bo dalo na njivi ponucat Smiley

ubogi sin od moje tašče je nabasal na tako, ki še za na njivo ni dobra, ne loči različnih vrst solat, pa sploh kuhat ne zna in jih nikoli ne povabi na kavo.
na družinska srečanja vlači s sabo mačka z mačjo hrano in kahlo, ker se ji nikakor ne da dopovedat, da maček ni za not. in zdaj si je navlekla še mačko.
kam gre ta svet Sad

moonbeam,  ful ste luštkani, uživajte maksimalno Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5163 : petek, 25.03.2011 : 11:40:24 »

Boštjanovi so s snaho imeli izjemno srečo, če se jo bo dalo na njivi ponucat Smiley

ubogi sin od moje tašče je nabasal na tako, ki še za na njivo ni dobra, ne loči različnih vrst solat, pa sploh kuhat ne zna in jih nikoli ne povabi na kavo.
na družinska srečanja vlači s sabo mačka z mačjo hrano in kahlo, ker se ji nikakor ne da dopovedat, da maček ni za not. in zdaj si je navlekla še mačko.
kam gre ta svet Sad

moonbeam,  ful ste luštkani, uživajte maksimalno Smiley

Snaha je v bistvu malo iz forme, ampak ima kr dolgo delovno dobo na njivi, tako da zna držati za motiko, ampak noče. Pa da se govori take okrog je kriva ženski del, moška je super Wink Škoda moje hrbtenice in mojega časa. Raje sedim dve uri doma in se igram z mačkami. In samo eno lopato še dvigujem, to je mačja lopatka za drekce  Evil  Če bomo pa kdaj v hiši, bom pa z veseljem delala na svojem vrtu  Smiley   

Drugače pa, bravo žena od tega sina z mačjo hrano  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5164 : petek, 25.03.2011 : 11:51:32 »

Joooj kok ste vi čudni, Jaz bi si pa takoj, ampak res takoj še eno ogromno ohcet zorganizirala in spet bi imela gor na glavo nasajene umetne kitke Evil in bila oblečena v belo obleko Cheesy
Sem si za ohcet privoščila in sem bila izjemoma enkrat v življenju dolgolaska pevka super
Aha, je pa res, da bi bili svatje popolnoma drugi, kot so bili na prvi ohceti, to pa ja Evil Roll Eyes Tongue

Ampak, kakor komu paše, jaz občudujem tudi tiste, ki se odločijo čist za simpl izvedbo Smiley. Meni je poroka kul in bi bila težko koruznica predaja
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5165 : petek, 25.03.2011 : 12:00:18 »

Važno je, da si to kar si s stilom. Kocka, a si ti predstavljaš Moonbeam z na glavo nasajenimi umetnimi kitkami?
Mene že samo misel na to tolk zabava, da bi potem na vsak način hotela bit med vsemi tistimi 250 svati Evil.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5166 : petek, 25.03.2011 : 12:03:24 »

Važno je, da si to kar si s stilom. Kocka, a si ti predstavljaš Moonbeam z na glavo nasajenimi umetnimi kitkami?
Niti ne, ampak VERJEMI, tudi mene si ni nobeden Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5167 : petek, 25.03.2011 : 12:06:50 »

Kocka, a si ti predstavljaš Moonbeam z na glavo nasajenimi umetnimi kitkami?
Mene že samo misel na to tolk zabava, da bi potem na vsak način hotela bit med vsemi tistimi 250 svati Evil.
Jaz tudi, jaz tudi Tongue Si pa predstavljam, da bi Moon kljub visoki frizuri in ogromni beli krinolini za pasom nosila ... vrečko s pasjimi priboljški Grin

Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5168 : petek, 25.03.2011 : 12:09:13 »

lopata ... rotfl Smiley

saj se vedno lepo opravičim ... da me ne bo na družinski sešn, ker moram mačka pazit.
pol pa s cmokom v grlu in stisnjenimi zobmi rečejo, da lahko pride tudi on.
je pa kar zajebano, ker ga je treba skoz lovit.
božični večer je bil res pester.
če bi tašča videla kužno žival (ki ni za not), kako je carovala na zelo slovesno okrašeni mizi s kozarčki, pogrinjki, čipkami in ostalim kičem, bi jo ziher fršlok. še dobro, da je skočil gor ravno takrat, ko nje ni bilo v jedilnici.
al pa kako je rasturaval njene rože.
al pa kako je iz jaslic klatil ovce.
in zdaj bosta dva  Evil Evil Evil

ni problem delat karkoli, pa pomagat pa tko naprej. problem je poslušat neumnosti. moški imajo selektiven sluh - moj sploh ne sliši tistega čvekanja. ženske imamo pa to smolo, da ljudi vljudno poslušamo in vse slišimo.
zato jim je treba postaviti meje do kam smejo takoj na začetku - veliko bolje prva zamera kot zadnja. če na začetku prijazno popuščaš in misliš, da se bodo unesli, je to napaka, ker ti zrastejo čez glavo.
v prvi zvezi sem naredila to napako.
drugič pa ne. in stvar špila že 16 let brez problemov in vmešavanja v notranje zadeve. pogoj je pa ta, da moraš biti na svojem.

tako da je veliko bolje, da sta na svojem, kajti za tiste pol bajte, bi bila cena veliko previsoka in na dolgi rok te to fenta.
svoboda, mir in dom, kjer se dobro počutiš, je nekaj najlepšega.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5169 : petek, 25.03.2011 : 12:12:29 »

Jaz tudi, jaz tudi Tongue Si pa predstavljam, da bi Moon kljub visoki frizuri in ogromni beli krinolini za pasom nosila ... vrečko s pasjimi priboljški Grin
... in še en par unih za drekce

Tale poroka od moon me spominja na lastno, le da sem malodane na njo zamudila, ker se mi je pot na registracijo zaprl smetarski tovornjak, in ni bilo ne naprej ne nazaj, dokler niso celo ulico detajlno obdelali Grin Bi že takrat mogla vedeti, da mi je življenje dalo znak, da se raje vrnem domov, pa nisem pravočasno razumela dovtipa Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5170 : petek, 25.03.2011 : 12:16:29 »

Joj, zdej bom pa res umrla od smeha, ampak je pa poučno...
Tole je pripravniško branje za vse bodoče mladoporočence!  Grin
Žvale so pa itak dobro in upravičeno opravičilo za odsotnost na povabila na (Ne)željenih obiske.
 Kiss Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5171 : petek, 25.03.2011 : 12:33:31 »

Vi se kar smejte. Moon je v mladosti imela svoje kite in to čez rit  Smiley  Ampak to zato, ker je bilo mami všeč, meni je bila pa muka  pevka 

Čeprav, kocka s kitami   

Sicer pa, če bi želela imeti mojo sanjsko poroko, bi to zgledalo čisto drugače  Roll Eyes Pa kaj češ, vsega tudi ne moreš imeti  Tongue


lopata ... rotfl Smiley

saj se vedno lepo opravičim ... da me ne bo na družinski sešn, ker moram mačka pazit.
pol pa s cmokom v grlu in stisnjenimi zobmi rečejo, da lahko pride tudi on.
je pa kar zajebano, ker ga je treba skoz lovit.
božični večer je bil res pester.
če bi tašča videla kužno žival (ki ni za not), kako je carovala na zelo slovesno okrašeni mizi s kozarčki, pogrinjki, čipkami in ostalim kičem, bi jo ziher fršlok. še dobro, da je skočil gor ravno takrat, ko nje ni bilo v jedilnici.
al pa kako je rasturaval njene rože.
al pa kako je iz jaslic klatil ovce.
in zdaj bosta dva  Evil Evil Evil

ni problem delat karkoli, pa pomagat pa tko naprej. problem je poslušat neumnosti. moški imajo selektiven sluh - moj sploh ne sliši tistega čvekanja. ženske imamo pa to smolo, da ljudi vljudno poslušamo in vse slišimo.
zato jim je treba postaviti meje do kam smejo takoj na začetku - veliko bolje prva zamera kot zadnja. če na začetku prijazno popuščaš in misliš, da se bodo unesli, je to napaka, ker ti zrastejo čez glavo.
v prvi zvezi sem naredila to napako.
drugič pa ne. in stvar špila že 16 let brez problemov in vmešavanja v notranje zadeve. pogoj je pa ta, da moraš biti na svojem.

tako da je veliko bolje, da sta na svojem, kajti za tiste pol bajte, bi bila cena veliko previsoka in na dolgi rok te to fenta.
svoboda, mir in dom, kjer se dobro počutiš, je nekaj najlepšega.

In zdaj bosta dva  Grin

To za na svojem sem jaz že od vsega začetka prakticiram. Me je pa zanimalo, kakšen bo njihov odziv in razlogi, zato smo se za hec tudi o tem pogovarjali. Jaz pač moram vedeti to, kar že itak vem  Roll Eyes Kar se pa selektivnega sluha tiče, imam to genetsko, neozdravljivo napako že od rojstva, s tem, da imam tudi fajn procesor in mape za razvrščanje v glavi, tako da je vso podstrešje fajn poštimano. Veliko poslušam, vse opazim in malo govorim  Cool  Zato mi pa nič ne uide  Evil  Kljub temu, jaz jih imam vse rada, ko rečem adijo pa sploh   
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #5172 : petek, 25.03.2011 : 12:45:57 »

Sicer pa, če bi želela imeti mojo sanjsko poroko, bi to zgledalo čisto drugače  Roll Eyes Pa kaj češ, vsega tudi ne moreš imeti  Tongue

Jaz bi se pa poročila samo zato, da bi si lahko omislila obleko Vere Wang   Evil   Wink

Zdaj pa resno, a ste si ve poročene ženske od vedno želele poroko?
Ker mene pri 28-letih ne mika niti malo, če mi pa kdo še o otrocih začne, potem se pa res na hitro poberem proč.
A si potem premisliš?  Undecided
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5173 : petek, 25.03.2011 : 13:25:56 »

Jaz bi se pa poročila samo zato, da bi si lahko omislila obleko Vere Wang   Evil   Wink

Zdaj pa resno, a ste si ve poročene ženske od vedno želele poroko?
Ker mene pri 28-letih ne mika niti malo, če mi pa kdo še o otrocih začne, potem se pa res na hitro poberem proč.
A si potem premisliš?  Undecided

Hja, jaz mislim, da gre pri vsaki drugače, odvisno kakšna ženska si. Jaz sem še pred svojim dvajsetim letom govorila, da fanta sploh imela ne bom, ker so moški tepci  Roll Eyes  Sem si pa v sebi vedno želela nekoga, s katerim bova dovolj pogumna in dovolj prava in pripravljena za skupno življenje, poroko, hišo, otroke, kljub temu, da sem govorila, da jaz se pa ne bom ženila  Roll Eyes. Sem pa bila prepričana, če do tega nikoli ne pride, tudi ne bo konec sveta, ker nisem tak tip, da bi morala biti od nekoga odvisna in se nikakor ne bi ženila, ker se ostali ženijo. Po mojem je za takšne želje po družinskem življenju kriv tudi partner, sploh, če je "ta pravi"  Roll Eyes    Željo po poroki sva oba začela gojiti v drugi polovici najinega partnerskega odnosa in na začetku te želje ni bilo prisotne. Verjetno je vse povezano, od tega kakšen človek si, kakšnega partnerja imaš, na kateri stopnji je odnos, če se razvija v tej smeri, da si želita sploh ostati skupaj, pa zrela leta  Roll Eyes  Vsekakor pa odločitev, da se sploh ne ženiš ni napačna, če se ti zdi prava. Če meni ne bi bilo do poroke in mi to ne bi nič pomenilo, se ne bi ženila. Pa glede na to, da so se vsi najini starši, moji in Boštjanovi ločili v zadnjih dveh letih, tudi to ni bil razlog, zakaj se ženit  Roll Eyes   Je pa en malo drugače, ko si oženjen. Pa ne s tega vidika, da nikamor več ne smeš, ali pa da se začnejo postavljati omejitve, ampak že samo občutek je poseben, da je to še ena stopnja več v odnosu, ki želiš da traja. Se želiš še bolje potruditi in si še bolj motiviran. Seveda, ob predpostavki, da je bilo že prej lepo  Smiley  Tako jaz gledam na poroko  Smiley 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5174 : petek, 25.03.2011 : 13:33:59 »

Aja, pa da ne bo kdo mislil, da ko si oženjen, da se nikoli več ne skregaš in da rastejo same rožice  Evil 
Logiran
Strani: 1 ... 340 341 342 343 344 [345] 346 347 348 349 350 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines