mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 01:18:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 402 403 404 405 406 [407] 408 409 410 411 412 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972742 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6090 : petek, 16.12.2011 : 18:46:40 »

A deeej, faca Flipi ljubezen

Glede na to, da je tolk priden, ga bo Božiček sigurno obiskal, pa še Dedek Mraz za povrh Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6091 : petek, 16.12.2011 : 19:13:04 »

Ah, moon, samo da ni ščitnica in alergija.  Lips Sealed Lips Sealed No, ščitnica bi še šla.
Lp Sančo
Veliko zdravja Flipiju pa čim prej pogruntajte, kaj in kako.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6092 : sobota, 17.12.2011 : 12:19:49 »

A deeej, faca Flipi ljubezen

Glede na to, da je tolk priden, ga bo Božiček sigurno obiskal, pa še Dedek Mraz za povrh Kiss

Božiček bo prinesel novo dozo vitaminov, Dedek mraz pa verjetno novo dozo konoplje   Roll Eyes  Se pa govori o nekem darilu, ampak po novem letu  pevka

Ah, moon, samo da ni ščitnica in alergija. Lips Sealed Lips Sealed No, ščitnica bi še šla.
Lp Sančo
Veliko zdravja Flipiju pa čim prej pogruntajte, kaj in kako.

Ja, to bi bila pa kombinacija. Smo veseli da ni.

Je pa že napredek na njegovi koži in tudi na foliklih  Kiss  Ne bom se veselila prekmalu, čeprav me vsak tak napredek razveseli, da smo na pravi poti. Losos nam fajn pomaga  bravo

Zlata, črna fanta  ljubezen


 
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #6093 : sobota, 17.12.2011 : 12:53:24 »

Super, da se že vidi napredek. Upam, da boste čimprej porihtali.
 Kiss črnuhoma in Mišiki
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6094 : nedelja, 18.12.2011 : 00:14:56 »

Super, da se že vidi napredek. Upam, da boste čimprej porihtali.
 Kiss črnuhoma in Mišiki

Hvala, mi tudi upamo  Smiley

Vsak dan smo boljši, lepši, dlaki se vrača lesk, po koži ima vse manj prhljaja, folikli sicer še niso čisto ok, ampak gre počasi na bolje. Flipi je tudi že boljše volje. Samo na rep še čakamo, da se okosmati  ljubezen 
Ma, res nam gre fajn Cheesy 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6095 : nedelja, 18.12.2011 : 11:04:03 »

Samo na rep še čakamo, da se okosmati  ljubezen   

Za okosmatenje je pa Dermanorm zakon. Sicer je drag, Undecided ampak deluje! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6096 : nedelja, 18.12.2011 : 11:36:17 »

Pepsi, mu dodajam ze konopljino olje, seveda bio, eko vse najboljse, ker nam dermanorm ni nic pomagal pri foliklih, zato ga ne uporabljam. Glede na to, da mu je veliko dlake odpadlo na repu  predvidevam, da mora nazaj zrast, kar bo pa verjetno trajalo. Se je pa izpadanje ustavilo, kar je dober znak  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6097 : nedelja, 18.12.2011 : 15:14:08 »

Če je alergija, se mora z dieto (ha, lahko traja leta, da pogruntajo tapravo, lahko zadaneš v prvo) urediti vse ostalo. Jaz bi tudi namesto za Dermanorm dala denar za kakšno res dobro papico.

(Sorči, Flipi, ampak alergije so pa čisti bulšit od usode. Moje sožalje.
Vedno lačni smetar Sančo
).
 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6098 : nedelja, 18.12.2011 : 15:26:44 »

Flipko, dej reci uni svoji, da ti ne bi Alergije ampak Šnicl!  Wink


Držimo pesti, da se izkaže, da gre samo za eno prehodno čudaštvo in ne kaj trajnega.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #6099 : nedelja, 18.12.2011 : 15:35:23 »

Aja, Moon, sem hotela samo še opozoriti, se se tudi ščitnica lahko pojavi čez čas, tam nekje po 8. letu in da bodi vseeno pozorna. Je menda tipična bolezen starejših psov, zelo pogosta, pa jo številni lastniki zamenjajo z naravnimi znaki staranja (slabša dlaka, utrujenost, nagnjenje k debelušnosti). Prvi res zanesljiv znak je zelo nizek pulz.
Je pa za tako mlade pse, kot je Flipi, res izjemna.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6100 : nedelja, 18.12.2011 : 17:55:00 »

Aja, Moon, sem hotela samo še opozoriti, se se tudi ščitnica lahko pojavi čez čas, tam nekje po 8. letu in da bodi vseeno pozorna. Je menda tipična bolezen starejših psov, zelo pogosta, pa jo številni lastniki zamenjajo z naravnimi znaki staranja (slabša dlaka, utrujenost, nagnjenje k debelušnosti). Prvi res zanesljiv znak je zelo nizek pulz.
Je pa za tako mlade pse, kot je Flipi, res izjemna.
Natanko tako se je zgodilo meni, sem mislila, da se lunča tako hitro že stara.   Huh  Pa ni bilo tako. Tako, da vseeno bit pozoren na take znake.
Sem vesela, da ni IN kombinacija.Pa da gre na boljše!  Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6101 : nedelja, 18.12.2011 : 19:21:11 »

Flipko, dej reci uni svoji, da ti ne bi Alergije ampak Šnicl! Wink
Držimo pesti, da se izkaže, da gre samo za eno prehodno čudaštvo in ne kaj trajnega. Smiley

Če je alergija, se mora z dieto (ha, lahko traja leta, da pogruntajo tapravo, lahko zadaneš v prvo) urediti vse ostalo. Jaz bi tudi namesto za Dermanorm dala denar za kakšno res dobro papico.

(Sorči, Flipi, ampak alergije so pa čisti bulšit od usode. Moje sožalje.
Vedno lačni smetar Sančo
).

Kje so tisti časi, ko smo še lahko jedli šnicl. Zdaj ga dobijo samo še mački, pes jih pa samo gleda  sram   Je pa zato losos toliko bolj slasten   Cheesy   Sančo, še dobro, da nas je več v tej gupi z izbranim okusom  Azn  Lahko bi bilo še slabše in bi morala prestopiti k vegetarijancem  Shocked     

Aja, Moon, sem hotela samo še opozoriti, se se tudi ščitnica lahko pojavi čez čas, tam nekje po 8. letu in da bodi vseeno pozorna. Je menda tipična bolezen starejših psov, zelo pogosta, pa jo številni lastniki zamenjajo z naravnimi znaki staranja (slabša dlaka, utrujenost, nagnjenje k debelušnosti). Prvi res zanesljiv znak je zelo nizek pulz.
Je pa za tako mlade pse, kot je Flipi, res izjemna.

Vsekakor bomo pozorni na vsako spremembo, še bolj v starosti. Sem brala o že kar nekaj težavah, ki jih povezujejo s starostjo, so pa v bistvu bolezenska stanja. Že pri Rokiju smo bili pozorni na te zadeve. Pri Flipiju sem želela samo izločiti ščitnico, zato da bom zagotovo sigurna, da se gre za druge sfere, ker drugače bi imela skoz ščitnico pred sabo in bi se vedno spraševala. Sej kaj pa je 100 eur za eno testiranje ščitnice in veta  Tongue


Medtem ko je šefica služila cekine v službi na tlaki, sta dva brezposelna  Roll Eyes fanta šla uživat. Kje so tisti časi, ko smo ženske doma kuhale in so moški služili denar  Roll Eyes   
Začelo se je takole...



Prvič to zimo zasneženi, zmrzjeni folikli  ljubezen  Pasja radost na snegu je bila nepopisna, tako je poročal šef  Cheesy


In krasni razgledi  Cool

 
In končno stanje doma po izletu na sneg  Kiss


ps. nimam pojma zakaj je Muri utrujen, ker ni sodeloval pri izletu  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6102 : nedelja, 18.12.2011 : 19:30:49 »

ljubezen
ja, Moon, Muri je zmatran od čakanja na Flipa Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6103 : nedelja, 18.12.2011 : 19:47:44 »

ljubezen
ja, Moon, Muri je zmatran od čakanja na Flipa Grin


Ja pa kaj še  Grin 
Drekula nam je najprej en spev pripravil, kod hodimo tako dolgo  Tongue Potem je pa sledila kapitulacija  predaja pevka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6104 : nedelja, 18.12.2011 : 20:05:55 »

Drekula nam je najprej en spev pripravil, kod hodimo tako dolgo  Tongue Potem je pa sledila kapitulacija  predaja pevka

Muri je torej zmatran, ker je cel dan po stanovanju hodil in vas iskal, vi ste se pa potepali!  Angry
Logiran
Strani: 1 ... 402 403 404 405 406 [407] 408 409 410 411 412 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines