mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 01:22:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 401 402 403 404 405 [406] 407 408 409 410 411 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972746 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6075 : petek, 09.12.2011 : 01:19:28 »

Flipi se javlja  Smiley  Malo smo pod stresom zadnje čase, ker ni vse tako kot bi moralo biti z zdravjem. Murija matrajo mačje akne, ampak zaenkrat vse pod nadzorom. Pri Flipiju pa še ne vemo čisto točno za kaj se gre. Bomo naredili par testov te dni. Zaenkrat sumimo na probleme s ščitnico oziroma kaj avtoimunega. Še najbolje bi bilo, če ne bi bilo nič od tega, ali pa vsaj ne to drugo, ampak bomo videli. Malo več počivamo te dni, sploh na kavču  Roll Eyes

Dve čist moji črni piki  Kiss ljubezen


 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6076 : petek, 09.12.2011 : 09:48:02 »

A to prva in druga slika prikazuje ista primerka ČRNE barve?!?!  Shocked Shocked Grin Grin
Črni piki, ki sta enkrat črni in enkrat ne, obema  Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6077 : petek, 09.12.2011 : 12:34:19 »

Črnuha, ne ga no tako sračkat!  Hitro se pocajtejta, da vajine ne bo skrbelo!  objem
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6078 : četrtek, 15.12.2011 : 11:43:56 »

Odpreš vrata za v atrij in potem dobiš tole...
Kdo? A mi? Ven? A se ti heceš?  Shocked Huh  Nop, na-a, ne mi, kr sama pejt  Azn
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6079 : četrtek, 15.12.2011 : 11:48:42 »

  To pa poznam!
Pri nas samo povohamo zrak,  glave obrnemo postrani in potem zgoraj v oblačku piše: "Atrij je za takrat, ko je lepo vreme. A ti tega ni noben povedal, haloooo?"  Roll Eyes 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6080 : četrtek, 15.12.2011 : 12:05:50 »

To pa poznam!
Pri nas samo povohamo zrak,  glave obrnemo postrani in potem zgoraj v oblačku piše: "Atrij je za takrat, ko je lepo vreme. A ti tega ni noben povedal, haloooo?"  Roll Eyes 

Hehe, pri nas je Flip še najbolj zagnan in se celo spravi ven, ampak je hitro nazaj  ljubezen

Takšno je pa stanje, ko se atrij zapre...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6081 : četrtek, 15.12.2011 : 12:52:47 »

Kaj je iz žvali ratal, ni za verjet, včasih so bile normalne in so cenile svobodo.  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6082 : četrtek, 15.12.2011 : 13:29:40 »

Kaj je iz žvali ratal, ni za verjet, včasih so bile normalne in so cenile svobodo. Roll Eyes Lips Sealed

Ja, in svoj ulov miši in brskanje po smeteh in izogibanje avtomobilom Roll Eyes  Kje so ti časi, ko je mačka še imela kaj od življenja  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6083 : četrtek, 15.12.2011 : 16:30:16 »

Kaj vas doma nič ne zebe, da mate take mini radiatorje?  Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6084 : četrtek, 15.12.2011 : 23:16:54 »

Cats, po moji imajo oni "Mikove Okne" take, kot si jih že toliko let želi Edi Kokšarov Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6085 : četrtek, 15.12.2011 : 23:36:46 »

Cats, po moji imajo oni "Mikove Okne" take, kot si jih že toliko let želi Edi Kokšarov Smiley

 Grin  nekako imaš prav  Tongue  Je bil Mik pri gradnji teh blokov, zato so tudi njihova okna.

Cats, radiatorji so pa čist dovolj široki za mačjo rito pogret  Tongue


MI še vedno čakamo na rezultate. Z gobčkom mu je šlo malo na bolje, se mu je pa nekaj spustilo v ušesu in res upam, da ne bo šlo še na slabše  Undecided 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6086 : petek, 16.12.2011 : 13:29:26 »

Cats,  saj radiator ni tako majhen, samo mačka je velika!  Tongue

Moonbeam, upam na čimprejšnje razveseljive rezultate!  objem
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6087 : petek, 16.12.2011 : 13:40:07 »

Smo dobili teste. S ščitnico je vse ok. Kar pa zdaj pomeni, da so verjetno alergije. Se že odločam, kakšni bodo naslednji koraki. S Flipijem je drugače pogojno ok in ni v kritičnem stanju. Nekako vzdržujemo nek sprejemljiv nivo, da mu ni prehudo, ampak to je vsekakor začasno, ker bi rada, da najdemo vzroke in odpravimo trežave. Sem mu pa ukinila vse, ampak res vse in zdaj je revež samo na suhih ribjih briketih in vodi  Roll Eyes  Revež samo gleda, kako se mačke mastijo z mesom, ampak drugače ne gre. Zunaj je pod strogo komando, da ja ne bi kaj pobral. Je zadnjič našel krompirček na tleh in ga hotel pomalicati, ampak je revež padel v šok, ko sem se zadrla in takole  Shocked  izpljunil krompir. Tko je. Ga bomo že porihtali. Z drugačnim izzidom se ne bom sprijaznila!
 

Cats, saj radiator ni tako majhen, samo mačka je velika! Tongue

 Grin  končno nekdo, ki prepozna xxl mačke  Cool  Pri nas domujejo velike in ne debele mačke  Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6088 : petek, 16.12.2011 : 13:44:18 »

Veš, mogoče ga je stres okoli selitve doletel z zamudo. Eni so taki občutljivi, vsak las jih vrže v travme.

V vsakem primeru sem prepričana, da boš prišla zadevi do dna Wink

Za Mišiko je pa itak jasno, da je sestradana in prozorna, samo ne vem, zakaj tega nekateri ne morejo sprejet  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6089 : petek, 16.12.2011 : 14:06:12 »

Veš, mogoče ga je stres okoli selitve doletel z zamudo. Eni so taki občutljivi, vsak las jih vrže v travme.

V vsakem primeru sem prepričana, da boš prišla zadevi do dna Wink

Za Mišiko je pa itak jasno, da je sestradana in prozorna, samo ne vem, zakaj tega nekateri ne morejo sprejet Roll Eyes

Verjetno je tudi malo povezano s stresom, pa imunskim sistemom. Smo na vse pozorni, da končno premagamo tole.

Cats, Mišiko je pa res sama dlaka. Telo pa izklesano manekensko  Cool  Je treba paziti na linijo  Tongue

Mišika naša me pa ima zadnje čase vse bolj rada  ljubezen  Pride celo občasno prest v naročje, prostovoljno  Roll Eyes   Jo pa Muri zdaj pusti na Miru in nima več bojevniških izpadov. Zadnjič ji je celo pustil, da ga ja nasekala  Shocked  Sem slišala, da se nekdo meče po nekomu v kopalnici in letim gledat. Pa vidim Mišo, kako skače po Muriju in ga mečka pod sabo  Grin  Več ji pusti, kot ji je. Kaj pa vem, mogoče je pa sprevidel, da je tko še najbolje, da ga bom potem na miru pustila  Evil

Sem pa zadnjič skoraj dol padla od smeha. Kot ponavadi, ko luftamo stanovanje jih spustim v atrij. Vsi letijo ven na travo. Potem pa Flip pogleda na balkon nad nami in začne mahati z repom. Potem pogleda gor še Miša in naredi  Shocked se prilepi na tla in odvleča v stanovanje. Hitro letim gledat kaj se dogaja in potem vidim, kako Božiček pleza po balkonu nad nami  Grin  Si je soseda zgoraj obesila enega Božička na zunanjo stran balkona  Tongue  Flipi revež je bil pa tolk vesel, ker ga bo končno nekdo obiskal  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 401 402 403 404 405 [406] 407 408 409 410 411 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines